Grundig slavi 70 godina

poruka: 10
|
čitano: 1.981
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Grundig slavi 70 godina".
15 godina
offline
Grundig slavi 70 godina

drugi slijeva na slici iznad teksta - najbolji radioaparat ikad igdje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Grundig slavi 70 godina

Slažem se. I Telefunken krugovali bili su zakon. Oni za zelenim okom

14 godina
odjavljen
offline
Re: Grundig slavi 70 godina
Ajar kaže...

drugi slijeva na slici iznad teksta - najbolji radioaparat ikad igdje. 

 Vintage = kvaliteta i izdržljivost. Današnji mass production = od 200 primjeraka 20 mrtvo po dolasku...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Grundig slavi 70 godina
Jos kojih 70 godina dok ljudi oko mene ne nauce da se firma ne zove Grunding...
12 godina
protjeran
offline
Re: Grundig slavi 70 godina
MdN kaže...
Jos kojih 70 godina dok ljudi oko mene ne nauce da se firma ne zove Grunding...

U ey jugi su se pojavljivali autoradio aparati i televizori s imenom GrundiNg. Od tud je nastala ta zbrka.

To su sastavljali ili RIZ ili Rudi Cajavec pa nisu smjeli napisati original ime i od tuda ta zbrka oko imena.

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grundig slavi 70 godina
Strahoslav Trta kaže...
MdN kaže...
Jos kojih 70 godina dok ljudi oko mene ne nauce da se firma ne zove Grunding...

U ey jugi su se pojavljivali autoradio aparati i televizori s imenom GrundiNg. Od tud je nastala ta zbrka.

To su sastavljali ili RIZ ili Rudi Cajavec pa nisu smjeli napisati original ime i od tuda ta zbrka oko imena.

 Moji su u Njemačkoj još 80tih imali Grundig trgovinu na susjednom ulazu sa fontom od pola metra, neki stari Tv još uvijek i nikad nisu naučili.

16 godina
offline
Re: Grundig slavi 70 godina
Ajar kaže...

drugi slijeva na slici iznad teksta - najbolji radioaparat ikad igdje. 

 ne bogohuli, Kosmaj 49 je jugo apple

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Grundig slavi 70 godina

Grundig AG declared bankruptcy in 2003, selling its satellite equipment division to Thomson. In 2004 Britain's Alba plc and the Turkish Koç's Beko jointly took overGrundig Home InterMedia System, Grundig's consumer electronics division. In 2007 Alba sold its half of the business to Beko for US$50.3 million,[6] although it retained the license to use the Grundig brand in the UK until 2010, and in Australasia until 2012.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2015 17:04 (Antropofob).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Grundig slavi 70 godina
Ajar kaže...

drugi slijeva na slici iznad teksta - najbolji radioaparat ikad igdje. 

 Još ga koristimo. Kabel za struju smo morali mijenjat, antena je ogrugla žica zabodena u ulaz od antene, popravljeno pojačalo zvuka je preosjetljivo kod stišavanja/povečanja zvuka, a odjeljak za kazetu je ošo u kujac 

If it can't be my design, this is my line.
9 godina
neaktivan
offline
Grundig slavi 70 godina

moj dedo kad je dolazio iz njemacke donio je grundig televizor i to je bio tada prvi i jedini televizor u selu i televizor je radio mnogo godina i onda su kupili u boji i onaj spakovali prav zdrav a i sada kada bi ga ukljucili radio bi,jaci je od bilo kojeg smart tva

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice