Google+ više nije obavezan

poruka: 25
|
čitano: 3.317
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google+ više nije obavezan".
13 godina
neaktivan
offline
Google+ više nije obavezan

Šteta,sa tehničke strane i strane dizajna mi je miljama najdraža social networking web stranica.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
Moj PC  
12 13 hvala 0
16 godina
offline
Google+ više nije obavezan

Zašto šteta? Ja recimo ne želim to koristiti, a prisiljavalo me se... Tko želi nek napravi, tko ne želi ne mora...

Mene zanima mogu li dosadašnji korisnici obrisati G+, a da im ostanu sve ostale google usluge.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.9.2014 18:31 (lllnuclearlll).
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Google+ više nije obavezan

Dali je obavezan za korištenje Hangoutsa (gtalka?)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ više nije obavezan
g12356 kaže...

Šteta,sa tehničke strane i strane dizajna mi je miljama najdraža social networking web stranica.

Šteta što se ljude više ne prisiljava na nešto što nežele?!{#}  Ti si lud{#}

14 godina
offline
Google+ više nije obavezan

Meni još nije jasno jesu li picasa albumi i google+ albumi jedna stvar ili šta?

Potpis!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ više nije obavezan
lllnuclearlll kaže...

Zašto šteta? Ja recimo ne želim to koristiti, a prisiljavalo me se... Tko želi nek napravi, tko ne želi ne mora...

Mene zanima mogu li dosadašnji korisnici obrisati G+, a da im ostanu sve ostale google usluge.

mogu

15 godina
offline
Re: Google+ više nije obavezan
peroko kaže...
lllnuclearlll kaže...

Zašto šteta? Ja recimo ne želim to koristiti, a prisiljavalo me se... Tko želi nek napravi, tko ne želi ne mora...

Mene zanima mogu li dosadašnji korisnici obrisati G+, a da im ostanu sve ostale google usluge.

mogu

 

To je ionako sve jedan te isti account, imao ili ne imao popunjen g+ profile. Nisi ni do sada morao koristiti G+ ako nisi htio. 

Nitko te ne može natjerati da nešto koristiš, jel?

14 godina
neaktivan
offline
Google+ više nije obavezan

Fala ku*cu!

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ više nije obavezan
peroko kaže...
g12356 kaže...

Šteta,sa tehničke strane i strane dizajna mi je miljama najdraža social networking web stranica.

Šteta što se ljude više ne prisiljava na nešto što nežele?!{#}  Ti si lud{#}

Šteta što cijeli projekt propada.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
14 godina
neaktivan
offline
Google+ više nije obavezan

Nitko nikoga ni na što nije tjerao, eventualno je automatski kreiran i google+ profil i onda je nakupljao prašinu ako ga se nije koristilo. Korisnicima ni iz džepa ni u džep kako bi se reklo. Ali se dizala tolika frka oko toga da je to čudo jedno...

A C program is like a fast dance on a newly waxed dance floor by people carrying razors.
 
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ više nije obavezan
rustweaver kaže...

Nitko nikoga ni na što nije tjerao, eventualno je automatski kreiran i google+ profil i onda je nakupljao prašinu ako ga se nije koristilo. Korisnicima ni iz džepa ni u džep kako bi se reklo. Ali se dizala tolika frka oko toga da je to čudo jedno...

Kako da ne? Svaki puta kada sam otvorio youtube mi se pojavila poruka "Želite li koristiti račun kao ____ _______", it to se pojavljivalo tako dugo dok nisam slučajno kliknuo na da,onda sam jedva vratio stari račun da mi bude po defaultu...

--------------------------------------------------------------------------------------------
14 godina
neaktivan
offline
Google+ više nije obavezan

I nisi mogao komentirati ako nisi imao g+

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ više nije obavezan
zerocool12 kaže...

Kako da ne? Svaki puta kada sam otvorio youtube mi se pojavila poruka "Želite li koristiti račun kao ____ _______", it to se pojavljivalo tako dugo dok nisam slučajno kliknuo na da,onda sam jedva vratio stari račun da mi bude po defaultu...

Da i? Jel te netko tjerao da koristiš google+? Što tebe briga što će oni spajati račune?

A C program is like a fast dance on a newly waxed dance floor by people carrying razors.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ više nije obavezan
peroko kaže...

I nisi mogao komentirati ako nisi imao g+

Ma nemoj? Ja ga ni dan danas nemam i uredno sam ostavljao komentare...

A C program is like a fast dance on a newly waxed dance floor by people carrying razors.
14 godina
neaktivan
offline
Google+ više nije obavezan

Sve nove su forsali da naprave g+ tako i mene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Google+ više nije obavezan

Google to već neko vrijeme nudi (tj. ne prisiljava). Ne znam od kada ali prije oko 2tj mi je ponudilo to.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google+ više nije obavezan

kad kliknem na okvir za komentiranje otvori se okvir koji mi nudi da otvorim g+ i naravno do komentiranja ni neda dok ne otvoriš g+

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ više nije obavezan
peroko kaže...

Sve nove su forsali da naprave g+ tako i mene.

A problem je... u čemu točno? Brineš se za električnu energiju koju će google potratiti održavajući tvoj google+ profil koji ne koristiš? Ja i dalje ne razumijem...

Obavi migraciju, komentiraj dalje po jubitu, a na google+ zaboravi da imaš uopće profil ako te toliko živcira.

A C program is like a fast dance on a newly waxed dance floor by people carrying razors.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.9.2014 21:37 (rustweaver).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google+ više nije obavezan
rustweaver kaže...
peroko kaže...

Sve nove su forsali da naprave g+ tako i mene.

A problem je... u čemu točno? Brineš se za električnu energiju koju će google potratiti održavajući tvoj google+ profil koji ne koristiš? Ja i dalje ne razumijem...

Obavi migraciju, komentiraj dalje po jubitu, a na google+ zaboravi da imaš uopće profil ako te toliko živcira.

A kažu da više nije obavezan, a još uvijek forsiraju {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.9.2014 21:52 (peroko).
14 godina
neaktivan
offline
Google+ više nije obavezan

Vidim da sam dobio i nešto palčeva, valjda sam naljutio neke teenagere, pa ako bi dotični mogli elaborirati u čemu je problem a ne se ovako skrivati i izbjegavati suočavanje sa argumentima s moje strane to bi bilo divno... {#}

 

 

peroko kaže...

A kažu da više nije obavezan, a još uvijek forsiraju 

To ne odgovara na moje pitanje.

A C program is like a fast dance on a newly waxed dance floor by people carrying razors.
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.9.2014 22:25 (rustweaver).
 
1 6 hvala 0
15 godina
online
Google+ više nije obavezan
Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google+ više nije obavezan

pfu! jedna obveza manje. sad još ostaje osnovno školovanje i cijepljenje protiv vodenih kozica (chickenpox/shrimps). {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Google+ više nije obavezan

Eto zašto ne volim Google, i koliko god sam puta negdje to spomenuo dobio sam gro negativnih kritika. Evo i nekih argumenta:

1) Zašto nisu uspjeli sa G+ (i Google Wave ako se na varam)? Dok se FB borio i rukama i nogama da na sve živo okače reklamu da se prijavite na faebook, za G+ vam, PAZITE SAD: trebala pozivnica.

1a) Konačno kada su privukli brojne korisnike (a ima ih, i veliki postotak je onih koji se 'skinuo' sa FB ovisnosti), mrežu dotjerali skoro do savršenstva sada špekulacije oko gašenja. Ok, slažem se da ako netko neće nešto da koristi ne treba ga ni prisiljavati, ali šta sa onima koji su već uvelike počeli da korite. Moj lični primjer: na FB imam 1500 'prijatelja' od toga 1450 cura i 50 što prijatelja što kolega sa faksa. Na G+ imam oko 100 prijatelja, i to su pravi prijatleji i ljudi sa kojim sam po razno raznim organizacijama upoznao, njih nema na FB.

FB se guši od silne opterećenosti, primjet će svatko da im News Feed ne ide od ruke, mijenjaju ga iz dana u dan. Algoritam jednostavno ne valja, samo u 90% vijesti izbacuje mi vijesti od 2-3 prijatelja na FB, dok kod G+ to je mnogo mnogo bolje riješeno.

 

2) Ovisnost o sve prihvatljivijijem Chromeu i Google Pretraživaču. Kada želim malo 'mozak da odmorim' odem na IE11 i vidim kako bi trebao da radi (možda ne da izgleda) pravi pretraživač, pa IE11 je miljama ispred Chroma, a ni Bing ni malo ne zaostaje za Googlom, uredno mi skoro identične rezultate izbacuje.

 

Sve u svemu, lijepi Microsoft, od 1993-će me ne izdaje. Ako želim nešto u oblaku da imam samo na OneDrive se mogu kladiti. Sve ostalo mi smrdi na Rapidshare.

l.p. svima 

Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
offline
Google+ više nije obavezan

Dođavola, ponadao sam se da ću ponovno moći dodavati favourites i watch later filmiće na youtubu bez G+ računa, ali pogani google mi po starom "nudi" G+ račun kao uvijet.

Jel ima ko kakvu ideju kako to izbjeći da nemoram YT favorite bookmarkirat, stvarno je bedasto, ali tako to moram raditi.

Nije da imam išta protiv G+ usluge, ali nevolim to silovanje, koje je navodno prestalo, a nije.

 
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Google+ više nije obavezan
rustweaver kaže...
peroko kaže...

I nisi mogao komentirati ako nisi imao g+

Ma nemoj? Ja ga ni dan danas nemam i uredno sam ostavljao komentare...

I ja isto

Samo je malo smetao dok nisam ukapirao kako ga zaobići...pi*kin dim.{#}

Make yourself sheep and the wolf is ready.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice