HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...

poruka: 131
|
čitano: 16.706
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...".
16 godina
offline
HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...

Ljudi moji, kolege i forumaši... kako očekivati da nam pučanstvo razumije čak i popularizatorske citate znanstvenih istraživanja
ako su ovi zadaci na državnoj maturi iz matematike bili proglašavani preteškima?!?!?!
http://www.index.hr/vijesti/clanak/ovo-su-bili-zadaci-iz-matematike-na-drzavnoj-maturi-na-koje-se-ucenici-zale/750081.aspx
Večeras mi tumači profesorica koja je bila dežurna na maturi kako su klinci čupali kosu i ronili suze jer im je na državnoj maturi
bilo preteško(tvrdi na naprednom testu) riješiti izračun volumena. Ja sam ju ovako laički prema svom pamćenju uvjeravao da je to nemoguće, da je
nešto pobrkala, da je to gradivo viših razreda OSNOVNE škole a ne srednje, te da je jamačno bila riječ o nekakvom
izračunu površine plohe ispod krivulje, derivaciji, integralu i onda nađem ovo gore na portalu. Hm.
Nebi me čudilo da je dobrim dijelom za trenutno katastrofalno stanje kriva i ova pošast
http://www.jutarnji.hr/amalija-ivezic---zbog-cega-sam-svojoj-djeci-odlucila-oduzeti-pametne-telefone-/1194747/
najtužnije je da je danas znanje i odgovor direktno od bilo kojeg živućeg znanstvenika na dohvat klika, kao nikada u povijesti.
Nekada se zbog posjedovanja "heretičkih" knjiga išlo na lomaču, knjižnice su bile najveće blago civilizacije (Aleksandrijska najpoznatiji primjer).
Znanje je moć, znanje je novac, sve to na dodir klika pametnog telefona - koji se umejsto toga koristi za selfije i lajkove.
A ono što se nezna (kao npr. nižu matematiku) onda se roditeljima i ostalima pravda zavjerama... profesora, lobija, cionista, 'ercegovaca, haarpa.
Ok, ima gadnih zloupotreba situacije u svijetu, ekonomiji, zakonima... neke su spomenute ovdje, no njih nebih dalje offtopic lamentirao u komentaru članka.
Imate rubriku teorije zavjera, pa nastavite naširoko i okruglo.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...

Hiperinflacija odlikaša po ocjenama, a u najboljem slučaju bi trebali većina imati "dovoljan"...

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
12 godina
neaktivan
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
rustweaver kaže...
logik kaže...
Postojale su antene kraj Beograda koje su ukradene, postoje i u Grazu.

Nisu postojale i ne postoje, to su izmišljotine. Daj mi slike tih antena.

 

Kako možeš biti siguran da su to baš HAARP-ove antene, a ne nešto drugo? Piše na njima?

 

Kakva je to logika koja kaže da bi SAD išle postavljati antene nekakvog tajnog projekta u državu koja nije članica NATO saveza i u kojoj inače vlada veliki animozitet prema amerikancima. I onda još kažeš da su ih ukrali? Došli nekakvi klošari i prodali ih u staro željezo, a ameri samo promatrali što se događa?

 

A da i ne spominjem da HAARP kao takav nije sposoban izazivati promijene u vremenu ili još gore - potrese. Jedna munja oslobodi više energije nego što to učini HAARP, a koliko ono munja nastane svake sekunde? Kako bi točno HAARP iznad čistog neba trebao stvoriti oblake? Objasni mi taj hipotetski mehanizam djelovanja.

 

logik kaže...
Ja nisam kemičar međutim pročitao sam što kažu agronomi. Na mjestu gdje se posadi npr. GMO kukuruz iz Monsanta može kasnije niknuti samo taj kukuruz i niti jedan drugi.

Molit ću te za izvor te tvrdnje. To su ozbiljne stvari, pa se nadam da imaš i ozbiljne izvore.

Bio je skandal jer je 200 tih antena pokradeno i bilo je na svim vijestima. Tada je javnost i saznala za to. Potvrđeno od srpske vlade da je američki projekt. Odi u Beograd i slikaj si ih... možeš i sebe kraj njih da znam da nije fotošop.

 

Ja nekako imam osjećaj da je dosta tih tehnologija ono što je ostalo u Teslinoj sobi koja je misteriozno očišćena svih papira i izuma nakon njegove smrti. Nisu tada vjerovali u stvari koje je radio, zašto bi ti danas? Ti si jedan od onih koji bi s Edisonom išli ubijati pse lutalice jer ne vjeruju da je nešto bolje moguće.

 

Nemam trenutno. Sve ovo sam istraživao prije 2-3 godine pa su se članci izgubili. Dosta je bilo teško sve te stvari pronaći. Tipkaj u google.com M, o, n, s, a, n, t, o prek tipkovnice i čitaj pa možda pronađeš te stvari.

 

Usput, odgovor biserima iznad - rekao sam već odavno da su prave teorije zavjere vjerojatno gluposti. Ali da neki moćniji ljudi stoje iza svega i rade to zbog osobnih razloga - to nisu teorije zavjere već provjerene činjenice.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.5.2014 15:13 (logik).
16 godina
neaktivan
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
logik kaže...

Bio je skandal jer je 200 tih antena pokradeno i bilo je na svim vijestima. Tada je javnost i saznala za to. Potvrđeno od srpske vlade da je američki projekt. Odi u Beograd i slikaj si ih... možeš i sebe kraj njih da znam da nije fotošop.

 

Ja nekako imam osjećaj da je dosta tih tehnologija ono što je ostalo u Teslinoj sobi koja je misteriozno očišćena svih papira i izuma nakon njegove smrti. Nisu tada vjerovali u stvari koje je radio, zašto bi ti danas? Ti si jedan od onih koji bi s Edisonom išli ubijati pse lutalice jer ne vjeruju da je nešto bolje moguće.

 

Nemam trenutno. Sve ovo sam istraživao prije 2-3 godine pa su se članci izgubili. Dosta je bilo teško sve te stvari pronaći. Tipkaj u google.com M, o, n, s, a, n, t, o prek tipkovnice i čitaj pa možda pronađeš te stvari.

 

Usput, odgovor biserima iznad - rekao sam već odavno da su prave teorije zavjere vjerojatno gluposti. Ali da neki moćniji ljudi stoje iza svega i rade to zbog osobnih razloga - to nisu teorije zavjere već provjerene činjenice.

Ajde da riješimo te antene. Bila je (možda je još uvijek) JEDNA antena, i to za PRIJEM, a ne emitiranje, u sklopu projekta istraživanja ionosfere na sveučilištu Standford. Nikakvih 200 antena, ništa pokradeno, nikakva mogućnost promjene vremena (jer ne odašilje). Dakle širiš potpune dezinformacije. A popušio si ovu foru: http://www.njuz.net/haarp-prinuden-da-zatvori-postrojenje-u-barajevu-zbog-krade-bakarnih-antena/

Prava informacija: http://www.etrebinje.com/magazin-sve/kategorije-arhiva-tekstova-po-kategorijama/nauka-i-tehnologija/8245-pismo-od-amerikanca-naucnika-koji-je-poslao-haarp-antenu-u-srbiju

 

Dakle dokazali smo da pišeš gluposti. I što sada? Ništa, ti ćeš isto kao i segregator, kojemu je gluparanje također dokazano, i dalje pričati neprovjerene besmislice i zahvaljujući vašoj brojnosti usprkos svom razvoju znanosti omjer pameti i gluposti na ovoj planeti ostat će na nivou srednjeg vijeka.

 

A osobito je zabavno tvoje poistovjećivanje s Teslom. To što je on bio genijalan i neshvaćen od svojih suvremenika ne znači da je svaka neshvaćena budala ujedno i genij.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
odjavljen
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
Visak kaže...

 

A osobito je zabavno tvoje poistovjećivanje s Teslom. To što je on bio genijalan i neshvaćen od svojih suvremenika ne znači da je svaka neshvaćena budala ujedno i genij.

Točno tako.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
16 godina
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
Tonči kaže...

Hiperinflacija odlikaša po ocjenama, a u najboljem slučaju bi trebali većina imati "dovoljan"...

 

Da..jedna druga posljedična "zavjera" je tu bitna: nije teško pretpostaviti kako je matematički nepismenu i znanstveno površno polupismenu većinu i lako manipulirati, uglavnom na emocionalno nacionalnoj noti i socijalnom inžinjeringu. Ukratko, kako je matematički nepismenim ljudima onda lako uvaliti razne kredite, ponude, tarife, naknade, i zavaljati potrošačkim konzumerizmom... Ne samo prema standardnim artiklima, nego i raznim alternativnim tretmanima, čudotvornim suplementima, i ponudama za bogaćenje, mršavljenje ili povećanje *enisa. Jer svi vole shortcute i na pladnju, bez truda i utrošenog vremena. Koje potom, sadržajno potroše na sapunice i showove :)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.5.2014 21:02 (overhaul).
11 godina
protjeran
offline
HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...

A niko ne spominje kako da ih nazovem "vanzemaljce".Mada ih je ruzno zvati vanzemljaci jer su oni ipak tu na zemlji vec od prije vremena egipatski piramida.Ima ih 9 vrsta neke su miroljubive dok su neke agresivne,a trece da bi prezivjele ubijaju ljude i zivotinje i iz njih uzimaju spojeve bitne za njihov opstanak.Zive pod zemljom i pod morem,tehnoloski su napredni tako da ih primitivni ljudi ne zamjecuju(ili nece).Neke vrste mogu mjenjati svoj oblik,dok su druge visoke i po dva i pol metra.Ljudi ih cesto opcenito nazivaju gmazovima,ali to je samo jedna vrsta koja tako izgleda,dok druge imaju druge oblike.Vlade usko suraduju s njima zbog svojih nekih interesa,malom covjeku  za sad nepoznatih.Dokaza o njihovom postojanju ima mnogo i neki su neoborivi (ma kolko se neki trudili),kao npr. crtezi svemirskih brodova i vanzemaljaca u egipatskim piramidama,spiljama iz kamenog doba itd.Neke vrste su otimale ljude i vrsili eksperimente na njima(ugradivali implantate koje ne moze ni dijamant prerezati) pa ih vracali,neke su ubijali u tim pokusima,dok su na nekim ljudima(zenama) vrsili krizanje svoje rase i ljudske,pa su se radali hibridi ljudi i vanzemaljaca.Ruski duzosnici su javno na televiziji par puta rekli da ce oni priznati postojanje vanzemaljaca,ako vec nece amerikanci.

Kako god bilo moramo priznati da zivimo u vrlo zanimljivom okruzenju,samo treba otvoriti oci i mozak i ne biti skepticni panj.

 
1 4 hvala 0
16 godina
offline
HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...

te55, hvala ti mnogo na infou i popisu vanzemaljsko imigracijsko manjinskog stanovništva,
te njihovim zavičajnim običajima kastracije stoke, hibridizacije ljudskih ženki i šurovanja sa vladama. 
No nije red da ih tako segregiraš u rase i skupine. Svi vanzemaljci su
jednakovrijedni članovi ove zajednice i ako ih niko kovač pozove u reprezentaciju, ja prvi
ću reć "e to je naš vanzemaljac" bio on čovjek ili klingonac.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 0:47 (overhaul).
Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...

Ma sve ce biti dobro dok ne podu traziti svoja manjinska prava kao i gosti.

 
1 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
logik kaže...

Bio je skandal jer je 200 tih antena pokradeno i bilo je na svim vijestima. Tada je javnost i saznala za to. Potvrđeno od srpske vlade da je američki projekt. Odi u Beograd i slikaj si ih... možeš i sebe kraj njih da znam da nije fotošop.

Skandal je svakako bio, to ti vjerujem. Samo što je to bio skandal prouzročen neistinama.

Svaki američki projekt = HAARP? Svaka antena = HAARP?

 

Tužno je što je kolega visak umjesto tebe stavio više konkretnijih informacija o tome. Eto sada znamo da je doista i postavljen neki VLF prijamnik u Zemunu.

 

Ovaj članak je toliki proljev da je to teško za čitati. Sadrži toliko nelogičnosti i očiglednog bezočnog laganja koje je jako lako provjeriti da je šokantno da postoje ljudi koji nasjedaju na to. James Keeney nije rukovodilac beogradskog HAARP-a, nego je upravitelj HAARP-a (jedinog HAARP-a, onog na Aljasci). Drugo, upravitelj daje izjavu nekakvom tamo lijevom portalčiću u kojoj, eto, razotkriva sve tajne i javno priznaje nesposobnost? Preko noći neprimjetno ukrasti 200 antena od kojih je svaka teža od 3 tone i visoka 20 metara? Još ti se ne pale crvene lampice u glavi? Možemo otići na spomenutu lokaciju, barem bi zaštitna ograda trebala tamo još biti, ili je i ona ukradena? Možemo li naći i kontaktirati barem jednog bivšeg zaposlenika tog izmišljenog postrojenja?

 

Pošalji Keeneyu mail sa upitom o "beogradskom HAARP-u" pa ćeš vidjeti odgovor (ja neću slati, ne blamira mi se). Članak kaže da je MUP RS izdao priopćenje o traganju za počiniteljima (hoćemo li se kladiti da je i ovo izmišljotina, provjerava li ti se?).

 

Evo nešto više o stvarnoj anteni

http://www.vaseljenska.com/vesti/h-a-a-r-p-u-srbiji/

 

pa to sad usporedi sa ovim:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/71/HAARP20l.jpg

 

Jedan jedini *prijamnik*, kojem je jedina veza sa HAARP-om osoba koja radi na VLF istraživanjima a koja je bila i dio HAARP-a. Postoje mnoga istraživanja i postrojenja takvog tipa u svijetu, nije HAARP jedini, i nisu amerikanci jedini koji se time bave. Mislim da više ništa nije potrebno reći.

 

logik kaže...
Nemam trenutno. Sve ovo sam istraživao prije 2-3 godine pa su se članci izgubili. Dosta je bilo teško sve te stvari pronaći. Tipkaj u google.com M, o, n, s, a, n, t, o prek tipkovnice i čitaj pa možda pronađeš te stvari.

Eh kako da ne. Imam pametnijeg posla od listanja tona i tona članaka poluinformiranih ljudi. Moje skromno znanje kemije i biologije mi omogućava izvlačenje određenih zaključaka. Ako ideš sa optužbama onda budi spreman i nekako konkretnije poduprijeti te optužbe. Ovako svatko može napisati što god želi, i to poduprijeti sa "časna pionirska".

 

logik kaže...
Ti si jedan od onih koji bi s Edisonom išli ubijati pse lutalice jer ne vjeruju da je nešto bolje moguće.

Ja jako volim pse, ne volim neodgovorne vlasnike koji dozvole da im se psi potucaju po ulici bez ikakve kontrole i zaštite. O takvima sve najgore...

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 2:02 (rustweaver).
16 godina
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
rustweaver kaže...

 

Tužno je što je kolega visak umjesto tebe stavio više konkretnijih informacija o tome. Eto sada znamo da je doista i postavljen neki VLF prijamnik u Zemunu.

 

Ovaj članak je toliki proljev da je to teško za čitati. Sadrži toliko nelogičnosti i očiglednog bezočnog laganja koje je jako lako provjeriti da je šokantno da postoje ljudi koji nasjedaju na to.

khm... njuznet ti je satirični portal. Zezaju se. Jednako kao sprdex
http://sprdex.com/2014-05/forumasi-nikad-spremniji-za-sezonu-gay-parada-ocekuje-se-preko-milijun-komentara-i-sto-tisuca-prijetnji/

ili news bar
http://www.news-bar.hr/vijesti/regija/harp-pregorio-silne-poplave-koje-je-uzrokovao-na-balkanu-dovele-do-kratkog
ili nikad prežaljeni Mile-časopis za muškarce... u galeriji slika

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
neaktivan
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
overhaul kaže...

khm... njuznet ti je satirični portal. Zezaju se. Jednako kao sprdex

Teško je pored svega ovoga više razaznati tko misli ozbiljno a tko se šali...

 

Primljeno na znanje.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 5:03 (rustweaver).
16 godina
offline
HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
overhaul kaže...

Ljudi moji, kolege i forumaši... kako očekivati da nam pučanstvo razumije čak i popularizatorske citate znanstvenih istraživanja
ako su ovi zadaci na državnoj maturi iz matematike bili proglašavani preteškima?!?!?!
http://www.index.hr/vijesti/clanak/ovo-su-bili-zadaci-iz-matematike-na-drzavnoj-maturi-na-koje-se-ucenici-zale/750081.aspx
Večeras mi tumači profesorica koja je bila dežurna na maturi kako su klinci čupali kosu i ronili suze jer im je na državnoj maturi
bilo preteško(tvrdi na naprednom testu) riješiti izračun volumena. Ja sam ju ovako laički prema svom pamćenju uvjeravao da je to nemoguće, da je
nešto pobrkala, da je to gradivo viših razreda OSNOVNE škole a ne srednje, te da je jamačno bila riječ o nekakvom
izračunu površine plohe ispod krivulje, derivaciji, integralu i onda nađem ovo gore na portalu. Hm.
Nebi me čudilo da je dobrim dijelom za trenutno katastrofalno stanje kriva i ova pošast
http://www.jutarnji.hr/amalija-ivezic---zbog-cega-sam-svojoj-djeci-odlucila-oduzeti-pametne-telefone-/1194747/
najtužnije je da je danas znanje i odgovor direktno od bilo kojeg živućeg znanstvenika na dohvat klika, kao nikada u povijesti.
Nekada se zbog posjedovanja "heretičkih" knjiga išlo na lomaču, knjižnice su bile najveće blago civilizacije (Aleksandrijska najpoznatiji primjer).
Znanje je moć, znanje je novac, sve to na dodir klika pametnog telefona - koji se umejsto toga koristi za selfije i lajkove.
A ono što se nezna (kao npr. nižu matematiku) onda se roditeljima i ostalima pravda zavjerama... profesora, lobija, cionista, 'ercegovaca, haarpa.
Ok, ima gadnih zloupotreba situacije u svijetu, ekonomiji, zakonima... neke su spomenute ovdje, no njih nebih dalje offtopic lamentirao u komentaru članka.
Imate rubriku teorije zavjera, pa nastavite naširoko i okruglo.

Mislim da to što su klincima preteški ovi zadaci dosta govori i o profesorima koji predaju. Hrpi profesora se predavanje matematike svodi da sa papira prepisuje na ploču, a klinci prepisuju u bilježnicu. Ovakve rezultate bi svaki profesor trebao shvatiti kao svoj neuspjeh. Sigurno je jedan od razloga to što su profesori potplaćeni, pa se onda predaje samo da se zadovolji forma. S druge strane plaće su takve zadnjih 50 god. i ako već želiš biti profesor s time moraš računati.

Ja npr. nisam volimo matematiku u srednjoj, ali kada sam krenuo na faks jednostavno sam ju obožavao. Što se dogodilo? Imali smo odličnog asistenta koji je imao strpljenja i ako treba 100 puta ponovio isti zadatak. Uz to je još unio i zabave i sve je išlo lagano. Daj klincima malo poticaja i videjti ćeš da će puno stvari biti drugačije.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
15 godina
online
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
ROADRUNNER kaže...
.. Ovakve rezultate bi svaki profesor trebao shvatiti kao svoj neuspjeh. Sigurno je jedan od razloga to što su profesori potplaćeni, pa se onda predaje samo da se zadovolji forma...

- samo bi proširio umjesto profesori, kompletne škole (ravnatelji) OŠ-SŠ, i školstvo, kao i država. Čak ni ne zadovoljavaju formu nego se sve 'bolonjizira' bez ikakvog sietema, volje. Toliko da se projekt provede (ili napralti), dal su udžbenici stav tiskare-biznisa, pa do autobusa, fotkanja nabave wc papira ili outsourcanje čistačica.. sve je 'močvara' daleko gora nego Mamićevska koju Jovanovič isušuje... (al komarci su i dalje tu). Ako je cilj tamguči generacija tad je OK, za sve ostale ciljeve je katastrofa gora od poplava, dugoročnija, sistemska...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
Visak kaže...
logik kaže...

Bio je skandal jer je 200 tih antena pokradeno i bilo je na svim vijestima. Tada je javnost i saznala za to. Potvrđeno od srpske vlade da je američki projekt. Odi u Beograd i slikaj si ih... možeš i sebe kraj njih da znam da nije fotošop.

 

Ja nekako imam osjećaj da je dosta tih tehnologija ono što je ostalo u Teslinoj sobi koja je misteriozno očišćena svih papira i izuma nakon njegove smrti. Nisu tada vjerovali u stvari koje je radio, zašto bi ti danas? Ti si jedan od onih koji bi s Edisonom išli ubijati pse lutalice jer ne vjeruju da je nešto bolje moguće.

 

Nemam trenutno. Sve ovo sam istraživao prije 2-3 godine pa su se članci izgubili. Dosta je bilo teško sve te stvari pronaći. Tipkaj u google.com M, o, n, s, a, n, t, o prek tipkovnice i čitaj pa možda pronađeš te stvari.

 

Usput, odgovor biserima iznad - rekao sam već odavno da su prave teorije zavjere vjerojatno gluposti. Ali da neki moćniji ljudi stoje iza svega i rade to zbog osobnih razloga - to nisu teorije zavjere već provjerene činjenice.

Ajde da riješimo te antene. Bila je (možda je još uvijek) JEDNA antena, i to za PRIJEM, a ne emitiranje, u sklopu projekta istraživanja ionosfere na sveučilištu Standford. Nikakvih 200 antena, ništa pokradeno, nikakva mogućnost promjene vremena (jer ne odašilje). Dakle širiš potpune dezinformacije. A popušio si ovu foru: http://www.njuz.net/haarp-prinuden-da-zatvori-postrojenje-u-barajevu-zbog-krade-bakarnih-antena/

Prava informacija: http://www.etrebinje.com/magazin-sve/kategorije-arhiva-tekstova-po-kategorijama/nauka-i-tehnologija/8245-pismo-od-amerikanca-naucnika-koji-je-poslao-haarp-antenu-u-srbiju

 

Dakle dokazali smo da pišeš gluposti. I što sada? Ništa, ti ćeš isto kao i segregator, kojemu je gluparanje također dokazano, i dalje pričati neprovjerene besmislice i zahvaljujući vašoj brojnosti usprkos svom razvoju znanosti omjer pameti i gluposti na ovoj planeti ostat će na nivou srednjeg vijeka.

 

A osobito je zabavno tvoje poistovjećivanje s Teslom. To što je on bio genijalan i neshvaćen od svojih suvremenika ne znači da je svaka neshvaćena budala ujedno i genij.

Ja sam se tako informirao, izgleda krivo, no onda su i svi ostali jer su tako prenijele sve važnije hrvatske novine.

 

Ti imaš neki problem samnom? Čovjek uči dok je živ i stalno saznaje nove stvari. Tako da prestani biti bezobrazni egotripaš (na engleskom d**khead) i prihvati da nemaju svi svo znanje svijeta kao ti. Jednako kao što sam ovo saznao od tebe tako su i drugi od mene neke stvari o kemijskoj industriji.

 

Tako su mislili i tada za Teslu. Danas se okreću u grobu jer su dokazano u krivu. Ne znam na koga sad ciljaš?

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
12 godina
neaktivan
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
rustweaver kaže...

 

logik kaže...
Nemam trenutno. Sve ovo sam istraživao prije 2-3 godine pa su se članci izgubili. Dosta je bilo teško sve te stvari pronaći. Tipkaj u google.com M, o, n, s, a, n, t, o prek tipkovnice i čitaj pa možda pronađeš te stvari.

Eh kako da ne. Imam pametnijeg posla od listanja tona i tona članaka poluinformiranih ljudi. Moje skromno znanje kemije i biologije mi omogućava izvlačenje određenih zaključaka. Ako ideš sa optužbama onda budi spreman i nekako konkretnije poduprijeti te optužbe. Ovako svatko može napisati što god želi, i to poduprijeti sa "časna pionirska".

 

Ti poluinformirani ljudi su oni koji su to osobno doživjeli ili su te struke. Bitno da si ti sa svojim skromnim znanjem upućeniji od svih njih.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
14 godina
neaktivan
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
logik kaže...

Ja sam se tako informirao, izgleda krivo, no onda su i svi ostali jer su tako prenijele sve važnije hrvatske novine.

Koje to?

 

logik kaže...

Ti poluinformirani ljudi su oni koji su to osobno doživjeli ili su te struke. Bitno da si ti sa svojim skromnim znanjem upućeniji od svih njih.

I ja sam te struke. Problem?

 

Malo brzog googlanja izbacuje kojekakve alternativce (tipa novi-svjetski-poredak.com, alternativa-za-vas.com i sl), i dnevno.hr koji spada u vlastitu kategoriju. Nisam našao ništa više od informacije da je GMO kukuruz otporniji na herbicide i pesticide, pa su stoga takva polja pogodna za snažan tretman spomenutim kemikalijama. Očigledno, taj kukuruz može i bez tih kemikalija, kao što je i očito da nije kukuruz zatrovao zemlju, kao što je i očito da tlo koje je zašpricano mnogim kemikalijama ne spada baš u definiciju plodnog tla u kojem život prosperira.

 

Jesi ti kad bio na polju? Ja jesam (sezonski u poljoprivredi a i živim na selu). Jesi vidio što na tim poljima raste? Pored posijanih biljaka i nekih izrazito žilavih vrsta korova ne raste ništa drugo. Ne treba ti GMO kukuruz da bi imao zatrovano tlo...

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 19:12 (rustweaver).
16 godina
offline
HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
logik kaže...

Ja sam se tako informirao, izgleda krivo, no onda su i svi ostali jer su tako prenijele sve važnije hrvatske novine.

 

Ti imaš neki problem samnom? Čovjek uči dok je živ i stalno saznaje nove stvari. Tako da prestani biti bezobrazni egotripaš (na engleskom d**khead) i prihvati da nemaju svi svo znanje svijeta kao ti. Jednako kao što sam ovo saznao od tebe tako su i drugi od mene neke stvari o kemijskoj industriji.

 

Tako su mislili i tada za Teslu. Danas se okreću u grobu jer su dokazano u krivu. Ne znam na koga sad ciljaš?

Mene je upravo strah što su drugi sve 'saznali' od tebe. Pričaš o stvarima koje si čuo, a nisi provjerio, kao da su neupitna istina. Još se svađaš s ljudima i šalješ ih u Beograd, a sam si prelijen guglati. Ja sam za te antene saznao jučer i kako mi se učinilo malo vjerojatnim za deset minuta saznao kako stvari stvarno stoje. Ti priču znaš godinu dana i nije ti na pamet palo da ju istražiš, a širiš ju dalje kao neupitnu istinu. Sličnu glupost si provalio za GMO sjemenje i opet nisi ponudio apsolutno nikakav dokaz, nego bezobrazno (kao neki d**khead) sugeriraš guglanje. Kao da smo mi tvoji podanici, pa kad ti provališ glupost na nama je da ju istražujemo, ili po mogućnosti prihvatimo bez sumnje.

 

Razlika između tebe i mene nije u znanju, već u (ne)sklonosti da se na prvu povjeruje svakoj gluposti. Tebi se sviđa u to vjerovati i zato tražiš takve teme i prilaziš im nekritički, jer bi njihovim razjašnjavanjem nestao misterij koji te toliko privlači. Sve to ne bi bilo strašno kad te svoje fantazije ne bi javno prezentirao kao činjenice i kada takvih kao ti ne bi bilo u tolikom broju. Još si i uvjeren kako ljudima otvaraš oči i činiš neko dobro djelo, a zapravo ih obmanjuješ i smanjuješ opću količinu znanja u društvu.

 

Da, za Teslu su držali da priča gluposti kao i za tebe. Za njega je ispalo da je genijalac, a za tebe neće. Tesla je pustio brkove i ispao je genijalac, ti možeš pustiti brkove i nećeš ispasti genijalac. Možeš li shvatiti da analogija koju uporno pokušavaš isfurati naprosto ne vrijedi?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
online
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
Visak kaže...
..

Da, za Teslu su držali da priča gluposti kao i za tebe. Za njega je ispalo da je genijalac, a za tebe neće. Tesla je pustio brkove i ispao je genijalac, ti možeš pustiti brkove i nećeš ispasti genijalac. Možeš li shvatiti da analogija koju uporno pokušavaš isfurati naprosto ne vrijedi?

 {#}

-suzdržavam se to natipkati, ali srećom postoji quote. Savršeno upotrebljiv.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
Visak kaže...

Mene je upravo strah što su drugi sve 'saznali' od tebe. Pričaš o stvarima koje si čuo, a nisi provjerio, kao da su neupitna istina. Još se svađaš s ljudima i šalješ ih u Beograd, a sam si prelijen guglati. Ja sam za te antene saznao jučer i kako mi se učinilo malo vjerojatnim za deset minuta saznao kako stvari stvarno stoje. Ti priču znaš godinu dana i nije ti na pamet palo da ju istražiš, a širiš ju dalje kao neupitnu istinu. Sličnu glupost si provalio za GMO sjemenje i opet nisi ponudio apsolutno nikakav dokaz, nego bezobrazno (kao neki d**khead) sugeriraš guglanje. Kao da smo mi tvoji podanici, pa kad ti provališ glupost na nama je da ju istražujemo, ili po mogućnosti prihvatimo bez sumnje.

 

Razlika između tebe i mene nije u znanju, već u (ne)sklonosti da se na prvu povjeruje svakoj gluposti. Tebi se sviđa u to vjerovati i zato tražiš takve teme i prilaziš im nekritički, jer bi njihovim razjašnjavanjem nestao misterij koji te toliko privlači. Sve to ne bi bilo strašno kad te svoje fantazije ne bi javno prezentirao kao činjenice i kada takvih kao ti ne bi bilo u tolikom broju. Još si i uvjeren kako ljudima otvaraš oči i činiš neko dobro djelo, a zapravo ih obmanjuješ i smanjuješ opću količinu znanja u društvu.

 

Da, za Teslu su držali da priča gluposti kao i za tebe. Za njega je ispalo da je genijalac, a za tebe neće. Tesla je pustio brkove i ispao je genijalac, ti možeš pustiti brkove i nećeš ispasti genijalac. Možeš li shvatiti da analogija koju uporno pokušavaš isfurati naprosto ne vrijedi?

 

A ti kao nisi popušio foru sa srpske varijante newsbara? {#}

I prezenrirao nam je kao činjenicu. I još nas uvjeravao da je vijest sa satiričkog sajta glupost {#}

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
neaktivan
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
segregator kaže...
A ti kao nisi popušio foru sa srpske varijante newsbara? {#}

I prezenrirao nam je kao činjenicu. I još nas uvjeravao da je vijest sa satiričkog sajta glupost {#}

Vidim da ti se danas pogoršalo. Dao sam dva linka, od toga je jedan satirički i taj se zove njuz.net, pa ako sam uvjeravao da je vijest s te stranice glupost (članak je zapravo izvrsna parodija, glupost je na strani onih koji su mu povjerovali), onda ju očito nisam popušio. Dugi link je etrebinje.com, nije satirički i jasno sam označio da je to istinita priča.

 

Dakle ne samo da nisi shvato, nego si napisao kontradiktoran post u kojem me optužuješ da sam popušio 'vijest' i onda vas uvjeravao da je ta ista vijest glupost. Ne samo da si lažov, nego su ti još i laži potpuno nesuvisle.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
ihush kaže...
Visak kaže...
..

Da, za Teslu su držali da priča gluposti kao i za tebe. Za njega je ispalo da je genijalac, a za tebe neće. Tesla je pustio brkove i ispao je genijalac, ti možeš pustiti brkove i nećeš ispasti genijalac. Možeš li shvatiti da analogija koju uporno pokušavaš isfurati naprosto ne vrijedi?

 {#}

-suzdržavam se to natipkati, ali srećom postoji quote. Savršeno upotrebljiv.

Da, okej ali i kod Tesle smo opet naletili na neistine. Tko je to za njega držao da priča gluposti?
Pa čovjek je prvo bio zaposlen kod tada najpoznatije tehnološke firme u svijetu - Edisonove kompanije,
potom je, jer ga je Edison preveslao, bio glavni projektant i davatelj svojih registriranih patenata na licenciranje 
u najvećoj elektrodistribucijskoj kompaniji tadašnjeg svijeta (Westinghouse). Ne kontam dakle odakle te fore da se
za Teslu smatralo da priča gluposti, a poslije ispostavilo... blablabla.Dok je bio dijete? Pred kraj života je čovjek
pričao za kolumne u novinama svoja predviđanja i teoretiziranja, imao je opsesivno kompulzivni poremećaj,
i pokoju fobiju, pa je odatle kasnije bilo priča "ah ishlapjeli starčić",
ali niej baš da su mu osporavali patentirane izume. Osim par ukradenih ili paralelno razvijenih (rentgen, fluo rasvjeta, radio i daljinsko upravljanje)...
Ok otišo sam off.
Ajmo natrag on.

 

Visak kaže...
segregator kaže...
A ti kao nisi popušio foru sa srpske varijante newsbara? {#}

I prezenrirao nam je kao činjenicu. I još nas uvjeravao da je vijest sa satiričkog sajta glupost {#}

Vidim da ti se danas pogoršalo. Dao sam dva linka, od toga je jedan satirički i taj se zove njuz.net, pa ako sam uvjeravao da je vijest s te stranice glupost (članak je zapravo izvrsna parodija, glupost je na strani onih koji su mu povjerovali), onda ju očito nisam popušio. Dugi link je etrebinje.com, nije satirički i jasno sam označio da je to istinita priča.

 

Dakle ne samo da nisi shvato, nego si napisao kontradiktoran post u kojem me optužuješ da sam popušio 'vijest' i onda vas uvjeravao da je ta ista vijest glupost. Ne samo da si lažov, nego su ti još i laži potpuno nesuvisle.

Da, neznam, ja sam odmah (kao valjda i većina ljudi koji nisu cijepljeni protiv humora) 
shvatio da Visak poentira sa satiričnom stranicom kao "izvorom informacija"
Jer je i napisao "A popušio si ovu foru: http://www.njuz.net/haarp-prinuden-da-zatvori-postrojenje-u-barajevu-zbog-krade-bakarnih-antena/"
...mislim koliko moraš biti umoran, dekoncentriran, ili neupućen, da "krađu 200 20-metarskih antena od bakra"
od strane "stanovite nacionalne manjine" i potom napomenu kako "policija sada čuva i lokalni metalni most"
uzmeš kao referencu za dokaz?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.5.2014 23:49 (overhaul).
16 godina
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
rustweaver kaže...
memulica kaže...
Imali smo i puno toplije periode u prošlosti, a ljudskog CO2 nigdje.

A sada ih imamo zbog ljudskog CO2

 

memulica kaže...
Ugljik dioksid zapravo uopće nije prvi po važnosti staklenički plin.

 

Voda je na prvom mjestu, ali to je izgleda danas heretička misao. Zapravo bi morali zabranit vodi da isparava.

Odma sutra, ako je moguće. Jer paaanika je.

CO2 dovodi do veće pojave vodene pare u atmosferi. Povratne sprege...

 

memulica kaže...
Usput ljudska civilizacija nije nikad bila primarni izvor CO2 na Zemlji.

Ali polako ali sigurno postaje primarni izvor ugljikovog dioksida koji se nalazi u atmosferi.

http://www.skepticalscience.com/anthrocarbon-brief.html

http://www.skepticalscience.com/human-co2-smaller-than-natural-emissions.htm

 

Ako gledaš ukupnu količinu ugljika koji kruži u prirodi, onda je naš udio u globalnoj proizvodnji CO2 još uvijek relativno malen, pa si u pravu. Ali priroda svoj udio drži u balansu, upija onoliko koliko i emitira u atmosferu. Naš ugljik se upija samo manjim dijelom pa se polako nakuplja što dovodi do sve veće koncentracije u atmosferi. Prije ili poslije doći ćemo do točke kada smo prouzročili koncentraciju u atmosferi koja za red veličine nadmašuje onu koja nastaje prirodnim emisijama (izmjerenu na početku industrijske revolucije). Ne moramo imati najveći udio u emisijama da bi bili oni koji najviše mrse računicu.

 

Znači trenutno smo odgovorni za otprilike 100 ppm od sveukupno 400 ppm kolika je trenutna koncentracija CO2, a taj porast se dogodio u samo 120 godina što se poklapa sa početcima industrijske revolucije. I taj trend rasta koncentracije nije linearan, jer ni ljudska aktivnost ne stagnira.

 

Tako da je ova informacija, da ljudi ne emitiraju toliko CO2 u atmosferu koliko to normalno radi priroda, iako u osnovi točna - zapravo obmanjujuća. Jer navodi na zaključak da mi onda ne možemo biti izvor tolikog CO2 u atmosferi, što očigledno jesmo.

 

Već sam prije na forumu pisao kako su razine CO2 u Europi zapravo opale kada je Eyjafjallajokull erumpirao, jer je smanjen zračni promet uvelike nadmašio ono što je vulkan oslobađao u atmosferu.

http://www.theguardian.com/environment/blog/2010/apr/21/iceland-volcano-climate-sceptics

 

 

Hebeno su vam isprali mozgove.

 

CO2 je oduvijek prisutan u Zemljinoj atmosferi i čovijek nikad neće postat primarni izvor njega ... N I K A D.

Količina CO2 se i prije dizala i spuštala, ali to je dio klimatskog sustava Zemlje i nema nikakave veze s čovijekom.

Toplija voda manje apsorbira CO2, a hladnija bolje.

 

Jedino ako ne slažete s Danikenom i mislite da su svemirci u dalekoj prošlosti gradili npr. termoelektrane.

(Doduše ima jedna sumljiva anomalija stara par milijardi godina; tvz. vodom hlađeni nuklearni reaktorski kompleks Oklo. Po znastvenicima to je potpuno prirodna pojava. Jedini od svoje vrste u poznatom svemiru, ali takvi su vam znastvenici. Ono što ne znaju odma brže bolje uklope u svoje kalupe. Šta je teško priznat, da ponekad nemaju blage veze? )


Nekad smo bili uvjereni da je geocentrični sustav dogma i tabu tema.

Nekako smo se uspjeli izliječili od te bolesti, ali od one najteže, antropocentrizam, nikad nismo.

 

Po meni trebali bi smo se više usmjerit na Milankovićeve cikluse (precesiju Zemlje) i naravno ne smijemo zaboravit na glavnog igrača ... Sunce. {#}

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
16 godina
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
memulica kaže...

 

 

Hebeno su vam isprali mozgove.

 

 

(Doduše ima jedna sumljiva anomalija stara par milijardi godina; tvz. vodom hlađeni nuklearni reaktorski kompleks Oklo.

Po znastvenicima to je potpuno prirodna pojava. Jedini od svoje vrste u poznatom svemiru, ali takvi su vam znastvenici.

Ono što ne znaju odma brže bolje uklope u svoje kalupe. Šta je teško priznat, da ponekad nemaju blage veze? )


Nekad smo bili uvjereni da je geocentrični sustav dogma i tabu tema.

Nekako smo se uspjeli izliječili od te bolesti, ali od one najteže, antropocentrizam, nikad nismo.

 

Po meni trebali bi smo se više usmjerit na Milankovićeve cikluse (precesiju Zemlje) i naravno ne smijemo zaboravit na glavnog igrača ... Sunce. {#}

 

 

uh koje predavanje s visine, jedva sam te čitao tako gore visoko u mudrosti iznad običnog puka ispranih mozgova:)
Kad već znaš za Oklo, kako to da neznaš da je i prije nego je u kamenu otkriven trag fisijske reakcije, čitava prirodna pojava i potrebni uvjeti davno ranije
prije otkrića iz 1972 predviđena od strane japanskog nuklearnog fizičara Paul Kazuo Kuroda (mislim 1956.)? 
Dakle tebe pere egocentrizam, kad si u stanju tvrditi da nigdje drugdje u POZNATOM SVEMIRU tako nešto ne postoji. Neuznam kako ti to obilaziš stijene po poznatom svemiru,
ali ja mislim da ima ne samo po poznatom svemiru, nego i u zemlji, ali eto nismo još nabasali na druge lokacije.
Nije da su nam baš na svakom koraku naslage urana, više su negdje par kilomatara pod zemljinom korom. i Većinom u jezgri.
Dapače, to što se zemlja ne hladi, pripisuje se dijelom upravo takvoj prirodnoj nuklearnoj reakciji koja još traje, jer je većina težih elemenata u
rano doba zemlje potonula u centar, dakle tamo je i gotovo svo zemljino željezo, zlato, olovo,... i eto radioaktivni teški elementi...
Priče o unikatnosti prirodne fizije samo u rudniku Oklo su dakle davno razjašnjene i debunkane.
Jest, Milankovićevi ciklusi nisu bez vraga i sunce je bitan čimbenik, ali odosmo mi od komentiranja članka...

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.5.2014 1:24 (overhaul).
15 godina
online
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
memulica kaže...
Jedini od svoje vrste u poznatom svemiru, ali takvi su vam znastvenici. Ono što ne znaju odma brže bolje uklope u svoje kalupe. Šta je teško priznat, da ponekad nemaju blage veze?

 

Ti si vjerojatno jedini u temi dovoljno glup i neobrazovan da i dalje guraš najgluplju moguću tezu - da su znanstvenici neki unificirani um, neka posebna grupa ljudi, neki sektaši...

Misliš da mene kao matematičara nešto posebno dira ako neka "znanstvenica" sa "Liberty Collega" provali kako je brokula lijek za hemeroide i nesanicu?

 

Također ne znam na što aludiraš kada kažeš "Jedini od svoje vrste u poznatom svemiru".

Da su neki "Drugi od tuđe vrste u nepoznatom svemiru" ocjenili kako je na Zemlji postojao "artificial" "deflektorsko-tahionski generator antimaterije"?

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...

Vidite kako vas je lako namamit i razotkrit. Samo je bilo potrebno napisat npr. Oklo. {#}

 

Nego što je s onim ljudskim CO2 i prijašnjim hladnim/toplim periodima na Zemlji ?

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 6 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
memulica kaže...

Nego što je s onim ljudskim CO2 i prijašnjim hladnim/toplim periodima na Zemlji ?

Sunce nije uzrok jer u posljednjih ~35 godina na Suncu vlada blagi trend opadanja temperature, dok na Zemlji temperatura raste.

http://www.skepticalscience.com/solar-activity-sunspots-global-warming.htm

 

Promjene u klimi prije industrijske revolucije doista i nisu bile izazvane ljudskim emisijama CO2, ali to ne znači da promjene u klimi ovaj puta nisu izazvane ljudskim emisijama CO2.

http://www.skepticalscience.com/climate-change-little-ice-age-medieval-warm-period.htm

http://www.skepticalscience.com/empirical-evidence-for-co2-enhanced-greenhouse-effect.htm

 

Dokazi za vezu između ljudskih aktivnosti i globalnog zatopljenja

http://www.skepticalscience.com/empirical-evidence-for-global-warming.htm

 

Nakon što sam pročitao dio o "ispranim mozgovima" nisam planirao pisati odgovor, no ponovi to još jednom i više neću sudjelovati u ovoj raspravi.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.5.2014 14:07 (rustweaver).
15 godina
online
Re: HAARP, Wingdingsi, Erich von Däniken...
memulica kaže...
..

Jedino ako ne slažete s Danikenom i mislite da su svemirci u dalekoj prošlosti gradili npr. termoelektrane.

(Doduše ima jedna sumljiva anomalija stara par milijardi godina; tvz. vodom hlađeni nuklearni reaktorski kompleks Oklo. Po znastvenicima to je potpuno prirodna pojava. Jedini od svoje vrste u poznatom svemiru, ali takvi su vam znastvenici. Ono što ne znaju odma brže bolje uklope u svoje kalupe. Šta je teško priznat, da ponekad nemaju blage veze? )

..

 

- prizaj, pustio si brkove!

btw, što su svemirci? Neki SuperMario mehaničari koji idu naokolo i rade nuklearke? I mi (zemljani) smo Svemirci, jednako kao što smo zemljani, eu.. pa kad se kaže da su svemirci nešto naprvili, odgovor je naravno da su to napravili svemirci, jer ni ne može napraviti netko drugi ili bi to bio vansvemirac. (?)

-anomalija?

-par milijardi??

ma najviše me muči, hitech SuperMario koji ima hlađenje vodom, umjesto CPU-coolera na zrak. Možda je to iz konteksta Fermi-VGA kartice i njih se proglašava (termo)elektranama.

Naravno, svim pametnim (i onim drugima) je najteže priznati da nemaju blage veze. Pametni to logički teže priznaju, oni drugi nikad. Priznaš?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice