Google Contributor – stranice bez oglasa

poruka: 12
|
čitano: 2.065
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Contributor – stranice bez oglasa".
9 godina
neaktivan
offline
Google Contributor – stranice bez oglasa

Meni se ovo ne sviđa. Do sada nitko nije šljivio oglase, a sada će navaliti još jače na nas koji samo želimo surfati jer su sada sigurni da će barem nešto dobiti. Pitanje je što će iz toga nastati. Osobno mi se gadi internet jer i ovaj stranica foruma na kojoj komentiram temu, u svoj zaglavlju vrti reklamu za google+, twitter, facebook i ostala sranja... Sramota, na dnu je reklama za ALBU, web hosting i tak dalje. Sva sreća da prije nego idem na wc ne moram pogasit sto stvari koje ne želim kako bi obavio tu iskonsku radnju u božjem miru..

 

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Google Contributor – stranice bez oglasa

nije mi jasno (još jednom {#}) zbog čega je ovakvo reketarenje ("plati da te ne maltretiramo") legalno i zbog čega se onda diljem svijeta za ovakve oblike ponašanja podižu optužnice i mafijaši trunu po 'ladovinama. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Google Contributor – stranice bez oglasa

Google će, pak, novac prikupljen od pretplata proslijediti vlasnicima tih stranica (nije razjašnjeno hoće li ili ne uzeti dio svote kao proviziju)....

 

 

{#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2014 13:47 (maximilian).
 
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Google Contributor – stranice bez oglasa

Prvo youtube, pa sad ovo. Ocekujemo uskoro i pretplatu na Android i gmail. {#}

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Google Contributor – stranice bez oglasa

Adblocker

TiONiO
 
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Contributor – stranice bez oglasa
Tionio kaže...

Adblocker

Amen!

 

BTW: Ne sjećam se kada sam zadnji put vidio neku reklamu bilo na nekoj stranici bilo na youtubeu ili na facebooku. Odem kod nekoga dugoa i vidim - havariju.

16 godina
neaktivan
offline
Google Contributor – stranice bez oglasa

Šta je? Šta ste se uspuhali?

 

Pajdo na vrhu kaže "nas koji samo želimo surfati"...

 

A je li majstore, a šta bi ti to surfao?

Čitao/gledao bi sadržaje koje je netko kreirao za nula kuna i još gospodinu smetaju reklame?

 

Ako išta mrzim cijelim svojim bićem to je entitlment mentality.

 

Gospodo, ne morate korisiti ni google ni njegove usluga. Ne morate čitati bug.hr (koji također ništa ne plaćate) ako vam smetaju ta dva bannera na stranici.

 

Tako i sindikati i državni službenici imaju PRAVO na (veliku) plaću koju dobivaju od novca otetog onima koji rade u privatnom sektoru. Jer imaju PRAVO.

 

 

 

 
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Google Contributor – stranice bez oglasa

Google zarađuje prikazivanjem oglasa... Google zarađuje ne prikazivanjem oglasa... carski.

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google Contributor – stranice bez oglasa
Syke kaže...

Google zarađuje prikazivanjem oglasa... Google zarađuje ne prikazivanjem oglasa... carski.

 

Nego šta bi trebao?

 

Znači, tvrtka, dioničko društvo koje kotira na burzi ne bi trebalo zarađivati?

Da li ste vi ljudi normalni?

...ili ste socijalisti?

 

Pa nemoj koristi Google ako imaš s tim problem.

Koje su to glave...

 

16 godina
offline
Re: Google Contributor – stranice bez oglasa
MahnitiTapir kaže...

Pa nemoj koristi Google ako imaš s tim problem.

Koje su to glave...

 

Niti ne koristimo google, ali nam je smjesno pa komentiramo.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
9 godina
protjeran
offline
Google Contributor – stranice bez oglasa

zato godinama koristim adblock plus...

adblock plus besplatan i siguran, a ko ima para na bacanje nek plaća ali to će ga osloboditi samo oglasa koji su preko googla, dok vam adblock briše skoro 99,99 % oglasa...

a kad odem na neko tuđe računalo bez njega oglasi samo iskaču na sve strane.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Google Contributor – stranice bez oglasa
MahnitiTapir kaže...
Syke kaže...

Google zarađuje prikazivanjem oglasa... Google zarađuje ne prikazivanjem oglasa... carski.

 

Nego šta bi trebao?

 

Znači, tvrtka, dioničko društvo koje kotira na burzi ne bi trebalo zarađivati?

Da li ste vi ljudi normalni?

...ili ste socijalisti?

 

Pa nemoj koristi Google ako imaš s tim problem.

Koje su to glave...

 

 

Krivo si protumačio moj post. Ja jesam za to da Google zarađuje, i mora zarađivati. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice