Grooveshark ugašen!

poruka: 35
|
čitano: 4.877
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Grooveshark ugašen!".
12 godina
offline
Grooveshark ugašen!

prije nekoliko godina ste pisali o njemu te napisali kako ce bit uskoro ugasen ali to se tek jucer dogodilo. jos je dugo i trajao

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Grooveshark ugašen!

Kako jučer? Valjda danas. Jučer sam ja još preko njega slušao glazbu. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Grooveshark ugašen!

u vijesti pise da je prestao postojati 30-tog travnja sto je jucer

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grooveshark ugašen!
peace_of_cake kaže...

u vijesti pise da je prestao postojati 30-tog travnja sto je jucer

Pa da, a nije jučer nego danas. Jučer (30.4.2015) sam slušao glazbu preko njega na mobitelu.

16 godina
moderator
offline
Re: Grooveshark ugašen!
Marko :D kaže...
peace_of_cake kaže...

u vijesti pise da je prestao postojati 30-tog travnja sto je jucer

Pa da, a nije jučer nego danas. Jučer (30.4.2015) sam slušao glazbu preko njega na mobitelu.

Vremenska razlika? Kad je nama već bilo danas, Amerima je još dosta dugo bilo jučer. 

13 godina
offline
Re: Grooveshark ugašen!
mbaksa kaže...
Marko :D kaže...
peace_of_cake kaže...

u vijesti pise da je prestao postojati 30-tog travnja sto je jucer

Pa da, a nije jučer nego danas. Jučer (30.4.2015) sam slušao glazbu preko njega na mobitelu.

Vremenska razlika? Kad je nama već bilo danas, Amerima je još dosta dugo bilo jučer. 

Eh, vidiš. Tak je! 

11 godina
neaktivan
offline
Grooveshark ugašen!

Moguće je izvući playliste, ali vjerojatno ne još dugo!

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Grooveshark ugašen!

mogu sada na spotify besplatno,po meni spotify je najbolji od svih servisa

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Grooveshark ugašen!

Jest, al kad moram trazit ljude da mi kupe premium jel gamad neda platit karticom iz HR.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
9 godina
neaktivan
offline
Re: Grooveshark ugašen!
R4zOR229 kaže...

Jest, al kad moram trazit ljude da mi kupe premium jel gamad neda platit karticom iz HR.

 ja msm da ce ti sada doci u hrv bar su tako govorili

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
15 godina
offline
Re: Grooveshark ugašen!

Cisto sumnjam, jer kolko znam doustupan je samo u UK i USA.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
16 godina
offline
Re: Grooveshark ugašen!
peace_of_cake kaže...

prije nekoliko godina ste pisali o njemu te napisali kako ce bit uskoro ugasen ali to se tek jucer dogodilo. jos je dugo i trajao

Gle fakat ode Gruvi on u kusinu, a nekidan sam gore uplodal neku novu mjuzu za podjelit na slušanje.Baš šteta je GrooveShark je nudil puno toga za badave, slušaš kaj hočeš i uplodaš pa djeliš kaj god hočeš.

 

Ali nema potrebe za curenje suza, jer neče proč dugo vremena i opet če niknut neki sličan servis.Ovaj puta nek malo pripaze, dakle buduči novi servis mora bit registriran pod Ruskom ili Kineskom zastavom i onda nema frke.

 

http://geoip.flagfox.net/?ip=8.20.213.71&host=grooveshark.com

http://www.radiocrash.net/category/category/ekipa
14 godina
neaktivan
offline
Grooveshark ugašen!

Ja uživam u soptify već jako dugo, ponekad me zeza što sam iz HR, ali lijepo to sve riješim s nekim proxy izvana. U zadnje vrijeme se spojim samo s holla better na chromu, pa sam koristio svakakve programe. Uglavnom jednom do 2 puta mjesečno se samo moram spojiti kao da sam iz UK ili USA DE, zavisi što si stavim, i dalje sve normalno radi. 

A i čak sam prije grovesharko koristio, ali mi se ne sviđa kod svih ti što nemaju desktop aplikaciju. A ne da mora sve preko pregledanika se vrtiti. Zato je spoty najbolji po meni. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Grooveshark ugašen!
Franjo15 kaže...

Ja uživam u soptify već jako dugo, ponekad me zeza što sam iz HR, ali lijepo to sve riješim s nekim proxy izvana. U zadnje vrijeme se spojim samo s holla better na chromu, pa sam koristio svakakve programe. Uglavnom jednom do 2 puta mjesečno se samo moram spojiti kao da sam iz UK ili USA DE, zavisi što si stavim, i dalje sve normalno radi. 

A i čak sam prije grovesharko koristio, ali mi se ne sviđa kod svih ti što nemaju desktop aplikaciju. A ne da mora sve preko pregledanika se vrtiti. Zato je spoty najbolji po meni. 

 koliko ja znam spotify ima istu kvalitetu u web playeru i na desktopu

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
9 godina
neaktivan
offline
Re: Grooveshark ugašen!
Franjo15 kaže...

Ja uživam u soptify već jako dugo, ponekad me zeza što sam iz HR, ali lijepo to sve riješim s nekim proxy izvana. U zadnje vrijeme se spojim samo s holla better na chromu, pa sam koristio svakakve programe. Uglavnom jednom do 2 puta mjesečno se samo moram spojiti kao da sam iz UK ili USA DE, zavisi što si stavim, i dalje sve normalno radi. 

A i čak sam prije grovesharko koristio, ali mi se ne sviđa kod svih ti što nemaju desktop aplikaciju. A ne da mora sve preko pregledanika se vrtiti. Zato je spoty najbolji po meni. 

 koliko ja znam spotify ima istu kvalitetu u web playeru i na desktopu

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
12 godina
offline
Grooveshark ugašen!

Ugasili se dobrovoljno?! Kakvo je to dobrovoljno gašenje ako je dio sudske nagodbe koja znači njihov konačni i potpuni poraz? 

 

Znate, dobrovoljno sam predao svoj novčanik pljačkašu, jer sam shvatio da će mu biti bolje u njegovim rukama. Nema nikakve veze s time što mi je prijetio pištoljem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Grooveshark ugašen!
Franjo15 kaže...

Ja uživam u soptify već jako dugo, ponekad me zeza što sam iz HR, ali lijepo to sve riješim s nekim proxy izvana. U zadnje vrijeme se spojim samo s holla better na chromu, pa sam koristio svakakve programe. Uglavnom jednom do 2 puta mjesečno se samo moram spojiti kao da sam iz UK ili USA DE, zavisi što si stavim, i dalje sve normalno radi. 

A i čak sam prije grovesharko koristio, ali mi se ne sviđa kod svih ti što nemaju desktop aplikaciju. A ne da mora sve preko pregledanika se vrtiti. Zato je spoty najbolji po meni. 

 Al nemos kupit premium bez USA/UK kartice. Ovo mi nije bas od neke koristi, doma imam pol TB muzike i nije probem, al bez premiuma nemos slusat sta oces ma mobu + bolja kvaliteta je na premiumu.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
16 godina
offline
Grooveshark ugašen!

Jango živi!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Grooveshark ugašen!
hanteed kaže...
Franjo15 kaže...

Ja uživam u soptify već jako dugo, ponekad me zeza što sam iz HR, ali lijepo to sve riješim s nekim proxy izvana. U zadnje vrijeme se spojim samo s holla better na chromu, pa sam koristio svakakve programe. Uglavnom jednom do 2 puta mjesečno se samo moram spojiti kao da sam iz UK ili USA DE, zavisi što si stavim, i dalje sve normalno radi. 

A i čak sam prije grovesharko koristio, ali mi se ne sviđa kod svih ti što nemaju desktop aplikaciju. A ne da mora sve preko pregledanika se vrtiti. Zato je spoty najbolji po meni. 

 koliko ja znam spotify ima istu kvalitetu u web playeru i na desktopu

 Ima istu kvalitetu, ali to mi nije bitno. I onako ja priznajem da ne osjetim razliku. 

 

Nisam neki veliki audiofil. Ja samo uživam jednostavno u glazbi. Bila ona 160 ili 320. Meni svejedno. 

 

Ali ako imaš premium dobiješ 320 bit rate. 

14 godina
offline
Grooveshark ugašen!

Evo kineska alternativa ako kog zanima, stvarno ima svega od mjuze, čak se nađe i dosta HR mjuze

 

Dream big, do nothing.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Grooveshark ugašen!

Slabo čitam mandarinski, ima li prijevoda?

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Grooveshark ugašen!
nontryer kaže...

Evo kineska alternativa ako kog zanima, stvarno ima svega od mjuze, čak se nađe i dosta HR mjuze

 

 imaju li playliste

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
14 godina
offline
Re: Grooveshark ugašen!
Punti kaže...

Slabo čitam mandarinski, ima li prijevoda?

 Službenog ne, ali u npr chrome-u desni klik pa translate to english radi ok.. vjerojatno ima slična šema s drugim browserima.

hanteed kaže...
nontryer kaže...

Evo kineska alternativa ako kog zanima, stvarno ima svega od mjuze, čak se nađe i dosta HR mjuze

 

 imaju li playliste

Ima, s tim da nisam probao kako rade jer nisam napravio account

Dream big, do nothing.
13 godina
offline
Grooveshark ugašen!

Mogli su bar stranicu na engleski prevesti...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Grooveshark ugašen!
Marko :D kaže...

Mogli su bar stranicu na engleski prevesti...

 A možda i budu kad vide pojačan promet sa zapada sad kad je grooveshark skinut, ovo je valjda najbolja alternativa a da je skroz free i da radi bez ikakve za***ancije sa proxyjem kao Spotify npr.

Dream big, do nothing.
13 godina
offline
Re: Grooveshark ugašen!
nontryer kaže...
Marko :D kaže...

Mogli su bar stranicu na engleski prevesti...

 A možda i budu kad vide pojačan promet sa zapada sad kad je grooveshark skinut, ovo je valjda najbolja alternativa a da je skroz free i da radi bez ikakve za***ancije sa proxyjem kao Spotify npr.

Kakve zaj***ncije s proxijem? Jednom sam upalio VPN (Hola! Better Internet) da se registriram i to je to, evo aplikaciju imam i na računalu i na mobitelu. Upravo slušam glazbu preko Spotifyja i nije potrebno paliti proxy/VPN za slušanje glazbe.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Grooveshark ugašen!
nontryer kaže...
Marko :D kaže...

Mogli su bar stranicu na engleski prevesti...

 A možda i budu kad vide pojačan promet sa zapada sad kad je grooveshark skinut, ovo je valjda najbolja alternativa a da je skroz free i da radi bez ikakve za***ancije sa proxyjem kao Spotify npr.

Nije im neka baza.

14 godina
offline
Re: Grooveshark ugašen!
Marko :D kaže...

Kakve zaj***ncije s proxijem? Jednom sam upalio VPN (Hola! Better Internet) da se registriram i to je to, evo aplikaciju imam i na računalu i na mobitelu. Upravo slušam glazbu preko Spotifyja i nije potrebno paliti proxy/VPN za slušanje glazbe.

Onda sam očito out of date što se tiče tog, kad sam ga koristio prije morao sam se svakih 10ak dana logirat sa američkim/engleskim proxyjem da bi radilo, inače izbaci ono "not available in your country".

 

I audio reklame su mi išle na živce. A mobilna aplikacija kad imaš free account mi nije valjala, nisi mogao normalno puštat pjesme nego samo shuffle ili tako nešto, ne sjećam se više točno.. sad dal je još uvijek sve tako nemam pojma..

Dream big, do nothing.
9 godina
neaktivan
offline
Grooveshark ugašen!

imate tunnel bear vpn daje dzabe 500 mb i kada spotify izbaci svako 14 dana samo se spojis i uzmes 1 mb dok se prikopca i tjt 500mb potrosis za 30 godina

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Grooveshark ugašen!
nontryer kaže...
Marko :D kaže...

Kakve zaj***ncije s proxijem? Jednom sam upalio VPN (Hola! Better Internet) da se registriram i to je to, evo aplikaciju imam i na računalu i na mobitelu. Upravo slušam glazbu preko Spotifyja i nije potrebno paliti proxy/VPN za slušanje glazbe.

Onda sam očito out of date što se tiče tog, kad sam ga koristio prije morao sam se svakih 10ak dana logirat sa američkim/engleskim proxyjem da bi radilo, inače izbaci ono "not available in your country".

 

I audio reklame su mi išle na živce. A mobilna aplikacija kad imaš free account mi nije valjala, nisi mogao normalno puštat pjesme nego samo shuffle ili tako nešto, ne sjećam se više točno.. sad dal je još uvijek sve tako nemam pojma..

Meni nije tako. Ja sam upalio VPN samo jednom da se registriram i to je to. Sve radi bez VPN-a, na PC-ju i mobitelu. U vezi audio reklama, prije dva dana došla mi je jedna (nakon instalacije) i od tad ih više nema. Rekli su mi da će se audio reklama puštati svakih 30 minuta i ništa od toga. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice