GeForce GTX 690 krajem mjeseca?

poruka: 38
|
čitano: 4.546
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "GeForce GTX 690 krajem mjeseca?".
13 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 690 krajem mjeseca?

Gazda dolazi...

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
xyan kaže...

Gazda dolazi...

šta je sa tim hd 7990,neće ih valjda nvidia prestignut

 

 

12 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 690 krajem mjeseca?

bogte tribat ce mi nuklearka u podrumu da pokrenem ove 2 u sli modu

 
3 4 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
camill kaže...

bogte tribat ce mi nuklearka u podrumu da pokrenem ove 2 u sli modu

pa, bas i ne....ako je predvidjati po trenutnim novim nvidiinim cipovima, izrazito energetski efikasnim, u odnosu na prosle serije, a i sam amd, bas i nece.... bit ce jedan hx1000(1050) dovoljan...

14 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
camill kaže...

bogte tribat ce mi nuklearka u podrumu da pokrenem ove 2 u sli modu

Ne trosi GTX 680 puno, tako da ne bi ni ova trebala.

BF3 nick: herdjuro
13 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 690 krajem mjeseca?

sreca sto jos nisam kupio gtx680, nadam se da ce se ova vijest ostvariti sto brze i da ce taj monster od grafe napokon izaci. kupujem je bez razmisljanja. Bugovci su mi dali nade sad sam u euforiji i odo na pivu

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 690 krajem mjeseca?

3.072 CUDA jezgre  {#}

I want to taste you but your lips are venomous poison, you're poison, running through my veins
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
camill kaže...

bogte tribat ce mi nuklearka u podrumu da pokrenem ove 2 u sli modu

za gtx680 i nekakav i7 ti je dosta kvalitetno 450w napajanje, dvije takve u SLI (ili gtx690) idu na 550w bez ikakvih problema..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
djdamir81 kaže...

sreca sto jos nisam kupio gtx680, nadam se da ce se ova vijest ostvariti sto brze i da ce taj monster od grafe napokon izaci. kupujem je bez razmisljanja. Bugovci su mi dali nade sad sam u euforiji i odo na pivu

Bolje nemoj, radije uzmi dvije 680 nereferentne

Sada se i odvajaju chipovi 999 na tajvan 1 za Classified pa 9500 kom za obicne pa 1 za Classified @Vlada011
12 godina
offline
GeForce GTX 690 krajem mjeseca?

no comment

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
nixass kaže...
camill kaže...

bogte tribat ce mi nuklearka u podrumu da pokrenem ove 2 u sli modu

za gtx680 i nekakav i7 ti je dosta kvalitetno 450w napajanje, dvije takve u SLI (ili gtx690) idu na 550w bez ikakvih problema..

mali ot :

i5 je cisto dosta za 680 dok 690 bi mogao biti lagani BN ali nebitan 

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2012 19:02 (4mal).
13 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
ATiGamer kaže...
djdamir81 kaže...

sreca sto jos nisam kupio gtx680, nadam se da ce se ova vijest ostvariti sto brze i da ce taj monster od grafe napokon izaci. kupujem je bez razmisljanja. Bugovci su mi dali nade sad sam u euforiji i odo na pivu

Bolje nemoj, radije uzmi dvije 680 nereferentne

a znam da su dvije 680 sigurno jace i to svakako ako su nereferentne. pa do nedavno sam imao tri Lightningice 580 i znam sto je snaga.  al kasnije ti je veci problem kod rasprodaje nego kad kupis jednu a i prodaja dulje traje. iako sam uspio dvije prodati sad mi ostala jos jedna i rekao sam lakse mi s jednom dvoglavom. Jedna 690 bi rtebala imati snagu bar dviju 580gtxica a dvije gtx580 tjeraju sve zivo i mrtvo na tri monitora i rezom 6040x1080 s ultra setingsima tako da mi treca lightningica bila od same ugradnje suvisna

15 godina
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
A dajte vi nama 660 i 670...pusti 690
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
xyan kaže...

Gazda dolazi...

kao i onaj prethodni?

 

 

 

tresla se gora rodio se mis

Had a dream I was king, I woke up still king
13 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 690 krajem mjeseca?

Samo da ne bude kao GTX 590.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
Leopard_st kaže...

Samo da ne bude kao GTX 590.

Vjerojatno će biti puno bolji, efikasniji i hladniji, zaokruženiji proizvod od GTX 590, jer ipak je GTX680 čip puno bolji od starog GTX 580.

Mene pak zanima hoće li propusnost PCIe 2.0 biti dovoljno velika za ovu karticu.

16 godina
odjavljen
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
Penryn kaže...
Leopard_st kaže...

Samo da ne bude kao GTX 590.

Vjerojatno će biti puno bolji, efikasniji i hladniji, zaokruženiji proizvod od GTX 590, jer ipak je GTX680 čip puno bolji od starog GTX 580.

Mene pak zanima hoće li propusnost PCIe 2.0 biti dovoljno velika za ovu karticu.

Za sve ostalo tu je intel x79

16 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
M4X kaže...

Za sve ostalo tu je intel x79

Prije bi rekao Z77, odnosno sve novije LGA1155 ploče sa PCIe 3.0. Za PCIe 3.0 podršku x79 treba ivy-e, koji će tek dogodine na tržište.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2012 20:50 (Penryn).
12 godina
protjeran
offline
GeForce GTX 690 krajem mjeseca?

Da sutra kupim, npr, bubam 4 way crossfire HD 7970, za 2 mjeseca opci zemljotres sto izlati npr gtx 690 ili tak nesto, sto god da kupimo, opet ce nakon toga izaci nesto bolje, i samo ce se o tome diskutovati.... i tako sve u krug...

 

P.S. Uzeo novi komp, i5 2500K i Asus 7850, sasvim uredu, unigine heaven benchmark ne spusta ispod 80fps, jos kad udarim 100% fan speed, 85fps, sve MAX, x16.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.4.2012 22:48 (Akiris).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
djdamir81 kaže...

a znam da su dvije 680 sigurno jace i to svakako ako su nereferentne. pa do nedavno sam imao tri Lightningice 580 i znam sto je snaga.  al kasnije ti je veci problem kod rasprodaje nego kad kupis jednu a i prodaja dulje traje. iako sam uspio dvije prodati sad mi ostala jos jedna i rekao sam lakse mi s jednom dvoglavom. Jedna 690 bi rtebala imati snagu bar dviju 580gtxica a dvije gtx580 tjeraju sve zivo i mrtvo na tri monitora i rezom 6040x1080 s ultra setingsima tako da mi treca lightningica bila od same ugradnje suvisna

Ne znam, ne sviđaju mi se dual GPU grafe. Već vidim da će hlađenje bit skromno, jedan vent okače na sredinu, fensi plastika i bok. Ajde barem će VRM napravit kako treba jer da opet useru istu stvar već spada u sferu SF.

Onu Classified mozes da koristis kao hladno uruzije, kao ciglu da ubijes nekog sa njom - Vlada011
12 godina
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
Akiris kaže...

Da sutra kupim, npr, bubam 4 way crossfire HD 7970, za 2 mjeseca opci zemljotres sto izlati npr gtx 690 ili tak nesto, sto god da kupimo, opet ce nakon toga izaci nesto bolje, i samo ce se o tome diskutovati.... i tako sve u krug...

 

P.S. Uzeo novi komp, i5 2500K i Asus 7850, sasvim uredu, unigine heaven benchmark ne spusta ispod 80fps, jos kad udarim 100% fan speed, 85fps, sve MAX, x16.

lol, pa 4way je nepotrebno, u to sam se uvjerio kad sam imao dvije 5970

 

a i ne znam cemu potreba svake godine uzimati nove graficke

Had a dream I was king, I woke up still king
12 godina
neaktivan
offline
GeForce GTX 690 krajem mjeseca?

A kaj če se igrat s tim grafama to mene zanima kad su i 560 sasvim dovoljne za sve dosad izdano.

$inke
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
Penryn kaže...

Vjerojatno će biti puno bolji, efikasniji i hladniji, zaokruženiji proizvod od GTX 590, jer ipak je GTX680 čip puno bolji od starog GTX 580.

Mene pak zanima hoće li propusnost PCIe 2.0 biti dovoljno velika za ovu karticu.

Zasto sumnjas u kapacitet GEN2 slota?Ja iskreno mislim da ce biti dovoljan iako ce biti bestija.

clock2much
15 godina
odjavljen
offline
GeForce GTX 690 krajem mjeseca?

Super... Jos jedna graficka kojom cu moci igrati f2p igrice...

Sto oni izbacuju jace graficke, to izlaze debilnije igrice koje se kao kupuju.

Sva sreca pa igram 'casual' f2p igrice. A ponuda je i vise nego kvalitetna i dovoljna.

Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
$inke kaže...

A kaj če se igrat s tim grafama to mene zanima kad su i 560 sasvim dovoljne za sve dosad izdano.

da upravo to, reako sam vec, imao sam dvije 5970,  do je dual gpu,  bezpotrebna je, jedino ako si entuzijasist onda da, al ovako skroz nepotrebno, ja sam sa te graficke presao na gtx 460, i evo furam normala bf

Had a dream I was king, I woke up still king
15 godina
offline
GeForce GTX 690 krajem mjeseca?

 u utrci prestiža nova žrtva za hvatanje prašine u izlozima

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?

Koliko su bolje ove nove generacije dual-GPU/PCB kartica? - Nekoć sam koristio takvu i nikad nisam bio zadovoljan zbog problema s driverima, podrškom i sl.

13 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
$inke kaže...

A kaj če se igrat s tim grafama to mene zanima kad su i 560 sasvim dovoljne za sve dosad izdano.

Nvdia surround naravno (multimonitor sistems)

13 godina
neaktivan
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
Tonči kaže...

Koliko su bolje ove nove generacije dual-GPU/PCB kartica? - Nekoć sam koristio takvu i nikad nisam bio zadovoljan zbog problema s driverima, podrškom i sl.

te probleme s dual gpu i driverima sam samo kod ati-a primjetio. kod nvidie nemas brige sto se tog tice. to potpisujem!

13 godina
offline
Re: GeForce GTX 690 krajem mjeseca?
Tonči kaže...

Koliko su bolje ove nove generacije dual-GPU/PCB kartica? - Nekoć sam koristio takvu i nikad nisam bio zadovoljan zbog problema s driverima, podrškom i sl.

Scalable Link Interface nesto losije skalira od CrossFirea ali je po pitanju multigpu odabira mnogo bolji od samoga Crossfirea iako daje manje FPS-ova, bolji je jer je stabilan i nema problema u normalnom gamignu kao CF, tipa microsttutering.Ukratko CF je odlican za benchanje ali losiji za 24/7 gaming od Nvidia SLI solucije.

clock2much
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.4.2012 17:05 (zoharbizo).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice