Hakeri ukrali nacrte za "Željeznu kupolu"

poruka: 9
|
čitano: 1.738
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakeri ukrali nacrte za "Željeznu kupolu"".
15 godina
offline
Hakeri ukrali nacrte za "Željeznu kupolu"

Ako su ukrali  prave dokumente, do sad je kopija spremna za serijsku proizvodnju.

Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Hakeri ukrali nacrte za "Željeznu kupolu"

Baš gledam seriju jednu i vidim ovu vijest 

Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri ukrali nacrte za "Željeznu kupolu"
malina22 kaže...

Ako su ukrali  prave dokumente, do sad je kopija spremna za serijsku proizvodnju.

nebi to tako lako išlo, evo naprimjer oni imaju svoj stealth zrakoplov no čini se da ništa nisu sami izgradili, dosta dijelova je sa ruskog mig-a. I oni nisu sposobni jos uvjek za masovnu proizvodnju takvog zrakoplova premda znaju dosta o stealth tehnologiji. 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri ukrali nacrte za "Željeznu kupolu"
IVAN3539 kaže...

Baš gledam seriju jednu i vidim ovu vijest 

Loša neka serija kad čitaš vijesti dok gledaš? {#}

9 godina
protjeran
offline
Hakeri ukrali nacrte za "Željeznu kupolu"

No,od nekreativnih Kinezica,to me nimalo ne cudi..Danasni uspijeh mogu zahvaiti notornoj kradji patenata i tehnologije sto sa Zapada,sto od Japanaca...Najrazvijenija industrija u Kineza je upravo industrijska spijunaza... {#}

 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Hakeri ukrali nacrte za "Željeznu kupolu"

ma to njima treba za proslavu kineske nove godine, jer su im petarde već dosadile. {#}

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
online
Re: Hakeri ukrali nacrte za "Željeznu kupolu"
axos kaže...
IVAN3539 kaže...

Baš gledam seriju jednu i vidim ovu vijest 

Loša neka serija kad čitaš vijesti dok gledaš? {#}

Zaglupljujuće je loša.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.7.2014 17:43 (SolidSnakeCRO).
15 godina
neaktivan
offline
Hakeri ukrali nacrte za "Željeznu kupolu"

Bigboobs.jpg.exe

Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Hakeri ukrali nacrte za "Željeznu kupolu"

svaki put kada citam komentare na vijesti kako je kina ukrala patent uvijek se iznenadim koliko pljuvanja ima po kinezima i optuzivanja da kopiraju...

 

ja osobno nisam nesto posebno informiran sto se tice vojne tehnologije, no nemam dojam da se cijela kina zasniva na kradama

 

1. zar stvarno mislite da samo kinezi hackiraju tude vojne korporacije i da amerikanci su sve to izmislili sami?

kinezi su prvi poceli koristiti barut, caj i da ne nabrajam sad dalje, ovog sam se prvog sjetio... imaju kulturu staru 4000 godina, necu sad ulazit sta sve smartam fascinantnim kod njih jer bi predugo trajalo, ali smatram da imaju jako dobre temelje sto se tice intelektualnih mogucnosti da razviju vrlo dobre tehnologije

zatim ne shvacam cemu toliko velicanje amerikanaca i rusa kad vecina te tehnologije potice iz njemacke i 2. svjetskog rata, fao 1 i 2 rakete, mlazni avion, nuklearna tehnologija (temelji, Einstein je bio njemac gdje je i zivio dok nije otjeran...)

2. mozda hackiranja ne sluze za kopiranje vec za prilagodbu njihovih kako bi im se bolje suprotstavili, recimo hackiraju njihove bacace raketa da lakse naprave proturakete

 

kao sto sam vec rekao, nisam nesto posebno informiran sto se ove teme tice, ali smatram da jako puno ljudi pljuje po toj civilizaciji neutemeljeno te da su neki cak i manje od mene informirani

 
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice