Googleova umjetna inteligencija gleda televiziju i

poruka: 9
|
čitano: 1.840
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Googleova umjetna inteligencija gleda televiziju i".
12 godina
odjavljen
offline
Googleova umjetna inteligencija gleda televiziju i
Neće puno naučit s TV-a 😆
 
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Googleova umjetna inteligencija gleda televiziju i

Final Result:

 

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Googleova umjetna inteligencija gleda televizi
Moguća primjena u prisluškivanju? Čini mi se kao primarna primjena.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Googleova umjetna inteligencija gleda televizi
Ako gleda naše programe nema straha!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Googleova umjetna inteligencija gleda televiziju i

U budućnosti bi se mogao koristiti za pomoć osobama sa slušnim poteškoćama,

 

 

Da.... nikako za čitanje s usana ljudima s nadzornih snimaka. Danas se baš jedan kolega sprdao s onim pokrivanjem usana trenera na športskim terenima, ali to itekako ima funkciju

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Googleova umjetna inteligencija gleda televiziju i

to sve sponzoriraju obaveštajne organizacije....prije nekih 15 godina, sa frendom bili smo na avio salonu Le Bourget. Među ostalim, tamo su štantič imali i neki Njemci, koji su prikazivali simulator helikoptera, baziran na MS Flight Simulatoru. Pričamo mi tako, pa nam oni rekoše, da imaju kancelarijicu u jednoj zgradi, gdje ima puno start-upova i malih firmi. Njihovi susjedi su bili neki tipovi, koji su radili na algoritmima, pomoču kojih su radili transkripciju čitanja sa usna. Znači HAL9001. Kamera snima, a mašina transkribira. Tada su več imali 90% pravilne transkripcije...A kažu, tipovi su imali love do krova....moš mislit, tko ih je financirao.

 

A to, da google AI uči sa televizije...bože sačuvaj, zar nisu ništa naučili od MS Twitter bota, koji je u jednom danu postao reinkarnacija Adolfa Hitlera?

Plamene zore bude me iz snaFabrička jutra, dim iz dimnjakaPesma se ori, mladi radniciČelicna jutra, hitam fabrici.
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Googleova umjetna inteligencija gleda televiziju i

ako je stvarno inteligentna, ne gleda televiziju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Googleova umjetna inteligencija gleda televiziju i
Super! To je ono što čitav život priželjkujem - robot za gledanje televizije. On gleda, a ja ležim - i spavam.
 
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Googleova umjetna inteligencija gleda televizi

Bolje da su napravili nekog bota koji čita lektire, i onda ti ih ujutro prepriča

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice