Googleov besplatni uvod u programiranje za Android

poruka: 5
|
čitano: 1.282
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Googleov besplatni uvod u programiranje za Android".
11 godina
neaktivan
offline
Googleov besplatni uvod u programiranje za Android

Treba upisati broj svoje bankovne kartice, ako baš hoćete besplatno tjedan dana. Kako je moguće da je autor ovog teksta zaboravio navesti taj podatak.

 
2 1 hvala 0
13 godina
online
Re: Googleov besplatni uvod u programiranje za And

Nije zaboravio, nego je to članak na BOL-u. Baš me to počelo živcirati... Da može tolika razlika biti između tiskanog i on line. Kao što recimo nije ni naveo što znači nanodegree, niti koje se točno gradivo pokriva, što ćeš znati nakon besplatnih tjedan dana, a što nakon cijelog tečaja i slično. Mogu ja to sve pogledati sam preko linka, nije problem, ali ovo onda nije članak nego priopćenje za javnost.

14 godina
neaktivan
offline
Googleov besplatni uvod u programiranje za Android

Neka google prvo dopusti izravnu prodaju aplikacija iz Hrvatske . E onda im ja platim za tečaj programiranja.

yIn nI` yISIQ `ej yIchep
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2016 12:16 (Wox).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Googleov besplatni uvod u programiranje za Android

obožavam te "prvi tjedan besplatno ali nam moraš dati kreditnu jer znamo da su ogromne šanse da se ne odjaviš na kraju tjedna a prilikom prijave si prihvatio prava da ti se nakon isteka besplatnog trajanja automatski naplati puna cijena usluge" pe*erske fore

 
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Googleov besplatni uvod u programiranje za And
Wox kaže...

Neka google prvo dopusti izravnu prodaju aplikacija iz Hrvatske . E onda im ja platim za tečaj programiranja.

 

Stvanro je to sramota

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice