Google patentirao pametnog plišanog medvjedića

poruka: 7
|
čitano: 1.995
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google patentirao pametnog plišanog medvjedića".
15 godina
offline
Google patentirao pametnog plišanog medvjedića

hm ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google patentirao pametnog plišanog medvjedića

Kamera na očima, zvučnici na ustima, mikrofoni na ušima. Sigurno su uložili značajna sredstva i suštu inteligenciju u osmišljavanje tog medvjedića :D

MUST visit :D http://www.youtube.com/user/ZOJAmoviesProduction?feature=mhee
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Google patentirao pametnog plišanog medvjedića
Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Google patentirao pametnog plišanog medvjedića

 ..."Računaju da će u razdoblju od narednih 5 do 10 godina, razvojem i napretkom te koncepcije, Teddy imati u sebi petnaestak senzora za razna mjerenja, a do tada, želimo im puno prodanih primjeraka i osvajanja natječaja poput ovog na Mobile World Congressu"

 

neka računaju da će im prije toga google skočit za vrat s patentnom tužbom

12 godina
offline
Re: Google patentirao pametnog plišanog medvjedića
zOjA26 kaže...

Kamera na očima, zvučnici na ustima, mikrofoni na ušima. Sigurno su uložili značajna sredstva i suštu inteligenciju u osmišljavanje tog medvjedića :D

 

fora... medvjedić na kabelu kojeg natežeš po kući.... klinci će bit presretni! faking invazija na privatnost, niš drugo, ko da to ljudima treba

13 godina
offline
Google patentirao pametnog plišanog medvjedića

"Iz Googlea su izjavili kako ne mogu potvrditi da će kompanija ikad izraditi uređaj na tragu ovog patenta..."

 

Ne kužim zašto su uopće izdali patent ako ne mogu potvrditi hoće li ikada izraditi takav uređaj. (čitaj: neće uopće)

 

"Neki smatraju kako se radi o zabavnoj inovaciji, dok drugi u ovom izumu vide narušavanje privatnosti ili čak jezivu igračku koja bi mogla plašiti djecu."

 

Ne može biti strašnija od Edisonovih lutki koje pričaju. Kako su lutke Thomasa Edisona pričale poslušajte u videu ispod.

Creeeepy! Creeeepy!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2015 22:41 (Marko :D).
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Google patentirao pametnog plišanog medvjedića

ako ce taj dovesti grupu dobrih zenski kao onaj iz filma ted mozda bi ga uzeo

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice