Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na Andro

poruka: 37
|
čitano: 5.023
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na Andro".
8 godina
odjavljen
offline
Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na Andro

Pa sve ostalo ionako odavno imamo ;)

 
11 0 hvala 1
15 godina
offline
Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na Andro
ovo je več pravi sprdex
Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
17 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A
Horned Reaer kaže...
ovo je več pravi sprdex

 Pa kud ces veci sprdex od moba od 1k USD i adaptera koje moras kupiti posebno ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 16:24 (Torent).
14 godina
neaktivan
offline
Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na Andro

Da li je ovo smartphone koji ima najbolji i najsavršeniji face unlock ? pardon face unlock koji je "zaštekao" na predstavljanju hah. Teško roditeljima što će djeci morati kupovati nove ajfone

volim sto vole mladi
Moj PC  
1 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A
tpg kaže...

Da li je ovo smartphone koji ima najbolji i najsavršeniji face unlock ? pardon face unlock koji je "zaštekao" na predstavljanju hah. Teško roditeljima što će djeci morati kupovati nove ajfone

 Ako se dobro sjećam moj stari s3 mini je imao otključavanje facom 

Kužim da će to funkcionirati 100 puta bolje na iphoneu ali opet...

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A
Motorino kaže...
tpg kaže...

Da li je ovo smartphone koji ima najbolji i najsavršeniji face unlock ? pardon face unlock koji je "zaštekao" na predstavljanju hah. Teško roditeljima što će djeci morati kupovati nove ajfone

 Ako se dobro sjećam moj stari s3 mini je imao otključavanje facom 

Kužim da će to funkcionirati 100 puta bolje na iphoneu ali opet...

 

 

 Ne možeš tako govoriti, to je apple revolucija.

volim sto vole mladi
13 godina
offline
Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na Andro

jako jako

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na Andro

A mozemo se mi sprdati... ali ipak ...klasa je klasa koliko god pokusavali sebe uvjeriti suprotno

 

http://imagazin.hr/veza-hardvera-softvera-dodatno-razvijena-u-iphoneu-x/

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A
tpg kaže...

Da li je ovo smartphone koji ima najbolji i najsavršeniji face unlock ? pardon face unlock koji je "zaštekao" na predstavljanju hah. Teško roditeljima što će djeci morati kupovati nove ajfone

Ne, ne - na predstavljanju je radio točno kako treba:

 

“People were handling the device for stage demo ahead of time,” an Apple spokesperson told Yahoo, “and didn’t realise Face ID was trying to authenticate their face. After failing a number of times, because they weren’t Craig, the iPhone did what it was designed to do, which was to require his passcode. Face ID worked as it was designed to.”

 

Možda se onaj inženjer iz Volkswagena zaposlio u Appleu i nešto prčkao oko uređaja prije predstavljanja ...  :)

It doesnt matter how beautiful your theory is, it doesnt matter how smart you are. If it doesnt agree with experiment, its wrong. - Richard P. Feynman
11 godina
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A
bus kaže...

A mozemo se mi sprdati... ali ipak ...klasa je klasa koliko god pokusavali sebe uvjeriti suprotno

 

http://imagazin.hr/veza-hardvera-softvera-dodatno-razvijena-u-iphoneu-x/

 Kolega, to je prije svega telefon. I to pametni, znaš ono, nazoveš, pošalješ poruku, surfaš i tako.

jaska jaska jaskaja
8 godina
odjavljen
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A
bus kaže...

A mozemo se mi sprdati... ali ipak ...klasa je klasa koliko god pokusavali sebe uvjeriti suprotno

 

http://imagazin.hr/veza-hardvera-softvera-dodatno-razvijena-u-iphoneu-x/

 A to ti prakticno pomaze kako? Zar ti je prethodni model bio spor? I najveca bolja je bila procesor? A i dalje imas preskup mobitel za koji ti ttreba adapter da dobijs prakticne stvari kao sto su brzo punjenje i bezicno punjenje.... Stvari koje ti znacajno olakasavaju svakodnevno koristenje.... 

 

8 godina
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A
Faceid ti pomaze tako sto home tipka, zbog ekrana preko cijele prednjice, nije prebačena na neku blesavu poziciju iza ili sa strane. U Samsungu bi rekli pa prebacite senzor iza. U Appleu zbog takve sitnice potroše par godina i jednu pristojnu milijardicu jer se oni brinu o ergonomiji svojih proizvoda
Ja rekoh
15 godina
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A

Samsung ti baš i nije neki dobar primjer, s obzirom da su baš oni senzor otiska prsta stavili na najgore moguće mjesto (ozada desno od kamere), tako da za otključavanje moraš staviti prst u neprirodan položaj, i pri tome vjerojatno dodatno zamastiti objektiv kamere. Vjerojatno, samo zato što, nisu htjeli 'kopirati' većinu kineza koji su senzor stavili na najlogičnije mjesto, (ozada ispod kamere, po sredini uređaja).

8 godina
odjavljen
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A

Kakve  veze ima Face id i home tipka? Koliko sam ja vidio home tipka je soft i na istom mjestu je....

Najergonomskije jeste pozadi na sredini gdje ti kaziprst prirodno sjeda. Sve ostalo je manej ergonomsko.... Kad vec pricas o ergonomiji....

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A
maxym kaže...

Samsung ti baš i nije neki dobar primjer, s obzirom da su baš oni senzor otiska prsta stavili na najgore moguće mjesto (ozada desno od kamere), tako da za otključavanje moraš staviti prst u neprirodan položaj, i pri tome vjerojatno dodatno zamastiti objektiv kamere. Vjerojatno, samo zato što, nisu htjeli 'kopirati' većinu kineza koji su senzor stavili na najlogičnije mjesto, (ozada ispod kamere, po sredini uređaja).

 Imam nekoliko prijatelja koji imaju S8 i svi kažu da je upravo to mjesto odlično i da nema nikakvih problema niti s prljanjem kamere niti s prstom. Ne znam kako je to tebi neprirodan položaj, ali svaki put kad primim bilo koji mobitel upravo kažiprst uvijek držim negdje oko kamere.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na Andro

čemu posebna aplikacija kad se to može obaviti i s malo izolirbanda? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A

Naprimjer Honor 8 ima iza ispod kamere a Honor 9 ima ispod ekrana napred. I meni je žalosno sto su stavili ispred jer je teže i nepraktičnije. Rađe bi da je ispod kamere. 

 

15 godina
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A

JozoBozo121,

 

Nisam imao prilike držati S8 u ruci, ali u većini reviewa koje sam pročitao/pogledao ljudi se žale upravo na položaj senzora.

 

Onima koji mobitel drže u desnoj ruci, senzor je u prirodnom položaju, ali oni koji mobitel drže u lijevoj ruci, a čini mi se da je takvih puno više, moraju kažiprst primaknuti jako blizu palcu, a to baš i nije prirodni položaj kažiprsta.

 

Uz to, kamera je prilično blizu (5-6 milimetara udaljena i u istoj ravnini), pa će i lijevaci i dešnjaci svako malo umjesto senzora zaprljati objektiv kamere.

 

Nekako mi puno logičnije i prirodnije izgleda riješenje kod većine kineza, jer je senzor po sredini (podjednako dostupan i lijevacima i dešnjacima), i dosta udaljeniji od kamere, pa još malo upušten u mobitel tako da se da napipati bez problema. Mada i kinezi to znaju sfušati, pa je kod nekih modela veće dijagonale senzor postavljen previsoko (u odnosu na normalni položaj ruke kod držanja mobitela).

16 godina
offline
Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na Andro

Koliko ljubomore i zlobnosti. Da ste bar probali. Dakle riječ je o nedvojbeno najboljem uređaju na tržištu. To što je nama skup to je druga priča nije problem u njima nego u nama. Nije uređaj skup nego mi ne cijenimo dovoljno svoje vrijeme.

Uređaj od 1000 dolara nekome tko ima 4, 5, 12 k$ plaće je jeftiniji nego uređaj od 1000 kn nekome tko ima 3700 kn plaće.

vatrom
 
2 11 hvala 0
15 godina
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A
vatrom kaže...

Koliko ljubomore i zlobnosti. Da ste bar probali. Dakle riječ je o nedvojbeno najboljem uređaju na tržištu. To što je nama skup to je druga priča nije problem u njima nego u nama. Nije uređaj skup nego mi ne cijenimo dovoljno svoje vrijeme.

Uređaj od 1000 dolara nekome tko ima 4, 5, 12 k$ plaće je jeftiniji nego uređaj od 1000 kn nekome tko ima 3700 kn plaće.

A ti si ga probao pa znaš da je to "nedvojbeno najbolji uređaj na tržištu"?

8 godina
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A
Torent: odozada je najgore moguće mjesto jer to automatski znaci da telefon ne možeš ostaviti u nosaču, na stolu i slično već ga moraš uzeti u ruku, imati bt u autu i ostaviti ga stalno otključanog ili naštimati da se stalno otključava kad dođeš doma ili kad ga ostaviš na poslu sto nije uvijek zgodno jer nemaš privatnosti i slične kerefeke. Sve to možda i nije toliki problem mnogim korisnicima. Sa prednjom identifikacijom korisnika dobivaš vise mogućnosti uporabe, uvijek osiguranu privatnost i konzistentan način korištenja. Pazi šta ću sad reci - kao sto sam bio u pravu kad sam rekao da oba Jajca stavim na panj da Apple neće stavi touchid odozada tako sad stavljam okladu da će za dvije tri godine svi imati faceid.

To je naprosto praktičnije i točka.
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A
Vatrom: oni su oduševljeni činjenicom sto na potez prsta mogu isključiti mobilne podatke, stvar koju ja ne radim nikad, ali to sto telefon moraju uzeti u ruku da bi uopće došli do te opcije pa nema veze. To su svakodnevne sitnice koje te toliko oduševljavaju da zažmiriš i na neke mane. Evo primjer airpodsa - otvoriš kutiju, staviš ih u uho i sve radi. Nema klikanja, provjeravanja, ništa. Continuity - otvoriš MacBook a pozivi i poruke su na ekranu, mobitel ne moraš izvaditi iz džepa, torbe, ništa. Ne moraš čak ni znati gdje je. Ili može biti na punjaču. Sve automatski. To su sitnice koje te, kad ih probaš, toliko oduševe da se pitaš kako si prije živio bez njih...
Ja rekoh
9 godina
offline
Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na Andro

ja imam mob sa FP od naprijed, i kazem da je od iza najbolje moguce mjesto, milijun puta bolje nego naprijed.

jer je prst tamo svakako, a ne naprijed gadati palcem i paziti da ne ispadne iz ruke. ovako dok ga vadis iz depa vec se otkljuca, i jako jednostavno i prirodno mozes upravljati gestama povlacenjem prsta preko njega.. npr. spustit notifikacije bez diranja ekrana, bez pomicanja moba u ruci

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A

barem je to lako provjeriti. Uzmes mob u ruke i vidis gdje su ti prsti.... Valjda su to najergonomicnija mjesta... Dodouse nama koji vjerujemo ocima. Ovim sto ne vjeruju ocima vec appleu se to mijenja od modela do modela....

16 godina
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A
Kao netko tko ima Note 4 i S8+ moram ti reci da je senzor naprijed puno bolje rijesenje, pa makar i ovaj "swipe" kojeg imam na Note-u. Drzis mobitel na stolu ili na nosacu u autu (gdje moji mobiteli provode 8-9 sati dnevno) i ne moras ga uzimati u ruku da ga otkljucas.
Lumia 520, 640, 830, 930, 950
8 godina
odjavljen
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A

U odnosu  na ta dva moba da ali mi pricamo o poziciji na sredini (po sirini) a ne gore desno ili lijevo. Na mjestu gdje ti kaziprst lezi kad drzis mob.... 

8 godina
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A
Digital: imaš problem s čitačem sprijeda samo zato sto je donji rub ispod ekrana premali, a lijevo i desno su ti dodatne tipke tako da ga nemaš za kaj primiti. Za razliku od moje sedmice koju primim za bilo koji dio i koristim, androidasi primaju telefon u ruku kao da love kap vode. I još nešto, kad ti se gasi ekran nakon minute ili koliko već naštumaš, iPhone možeš dirnuti bilo gdje po ekranu dok taj šugavi android moraš dobro pogledati kamo ćeš spustiti prst jer ti taj dodir kojem je svrha odgoditi zaključavanje on shvati kao klik i otvori aplikaciju ili pomakne kursor ili otvori novi link. To su detalji koji Apple razlikujeu od konkurencije i zbog čega ima milijardu zadovoljnih korisnika.
Ja rekoh
8 godina
odjavljen
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A
Feudalac kaže...
Digital: imaš problem s čitačem sprijeda samo zato sto je donji rub ispod ekrana premali, a lijevo i desno su ti dodatne tipke tako da ga nemaš za kaj primiti. Za razliku od moje sedmice koju primim za bilo koji dio i koristim, androidasi primaju telefon u ruku kao da love kap vode. I još nešto, kad ti se gasi ekran nakon minute ili koliko već naštumaš, iPhone možeš dirnuti bilo gdje po ekranu dok taj šugavi android moraš dobro pogledati kamo ćeš spustiti prst jer ti taj dodir kojem je svrha odgoditi zaključavanje on shvati kao klik i otvori aplikaciju ili pomakne kursor ili otvori novi link. To su detalji koji Apple razlikujeu od konkurencije i zbog čega ima milijardu zadovoljnih korisnika.

 Ala ti lupas.........

Sugavi andoridasi imaju dodatne tipke osim home tipke pa ne moraju dirati sugavi ekran koji btv je i apple uveo sa svojim najnovijim flaghsipom....;) Da ne valja sta ce appleu ;)

A naravno da ces iphone 7 primite gdje zelis kad mu ekran zauzima samo pla prednjeg dijela a ostatak ogroman komad plastike koji ne sluzi nicemu ;) Sugavi andoridasi nemaju toliko palstike a pazi sad po tvojoj definiciji i iphone x je sugav jer nemas ga gdje uhvatiti a da nije ekran ;)ccccc

9 godina
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A
Feudalac kaže...
Digital: imaš problem s čitačem sprijeda samo zato sto je donji rub ispod ekrana premali, a lijevo i desno su ti dodatne tipke tako da ga nemaš za kaj primiti. Za razliku od moje sedmice koju primim za bilo koji dio i koristim, androidasi primaju telefon u ruku kao da love kap vode. I još nešto, kad ti se gasi ekran nakon minute ili koliko već naštumaš, iPhone možeš dirnuti bilo gdje po ekranu dok taj šugavi android moraš dobro pogledati kamo ćeš spustiti prst jer ti taj dodir kojem je svrha odgoditi zaključavanje on shvati kao klik i otvori aplikaciju ili pomakne kursor ili otvori novi link. To su detalji koji Apple razlikujeu od konkurencije i zbog čega ima milijardu zadovoljnih korisnika.

  o moj boze....

tvoja sedmica je ruzna cigletina sa minijaturnim ekranom...dobro dosao u 2007 godinu.  o wait.. apple je ipak napravio novi model koji ima veci ekran u manjem kucistu.. par godina nakon ostalih.. standardno kaskanje

ovo za diranje ekrana ne moram ni kometirati..

ajde sta se brines jos 800 godina i apple ce stic konkurenciju 

i kad jednom probas citac otisaka odozada, onda mozda i skuzis (ako imas mozga) koliko je to prirodno.. uz to sluzi kao mali touchpad

ali znam da nije to dobro, ipak to nije apple izmislio, pa ne valja.. smece..  da je apple to ubacio svrsavao bi na to.. standardno za ljude bez svog misljenja

 

i daj reci jel rupa u ekranu pomno isplanirani detalj za bolji full screen dozivljaj? ili je to fail u nedostatku ideja za hvatanje koraka s konkurencijom sa ekranima preko cijele prednje strane...

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 20:28 (digitall).
14 godina
offline
Re: Glavni "feature" iPhonea X možete imati i na A
Torent kaže...
bus kaže...

A mozemo se mi sprdati... ali ipak ...klasa je klasa koliko god pokusavali sebe uvjeriti suprotno

 

http://imagazin.hr/veza-hardvera-softvera-dodatno-razvijena-u-iphoneu-x/

 A to ti prakticno pomaze kako? Zar ti je prethodni model bio spor? I najveca bolja je bila procesor? A i dalje imas preskup mobitel za koji ti ttreba adapter da dobijs prakticne stvari kao sto su brzo punjenje i bezicno punjenje.... Stvari koje ti znacajno olakasavaju svakodnevno koristenje.... 

 

 A naravno da ne pomaže, kao ni brdo memorije, niti ludi ekrani blesavih gustoća pixela, niti kamere za čudo pixela na mobitelu, koji će ti K sve to ????

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice