Google Now točniji od Siri

poruka: 10
|
čitano: 1.878
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Now točniji od Siri".
13 godina
neaktivan
offline
Google Now točniji od Siri

svejedno nitko to ne koristi

Moj PC  
10 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Now točniji od Siri
Kako ne? Igras nesto npr. WoW, LoL ili slicno, tablet ili mob na stolu, ukljucim ekran i kazem "ok google", ovaj se aktivira, pa kazem "retribution paladin cataclysm pvp guide", on izlista, kliknem i ceka me na kompu (ak bas hocu na njemu pregledavati). Zbilja moze neke stvari ubrzati.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
14 godina
offline
Re: Google Now točniji od Siri
ukay1000 kaže...
Kako ne? Igras nesto npr. WoW, LoL ili slicno, tablet ili mob na stolu, ukljucim ekran i kazem "ok google", ovaj se aktivira, pa kazem "retribution paladin cataclysm pvp guide", on izlista, kliknem i ceka me na kompu (ak bas hocu na njemu pregledavati). Zbilja moze neke stvari ubrzati.

LOL...

Citam odgovor i zamisljam si tebe sa ekipom iz teorije velikog praska..  nhf  ;)

 

16 godina
neaktivan
offline
Google Now točniji od Siri

Siri koristi Google za odgovor?! Ne bi li onda taj postotak trebao biti pripisan za Now

 

U vožnji je puno praktičnije reći 'ok Google, directions to motorway' nego tipkati

Life is too short to remove USB safely
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 14:45 (hrvooje).
 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Now točniji od Siri
apoteka kaže...

svejedno nitko to ne koristi

Ako ti ne koristis i ako na ovom tržištu gdje operateri još uvijek deru na net prometu nije zastupljeno ne znači da drugi ljudi ne koriste i da nema tržište...kad bi se gledalo po razvijenosti tržišta ovde bi se još uvijek prodavale nokie 3310...

13 godina
offline
Google Now točniji od Siri

Van glasovnih naredbi koje nikad ne koristim, fantastično je koje sve informacije se pojavljuju u Google Nowu. Neki dan me zapanjilo kada sam u restoranu nešto prčkao i skužio da mi piše lokacija gdje je auto parkiran. Poslije sam se sjetio da sam koristio Waze i da je vjerojatno zaključio da gdje sam isključio navigaciju da sam parkirao auto.

O ovim standardnim trackingima paketa, uputa do googleanih lokacija i pokazivanja kartica sa vijestima o često googleanim pojmovima da ne govorim.

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Google Now točniji od Siri
apoteka kaže...

svejedno nitko to ne koristi

Pričaj u svoje ime, ja to koristim već mjesecima i to sve češće, pogotovo ako igram neku igru i zapnem i kažem mobitelu "asassins creed black flag sequence 6 walkthrough" i kliknem na riješenje bez dodatnih tipkanja.

Naravno treba znati kada i kako koristiti tu funkciju. Ako moraš reći neku malo korištenu riječ, vlastitu imenicu ili neki naziv pogotovo mjesta u hrvatskoj e onda to treba upisati ručno ali generičke izraze i čak imena poznatih pojmova pronalazi bez problema.

Te opcije možete koristiti da pošaljete poruku nekome, recimo kažeš mobitelu: pošalji poruku mami: dolazim za 30 minuta.

16 godina
offline
Re: Google Now točniji od Siri
apoteka kaže...

svejedno nitko to ne koristi

Ko ti je kriv pa ne znas Engleski :D 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 18:12 (Adin).
15 godina
offline
Google Now točniji od Siri

a kako to da nisu uvrstili i Cortanu u ispitivanje? koliko pamtim, Master Chief nije imao osobitih primjedbi ... {#}

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google Now točniji od Siri
Eto za Siri uskoro dolazi i podrška za hrvatski jezik. Sa iOS 8 odmah dolazi podrška za diktiranje, a nadam se uskoro i ostatak.
I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice