Googleov auto u lančanom sudaru

poruka: 7
|
čitano: 2.644
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Googleov auto u lančanom sudaru".
14 godina
offline
Googleov auto u lančanom sudaru

Koji redikuli

:)

MIKROBLOG: http://www.youtube.com/watch?v=gmyq9tIiu8g
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.8.2011 9:25 (KIKI3ooo).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Googleov auto u lančanom sudaru

I onda se na displeju robotiziranog auta prikazao facepalm.

 
20 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Googleov auto u lančanom sudaru

Osoba koju je udario Google auto će prijeći na Yahoo  {#}

Game experience may change during online play.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Googleov auto u lančanom sudaru
Gamer6669 kaže...

Osoba koju je udario Google auto će prijeći na Yahoo {#}

Prije Bing

Dalmatinac sam, ovo je moj dom tu su moji didovi davno sidro bacili mene vezali.
15 godina
neaktivan
offline
Googleov auto u lančanom sudaru

Nije li "podnaslov" krivi?

 

Bilo je previše lijepo da bi potrajalo – jedna od Googleovih robotiziranih Toyoti Prius koje su do sada prošle stotine tisuća kilometara bez problema, sudjelovala je u lančanom sudaru bez ozlijeđenih

 

Obzirom da clanak pise o robotiziranom autu, pretpostavlja se da je taj robot zaje*ao, a u clanku pise da je covijek zaje*ao... Zapravo ovaj sudar je dokazao da su stvari prelijepe kad voze roboti, a kad se ljudi prime volana, odmah sra*e! Naravno nista nije c/b, ali sluzbeno sranje je napravio covijek!

davor07
 
14 0 hvala 0
16 godina
offline
Googleov auto u lančanom sudaru
Kad smo kod toga, dali bi se mogli zamisliti da vas recimo na more u busu vozi računalo poput ovog od googlea? Mislim da nije nemoguće da bi bilo sigurnije nego sa neispavanim i užurbanim kamiondžijama za volanom. S druge strane, nek se dogodi diverzija na recimo kompjuteriziranom nagibnom vlaku, poput one sa repelentom na pruzi kod kaštela, iako znamo da vozač nije mogao ništa, garant bi jadnog "robota" javno spalili i proglasili glavnim i jedinim krivcem, i vratili se konjskoj kočiji. Jer, sigurno je sigurno.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Googleov auto u lančanom sudaru

Prešao tisuće kilometara bez greške i onda naletio na humanoidnu budalu.{#} A tu nikakva logika ne pomaže.

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice