Google po starome…

poruka: 69
|
čitano: 8.481
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google po starome…".
16 godina
neaktivan
offline
Google po starome…

kad covjek uzme cinjenice u ruke... činjenice (za ove sto nece lajkat moj komentar)... niti je android os, niti chrome browser  napravljen/ ispoliran kako bog zapovijeda.  tako ce kupus bit i u ovom oblaku.

gdje su tu moji argumenti/cinjenice.... opera, firefox,sugarsync, dropbox,wm, jabucari...

 

btw paralelat je cinjenica oko mobilnog chroma koji puzi iz bete.  nesto ce izac, a sto.... 

 

i sad kad imamo taj G-buvljak sa raznoraznim uparenim rjesenjima, jos samo da na svakom kliknemo "prihvacam da budem javna kurva".

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
25 4 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Google po starome…

Ma FU Google...

Freak Show Inc.
 
10 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google po starome…

Ma zehebi Google Drive. Dropbox mi je odličan, ali zato što sam stari Windows Live user imam 25 GB na Skydrive-u pa kombiniram Dropbox i Skydrive. 

Dafuq I just read?
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google po starome…

Google Drive? Hvala ,ne hvala! Još kad bi uopće radio ....

 

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Google po starome…

Prije 20 godina je ugovor s vragom bila puno češće komponenta bajke nego stvarni događaj. Danas je dio svakodnevnice!

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google po starome…
torrente kaže...

 niti je android os, niti chrome browser  napravljen/ ispoliran kako bog zapovijeda.  tako ce kupus bit i u ovom oblaku.

gdje su tu moji argumenti/cinjenice.... opera, firefox,sugarsync, dropbox,wm, jabucari...

 

 

pa nisu ti baš neki argumenti. ja mogu iza svakog kaj velim stat i argumentirat, a velim da je android odličan os a isto tako chrome odličan browser. dok android još uvijek ima bugova ( ima ih i ios i wp7) chrome radi jako dobro.

hobi:moj-android.net
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google po starome…
nsoul kaže...

pa nisu ti baš neki argumenti. ja mogu iza svakog kaj velim stat i argumentirat, a velim da je android odličan os a isto tako chrome odličan browser. dok android još uvijek ima bugova ( ima ih i ios i wp7) chrome radi jako dobro.

Čuj ,bez ljutnje (neću ti ni klikat na TD) ,ali sličiš na iTrollove i njihovo ''sve od ****** je bogom dano i nepogrešivo''!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
15 godina
offline
Re: Google po starome…
kizo2703 kaže...

Google Drive? Hvala ,ne hvala! Još kad bi uopće radio .... 

https://docs.google.com/open?id=0B3bx81w2kcCfYnRyYXlsd19mTVk

E pa radi, a ovo je ista slika koju imaš u drugoj temi danas.

hobi:moj-android.net
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google po starome…
nsoul kaže...

 

https://docs.google.com/open?id=0B3bx81w2kcCfYnRyYXlsd19mTVk

E pa radi, a ovo je ista slika koju imaš u drugoj temi danas.

Meni ne radi ,end of story!! Pa kaj onda ako je ista slika? Situacija se nije promjenila ,program je maknut s PC-a!!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
15 godina
offline
Re: Google po starome…
kizo2703 kaže...
nsoul kaže...

pa nisu ti baš neki argumenti. ja mogu iza svakog kaj velim stat i argumentirat, a velim da je android odličan os a isto tako chrome odličan browser. dok android još uvijek ima bugova ( ima ih i ios i wp7) chrome radi jako dobro.

Čuj ,bez ljutnje (neću ti ni klikat na TD) ,ali sličiš na iTrollove i njihovo ''sve od ****** je bogom dano i nepogrešivo''!

pa klikaj, briga me, zato i je TD ako se netko ne slaže.

a ja ne sličim nikom, zato jesam ja i ne povodim se za nikakvim masom ovaca.

a to kaj misle da je sve od applea nepogrešivo, isto me tak briga i boli me ona stvar.

ja znam kaj govorim i znam kolko mi dobro android radi od prvog dana, a isto tako chrome na koji sam prešao kad je firefoxu trebalo minutu da se podigne aplikacija. operu sam probao ne odgovara mi, IE s***e od browsera, iako novi IE je jako dobar, ali ne odgovara mi.

ako to ne možeš shvatiti da ne odgovaraju svakom iste stvari e pa onda oprosti.

s androidom se družim dvije godine od 2.1 verzije i nemam primjedbi, ali 2.1 i 2.2 su imali bugova, dok je od 2.3 sve ok. sad pogotovo na 4.0

hobi:moj-android.net
14 godina
protjeran
offline
Google po starome…

Trebalo bi napravit account pod nekim talibanskim imenom i u G-cloud nabacat nacrte za Pipe-bomb, čisto onak od zaj**ancije da vidimo kaj se bu dogodilo.{#}

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
23 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Google po starome…
Google mi se stvarno počinje gaditi.
15 godina
offline
Re: Google po starome…
torrente kaže...

kad covjek uzme cinjenice u ruke... činjenice (za ove sto nece lajkat moj komentar)... niti je android os, niti chrome browser  napravljen/ ispoliran kako bog zapovijeda.  tako ce kupus bit i u ovom oblaku.


 

i sad kad imamo taj G-buvljak sa raznoraznim uparenim rjesenjima, jos samo da na svakom kliknemo "prihvacam da budem javna kurva".

 

Koje cinjenice? Ako se vec pozivas na njih, iznesi jednu, a ne svoja subjektivna misljenja.

Integracija vecine Googleovih servisa kroz jedan uredjaj (Android) je genijalna ideja i iznenadjujuce dobro radi.

 

Ovdje nije roblem nije u tehnologiji, nego u pravnim smicalicama i polaganju prava na svaku moju prosto prosirenu recenicu koju otipkam kroz neki od Googleovih proizvoda i to je lose. Nije da cu otipkati "Rat i mir" na Chromu, ali me sama mogucnost koristenja moga rada na ovako bezobrazan nacin zivcira. Zbog toga i sam odbijam vecinu Googleovih usluga koristiti.

 

Ovo sto Google radi je cista bezobrastina i to ne treba nikako drugacije gledati niti traziti neki dublji smisao.

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
13 godina
offline
Google po starome…

A što ste mislili?
Očekivano.

Kao da danas ima cenzure i anonimnosti na Internetu.
A o sigurnosti nećemo.

Što se mene tiče, bolje Googletu, nego našem MUP-u.

 



Živio Google!
hej ho, hej ho. 

SGS2 ROMs update: http://bit.ly/J8R93P
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Google po starome…

Ne vidim potrebu da se selim s Dropboxa...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
13 0 hvala 0
15 godina
offline
Google po starome…

U čemu je problem?? Imaš internet nema anonimnosti. Kao drugi su bolji, možeš si misliti svi nas špijuniraju. 

Ovi kaj viću fuj sigurno vise na facebook ?? 

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Google po starome…

Oćeš bit anoniman? Kupi si memory stick od nekoliko desetaka gigabajta i stavi ga na lančić, ogrlicu, lanac, špagu i oko vrata ili na nešto i imaš ga uvjek uz sebe i znaš da je samo tvoje. Ionako danas ti memory stickovi koštaju k'o 2 porcije ćevapa sa više luka.

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Google po starome…

Stalno svi nešt cvilite. Koristite što vam paše i točka.

Najboljeg rješenja nema, nitko ne daje ništa za džabe, odaberite si što je za vas najbolje i ne morate kenjati drugima koji imaju drukčije razloge za korištenje nečega.

 

Google Drive je nov, ima mana kao i svaki softver dok izađe. Dropbox je provjereno rješenje. Vjerojatno će popušit jer je preskup, i bit će mi drago.

Al realno gledano, Google ima još posla s Driveom, koji je za sad samo nabrijani Docs.

 

Fale overlay icon statusi, fali selektivno syncanje podfoldera, a ne samo root foldera, fale fotke sa picase i sl.

Ima posla, ali i ovo početno nije loše.

Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Google po starome…
kizo2703 kaže...

Google Drive? Hvala ,ne hvala! Još kad bi uopće radio .... 

cekaj ,ali koji su to windowsi ? jel to mozda windows 8 koji niti nije u finalnoj verziji 

kaj se cudis onda ako nesto ne radi 

meni je gdrive radio bez problema na windows 7 32 i 64bit 

maknuo sam ga jer mi takva stvar netreba isto kao i dropbox

http://x264blog.org/
15 godina
offline
Re: Google po starome…
Bitanga kaže...

Stalno svi nešt cvilite. Koristite što vam paše i točka.

Najboljeg rješenja nema, nitko ne daje ništa za džabe, odaberite si što je za vas najbolje i ne morate kenjati drugima koji imaju drukčije razloge za korištenje nečega.

 

Google Drive je nov, ima mana kao i svaki softver dok izađe. Dropbox je provjereno rješenje. Vjerojatno će popušit jer je preskup, i bit će mi drago.

Al realno gledano, Google ima još posla s Driveom, koji je za sad samo nabrijani Docs.

 

Fale overlay icon statusi, fali selektivno syncanje podfoldera, a ne samo root foldera, fale fotke sa picase i sl.

Ima posla, ali i ovo početno nije loše.

ima selektivno syncanje. dropbox koristim jako dugo, i ne namjeravam ga prekinuti, ali namjeravam koristiti i gdrive, ali istina , ima još posla tu.

Arnold Layne kaže...

cekaj ,ali koji su to windowsi ? jel to mozda windows 8 koji niti nije u finalnoj verziji 

kaj se cudis onda ako nesto ne radi 

meni je gdrive radio bez problema na windows 7 32 i 64bit 

maknuo sam ga jer mi takva stvar netreba isto kao i dropbox

meni radi na win8 cp

hobi:moj-android.net
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2012 20:37 (nsoul).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Google po starome…
Bitanga kaže...
Dropbox je provjereno rješenje. Vjerojatno će popušit jer je preskup, i bit će mi drago.

kome je preskup?  pojedincu sa foruma?  dropbox je poslovno rješenje za poslovne klijente.  zato i jest ispoliran bas na bitnim detaljima sinkanja/sheranja.

poslovni sektor odlucuje o necijoj sudbini, a ne kucni korisnici kojima servis sluzi kao sirovo skladiste.

 

komparacija na levelu, Free Avira ce propast, jer je placena 40€.  NE! free verzija postoji, jer se ubire enorman novac iz enterprajz rjesenja namijenjenog poslovnom sektoru.  briga Aviru hoce li netko s ovog foruma kupit jednu licencu ili koristit free bloatware natrpan reklamama.

 

netko placa silni promet sa servera free dropbox korisnika, placaju ih paid korisnici.  u buduce filozofiju okrenite, jeli servis spreman za Pro uslugu/koristenje,onda ce i opstati.

kad je G u pitanju, njima svejedno, zaledje su milijarde $.  sutra moze biti ko onaj servis bazer ili kako se zvalo.  a gdje je tek silna histerja oko FB killera, G+.   sve izdusilo...pogubili se ljudi u krugovima i vise neznaju jesu li public ili private.  no to je sad nebitno.

 

dakle, g drive nije nikakva prijetnja DB-u.  razlozi navedeni i logicni.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2012 20:39 (torrente).
15 godina
offline
Re: Google po starome…
torrente kaže...

kome je preskup?  pojedincu sa foruma?  dropbox je poslovno rješenje za poslovne klijente.  zato i jest ispoliran bas na bitnim detaljima sinkanja/sheranja.

poslovni sektor odlucuje o necijoj sudbini, a ne kucni korisnici kojima servis sluzi kao sirovo skladiste.

 

komparacija na levelu, Free Avira ce propast, jer je placena 40€.  NE! free verzija postoji, jer se ubire enorman novac iz enterprajz rjesenja namijenjenog poslovnom sektoru.  briga Aviru hoce li netko s ovog foruma kupit jednu licencu ili koristit free bloatware natrpan reklamama.

 

netko placa silni promet sa servera free dropbox korisnika, placaju ih paid korisnici.  u buduce filozofiju okrenite, jeli servis spreman za Pro uslugu/koristenje,onda ce i opstati.

kad je G u pitanju, njima svejednu, zaledje su milijarde $.  sutra moze biti ko onaj servis bazer ili kako se zvalo.  a gdje je tek silna histerja oko FB kilera, G+.   sve izdusilo...pogubili se ljudi u krugovima i vise neznaju jesu li public ili private.  no to je sad nebitno.

 

dakle, g drive nije nikakva prijetnja DB-u.  razlozi navedeni i logicni.

Nije preskup, ionako koristim besplatni paket i to mi je za posao i privatno dosta. netreba mi više.

pa g+ je fb killer, barem po funkcionalnosti, kad  pogledam fejs profil i onaj na g+ vidim kolko je fb otišao k vr*gu. g+ ima prejednostavno sučelje ali oept dovoljno za svaku radnju koju trebam. iako google živi od reklama, na fb ih ima više nego na svim googleovim servisima, dok na g+ nema nijedne.

hobi:moj-android.net
16 godina
neaktivan
offline
Google po starome…

posto nijednom rijecju nisam na temi spomenu "JA KORISTIM....i to je MENI Uuuu" ....

isto tako cu lool subjektivno postavit jedan objektivni link, isto tako iznimno ispoliranog i kvalitetnog servisa, pravog rivala dropboxu...

njihovo jucerasnje misljenje o pojavi drajva.

 

sugarsync komentar

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na bol-u.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google po starome…
torrente kaže...
kome je preskup?  pojedincu sa foruma?  dropbox je poslovno rješenje za poslovne klijente.  zato i jest ispoliran bas na bitnim detaljima sinkanja/sheranja.

poslovni sektor odlucuje o necijoj sudbini, a ne kucni korisnici kojima servis sluzi kao sirovo skladiste.

 

 

 

Misliš, onako kako je BlackBerryu poslovni sektor slamka spasa? Varaš se i to jako, baš upravo široke mase odlučuju o nečijoj sudbini.

Što misliš zašto je iPhone popularan, a nema ni *p* od poslovnog rješenja.

 

Pričamo baš o servisu (dropbox) koji je napravljen za široke mase, a ne za poslovne subjekte.

Ako pratiš malo spiku, znat ćeš da je Teams paket izašao tek nedavno.

 

Ali nije samo cijena što će presudit dropboxu (siguran sam da će ju vrlo brzo spustiti), nego to što google može više ponuditi sa integracijom sa hrpom servisa.

Dropbox je tu nemoćan.

 

Nemoj me krivo shvatiti, ja isto koristim dropbox godinama i zakon je.

Al bojim se da nema šanse kraj velikih igrača sa neograničenom lovom. Sreća za njih što su Apple i Amazon zabrijali loše sa svojim cloud storageima.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Google po starome…
Arnold Layne kaže...

cekaj ,ali koji su to windowsi ? jel to mozda windows 8 koji niti nije u finalnoj verziji 

kaj se cudis onda ako nesto ne radi 

meni je gdrive radio bez problema na windows 7 32 i 64bit 

maknuo sam ga jer mi takva stvar netreba isto kao i dropbox

Ne ,Sedmica x64 ,na poslu i doma.

 Stalno baca jednu te istu grešku! Ako netko zna u čemu je problem ,nek kaže!

 

Na Osmici još nisam probal.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
12 godina
neaktivan
offline
Google po starome…

Više ne vjerujem Googlu  .Problem je u tome što sve ide preko googlea.Jedina je glupost što ne možeš napraviti youtube acc bez gmail acc(bar mislim tako je od 2009 g.)..

Smejem se a plače mi se,tražim lepu minu,minu da odletim u p**** materinu
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google po starome…
WrongType kaže...

Više ne vjerujem Googlu  .Problem je u tome što sve ide preko googlea.Jedina je glupost što ne možeš napraviti youtube acc bez gmail acc(bar mislim tako je od 2009 g.)..

Zašto bi bilo glupo?

Čiji je Youtube?
- Googleov.

Zašto moraju integrirai?
- Zato što mogu.

Ako se nekome ne sviđa, go away.

Osobno, savršeno mi je s jednom lozinkom pristupati desetini različitih servisa:

  • GMail s više accouta
  • Android
  • Google Docs
  • Google Drive
  • Youtube
  • Picassa
  • G+
  • Play Store
  • Google Maps
  • Google Chrome
  • GTalk

 

Jesam nešto zaboravio?
Never mind.

U kakvom svijetu živimo, privatnost i anonimnost - doviđenja.
Valja bolje paziti na Facebook 
Više mi je muka od Log in via Facebook.

SGS2 ROMs update: http://bit.ly/J8R93P
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.4.2012 21:04 (sudy_freak).
15 godina
offline
Re: Google po starome…
WrongType kaže...

Više ne vjerujem Googlu  .Problem je u tome što sve ide preko googlea.Jedina je glupost što ne možeš napraviti youtube acc bez gmail acc(bar mislim tako je od 2009 g.)..

Normalno da ne možeš kad su to sve povezane usluge.

a sve ide preko googlea, jer jedini nudi ono kaj nudi, jer kod drugih svako nudi nekaj drugo, a google sve ima upakirano u jedno, i sve povezano.

hobi:moj-android.net
16 godina
odjavljen
offline
Re: Google po starome…
Bitanga kaže...
 Varaš se i to jako, baš upravo široke mase odlučuju o nečijoj sudbini.

 

 

Promašio si analogiju. Zašto je cisco uspješan? Zato što se pred linksom stvori lanac poludjelih obožavatelja kad oni izdaju novi 48 portni switch? O uspjehu nekog proizvoda odlučuje lova ili naklonost (u slučaju besplatnih stvari) konzumenata - bitno je znati tko je ciljana skupina. A uspoređivati telefon sa storage servisom je isto kao uspoređivati novi i7 procesor sa novim dove šamponom. Možda dio ljudi koristi i jedno i drugo ali iz toga se ne mora izvući nikakav zaključak.

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Google po starome…
nsoul kaže...
WrongType kaže...

Više ne vjerujem Googlu  .Problem je u tome što sve ide preko googlea.Jedina je glupost što ne možeš napraviti youtube acc bez gmail acc(bar mislim tako je od 2009 g.)..

Normalno da ne možeš kad su to sve povezane usluge.

a sve ide preko googlea, jer jedini nudi ono kaj nudi, jer kod drugih svako nudi nekaj drugo, a google sve ima upakirano u jedno, i sve povezano.

 

Pa i sa microsoftovim LiveIDem dobiješ hotmail automatski.

Zbog kojeg mi je nedavno MS zalockao LiveID koji mi je linkan na MSDN pretplatu od firme. Jer mi je "nešto" poslalo 30ak spam poruka sa hotmaila koji uopće ne koristim.

 

Ali meni je to isto ok. To je jedan account za više usluga, ako ih nećeš koristiti ne moraš.

I sa ADSL accountom dobiješ mail adresu iako ti vrlo vjerojatno ne treba.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice