Gubici u AMD-u

poruka: 88
|
čitano: 5.628
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gubici u AMD-u".
16 godina
odjavljen
offline
Gubici u AMD-u

 

 

Freak Show Inc.
 
11 1 hvala 0
13 godina
offline
Gubici u AMD-u

Bez otvaranja ovakvih tema uvijek znam čiji je komentar prvi...

iclock2much
 
3 3 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Gubici u AMD-u
zoharbizo kaže...

Bez otvaranja ovakvih tema uvijek znam čiji je komentar prvi...

 

Ajar?

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Gubici u AMD-u

Ja znam ciji ce biti zadnj, fuckaj ga.

 
17 1 hvala 4
16 godina
odjavljen
offline
Re: Gubici u AMD-u
BlueMax kaže...

Ja znam ciji ce biti zadnj, fuckaj ga.

 

Već priprema smajliće i milijun linkova {#}

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Gubici u AMD-u
BlueMax kaže...

Ja znam ciji ce biti zadnj, fuckaj ga.

A nema se tu kaj puno komentirat,Nevinašce s obzirom kolke su nekad gubitke imali ovih 36 milijuna je onak prilično ugodno jel.Vezano za ovaj grafički dio, točnije SoC-ovi po naruđbi tu je sve jasno, "Odjel Graphics and Visual Solutions je ostvario 141-postotni rast u odnosu na godinu ranije, te 5-postotni rast prihoda u odnosu na kvartal ranije".

 

Ček malo pa kaj nije Nvidia cmizdrila,Izlanuo se da se taj dio oko igračih konzola zapravo i ne isplati ili po seljački Nvidia nije imala konja za utrku.Kak se onda logički ovo Nvidia žlaburenje ubraja u taj sitan postotak od 141% porasta.Smijeh 

 


http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
11 godina
online
Re: Gubici u AMD-u
rambox kaže...
BlueMax kaže...

Ja znam ciji ce biti zadnj, fuckaj ga.

A nema se tu kaj puno komentirat,Nevinašce s obzirom kolke su nekad gubitke imali ovih 36 milijuna je onak prilično ugodno jel.Vezano za ovaj grafički dio, točnije SoC-ovi po naruđbi tu je sve jasno, "Odjel Graphics and Visual Solutions je ostvario 141-postotni rast u odnosu na godinu ranije, te 5-postotni rast prihoda u odnosu na kvartal ranije".

 

Ček malo pa kaj nije Nvidia cmizdrila,Izlanuo se da se taj dio oko igračih konzola zapravo i ne isplati ili po seljački Nvidia nije imala konja za utrku.Kak se onda logički ovo Nvidia žlaburenje ubraja u taj sitan postotak od 141% porasta.Smijeh 

 


u tekstu se spominje tek rast prihoda od 141 posto, ne i kolika je dobit tog odjela, a isplativost određuje baš dobit a ne prihod

tako da o isplativosti tog posla i dalje ne znamo ništa, fučkaj ga {#}

12 godina
protjeran
offline
Gubici u AMD-u

da mi je samo znati gdje su otisli svi oni novci od r9 280x, 290 i 290x koje nisi mogao kupiti 3+ mjeseca kolika je potraznja bila zbog "rudarenja"...

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 16:52 (Stjepanj).
Moj PC  
5 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Gubici u AMD-u

Ljudi u tom AMD su ili idioti,ili ne znaju kaj rade. ili ih netko krade.

 

 

Imaju odlican marketing,odlicne cijene,sve sto treba i oni biljeze gubitak.

Što su 280x,290,290x prodavali ispod cijene pa su na tome spusili?

 

 

 

EDIT:

"Computing Solutions je zabilježio 20-postotni pad prihoda"

 

 

Mjenjat inžinjere i rukovodstvo.

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 17:17 (Paradox1).
Moj PC  
1 2 hvala 1
11 godina
online
Gubici u AMD-u

malo sam probrljao po izvješću i vrlo zanimljiva je informacija (posebno će joj se veseliti rambox, hehe) je da graphics and visual solutions uz 141 posto rasta prihoda, bilježi i visoki rast operativne dobiti sa 16 milijuna dolara krajem lipnja prošle godine na čak 173 milijuna dolara na kraju lipnja ove godine

 

dakle rambox, ipak im se isplatilo

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gubici u AMD-u
picajzla0707 kaže...

u tekstu se spominje tek rast prihoda od 141 posto, ne i kolika je dobit tog odjela, a isplativost određuje baš dobit a ne prihod

tako da o isplativosti tog posla i dalje ne znamo ništa, fučkaj ga {#}

O itekako znamo bez greške,Nevinašce i o tome se več pisalo čak i na ovom forumu pa nečemo opet jel.Dakle sve to je vrlo neisplativo, pa zato sve tri konzole imaju baš AMD grafiku a dvije konzole tjera onaj čudnovati "pravi AMD 8 Core APU".{#}

 

http://arstechnica.com/business/2014/01/amd-reports-second-consecutive-quarterly-profit-on-xbox-one-ps4-sales/

Paradox1 kaže...

Ljudi u tom AMD su ili idioti,ili ne znaju kaj rade. ili ih netko krade.

 

 

Imaju odlican marketing,odlicne cijene,sve sto treba i oni biljeze gubitak.

Što su 280x,290,290x prodavali ispod cijene pa su na tome spusili?

 

 

 

EDIT:

"Computing Solutions je zabilježio 20-postotni pad prihoda"

 

 

Mjenjat inžinjere i rukovodstvo.

Reči da AMD ima odličan marketing jel,Izlanuo se to može reč samo neko ko se uopče ne razumije u takve stvari.Kod AMD-a marketing je u prošlosti bio daleko najlošiji dio, to je več odavno poznato a to si mogel vidjet prije godinu i pol dana kad je cijeli AMD CPU(Buldozer) marketing odjel dobio otkaz.Eto dole poznatog primjera lošeg marketinga, atraktivan video ali koncepcijski potpuno promašen jer to zapravo nije pravi klasičan 8 Core CPU, ili po seljački magarca ne moš podvalit pod konja.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/haswell-idf/159614.aspx?page=0&jumpto=3083610&sort=asc&view=flat

 

 

Danas je AMD marketing nešto bolji, ali da je odličan nema šanse no ipak recimo da je onako za dobru dvojku uz pojedinačne dobre trenutke. Jedan takav dobar primjer je ovaj dolnji video, znači opet atraktivno ali ovaj put i vrlo logično i smisleno to sigurno dakle APU ili 4 CPU jezgre+bataljon Radeon Cores. Cool

 

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 17:46 (rambox).
11 godina
neaktivan
offline
Gubici u AMD-u

Pod marketing sam mislio vise na razna sponzorstva,ali ok...

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gubici u AMD-u
picajzla0707 kaže...

malo sam probrljao po izvješću i vrlo zanimljiva je informacija (posebno će joj se veseliti rambox, hehe) je da graphics and visual solutions uz 141 posto rasta prihoda, bilježi i visoki rast operativne dobiti sa 16 milijuna dolara krajem lipnja prošle godine na čak 173 milijuna dolara na kraju lipnja ove godine

 

dakle rambox, ipak im se isplatilo

Da, samo problem je što te prihode nose konzole, koje su se prošle godine prodavale kao vruće kifle. Ako AMD u trenutku kada ima ogroman upper hand (de facto, monopol) generira gubitke, onda, jel, nije dobro...

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
11 godina
online
Re: Gubici u AMD-u
rambox kaže...

O itekako znamo bez greške,Nevinašce i o tome se več pisalo čak i na ovom forumu pa nečemo opet jel.Dakle sve to je vrlo neisplativo, pa zato sve tri konzole imaju baš AMD grafiku a dvije konzole tjera onaj čudnovati "pravi AMD 8 Core APU".{#}

 

ne, ne zna se dok ne izađe izvješće, pa i kad izađe većina novinara koja se inače razumije u tehnologiju, a o ekonomiji nemaju pojma, naprave ovakav kupus-tekst iz kojeg se ništa ne da iščitati

 

dakle, zašto se ne zna hoće li ili ne biti isplativo i je li nvidia doista sraćkala ili je bila u pravu - zato jer sam rast prihoda od 141 posto ne mora garantirati i rast dobiti ili smanjenje gubitaka

ulazak u takav biznis za sobom, uz rast prihoda, vuče i rast rashoda - ulaganje u ljude, nove proizvodne pogone, novu tehnologiju itd., i najčešće na kratke staze ti povećani rashodi donose nove gubitke

kako smo ipak vidjeli u izvješću, u godinu dana graphics and visual solutions je drastično povećao i operativnu dobit (kako sam već napisao sa 16 na 173 milijunčeka) pa ispada da su im se konzole itekako isplatile, makar za ovu godinu i bez tog poteza amd bi bio dodatnih 150-ak milijunčeka u minusu

9 godina
protjeran
offline
Re: Gubici u AMD-u
Paradox1 kaže...

Ljudi u tom AMD su ili idioti,ili ne znaju kaj rade. ili ih netko krade.

 

 

Imaju odlican marketing,odlicne cijene,sve sto treba i oni biljeze gubitak.

Što su 280x,290,290x prodavali ispod cijene pa su na tome spusili?

 

 

 

EDIT:

"Computing Solutions je zabilježio 20-postotni pad prihoda"

 

 

Mjenjat inžinjere i rukovodstvo.

poanta je u tome,jer Amd ne moze za svoje produkte traziti cijenu koju Intel moze..Kadse spomene AMD procesor,kakav god bio,on je samo alternativa Intelovim zvijerima..zato Amd proizvodi produkte za nize trziste,nize kupovne moci,gdje se zarada broji u fillerima,dakle sitnisu..uzalud marketing,ljudi nisu glupi...Uz to,preuzimanjem ATI sto se tice grafike,preuzeo je i losu karmu po pitanju vjecitih problema sa driverima,da li su opravdani,pocesto cujemo na temama za tu svrhu...Ljudi kupuju AMD prvotno kad su im financije ogranicene,a ipak zele nesto sklepati i koristiti..i to je to..{#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Gubici u AMD-u

Zato sam i napisao mjenjat inžinjere.

Pa nije Intel pobrao sve inžinjere ovog svijeta.

Prestanite stavljati zarez,tamo gdje je odavno trebala biti tocka!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gubici u AMD-u
Paradox1 kaže...
Imaju odlican marketing

AMD ima grozan marketing, i još gori softver.

 

Paradox1 kaže...

Zato sam i napisao mjenjat inžinjere.

Pa nije Intel pobrao sve inžinjere ovog svijeta.

Intel je monstruozno ogromna firma u usporedbi sa AMD-om, u svakom segmentu, pa i financijskom. Jednostavno rečeno, AMD ne raspolaže sa dovoljno resursa kako bi mogao konkurirati Intelu u visokom segmentu (usporedba brojki koje Intel i AMD bacaju u R&D). A ne pomaže baš ni Intelova nelojalna konkurencija. Jedino područje u kojem AMD tare pod Intelom je računalna grafika, i to uglavnom samo zato što Intel nema namjeru mijenjati svoju trenutnu poziciju u tom području (reklo bi se da su zadovoljni situacijom).

 

Ne znam koliko znaš, ali AMD nije bio jedini alternativni proizvođač x86 procesora, bilo ih je još i svi su neslavno završili jer jednostavno nisu mogli držati korak. AMD je jedini koji je ostao.

 

P.S.

To nema veze sa ikakvim favoriziranjem neke kompanije, nego je jednostavno činjenično stanje stvari. Uglavnom, usporedi i sam brojke (tabela desno): Intel AMD. Imam osjećaj da ćeš se veoma iznenaditi. Znam da je zanimljivo navijati za underdoga, ali situacija je u ovom slučaju potpuno nepoštena.

 

P.P.S.

Što se tiče branja inženjera... pa pogledaj broj zaposlenih jedne i druge kompanije.

 

P.P.P.S

Rambox pliz suzdrži se od repliciranja, nebuš mi ništa novo rekel. Znam već kako to ide: "Intel je grozan, fučkaj ga. AMD će napraviti ovo, AMD će napraviti ono. Ovo što AMD radi je budućnost, bla bla bla..." Čekam ja, strpljivo već dugo, ali dok ne vidim, ne vjerujem. Pazi samo da sa još na kraju ne dogodi da Intel prestigne AMD u razvoju potpuno funkcionalnog HSA sustava, jer pužev korak kojim AMD ide ne sluti na dobro...

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 19:42 (rustweaver).
15 godina
offline
Gubici u AMD-u

Fučkaj ga.

psn id: mNik987
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gubici u AMD-u
rustweaver kaže...

P.P.S.

Što se tiče branja inženjera... pa pogledaj broj zaposlenih jedne i druge kompanije.

 

P.P.P.S

Rambox pliz suzdrži se od repliciranja, nebuš mi ništa novo rekel. Znam već kako to ide: "Intel je grozan, fučkaj ga. AMD će napraviti ovo, AMD će napraviti ono. Ovo što AMD radi je budućnost, bla bla bla..." Čekam ja, strpljivo već dugo, ali dok ne vidim, ne vjerujem. Pazi samo da sa još na kraju ne dogodi da Intel prestigne AMD u razvoju potpuno funkcionalnog HSA sustava, jer pužev korak kojim AMD ide ne sluti na dobro...

Kako ne pa treba itekak replicirat,Izlanuo se jer samo po sebi AMD neče ništa napravit to rade ljudi ili inžiniri a ne AMD kao ime.

 

Na polju procesora AMD-u su kola naglo usporila, kad je iz AMD tamo 2005 godine otišel Jim Keller koji je bio glavni šerif AMD K8 arhitekture a ona je nokautirala Intel rješenja.Tu leži sam problem u praksi sve do nedavno, no eto ti danas opet tog Jim Kelera u AMD-u i to je ono najvažnije za AMD. Kako on sam kaže njega zanima izazov a ne lova,(Apple toga ima na bacanje) dakle čekaj njegovu AMD K12 X86/ARM CPU jezgru koja stiže pred kraj 2015 ili početkom 2016 godine.Smijeh

 

Intel ima para na bacanje kao i Apple, no eto ipak gospona Keller-a nazad u AMD-u koji ima najmanje love kaj drugo.{#}

 

http://semiaccurate.com/2012/08/01/apples-cpu-architect-jim-keller-moves-back-to-amd/

 

 

 

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 21:17 (rambox).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Gubici u AMD-u
rambox kaže...

Na polju procesora AMD-u su kola naglo usporila, kad je iz AMD tamo 2005 godine otišel Jim Keller koji je bio glavni šerif AMD K8 arhitekture a ona je nokautirala Intel rješenja.Tu leži sam problem u praksi sve do nedavno, no eto ti danas opet tog Jim Kelera u AMD-u i to je ono najvažnije za AMD. Kako on sam kaže njega zanima izazov a ne lova,(Apple toga ima na bacanje) dakle čekaj njegovu AMD K12 X86/ARM CPU jezgru koja stiže pred kraj 2015 ili početkom 2016 godine.Smijeh

 

Intel ima para na bacanje kao i Apple, no eto ipak gospona Keller-a nazad u AMD-u koji ima najmanje love kaj drugo.{#}

 

http://semiaccurate.com/2012/08/01/apples-cpu-architect-jim-keller-moves-back-to-amd/

 

 

 

Članak star dvije godine. Nije baš da se nešto osim dobrih APU-ova dogodilo od onda...

Freak Show Inc.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gubici u AMD-u
Ne pomaze im to kaj godinama imaju skoro iste chipsete.
Od 7xx do 9xx se malo tog promjenilo.
Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // 4820K@4.6GHz // 6GB DDR3 // R9 280X // Ereboss // Silencio 652
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gubici u AMD-u
rambox kaže...

Kako ne pa treba itekak replicirat,Izlanuo se jer samo po sebi AMD neče ništa napravit to rade ljudi ili inžiniri a ne AMD kao ime.

Ne treba replicirati, jer je to mlaćenje prazne slame. Kada dođu i rezultati onda ćemo pričati.

 

rambox kaže...

Na polju procesora AMD-u su kola naglo usporila, kad je iz AMD tamo 2005 godine otišel Jim Keller koji je bio glavni šerif AMD K8 arhitekture a ona je nokautirala Intel rješenja.

Pentium 4 je sam sebe nokautirao. Tako da to i nije neko postignuće. Vidjeli smo kako su se stvari okrenule kad se Intel sabrao i batalio taj promašaj.

 

rambox kaže...
no eto ti danas opet tog Jim Kelera u AMD-u i to je ono najvažnije za AMD. Kako on sam kaže njega zanima izazov a ne lova,(Apple toga ima na bacanje) dakle čekaj njegovu AMD K12 X86/ARM CPU jezgru koja stiže pred kraj 2015 ili početkom 2016 godine.Smijeh

Čekam, čekam. Ali razvoj modernih procesora nije one man show, AMD-u treba više Jimova Kelera. I to još uvijek definitivno ne može ukloniti problem financijskih resursa. Može njegov procesor biti i genijalan pa onda zapeti sa problemima u proizvodnji ili nečemu trećem (ne bi bilo prvi puta da nečiji čip u proizvodnji prolazi golgotu, a kompanija grize nokte i gleda gubitke koji se generiraju).

 

Vidjeli smo svi slučaj Bulldozer, koji je bio toliko nahajpan, kao ideja i ne tako loš, ali je bio toliko grub po rubovima da su se svi zgražali. Tako da ne leži sve na dobroj ideji, treba tu ideju i (uspješno) realizirati, a upravo tu dolazimo do problema resursa kompanije.

 

Btw. na ARM ne idem.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.7.2014 22:33 (rustweaver).
15 godina
offline
Gubici u AMD-u

Po licnom iskustvu, mislim da najvise gube na nedostupnosti njihove robe iz ranga procesora, recimo u BiH ja imam samo jednog dobavljaca ito 3 modela procesora na fm2 soc da mi ponudi, dakle nula, a na to jos i ploce nedostupne...A i u svijetu u vecim potrosackim krugovima nisu digli dovoljno gustocu rijeci AMD i to se sve sada vraca..

 

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." *
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gubici u AMD-u
Friday kaže...
rambox kaže...

Na polju procesora AMD-u su kola naglo usporila, kad je iz AMD tamo 2005 godine otišel Jim Keller koji je bio glavni šerif AMD K8 arhitekture a ona je nokautirala Intel rješenja.Tu leži sam problem u praksi sve do nedavno, no eto ti danas opet tog Jim Kelera u AMD-u i to je ono najvažnije za AMD. Kako on sam kaže njega zanima izazov a ne lova,(Apple toga ima na bacanje) dakle čekaj njegovu AMD K12 X86/ARM CPU jezgru koja stiže pred kraj 2015 ili početkom 2016 godine.Smijeh

 

Intel ima para na bacanje kao i Apple, no eto ipak gospona Keller-a nazad u AMD-u koji ima najmanje love kaj drugo.{#}

 

http://semiaccurate.com/2012/08/01/apples-cpu-architect-jim-keller-moves-back-to-amd/

 

 

 

Članak star dvije godine. Nije baš da se nešto osim dobrih APU-ova dogodilo od onda...

Članak je star da no jednu činjenicu si zaboravil,Izlanuo seJim Keler zapravo ništa nije radio bilo na Piledriver ili Steamroller ili budučim Excavator APU procesorima.On uopče nije bio angažiran na tom poslu ili ispravljenju grešaka, druga ekipa je radila ili popravljala greške na navedenim modelima tu je kvaka.Gosn Keller je odgovoran samo za buduči K12 i ništa drugo, recimo Bobcat APU je sklepala opet druga ekipa koja je nakon toga otišla u Samsung.

 

Jaguar APU je opet djelo druge ekipe CPU inžinjera, koja je samo nastavila gdje je stao Bobcat APU pa su to onda dalje poboljšali kolko su god mogli.{#}

rustweaver kaže...

 

rambox kaže...
no eto ti danas opet tog Jim Kelera u AMD-u i to je ono najvažnije za AMD. Kako on sam kaže njega zanima izazov a ne lova,(Apple toga ima na bacanje) dakle čekaj njegovu AMD K12 X86/ARM CPU jezgru koja stiže pred kraj 2015 ili početkom 2016 godine.Smijeh

Čekam, čekam. Ali razvoj modernih procesora nije one man show, AMD-u treba više Jimova Kelera. I to još uvijek definitivno ne može ukloniti problem financijskih resursa. Može njegov procesor biti i genijalan pa onda zapeti sa problemima u proizvodnji ili nečemu trećem.

 

Vidjeli smo svi slučaj Bulldozer, koji je bio toliko nahajpan, kao ideja i ne tako loš, ali je bio toliko grub po rubovima da su se svi zgražali. Tako da ne leži sve na dobroj ideji, treba tu ideju i (uspješno) realizirati, a upravo tu dolazimo do problema resursa kompanije.

 

Btw. na ARM ne idem.

Pa K12 neče bit samo ARM proc,Nevinašce iako AMD radi i čisti ARM SoC+GPU valjda si pogledal onaj gornji video. Dakle gosn Keller kaže da če uzet najbolje od ARM arhitekture i najbolje od X86, i to onda iskombinirat zajedno u novu K12 CPU arhitekturu.Cool

 

http://www.extremetech.com/computing/182790-amds-next-big-gamble-arm-and-x86-cores-working-side-by-side-on-the-same-chip

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
11 godina
online
Gubici u AMD-u

ma možda on je guru i možda napravi stvarno dobar proc, dobro bi bilo za tržište i za potrošače, makar sumnjam da više može vagu baš puno pomaknut na amd-ovu stranu

ali brate rambox s tim gosn keller ovo, pa gosn keller ono zvučiš ko loš prijevod čiča tomine kolibe

Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Gubici u AMD-u

AMD je u gubitcima već valjda deset godina.  Svejedno koliko pamtim danas stoji bolje nego ikada. Otkupio grafičkog giganta, ubacio se u konzolaško tržište...

Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
offline
Gubici u AMD-u

Predaleka je to "2016." godina za IT svijet.
Pa Intel je zbog manjka konkurencije svoju E klasu i niži proizvodni proces
odgodio za cijelu godinu dana i još je daleko ipsred.
Što će tek učiniti (jer njihovi keleri isto ne sjede ladeći muda) ako se pojavi ikakva konkurencija?
No hajd, nadam se da će u te dvije godine amd-u dobro ići proizvodnja i usavršavanje na bazi razvoja
za konzole (pa i prijenosnike, tko zna... iako intel je tu počeo puhati sa atomom)...
uglavnom, Rambox, završi nam ovu temu da možemo na miru reći to je to. Kaj drugo.{#}

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Gubici u AMD-u

AMD me podsjeća na našu vladu (aktualnu, prošlu...). "Ove godine izlazimo iz recesije!". I to onda tako godinama ponavljaju...

Freak Show Inc.
 
6 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Gubici u AMD-u

AMD-u očito fali dobre reklame...mislim, kad se i sami recezenti iznenade koliko se dobro nosi npr. jedan FX 8350 sa skupljim Intelom ili koliko je npr.  AMD APU bez ikave konkurencije po grafičkoj snazi, onda je jasno da nešto ne štima.

Moj PC  
7 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Gubici u AMD-u
Ja otkad sam kupio prvi PC znam samo za Nvidia/Intel combo.AMD/ATi nikad nije bila opcija kod mene.Stvar navike iako ove zadnje R9 grafičke izgledaju močne svejedno ih nebi kupio.AMD je oduvijek imao stigmu slabijeg igrača i to je ostalo do dana današnjeg.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice