Gigabyte AIRE M93 ICE bežični miš

poruka: 7
|
čitano: 867
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gigabyte AIRE M93 ICE bežični miš".
16 godina
odjavljen
offline
Gigabyte AIRE M93 ICE bežični miš

Ne razumijem kako miš može raditi 3 mjeseca sa jednim punjenjem baterije! Ja imam G700 koji eneloopicu od isto toliko mAh potroši za vrijeme gaminga dosta brzo (sigurno ne može izdržati duže od jednog dana).

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gigabyte AIRE M93 ICE bežični miš
Friday kaže...

Ne razumijem kako miš može raditi 3 mjeseca sa jednim punjenjem baterije! Ja imam G700 koji eneloopicu od isto toliko mAh potroši za vrijeme gaminga dosta brzo (sigurno ne može izdržati duže od jednog dana).

Meni na mom Logitechu (M705) baterijav (2xAA) traje mjesecima.

10 godina
protjeran
offline
Re: Gigabyte AIRE M93 ICE bežični miš

spelac, opet drobiš?

15 godina
offline
Re: Gigabyte AIRE M93 ICE bežični miš
Friday kaže...

Ne razumijem kako miš može raditi 3 mjeseca sa jednim punjenjem baterije! Ja imam G700 koji eneloopicu od isto toliko mAh potroši za vrijeme gaminga dosta brzo (sigurno ne može izdržati duže od jednog dana).

Logitechov moderator je to objasnio ovako: "Ako napravimo miš koji ima vrhunsku bežićnu vezu s prijemnikom onda štednja baterije ne dolazi u obzir. Battery saving = lag. To vam je kao i sa sportskim autima i potrošnjom goriva"

Tako da sam se prestao uznemiravati što ženin Microsoft 4000 živi mjesecima na bateriji vulgaris.

Btw. meni nova eneloopica sa 1900 mAh traje 2 dana u prosjeku, ali ima dana i kad ne izdrži ni toliko.

 

best regards, Maks_Bilogorski
12 godina
protjeran
offline
Re: Gigabyte AIRE M93 ICE bežični miš
Friday kaže...

Ne razumijem kako miš može raditi 3 mjeseca sa jednim punjenjem baterije! Ja imam G700 koji eneloopicu od isto toliko mAh potroši za vrijeme gaminga dosta brzo (sigurno ne može izdržati duže od jednog dana).

Moj G700 izdrži cca 10-12h gaminga, dok od prijatelja G602 izdrži cca 3-4 mjeseca bez problema

16 godina
odjavljen
offline
Re: Gigabyte AIRE M93 ICE bežični miš
Friday kaže...

Ne razumijem kako miš može raditi 3 mjeseca sa jednim punjenjem baterije! Ja imam G700 koji eneloopicu od isto toliko mAh potroši za vrijeme gaminga dosta brzo (sigurno ne može izdržati duže od jednog dana).

Na mom Logitechu M705 iste baterije 6-7 mjeseci i tek su na 60% uz vrlo, vrlo intezivnu upotrebu. Ovim tempom sigurno traju do godinu i pol (dvije tvornički priložene Duracell AA baterije). 0% laga u igrama ili bilo gdje drugdje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.9.2014 17:43 (XXX).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Gigabyte AIRE M93 ICE bežični miš
skilly kaže...

spelac, opet drobiš?

 

Ne, silky. Ja govorim iz iskustva - drobljenje je ono što ti radiš svakoj temi.

Freak Show Inc.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice