Google Street View u Hrvatskoj

poruka: 57
|
čitano: 9.818
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google Street View u Hrvatskoj".
12 godina
offline
Google Street View u Hrvatskoj

Ekipa-totalni sam debil sto se tice ovoga!

Molim za mali tuts kako da vidim ista!

Jel se jednostavno ode na google maps(vec sam bio i nema pola gradova HR),ili se mora instalirati aplikacija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Google Street View u Hrvatskoj

Cijelo moje selo je tu, al samo moja ulica ne {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Street View u Hrvatskoj

pronašao sebe dok vozim u Osijeku!!!

Have A Nice Day
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Street View u Hrvatskoj
Milka30 kaže...

Ekipa-totalni sam debil sto se tice ovoga!

Molim za mali tuts kako da vidim ista!

Jel se jednostavno ode na google maps(vec sam bio i nema pola gradova HR),ili se mora instalirati aplikacija?

...Skontao sam {#}

 

Bogme su ga poslikali!

Hmmm...Uspili su mi slikati ženu kako priča sa komšijom!Hmmm!

13 godina
offline
Google Street View u Hrvatskoj

Očekivao sam da će ovo biti samo po većim gradovima, ali sam pao na guzicu kad sam vidio da su snimali i po otocima... :)

I baš kad su prolazili nije bilo nikog živog po ulicama. Po nekim forumima su već počela takmičenja ko će di naći bolju curu na ulici... :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google Street View u Hrvatskoj

U Varaždinu su cijeli stari grad prošli, svaki bedem i stazu :)

hobi:moj-android.net
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Google Street View u Hrvatskoj

I evo, ja sam imao konkretnu korist od toga odmah prvi dan korištenja, premda mi sama usluga inače nije bila nešt puno napeta. U gradu koji je mojoj obitelji nepoznat sam iznajmio novi stan, pa sam ih lako navigirao do njega mapama (ajd ok, ćaća mi se u biti htio igrati, pa je on sam išao tražiti), te su mogli pozorno provjeriti i promotriti kuću u FPS viewu i dati mi svoj blagoslov, jer su s dovoljno detalja mogli vidjeti da je kuća u dobrom stanju.. Brave new world!

You are in a dark musty temple. The shadows seem to play tricks with your eyes and you can hear the faint sound of movement.
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Google Street View u Hrvatskoj

I mene uhvatilo prosle godine. 
No implementacija im pomalo losa jer recimo na tom mjestu gdje me uhvatilo imaju slike iz dva razlicita doba godine. Klik u lijevu traku ceste proljece, klik u desnu traku jesen. -.-

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Google Street View u Hrvatskoj

Bugov Cafe Bar {#}  :

 

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj populističke komentare.
 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Street View u Hrvatskoj
Teerex kaže...
Danijel14 kaže...

Ja sam ostao šokiran vidjevši da je i selo moje malo pokriveno...

Kao i u Rijeci, u Osijeku nemaju pokrivenu pješačku zonu. Za to im treba bicikl, a to nisu imali svugdje. Ali pokrivenost svakakvih nedođija je ---- IMPRESIVNA. Pokrivene su i sve autoceste, svaki metar, sa tunelima i odmorištima. {#}

Impresivna Google glupost ili planiranje,{#} snimit neko selo bogu iza nogu a Riječki Korzo ili recimo Osijek pješačka zona ništa. Tam nisu mogli proč nikak nit s bicklom, ili bilo kako pa fino pokazat stare zgrade na Korzu itd ali ništ od Riječkog Korza to je vrhunska glupost bože me sačuvaj.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2012 22:29 (rambox).
14 godina
offline
Google Street View u Hrvatskoj

ma nemoz virovat u Stobrecu ja sam zadnji u slipoj ulici ma sve su pokrili

ma svaka im dala skidam im kapu

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Google Street View u Hrvatskoj

zivio google 100 godina evo napokon selo moje malo worldwide

14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Street View u Hrvatskoj
rambox kaže...
Teerex kaže...
Danijel14 kaže...

Ja sam ostao šokiran vidjevši da je i selo moje malo pokriveno...

Kao i u Rijeci, u Osijeku nemaju pokrivenu pješačku zonu. Za to im treba bicikl, a to nisu imali svugdje. Ali pokrivenost svakakvih nedođija je ---- IMPRESIVNA. Pokrivene su i sve autoceste, svaki metar, sa tunelima i odmorištima. {#}

Impresivna Google glupost ili planiranje,{#} snimit neko selo bogu iza nogu a Riječki Korzo ili recimo Osijek pješačka zona ništa. Tam nisu mogli proč nikak nit s bicklom, ili bilo kako pa fino pokazat stare zgrade na Korzu itd ali ništ od Riječkog Korza to je vrhunska glupost bože me sačuvaj.{#}{#}

Da još dodatno utješimo Riječane? Nema ni Tkalče, ni početka Ilice. {#}

Early adopter
15 godina
offline
Re: Google Street View u Hrvatskoj
Teerex kaže...

Da još dodatno utješimo Riječane? Nema ni Tkalče, ni početka Ilice. {#}

Jurišićeva (auti prometuju a ne druga vozila,), vrh Draškovićeve (inače najprometnjiji dio same ulice), i još par sam vidio, stvarno su se mogli potruditi više oko večih gradova...

Inače fora stvar, koliko puta sam tražio neku lokaciju na karti, i onda uživo 2 dana je tražio... ovo će se znati iskoristit

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Google Street View u Hrvatskoj

Da vas malo rastužimo...

 

Cijela Dioklecijanova Palača je pokrivena. Ljudi je bilo šipak, ali nije ih omelo.

Pingu ;)
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google Street View u Hrvatskoj

Čak i podrumi ;)

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Google Street View u Hrvatskoj

Upravo slušam na Totalnom: "Ako se želite prošetati (...) ili riječkim korzom, od sada to možete učiniti virtualno, sa Google Street Viewom."

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj populističke komentare.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Google Street View u Hrvatskoj

Hoće li se još razvijati, ili što su snimili, su snimili?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Google Street View u Hrvatskoj

Evo mala utjeha za sve Riječane:

2006 god Slavonsko brodski korzo je proglasen najljepsim korzom u Hrvatskoj,a vjerujem da je i dan danas!

Niti njega nisu pokrili!

Upravo danas na lokalnoj radijskoj stanici,govore da u ovome trenutku ima vise turista u Sl.Brodu negu u Rijeci...tako da...!

Inati se Slavonijo!{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Google Street View u Hrvatskoj

pa rijeka je inače jako ružan grad.. okolna mjesta (opatija, lovran, crikva) su puno ljepši.. sama rijeka je da ne velim - katastrofa

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Google Street View u Hrvatskoj

me gustaaa :D

evo jedna slika iz mog grada

PRODAJEM AJVAR
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Google Street View u Hrvatskoj

tek sam sada uhvatio vremena da isprobam

street view mi je oduvijek bio zanimljiva i korisna stvarcica

iznenadio sam se kada sam vidio da su dostupna i zabacena podrucja

ali sam se i neugodno iznenadio kada sam vidio neke propuste sa strane googlea

naisao sam na sliku na kojoj je jedno lice jasno vidljivo i jednu sa nezamucenom registracijom

 

 

na citroenu nije zamucena registracija na citroenu nije zamucena registracija
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Google Street View u Hrvatskoj
TheMrCro123 kaže...

tek sam sada uhvatio vremena da isprobam

street view mi je oduvijek bio zanimljiva i korisna stvarcica

iznenadio sam se kada sam vidio da su dostupna i zabacena podrucja

ali sam se i neugodno iznenadio kada sam vidio neke propuste sa strane googlea

naisao sam na sliku na kojoj je jedno lice jasno vidljivo i jednu sa nezamucenom registracijom

 

 

Sve se radi automatski, i nek registracije su ostale. zato ideš na dnu na report i riješili budu

hobi:moj-android.net
12 godina
neaktivan
offline
Re: Google Street View u Hrvatskoj
nixass kaže...

pa rijeka je inače jako ružan grad.. okolna mjesta (opatija, lovran, crikva) su puno ljepši.. sama rijeka je da ne velim - katastrofa

Svejedno to im nije opravdanje da ne slikaju uzi centar jednog od najvecih gradova u hr, cijim korzom svakog ljeta produ deseci tisuca turista.

TD za glupost
12 godina
odjavljen
offline
Re: Google Street View u Hrvatskoj
Laxarus kaže...
nixass kaže...

pa rijeka je inače jako ružan grad.. okolna mjesta (opatija, lovran, crikva) su puno ljepši.. sama rijeka je da ne velim - katastrofa

Svejedno to im nije opravdanje da ne slikaju uzi centar jednog od najvecih gradova u hr, cijim korzom svakog ljeta produ deseci tisuca turista.

niti ne trebaju opravdanje 

rade to besplatno i mogu snimit dijelove koje hoce

http://revohd.com
15 godina
neaktivan
offline
Google Street View u Hrvatskoj

Bratić radi u specijalnoj policiji (oni s maskiranim facama) i veli mi da će sad lokaciju koju trebaju raidati detaljno proučiti na Street Viewu.

 

Samo vas plašim {#}

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj populističke komentare.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Google Street View u Hrvatskoj

Tek je došao, a već mi je pomogao.

 

Igrali smo na Sućidru(ST) školsko prvenstvo u nogometu. Osobno nisam znao gdje je teren i od gornjeg pogleda se ne vidi baš dobro, no nakon istraživanja Street Viewom(Android; HTC Wildfire S) par mjesta koji odgore izgledaju kao teren pronašao sam pravog, udria upute i doša za 10 min.

 

A živaca tražeći bi izgubia masu.

 

Zaprepastilo me kako malo prometa troši. Proša sam najmanje 10-ak ulica, potrošilo niti 15mb.

Pingu ;)
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.9.2012 16:32 (Vapor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice