Google Allo - aplikacija za chat s podrškom umjetn

poruka: 7
|
čitano: 1.566
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Allo - aplikacija za chat s podrškom umjetn".
10 godina
neaktivan
offline
Google Allo - aplikacija za chat s podrškom umjetn

Ako netko pita dali sam dobro a Allo vidi da sam na sprovodu onda će odgovoriti "Nisam" 

 

 

Meni se ovo nikako ne sviđa, razmislite ja imam recimo drage osobe a i imam osobe kojim nisam tako dobar a moram popričati recimo poslovni partneri itd. 

Nebi bilo u redu da Allo odma odgovara svima podjednako kao da su mi svi dragi. Naprimjer ja šaljem pusice curama a Allo počne to djeliti svima :D 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google Allo - aplikacija za chat s podrškom umjetn

Jel ovo radi doslovno kao sms client ili se koristi "net" ? Citam posvuda i jedino sto mi dolazi u glavu je to da je sms client..a toga mi nekako dosta, nadam se da sam u krivu :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google Allo - aplikacija za chat s podrškom um
bender_007 kaže...

Jel ovo radi doslovno kao sms client ili se koristi "net" ? Citam posvuda i jedino sto mi dolazi u glavu je to da je sms client..a toga mi nekako dosta, nadam se da sam u krivu :)

 

Funkcionira preko neta, a ako osoba kojoj saljes poruku nema Allo, onda ce se poslati SMS i dobit ces obavijest da je poslan SMS.

 

http://www.androidpolice.com/2016/09/20/allo-weird-sms-explained-other-answers/

14 godina
offline
Google Allo - aplikacija za chat s podrškom umjetn

Nadam se da će sa vremenom Allo postati sposoban i da pokreće konverzacije a ne samo da automatski odgovara. Pa nek s druge strane sugovornihov Allo odgovara na ono što ga je moj Allo pitao a mi za to vrijeme spavamo ili slično. To bi uštedilo gomilu vremena izgubljenog na nepotrebnu komunikaciju.

Potpis!
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Allo - aplikacija za chat s podrškom umjetn

.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Allo - aplikacija za chat s podrškom um
Šefu umjesto mene kaze da odjebe... nisam ja allo je.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Allo - aplikacija za chat s podrškom umjetn

UI se zove Renee:-)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice