Gigabyte predstavio P55K gamerski prijenosnik

poruka: 5
|
čitano: 1.439
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gigabyte predstavio P55K gamerski prijenosnik".
15 godina
offline
Gigabyte predstavio P55K gamerski prijenosnik

Mene samo zanima kako stoji s garancijom u Hr. ako ja recimo kupim taj komp u USA. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Gigabyte predstavio P55K gamerski prijenosnik

Ali kak se moze gamerskim laptopom nazvat konfa sa 965m? 1250 dolara znaci 15000 kn u hr, za 965m. Ne kuzim te i7 procesore uparene sa losim gpu-om u 'gamerskoj konfi'. Iskreno neznam ni jendu igru na svijetu koju na ultri nebi vrtio i5 sa adekvatnim gpu-om. Dobar je to laptop, a na svakom dobrom laptopu (iznad 1000 dolara u americi) se naravno nesto moze i igrat, al rec da je gamerski je smijesno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2015 10:40 (zlosobno).
 
1 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte predstavio P55K gamerski prijenosnik
zlosobno kaže...

Ali kak se moze gamerskim laptopom nazvat konfa sa 965m? 1250 dolara znaci 15000 kn u hr, za 965m. Ne kuzim te i7 procesore uparene sa losim gpu-om u 'gamerskoj konfi'. Iskreno neznam ni jendu igru na svijetu koju na ultri nebi vrtio i5 sa adekvatnim gpu-om. Dobar je to laptop, a na svakom dobrom laptopu (iznad 1000 dolara u americi) se naravno nesto moze i igrat, al rec da je gamerski je smijesno.

 mobilni i5 su svi dual core tako da bi se vjerojatno osjetila neka razlika. 

ovo i nije tako losa konfa za "samo" $1250. xmg s gtx970 sam platio oko $2000, no tada su i laptopi s gtx960 bili preko $1500 

let's put a smile on that face
10 godina
offline
Re: Gigabyte predstavio P55K gamerski prijenosnik
zlosobno kaže...

Ali kak se moze gamerskim laptopom nazvat konfa sa 965m? 1250 dolara znaci 15000 kn u hr, za 965m. Ne kuzim te i7 procesore uparene sa losim gpu-om u 'gamerskoj konfi'. Iskreno neznam ni jendu igru na svijetu koju na ultri nebi vrtio i5 sa adekvatnim gpu-om. Dobar je to laptop, a na svakom dobrom laptopu (iznad 1000 dolara u americi) se naravno nesto moze i igrat, al rec da je gamerski je smijesno.

Ne, nije gamerski, ako se vecina najnovih naslova moze vrlo fluidno igrati na high postavkama na FHD, a manje zahtjevne nove igre i na ultra:

http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-965M.134120.0.html Sto tebi znaci gamerski?

Druga stvar, krivo si preracunao. Trenutni srednji tecaj dolara je 6,74 pa je onda 1250 dolara = 8425kn. 

Treca stvar, mislim da je stavljen hardver koji max. moze ici u njega jer ne vidim ispuhe kakve ima poznati Aourus mode. Izgleda impresivno s obzirom na specs, kolko je tanak i tezak. U Hrvatskoj jos nema 15,6" laptopa sa 965M, a prvi 17,3" sa tom grafom u Hrvatskoj je ovaj Asus.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2015 13:11 (The_Fichek).
9 godina
protjeran
offline
Re: Gigabyte predstavio P55K gamerski prijenosnik
zlosobno kaže...

Ali kak se moze gamerskim laptopom nazvat konfa sa 965m? 1250 dolara znaci 15000 kn u hr, za 965m. Ne kuzim te i7 procesore uparene sa losim gpu-om u 'gamerskoj konfi'. Iskreno neznam ni jendu igru na svijetu koju na ultri nebi vrtio i5 sa adekvatnim gpu-om. Dobar je to laptop, a na svakom dobrom laptopu (iznad 1000 dolara u americi) se naravno nesto moze i igrat, al rec da je gamerski je smijesno.

 Tako je..Samo ti njima reci da nemaju pojma sto rade.Balkanci su tu da ih uce biznisu..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice