Google kupio Twitch?

poruka: 17
|
čitano: 1.727
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google kupio Twitch?".
15 godina
offline
Google kupio Twitch?

Znači možemo očekivati da će od sada pa nadalje na Androidu kamere cijelo vrijeme streamati na Twitch?

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Google kupio Twitch?

A tek Glass... Get ready Smijeh

 

Bit će kao i hvatanje nezaštićenih DVRova i IP kamera...

My name is Legion... For we are many!
9 godina
neaktivan
offline
Google kupio Twitch?

rip twitch

xXxMLGxXx360noscopingscrubs0/24xXx
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Google kupio Twitch?

Mozete kupiti twitch premium po pristipacnoj cijeni za samo 59.99 US dollars i imat cete mogucnost gledati vase omiljene streamere na 240p, a ako zelite na 720p morate doplatiti jos 100 us dollars. Vas google.

Darko
 
0 12 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google kupio Twitch?

optimiziran kao youtube 

ajde eto jedna dobra stvar je da moj google+ račun nije banan na twitch-u od riot games-a 

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Google kupio Twitch?
DarkoKwon kaže...

Mozete kupiti twitch premium po pristipacnoj cijeni za samo 59.99 US dollars i imat cete mogucnost gledati vase omiljene streamere na 240p, a ako zelite na 720p morate doplatiti jos 100 us dollars. Vas google.

hmm da jer tak google radi  ?

Nisam primjetio youtube mi je jos uvijek besplatan kao i sve ostalo kaj koristim

Mislim zbilja najlakse se posrat zar ne ?

http://www.snabbox.org/
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google kupio Twitch?
DarkoKwon kaže...

Mozete kupiti twitch premium po pristipacnoj cijeni za samo 59.99 US dollars i imat cete mogucnost gledati vase omiljene streamere na 240p, a ako zelite na 720p morate doplatiti jos 100 us dollars. Vas google.

Pa bar je Google fer oko ovoga i uvijek idu open source, besplatnim putem..

LoL acc THCJoshi
14 godina
offline
Re: Google kupio Twitch?
DarkoKwon kaže...

Mozete kupiti twitch premium po pristipacnoj cijeni za samo 59.99 US dollars i imat cete mogucnost gledati vase omiljene streamere na 240p, a ako zelite na 720p morate doplatiti jos 100 us dollars. Vas google.

Kao youtube? Potpuno besplatan video servis, ujedno i najbolji.

Swedish latin super funk.
10 godina
protjeran
offline
Re: Google kupio Twitch?
Opet samo kukate
16 godina
offline
Re: Google kupio Twitch?
sirka666 kaže...
DarkoKwon kaže...

Mozete kupiti twitch premium po pristipacnoj cijeni za samo 59.99 US dollars i imat cete mogucnost gledati vase omiljene streamere na 240p, a ako zelite na 720p morate doplatiti jos 100 us dollars. Vas google.

Kao youtube? Potpuno besplatan video servis, ujedno i najbolji.

Servis sa milijardu reklama koje moras trpit tesko da mozes nazvat besplatnim.

 

Problem je monopol, ne sjecam se kad je monopol neke tvrtke rezultirao necim pozitivnim za korisnike.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
16 godina
offline
Re: Google kupio Twitch?
SupremeCommander kaže...

Servis sa milijardu reklama koje moras trpit tesko da mozes nazvat besplatnim.

 

Problem je monopol, ne sjecam se kad je monopol neke tvrtke rezultirao necim pozitivnim za korisnike.

 

Kakvih milijardu reklama? Kod mene nema nijedne, stvarno neznam o čemu ti pričaš. (hint: AdBlock)

 

I drugo, ako imaš problema s monopolom kreni koristit druge usluge a ne Googleove, ima ih na pretek. 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2014 8:42 (Hacker002).
13 godina
offline
Google kupio Twitch?

Očekivao sam "Kappa" na kraju naslova...

Say hello to my little friend
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Google kupio Twitch?

A što će biti sa twitch chatom :D? Najretardiraniji chat ikada u pozitivnom smislu.

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google kupio Twitch?

Mozda konacno sloze dobre servere za streaming u Europi.. 

 

Cijelu ovu godinu sve je teze gledati streamove koji nisu twitch partneri (i shodno tome nemaju izbor

kvalitete prikaza). Zna se dogadjati da bufferira vise nego sto prikazuje video cak i kada streamer 

pusta 720p sa samo 1500kbps sa svoje strane.

 

Prosle godine sam jos uvijek mogao sve uredno gledati (na 12mbit vezi), cak i multitwitch (2-3 streama

odjednom) na 'high' ili vise, a sad (na 20mbit vezi) ne radi skoro nista.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google kupio Twitch?
SupremeCommander kaže...
sirka666 kaže...
DarkoKwon kaže...

Mozete kupiti twitch premium po pristipacnoj cijeni za samo 59.99 US dollars i imat cete mogucnost gledati vase omiljene streamere na 240p, a ako zelite na 720p morate doplatiti jos 100 us dollars. Vas google.

Kao youtube? Potpuno besplatan video servis, ujedno i najbolji.

Servis sa milijardu reklama koje moras trpit tesko da mozes nazvat besplatnim.

 

Problem je monopol, ne sjecam se kad je monopol neke tvrtke rezultirao necim pozitivnim za korisnike.

 

Srecom na twitchu trenutno nema reklama i nisu 100 puta iritantnije od onih na youtubeu.

14 godina
offline
Google kupio Twitch?

Kako nema reklama kad ih ima? Pratim par strimera koji redovito za vrijeme strimanja puste par reklama od 30 sekundi.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it, is what you do with the gift of life that determines who you are. -Mewtwo
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google kupio Twitch?
SupremeCommander kaže...

Servis sa milijardu reklama koje moras trpit tesko da mozes nazvat besplatnim.

Sve što ne plaćaš je besplatno , neovisno da li su tu reklame ili ne ... kao npr. vožnja ZET-om  {#}

Keep calm because Valar Morghulis !!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice