Geohot traži pomoć

poruka: 322
|
čitano: 46.875
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Geohot traži pomoć".
14 godina
offline
Geohot traži pomoć

ajmo svi koji ste ga branili sad i uplatite koji dolar

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Geohot traži pomoć

podržavam lika!

i sony {#}

Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć
Pff.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
protjeran
offline
Geohot traži pomoć

Ko ga j....

zbog likova poput njega pc gaming propada ili je u najboljem slučaju zapostavljen.

Sad su se okomili na konzole a baš sam od tog i pobjego sa pc-a i kojekakvih cheatera u multiplayeru.

 

 

Moj PC  
2 85 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Geohot traži pomoć

ne nije ih briga za kupce lol 

 

da ih nije briga za kupce ostavili bi hakere na miru da razore psn i vise nitko posten nemoze igrat

idiot 

http://www.nyaa.eu/?page=separate&user=102042 // http://protocol4.animehr.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.2.2011 15:09 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
4 18 hvala 0
16 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć
Na stranu sad piratstvo... Al frajer je prouzročio tolko dreka s tim svojim "drkanjem" po konzoli da je to strašno.

Posljednji u nizu failova je mogućnost poništavanja banova bilo kome i isto tako bananje bilo koga sa PSN-a.

Normalno da ga Sony tuži, i ja bi.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
neaktivan
offline
Geohot traži pomoć

Nadam se da će trunuti u zatvoru i dok PlayStation 13 bude vani.{#}

 
1 99 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Geohot traži pomoć

ovo je bas FAIL hakiranje tj. unistavanje konzole

 

kaze da ne podrzava varalice u igrama i jel bi sad to trebalo pomoc ? 

http://www.nyaa.eu/?page=separate&user=102042 // http://protocol4.animehr.com
Moj PC  
4 27 hvala 0
14 godina
offline
Geohot traži pomoć

Koliko dobrih duša ovdje sve mi se bljuje

Moj PC  
52 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Geohot traži pomoć

sony je sve pare ulozio u kreiranje neprobijajuceg FWa a na kraju kad su ga probili ostavio otvorenu konzolu svima XD

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Geohot traži pomoć
Kill Frenzy kaže...

Koliko dobrih duša ovdje sve mi se bljuje

kakvih dobrih dusa ?

 

ovo je lose za postene kupce koji misle kupovat igre,a to je jedino bitno 

jer bez njih nebi niti konzole bilo 

 

daj razmisljaj malo 

http://www.nyaa.eu/?page=separate&user=102042 // http://protocol4.animehr.com
15 godina
neaktivan
offline
Geohot traži pomoć

To sto je Sony glup pa tuzi lika umjesto da ga zaposli to niko ne vidi. Taj potez sa zaposljavanjem bi dobro dosao i Sony-ju i Geohotu. Sony dobio pojacanje sto se tice zastite i sa scene sklonio jedno hakera a Geohot dobio posao koji voli da radi i za koji bi mu placali. A ovako sta mu mogu poslati ga u zatvor i niti ce dobiti odstetu od njega samo ce ga skloniti sa scene sto ce izazvati mrznju drugih hakera i moglo bi biti jos veceg belaja. Kada je neko bolji od tebe bolje mu budi prijatelj nego neprijatelj :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.2.2011 15:26 (dex3108).
Moj PC  
66 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć
hrvatskafarkasevec kaže...

kakvih dobrih dusa ?

 

ovo je lose za postene kupce koji misle kupovat igre,a to je jedino bitno 

jer bez njih nebi niti konzole bilo 

 

daj razmisljaj malo 

Ja igru od 500 kn ne mislim kupovat.

A ti nisi licemjer s ovim postom ukoliko je svaki softver koji imaš legalan.ako nije,a nije, onda si licemjer i svoj post si obriši o guzicu!!!

13 godina
offline
Geohot traži pomoć

podrzavam lika, to što neki to korste za loše aktivnosti nije on kriv jednio je kriv što je idealist.

 

po toj logici treba tužit onog ko je otkrio oružje jer se iz njega ubija

Moj PC  
42 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Geohot traži pomoć

Boravak u zatvoru će mu dobro doći,a njegovim fanovima biti primjer gdje vodi piratstvo i sličan kriminal.

Moj PC  
1 61 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Geohot traži pomoć

Dabogda ga sony zatvorio na 40 godina.i da mu mamica mora radit jos 30g da bi mu platila jamčevinu

 

Moj PC  
2 71 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Geohot traži pomoć
Kill Frenzy kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

kakvih dobrih dusa ?

 

ovo je lose za postene kupce koji misle kupovat igre,a to je jedino bitno 

jer bez njih nebi niti konzole bilo 

 

daj razmisljaj malo 

Ja igru od 500 kn ne mislim kupovat.

A ti nisi licemjer s ovim postom ukoliko je svaki softver koji imaš legalan.ako nije,a nije, onda si licemjer i svoj post si obriši o guzicu!!!

evo priznajem 
samo windowse nemam orginal :S i neka sam licimjer  

 

i ja ne govorim za pirate bas me briga za njih 

neg za varalice u mutiplayeru koji ce potjerat kupce pravih igara i samim time ce konzola propadat

 

i tih 500 kn si obrisi o guzicu 

ja nikad nisam niti jednu igru tolko platio,a niti necu

http://www.nyaa.eu/?page=separate&user=102042 // http://protocol4.animehr.com
16 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć
hrvatskafarkasevec kaže...
i ja ne govorim za pirate bas me briga za njih 

neg za varalice u mutiplayeru koji ce potjerat kupce pravih igara i samim time ce konzola propadat

 

i tih 500 kn si obrisi o guzicu 

ja nikad nisam niti jednu igru tolko platio,a niti necu

Ma kao što sam rekao gore, na stranu pirati i ostalo...

 

Pravi šou će tek početi, pa da vidiš problema sa PSN-om, hackovima u igrama i ostalim drekom.

Naravno, to ove pirate ne zanima, oni ionako ne idu online. Ne tiče ih se pa ih zaboli. Tipično sebično razmišljanje...

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.2.2011 15:29 (Danny_HR).
14 godina
neaktivan
offline
Geohot traži pomoć

Živo me zanima koliko od vas koji kritizirate covjeka ima legalan software na svom racunalu?Pocevsi od Windowsa i Officea na dalje..

 
11 4 hvala 0
16 godina
offline
Geohot traži pomoć

Zakoni idu na njegovu ruku? Ebote amerika, svaki normalan covjek zna kolko njihovi zakoni imaju smisla. Ako americki drzavljanin pobije 100 ljudi u, recimo Njemackoj i vrati se u ameriku nece biti isporucen jer zlocin nije ucinjen nad americkim drzavljanima i na njihovom teritoriju. Tolko o tome. Svaki zdrav razum zna kaj znaci rijec - PIRATSVO. To je lose, ne dobro. Za sve lose. Za Vedrana, Mirjanu, Steficu i sve ostale ljude. Sad ce uletit neki znanstvenik i podrzat GeoHota, donirat mu 100 tisuca dolara nekog sveucilista samo da pokaze svima kak su mocni ti "hackeri" i kak se oni medjusobno moraju drzat, a mi ostali mozemo...znate sto (da ne psujemo). Biti posten danas vise nema neku tezinu. {#}

,,Baš i nije... COD je više razbibriga u odnosu na nadmoćni BF2.'' ROFLCOPTERIMAO
Moj PC  
3 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć
hrvatskafarkasevec kaže...

evo priznajem 
samo windowse nemam orginal :S i neka sam licimjer  

 

i ja ne govorim za pirate bas me briga za njih 

neg za varalice u mutiplayeru koji ce potjerat kupce pravih igara i samim time ce konzola propadat

 

i tih 500 kn si obrisi o guzicu 

ja nikad nisam niti jednu igru tolko platio,a niti necu

E,ajd ovako.Mislit i srat nije isto.

Ja neznam što ti misliš ja znam ono što napišeš a napisao si drugo.

I ja sam protiv varanja,čitanja itd ali on sam nije radio to sve da bi ljudi mogli varat.Alfred Nobel nije napravio dinamit da se ljudi kolju ,isto tako Geohot nije ovo napravio da se vara i piratizira.Ajmo zatvorit nobela,ajmo zatvorit J.Thomsona jer su gangsteri koristili njegovu pusku itd itd.Budalaštine

 

Neznam kako možete pljuvat po piratstvu ako ste koristili i jednu stvari piratiziranu,ikad.

Nije mi jasno da ljudi mogu biti tako ljigavi,odvratni!!!

13 godina
protjeran
offline
Geohot traži pomoć

Daj se skulirajte,nije ovdje bitan piratluk nego kaj su idioti naumili totalno uništit ps3.

a čemu?da bi neki klinac hranio svoj ego ili da se slika pd novina,jedno je napravit chip ili nekaj drugo kak je bilo na ps2 al ovo je prešlo svaku mjeru.

p.s. svi mi imamo nekaj piratsko

Moj PC  
5 13 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Geohot traži pomoć
Ljudi ne kenjajte, sta se sad podrzava zatvaranje nekog ko nije napravio nista ilegalno? I to od strane vas kojih velika vecina svakodnevno cini ilegalne stvari (citaj torrenti). Tesko licemjerstvo.

Dobar je primjer kolega iznad dao, dal je onaj koji je napravio pistolj kriv za svaku smrt prouzrocenu njime?
16 godina
protjeran
offline
Geohot traži pomoć

Da je bio pametan nebi se kur*io i otkrio svoj identitet, pa neka sada razmislja jel se isplatilo.

I DONT NEED SEX, THE GOVERNMENT FU*KS ME EVERY DAY, AND DONT STEAL THE GOVERNMENT HATES COMPETITION
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć
roseman kaže...

Daj se skulirajte,nije ovdje bitan piratluk nego kaj su idioti naumili totalno uništit ps3.

a čemu?da bi neki klinac hranio svoj ego ili da se slika pd novina,jedno je napravit chip ili nekaj drugo kak je bilo na ps2 al ovo je prešlo svaku mjeru.

p.s. svi mi imamo nekaj piratsko

A pazi ovog bisera.

Prvo spominje kako piratluk uništava sony koji očito obožava i onda dolje napiše da i sam ima nešto piratizirano.{#}

15 godina
protjeran
offline
Re: Geohot traži pomoć
Kill Frenzy kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

evo priznajem 
samo windowse nemam orginal :S i neka sam licimjer  

 

i ja ne govorim za pirate bas me briga za njih 

neg za varalice u mutiplayeru koji ce potjerat kupce pravih igara i samim time ce konzola propadat

 

i tih 500 kn si obrisi o guzicu 

ja nikad nisam niti jednu igru tolko platio,a niti necu

E,ajd ovako.Mislit i srat nije isto.

Ja neznam što ti misliš ja znam ono što napišeš a napisao si drugo.

I ja sam protiv varanja,čitanja itd ali on sam nije radio to sve da bi ljudi mogli varat.Alfred Nobel nije napravio dinamit da se ljudi kolju ,isto tako Geohot nije ovo napravio da se vara i piratizira.Ajmo zatvorit nobela,ajmo zatvorit J.Thomsona jer su gangsteri koristili njegovu pusku itd itd.Budalaštine

 

Neznam kako možete pljuvat po piratstvu ako ste koristili i jednu stvari piratiziranu,ikad.

Nije mi jasno da ljudi mogu biti tako ljigavi,odvratni!!!

pa nije htio napravit,ali je napravio i to je to,ako je to previse za njega onda neznam zast se bavim takvim stvarim 

kad se vec toliko hvali sa svojim sposobnostima neka preuzme barem dio odogovornosti 

 

ja barem smanjujem svoje piratstvo kolko god mogu i kupujem one igre koje igram vise od 10 sati 
bolje to neg uopce ne kupovat i promovirat piratstvo 

http://www.nyaa.eu/?page=separate&user=102042 // http://protocol4.animehr.com
16 godina
neaktivan
offline
Geohot traži pomoć

Sta Sony misli dobiti tuzbom protiv jednog obicnog covjeka? Milijunske iznose?

Umjesto da zaposle covjeka, kao sto je netko iznad rekao, oni se idu tuzakat.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Geohot traži pomoć
Gocznet kaže...

Živo me zanima koliko od vas koji kritizirate covjeka ima legalan software na svom racunalu?Pocevsi od Windowsa i Officea na dalje..

Legalan windows imam, preko 60 orginalnih igara, licencirane studentske verzije programa u kojima radim, za sve ostalo free programe a ako mi oni nmg pomoci onda se tek okrecem piratizovanom softwar-u zato sto nemam mogucnosti da za jedna program dajem par hiljada dolara {#} Konzole nemam iz prostog razloga jer nisam bio u mogucnosti da kupujem igr za nji jer su skupbarem meni zato koristim Steam i njegove akcije, kao i akcije na stranim sajtovima za retail kopije igara. Tako da iako se sto vise okrecem legalnim stvarima podrzavam hakere koji donose i dosta toga dobrog jer da njih nema sta bi radili ljudi koji prave zastite za igre i konzole :D

15 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć
Gocznet kaže...

Živo me zanima koliko od vas koji kritizirate covjeka ima legalan software na svom racunalu?Pocevsi od Windowsa i Officea na dalje..

 

Da samo savršeni ljudi smiju nešto reći na svjetu bi bilo jako tiho. Ako si ikad popio čašu alkohola nesmiješ reći alkoholičaru da pretjeruje?

 

Ako pušiš joint mjesečno nesmiješ reći prijatelju koje je na heroinu jednom tjedno da pripazi?

 

Meh.

 

16 godina
offline
Re: Geohot traži pomoć
Ne, misli ostvariti "presedan" i na njemu napraviti primjer.

Nitko ne veli da ga nakon toga neće zaposliti, dapače.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice