Google Maps dobiva informacije o parkiralištima

poruka: 20
|
čitano: 2.735
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Maps dobiva informacije o parkiralištima".
6 godina
neaktivan
offline
Google Maps dobiva informacije o parkiralištima

Umijesto da se uči ljude da ne koriste aute , vi o parkiralištima.

 
0 14 hvala 0
8 godina
offline
Re: Google Maps dobiva informacije o parkiralištim
Ili npr. gramatici...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Maps dobiva informacije o parkiralištim
To jedino ako nemas obaveze u zivotu i klinac si. Probaj imati dijete bez auta.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Google Maps dobiva informacije o parkiralištim
X-Plosiv kaže...
To jedino ako nemas obaveze u zivotu i klinac si. Probaj imati dijete bez auta.

 Taksiji imaju auto sjedalice ako zatražiš. Mislim da i neki autobusi su imali nešto slično. Može se.

8 godina
offline
Re: Google Maps dobiva informacije o parkiralištim
A taxi je vremenski stroj? Taxi nije auto?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Maps dobiva informacije o parkiralištim
Daliboris, onaj trenutak u 3h ujutro kada dijete mora hitno u bolnicu, bas me zanima kakav je osjecaj buditi mahnito susjede jer ne mozes klinca odvesti u bolnicu. Ili kada moras obaviti spezu, pokupiti dijete i zenu, otici pokupiti jos nesto u zeljezariju ili ljekarnu npr...druga je stvar ako ces uzimati auto od roditelja za taove stvari...ali onda si parazit,jbg.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Google Maps dobiva informacije o parkiralištim
X-Plosiv kaže...
Daliboris, onaj trenutak u 3h ujutro kada dijete mora hitno u bolnicu, bas me zanima kakav je osjecaj buditi mahnito susjede jer ne mozes klinca odvesti u bolnicu. Ili kada moras obaviti spezu, pokupiti dijete i zenu, otici pokupiti jos nesto u zeljezariju ili ljekarnu npr...druga je stvar ako ces uzimati auto od roditelja za taove stvari...ali onda si parazit,jbg.

 Pa , postoji hitna pomoć upravo zato da bi se osobe mogle najbrže otpremiti u bolnicu. Tako i djeca. Sve ostalo nije hitno i može se obaviti javnim prevozom.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Google Maps dobiva informacije o parkiralištim
Daliboris kaže...
X-Plosiv kaže...
Daliboris, onaj trenutak u 3h ujutro kada dijete mora hitno u bolnicu, bas me zanima kakav je osjecaj buditi mahnito susjede jer ne mozes klinca odvesti u bolnicu. Ili kada moras obaviti spezu, pokupiti dijete i zenu, otici pokupiti jos nesto u zeljezariju ili ljekarnu npr...druga je stvar ako ces uzimati auto od roditelja za taove stvari...ali onda si parazit,jbg.

 Pa , postoji hitna pomoć upravo zato da bi se osobe mogle najbrže otpremiti u bolnicu. Tako i djeca. Sve ostalo nije hitno i može se obaviti javnim prevozom.

 

Klinca koji plače, nemiran je i nije mu dobro ćeš voditi javnim prijevozom? Zime ćeš ga nositi do stanice i od stanice do bolnice po hladnoći? Hitna se zove kad netko ima kap ili je odrezao prst i takve stvari, ne ako dijete ima temperaturu 39. Auto je u današnjem svijetu osnova, a ne luksuz.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
8 godina
offline
Re: Google Maps dobiva informacije o parkiralištim

Ne nasjedajte na trola koji nema auto, pa misli da nitko ne bi trebao imati.

6 godina
neaktivan
offline
Google Maps dobiva informacije o parkiralištima

Kombinacija taksi+javni prijevoz+posudba automobila+hitna zadovoljava sve potrebe. 

 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Google Maps dobiva informacije o parkiralištima

Daliboris, samo ti dalje živi u svom idelnom zamišljenom svijetu bez auta. Dovoljno su rekli kolege iznad, ali dobro, premlad si da to shvatiš.... Jednom kad ti zatreba auto shvatit ćeš i sam da si pogriješio.

Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Google Maps dobiva informacije o parkiralištim

Ja znam , kako živim. I znam da su mi auti ne potrebni , odnosno sve se može rješiti preko taksija. A imam dovoljno godina da to kažem , jer sam i vozački položio.

16 godina
offline
Re: Google Maps dobiva informacije o parkiralištim
Zašto si položio vozački ako ti auto nije potreban?
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
offline
Google Maps dobiva informacije o parkiralištima

Trebaš na more puno prtljage, kolica, igračke. Pa treba prevest namještaj. Pa kud bi došao da sam plačao druge da mi to napravi. a taxi da me vozi i autobus. izračunao sam da mi je jeftinije odvest se sa autom na posao i natrag, nego koristit javni prijevoz i mjesečnu kartu.

BF4 & BF1 - Tonyhrv
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Google Maps dobiva informacije o parkiralištima

Što se tiče posla, radio sam 30 km od mjesta stanovanja, znači dnevno 60 km. Autobus je ujutro u 5h vozio, a natrag ga nije bilo prije 17:30 - 18h (radno vrijeme je od 7 - 15). Znači totalno nepraktično, a da ne govorim o cijeni autobusne karte.

 

Za taxi bi u 5 dana dao više novca nego što sam cijeli mjesec potrošio u autu (a nisam samo na posao i natrag išao). To sam samo ja, a zamisli koliko ljudi radi na još većim udaljenostima te sa još lošijom vezom javnog prijevoza.

 

Toliko o isplativosti javnog prijevoza i taxija.

 

Slažem se da u nekim aspektima to ima svoje prednosti, ali govoriti općenito da su auti nepotrebni je čista glupost.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Maps dobiva informacije o parkiralištim
Daliboris kaže...

 Pa , postoji hitna pomoć upravo zato da bi se osobe mogle najbrže otpremiti u bolnicu. Tako i djeca. Sve ostalo nije hitno i može se obaviti javnim prevozom.

 

Pošto imam osjećaj da pričam sa balavcem, ajde lijepo nazovi mamu/tatu ako su živi, i pitaj ih kakav je osjećaj (za koji se nadam da ga nisu nikada imali..) ako se tebi nešto dogodilo usred noći i oni moraju ići hitno na hitnu zbog tebe. Da nazoveš taxi, pa čekaš 15 minuta da dođu, ili da nazoveš hitnu pa opet čekaš 15 minuta da dođu, a tebi svaka minuta igra ulogu.

Ako kažem ženi na kojeg trolla padam, a vozio sam je ovih dana gore dole bolnica-doma jer joj je bio termin, pa odvalila bi ti šamar za dobar dan

6 godina
neaktivan
offline
Re: Google Maps dobiva informacije o parkiralištim
X-Plosiv kaže...
Daliboris kaže...

 Pa , postoji hitna pomoć upravo zato da bi se osobe mogle najbrže otpremiti u bolnicu. Tako i djeca. Sve ostalo nije hitno i može se obaviti javnim prevozom.

 

Pošto imam osjećaj da pričam sa balavcem, ajde lijepo nazovi mamu/tatu ako su živi, i pitaj ih kakav je osjećaj (za koji se nadam da ga nisu nikada imali..) ako se tebi nešto dogodilo usred noći i oni moraju ići hitno na hitnu zbog tebe. Da nazoveš taxi, pa čekaš 15 minuta da dođu, ili da nazoveš hitnu pa opet čekaš 15 minuta da dođu, a tebi svaka minuta igra ulogu.

Ako kažem ženi na kojeg trolla padam, a vozio sam je ovih dana gore dole bolnica-doma jer joj je bio termin, pa odvalila bi ti šamar za dobar dan

 Nadam se da je žena okej. :-)

13 godina
offline
Re: Google Maps dobiva informacije o parkiralištim
Daliboris kaže...

Kombinacija taksi+javni prijevoz+posudba automobila+hitna zadovoljava sve potrebe. 

 Ima puno situacija kad se netko gadno poreže i slično kada hitna ne može stići dovoljno brzo i tada pomaže tvoj auto ili susjedov, istina drugi auti ti se tada ne miću s puta jer nisi hitna ma koliko ti trubio ili blicao misle da si manijak i da te treba naučiti pameti usporavanjem, ali na stranu to, samo od koga ćeš posuditi auto ako ga nitko u susjedstvu nema?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Google Maps dobiva informacije o parkiralištim
Byron kaže...
Daliboris kaže...

Kombinacija taksi+javni prijevoz+posudba automobila+hitna zadovoljava sve potrebe. 

 Ima puno situacija kad se netko gadno poreže i slično kada hitna ne može stići dovoljno brzo i tada pomaže tvoj auto ili susjedov, istina drugi auti ti se tada ne miću s puta jer nisi hitna ma koliko ti trubio ili blicao misle da si manijak i da te treba naučiti pameti usporavanjem, ali na stranu to, samo od koga ćeš posuditi auto ako ga nitko u susjedstvu nema?

 Kako će voziti , ako se gadno porezao?

13 godina
offline
Re: Google Maps dobiva informacije o parkiralištim
Daliboris kaže...
 Kako će voziti , ako se gadno porezao?

 U konkretnom slučaju djete je u vikendici bogu iza nogu prošlo s obje ruke kroz staklo i izrezalo obje vene , krvi do koljena... zaustvavi krvarenje, i trk prema domu zdravlja. Hitna kaže vi krenite pa ćemo se naći na pola puta. Ispalo je da su se sreli  u domu zdravlja... Naravno da neće voziti dijete ili unesrećeni već netko drugi muž, žena, susjed...

 

PS dijete se brzo oporavilo... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice