H1 Telekom dobio novu Upravu

poruka: 3
|
čitano: 1.833
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "H1 Telekom dobio novu Upravu".
9 godina
protjeran
offline
H1 Telekom dobio novu Upravu

...obnašao dužnosti u telekom austrija grupi...jel to najava preuzimanja H1 telekoma od vipa?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
H1 Telekom dobio novu Upravu

@Mazga

 

Sve mi se čini tako, dok je novi predsjednik uprave iz Infosistema d.d., firma se bavi dionicama, burza...mešetarenjem :)...

 

Bolje i Vip nego -T---Com- između ostaloga, H1 se jedini zadržao dosta dugo kao alternativni operater koji nije u vlasništvu nijednog od tele-magnata. Domaći proizvod (ST mislim) i ljudima je bio draži od HT unatoč nedostatku Arena sport programa kao i svi ostali operateri, i od B.Neta unatoč brzinama interneta koje su više srednjoeuropske nego balkanske četiri-megabitne trzavice (u H1 je to ADSL2+ iliti VDSL)...meni su ok, pa ako Vip uvede još noviteta, nešto se uloži u njihov dio infrastrukture pa to bi zapravo moglo biti bolje nego da su se mučili na tržištu i zadržavali stav "nebu mene niko....". 

 

Jedino što mi je u toj priči žao je to da kroz poznantsvo s jednim bivšim Amisovim zaposlenikom mi je poznato da Telekom Austria Group inače nakon obavljanja shoppinga dovede 95% svojih ljudi, a ovi svi stari lagano mizerna otpremnina i/ili direktan otkaz. Firma ostaje firma :p. 

A bunch of phoneys...get it? Phone-y? Yeah OK sorry
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
H1 Telekom dobio novu Upravu

Možda uprava? Gdje bi uzeli svoje ljude za sva radna mjesta u svim telekomima koje su pokupovali?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice