Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih autom

poruka: 55
|
čitano: 7.732
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih autom".
13 godina
offline
Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih autom

Realno,koga zanimaju e-Golf i e-Up.
To su totalno nepraktični električni auti

robimarko@gmail.com
Moj PC  
3 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
robimarko kaže...

Realno,koga zanimaju e-Golf i e-Up.
To su totalno nepraktični električni auti

 Meni to ni nisu auti, izuzev i8, ali to samo zato jer je BMW ne zato jer je i 

Implementacija tih raznoraznih elektromotora, baterija, malih zelenih i sl. u auto industriju mi je jedan od najlošijih "koraka naprijed" općenito u tehnološkom napretku ako ga tako možemo nazvati u ovom slučaju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2016 20:46 (Zin8).
16 godina
neaktivan
offline
Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih autom

Stvar zapravo nije u strahu od tehnologije već ljudi jednostavno gledaju ono što im više odgovara i što im je po svim aspektima pristupačnije. Električni em su skupi, domet katastrofalno mali i većina ljudi ih nema gdje puniti.. a koliko će vrijedit za 5-10 godina kad dođu bolji modeli i u kakvom će stanju tada baterije biti dodaje samo dodatni (rekao bih opravdani) strah.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2016 20:54 (Penryn).
Moj PC  
35 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih autom

Na drugoj slici je nissan GTR. Nemogu vjerovat koji krelci. Stave auto koji se nemože kupit u Hrvatskoj. Treba odmah otpustit direktora marketinga za nissan.

 
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
robimarko kaže...

Realno,koga zanimaju e-Golf i e-Up.
To su totalno nepraktični električni auti

 Koliko me pamćenje služi, nakon objave da će država subvencionirati kupovinu e-auta, cijene su odletile u nebo. Dakle, nisu jeftini.

 

Još je veći problem - a gdje ću ga puniti?

15 godina
online
Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih autom

Nissan u kojem sjedi Petrić i nosi VR naočale uopće nije GT-R? Izgleda da je to novi 370Z model sudeći po logu na sredini volana :)

There are some things so serious you have to laugh at them. -Niels Bohr
Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih autom

Pa nemoš kupit ni ovo Rimčevo smeće. 

Moj PC  
2 11 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
mrsmith kaže...

Nissan u kojem sjedi Petrić i nosi VR naočale uopće nije GT-R? Izgleda da je to novi 370Z model sudeći po logu na sredini volana :)

 Ma sjest mozes u bilo kojeg Nissana s VR headsetom, ali vozit ces GT-R-a...

drpetric
8 godina
odjavljen
offline
Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih autom

Pitanje dana je-može li se sjesti u Concept S? ili One? :D

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
Slicer kaže...

Pitanje dana je-može li se sjesti u Concept S? ili One? :D

 Ne. Ograđen je. Osim preko veze, ili na prepad dok nitko ne gleda.

12 godina
protjeran
offline
Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih autom

Volim auto show ali jebo to sve , utrke ubrzanja ce se odrzati u sred zagreba na javnoj cesti (od inine zgrade do trnskog) dakle ispred velesajma...ako im to prode( trenutno jos u pregovorima) to bu pravi spektakl!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2016 21:26 (Stjepanj).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih autom

402 SR jesi bio

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
axos kaže...
Slicer kaže...

Pitanje dana je-može li se sjesti u Concept S? ili One? :D

 Ne. Ograđen je. Osim preko veze, ili na prepad dok nitko ne gleda.

 Ah, šteta.

 

A i8? U to bi bilo fino parkirati dupe.

8 godina
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
I zaposliti tebe.
Sigurno.
16 godina
moderator
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
Slicer kaže...
axos kaže...
Slicer kaže...

Pitanje dana je-može li se sjesti u Concept S? ili One? :D

 Ne. Ograđen je. Osim preko veze, ili na prepad dok nitko ne gleda.

 Ah, šteta.

 

A i8? U to bi bilo fino parkirati dupe.

 Smije se ući u i8, pitaš hostesu koja stoji kraj auta da ti ga otključa i to je to... Bit će joj čudno da joj se itko obratio, ali bez beda pušta te rijetke znatiželjnike u auto.

drpetric
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
Umbel kaže...
I zaposliti tebe.
Sigurno.

 I šta bi ovo tvoje trebalo značit. Firma predstavlja auto; praktički potrošila je pare na promociju auta na Autoshow-u u HRvatskoj a taj isti auto nemožeš kupit u Hrvatskoj. To samo može idiot napravit. Isto kao da na tv-u reklamiraš proizvod potrošiš pare a tog tvog proizvoda nema nigdje za kupit.

8 godina
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
Vidi se da si strucnjak marketinga.
Jesi li se pitao zasto su tamo hostese a ne mozes umocit?
8 godina
odjavljen
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
drpetric kaže...

 Smije se ući u i8, pitaš hostesu koja stoji kraj auta da ti ga otključa i to je to... Bit će joj čudno da joj se itko obratio, ali bez beda pušta te rijetke znatiželjnike u auto.

 Hvala puno.

 

Mene najviše zanimaju upravo Concept, i8 i Mirai. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
Umbel kaže...
Vidi se da si strucnjak marketinga.
Jesi li se pitao zasto su tamo hostese a ne mozes umocit?

 Objasni mi onda ti kad si već toliki ekspert zašto tamo stoji nissan gtr koja je njegova svrha. Da ga se gleda i da se ne proda niti jedan primjerak.

8 godina
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
Autoshow nije tržnica, nego sajam. Ne moze se kupiti niti F1 bolid, pa je isti cest gost.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
Umbel kaže...
Autoshow nije tržnica, nego sajam. Ne moze se kupiti niti F1 bolid, pa je isti cest gost.

Eno ti na stranici Nissan.de iskeširaš 100k eura i uredno se odvezeš u novom GTR-u. U Hrvatskoj ga nemožeš legalno kupit od uvoznika jer ga uopce nema u ponudi dok u onoj selendari, vukojebini ili što već od  bugarske gdje je prosječna plaća 250 eura uredno stoji u ponudi. I onda ga stave na Autoshow u Zagrebu. Npr Ti ja ili netko drugi odemo na taj autoshow vidimo taj auto kažemo super idem si to kupit odeš u autosalon kod ovlaštenog zastupnika i onda se svi čude kad kažeš da bi kupio GTR-a.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2016 22:49 (zeroname).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
Slicer kaže...
drpetric kaže...

 Smije se ući u i8, pitaš hostesu koja stoji kraj auta da ti ga otključa i to je to... Bit će joj čudno da joj se itko obratio, ali bez beda pušta te rijetke znatiželjnike u auto.

 Hvala puno.

 

Mene najviše zanimaju upravo Concept, i8 i Mirai. 

 Mazda koeru, Renault Talisman, Infiniti Q50 i GT-R su mi se najviše svidjeli, a Tiguan se najviše proljepšao od prošlog modela.

I8 izgleda dobro ali mu nisam puno pažnje posvetio.

Btw novinarima je super dan prije pa izbjegnu gužvu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2016 22:52 (axos).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
axos kaže...

 Mazda koeru, Renault Talisman, Infiniti Q50 i GT-R su mi se najviše svidjeli, a Tiguan se najviše proljepšao od prošlog modela.

I8 izgleda dobro ali mu nisam puno pažnje posvetio.

Btw novinarima je super dan prije pa izbjegnu gužvu.

 Nisam baš ljubitelj SUV vozila, više naginjem sportskim autima. GT-R će biti poslastica. Vidio sam da je i Partes dovukao R31 i R34. Još ako je u hali Toyota GT86 ili Subaru BRZ, bit će mi jako zabavno.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.4.2016 22:59 (Slicer).
8 godina
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
Da bi se prodavao određeni auto u HR potrebno je osigurati servis, skolovati ljude itd, a to se ne isplati za citava dva primjerka koja bi vjerojatno ovdje prodali. Netko pametniji od tebe i mene je to zakljucio, a ja vjerujem da je sa njegove pozicije ispravno odlucio.
Trosak dovlacenja auta na sajam nije velik, pogotovo za tako veliku firmu kao sto je Nissan, dok isti sluzi da se pokaze sta su oni u Nissanu u mogucnosti proizvesti.
Tko ga zeli vec ce naci nacin da dodje do njega.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
Umbel kaže...
Da bi se prodavao određeni auto u HR potrebno je osigurati servis, skolovati ljude itd, a to se ne isplati za citava dva primjerka koja bi vjerojatno ovdje prodali. Netko pametniji od tebe i mene je to zakljucio, a ja vjerujem da je sa njegove pozicije ispravno odlucio.
Trosak dovlacenja auta na sajam nije velik, pogotovo za tako veliku firmu kao sto je Nissan, dok isti sluzi da se pokaze sta su oni u Nissanu u mogucnosti proizvesti.
Tko ga zeli vec ce naci nacin da dodje do njega.

 Ali usporedi razvijenost hrvatske sa jednom bugarskom. Kako je netko tko god to bio zaključio da se isplati prodavati taj auto u bugarskoj a ne u hrvatskoj. Evo pogledaj Ford u Hr najnormalnije imaju Mustanga u ponudi (Europska verzija). Ja sam mislio da je to neka šala ali imaju. Uredno dođeš u ovlašteni salon daš par hiljada eura pologa i za par mjeseci ti dođe novi mustang a svii znamo da ce vjerojatno samo par primjeraka prodati u HR.

16 godina
offline
Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih autom

Veliki sam zaljubljenik u automobile i tehnologiju, ali, smatrati da su električni automobili jako inovativni i napredni je smiješno.

eGolf košta kao C klasa, a nije ni približno usporediv. Taj "napredni" i "inovativni" proizvod ima mizeran doseg (koji ovisi o vremenskim uvjetima), što bi značilo da ga treba puniti svaki dan. A gdje?? Koliko ljudi zapravo posjeduje garažu u kojima bi punili automobile, a punionice su rijetke. I još čekati da se auto napuni par sati. A nakon 5-6 godina, doseg je još manji.

 

Skupo, nepraktično i spartanski opremljeno (a u većini slučajeva i ružno), to su (zasad) igračke za buržoaziju...

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.4.2016 0:45 (smokljan).
 
7 1 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
zeroname kaže...
Umbel kaže...
Da bi se prodavao određeni auto u HR potrebno je osigurati servis, skolovati ljude itd, a to se ne isplati za citava dva primjerka koja bi vjerojatno ovdje prodali. Netko pametniji od tebe i mene je to zakljucio, a ja vjerujem da je sa njegove pozicije ispravno odlucio.
Trosak dovlacenja auta na sajam nije velik, pogotovo za tako veliku firmu kao sto je Nissan, dok isti sluzi da se pokaze sta su oni u Nissanu u mogucnosti proizvesti.
Tko ga zeli vec ce naci nacin da dodje do njega.

 Ali usporedi razvijenost hrvatske sa jednom bugarskom. Kako je netko tko god to bio zaključio da se isplati prodavati taj auto u bugarskoj a ne u hrvatskoj. Evo pogledaj Ford u Hr najnormalnije imaju Mustanga u ponudi (Europska verzija). Ja sam mislio da je to neka šala ali imaju. Uredno dođeš u ovlašteni salon daš par hiljada eura pologa i za par mjeseci ti dođe novi mustang a svii znamo da ce vjerojatno samo par primjeraka prodati u HR.

 Porediš glorificiranog fokusa sa sofisticiranom mašinom.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
15 godina
neaktivan
offline
Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih autom

Haha ljudi gledaju previše Top Gear 

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
zeroname kaže...

Na drugoj slici je nissan GTR. Nemogu vjerovat koji krelci. Stave auto koji se nemože kupit u Hrvatskoj. Treba odmah otpustit direktora marketinga za nissan.

 Otkad je to problem, ako smo u EU i imaš financijska sredstva? Nissan hrvatska će ti ga nabavit u roku u kojem ti ga nabavi i bilo tko u europi. 
Naravno problematičnije je servisiranje, ali za nas je nadležna susjedna mađarska glede GTR-a (iako ne baš stručna, susjed je mjesecima čekao popravak)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
12 godina
offline
Re: Gužva na ZG Auto Showu, osim kod električnih a
Zeroname cini mi se da ne znas da sa novcem mozes gotovo sve. Tako ako odes u Hondu oni ti mogu uvesti Acuru, Vw Bugattija, Toyota modele za druga trzista itd. U Hrvatskoj vjerojatno ima manje od 10 GTR-a ali ih ima. Sjecam se da je pred 5-6 godina na Bosiljevu poginula jedna cura u srazu GTR-a i nekakvog Ferrarija upravljanih od strane dva idiota.
Ukratko ako imas novac mozes ga uredno kupiti u Sisku ili bilo kojoj poslovnici Renault-Nissan-Dacia.
vicious
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice