Google priprema svoje najbitnije aplikacije za Win

poruka: 17
|
čitano: 2.753
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google priprema svoje najbitnije aplikacije za Win".
15 godina
neaktivan
offline
Google priprema svoje najbitnije aplikacije za Win

Kažu da BUG uživo prenosi događaj. Komentator, vjerojatno Petric. :)

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
8 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Google priprema svoje najbitnije aplikacije za Win

Bit će zanimljivo ovo danas.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Google priprema svoje najbitnije aplikacije za Win

Neka Google da sve appove .

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Google priprema svoje najbitnije aplikacije za Win

KOnacno su zakopali ratne sjekire. Ja nabavio Lumiu 930, nakon dugogodisnjeg samsung/android staza. Telefon ekstra, ali mi fale neke guglove stvari. Ovo ce biti ekstra.

morrisoN
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google priprema svoje najbitnije aplikacije za

Iskreno, samo najava aplikacija bi bila smiješna...očekujem objavu aplikacija, puštanje u Store, danas.

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
10 godina
odjavljen
offline
Google priprema svoje najbitnije aplikacije za Win

Moraju najaviti. Kako će korisnici znati da li Windows ima Google appove ili ne ? :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google priprema svoje najbitnije aplikacije za Win

Hangouts, Play Music i Voice su baš ono "top" aplikacije koje nam fale na WP . YT pozdravljam jer koristim YT na L930 a sve zamjenske aplikacije su toliko natrpane da je to strašno. Još da naprave Gmail i Gdrive pa gdje bi im bio kraj

Windows Phone 8.1 - L520, L822, L930...
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google priprema svoje najbitnije aplikacije za
dark_wizz kaže...

Hangouts, Play Music i Voice su baš ono "top" aplikacije koje nam fale na WP . YT pozdravljam jer koristim YT na L930 a sve zamjenske aplikacije su toliko natrpane da je to strašno. Još da naprave Gmail i Gdrive pa gdje bi im bio kraj

 Ono što meni zasad fali je boldano + chrome.

Od svega me najviše nerviraju komplikacije oko downloada attachmenta iz mail aplikacije, tako da se najviše očekujem da naprave gmail sa funkcionalnošćuz koju ima na ostalim platformamo, naročito jer mi je gmail primarni mail preko kojeg obavljam bitne stvari.

morrisoN
10 godina
odjavljen
offline
Google priprema svoje najbitnije aplikacije za Win

Morrison , probaj Outlook na Windows 10 Mobile koji je mnogo unaprijeđen. Ja samo čekam final koji ću skinuti preko Insider (ako bude preko operatora). Ali Microsoft je rekao da će zaobići operatore.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google priprema svoje najbitnije aplikacije za
Silwncer kaže...

Moraju najaviti. Kako će korisnici znati da li Windows ima Google appove ili ne ? :)

 

Zato i kažem, sama najava bi bila glupost.

Neka oni kažu da imaju appove za WP i da su vani..

أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png | https://www.flickr.com/photos/131447653@N03/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Google priprema svoje najbitnije aplikacije za
dark_wizz kaže...

Hangouts, Play Music i Voice su baš ono "top" aplikacije koje nam fale na WP . YT pozdravljam jer koristim YT na L930 a sve zamjenske aplikacije su toliko natrpane da je to strašno. Još da naprave Gmail i Gdrive pa gdje bi im bio kraj

 Ne kužim ovo natrpane... Reklame, fičeri? Koristim Tubecast, prešao sa metrotube-a, i Tubecast (a i metrotube) jednostavno rastura ofišal YT app i na iOS-u i na Anroidu. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2015 12:22 (skank666).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Google priprema svoje najbitnije aplikacije za

+1 Probao 4 glavne YT aplikacije i na kraju ostao na Tubecastu.

16 godina
neaktivan
offline
Google priprema svoje najbitnije aplikacije za Win

Imajte na umu da je ta vijest neraskidivo povezana s ovom:

http://www.reuters.com/article/2015/09/30/us-microsoft-google-settlement-idUSKCN0RU2Y220150930


I budući da se sve odvilo tek prije nekoliko dana iluzorno je očekivati aplikacije u roku odmah.

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Google priprema svoje najbitnije aplikacije za
Annihilator kaže...

Imajte na umu da je ta vijest neraskidivo povezana s ovom:

http://www.reuters.com/article/2015/09/30/us-microsoft-google-settlement-idUSKCN0RU2Y220150930


I budući da se sve odvilo tek prije nekoliko dana iluzorno je očekivati aplikacije u roku odmah.

 E, upravo zbog projekta astoria i je moguće očekivati app u roku odmah.... Na svom wp10 sam se i poigrao sa nekim android aplikacijama i rade super  (steam; steam trza, instagram, twitter)

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2015 13:00 (skank666).
12 godina
offline
Google priprema svoje najbitnije aplikacije za Win

Ne znam kako se ljudi mogu zaliti na YT alternative na windows phoneu

Da ima pregršt aplikacija o YT, to je istina, ali prošlo je vrijeme kad su te aplikacije bile bezveze, beskorisne, vecina ih je bila nekakva verzija mobilne web browser verzije YT

ali odavno su i myTube, Tubecast, perfecttube, metrotube aplikacije u storeu, recimo meni lično myTube aplikacija bolja od oficijelne.
Bolji mi UI, mogucnost pustanja videa u pozadini, odnosno moze posluziti kao i da nekad pjesme slusas, imas dva dugmeta za to, onda mozes spremati sebi video u offline da mozes kasnije kad hoces pustiti sebi, i jos developer je aktivan sto se tice aplikacije, sluša commmunity.

UI nije komplikovan, dovoljno je upaliti aplikaciju i isprobati kako radi da bi skontali na koji nacin ona funkcioniše

ja ne vidim ni u cemu je prednost oficijelne aplikacije naspram od nekih gore alternativa. osim sto je naravno, jel, "oficijelna"


meni google na WP ne treba, znam da ima raje kojima treba, ovo ce svakako dobro doci da se digne WP platforma, pa da i podstakne ostale developere da se potrude oko WP

mozda google baci koju pricu kako su portali s androida na WP, onako kako je Microsoft zamislio, to bi uveliko pomoglo microsoftu, tj, bila bi velika reklama za njih

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
3 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Google priprema svoje najbitnije aplikacije za

konačno su skužili da moraju podjelit tržište

16 godina
offline
Re: Google priprema svoje najbitnije aplikacije za
skank666 kaže...

 Ne kužim ovo natrpane... Reklame, fičeri?

 Da, fičeri i reklame, treba mi jednostavna YT aplikacija za gledanje videa. Nikakav download video/mp3, save, stream ovo-ono. Dakle iskustvo kakvo imam na PC kad otvorim browser i ukucam youtube.com. Ni više ni manje od toga.

Windows Phone 8.1 - L520, L822, L930...
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2015 15:32 (dark_wizz).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice