Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja

poruka: 34
|
čitano: 4.543
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja".
16 godina
odjavljen
offline
Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja

Kako ti netko moze ukrasti terabajt i pol podataka? 

ja sam fanboj te i te firme i poštedite me gluposti i trolanja
 
24 0 hvala 0
16 godina
offline
Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja

Pri brzini od 1 Gbit/s bi trebalo oko 3 i pol sata za download. Sumnjam da su oni što su krali koristili sporiju vezu :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja

sto mislite da kad su oni upali u HBO-ovu mrezu da je tamo odmah zvonio neki alarm, opca panika itd.. ?
tko zna koliko su oni bili unutra dok ih nisu primjetili, mozda je jedini razlog zasto su primjetili objavljivanje podataka..

 
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
vulerious kaže...

Pri brzini od 1 Gbit/s bi trebalo oko 3 i pol sata za download. Sumnjam da su oni što su krali koristili sporiju vezu :D

 

Stvar je u tome kako su se spojili tamo gdje su se vec spojili. Mislim, jebemu mater. Ako imas bitne podatke - zastiti ih.

ja sam fanboj te i te firme i poštedite me gluposti i trolanja
15 godina
neaktivan
offline
Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja

Zašto u zadnje vrijeme na BOL-u više čitamo o serijama nego o tehnologiji?

Maybe you should stay with yo mama She could do your laundry and cook for you
Moj PC  
22 0 hvala 1
12 godina
online
Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja

Još kad bi uništili jedini primjerak scenarija... Ionako ima previše smecha iz Hollywooda.

Slobodno raspalite po TD-u...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
5 21 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
Slažem se. To sve malo puno nema smisla
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
Friday kaže...
vulerious kaže...

Pri brzini od 1 Gbit/s bi trebalo oko 3 i pol sata za download. Sumnjam da su oni što su krali koristili sporiju vezu :D

 

Stvar je u tome kako su se spojili tamo gdje su se vec spojili. Mislim, jebemu mater. Ako imas bitne podatke - zastiti ih.

 Slažem se, "ako", samo što ovo nisu bitni podaci.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
Mad-Max-X kaže...
Friday kaže...
vulerious kaže...

Pri brzini od 1 Gbit/s bi trebalo oko 3 i pol sata za download. Sumnjam da su oni što su krali koristili sporiju vezu :D

 

Stvar je u tome kako su se spojili tamo gdje su se vec spojili. Mislim, jebemu mater. Ako imas bitne podatke - zastiti ih.

 Slažem se, "ako", samo što ovo nisu bitni podaci.

 

Tebi

ja sam fanboj te i te firme i poštedite me gluposti i trolanja
14 godina
neaktivan
offline
Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja

više reklama nego šteta. Tko uostalom gledate leak epizode i sl. stvari. Ako će i netko gledati taj vrlo vjerojatno ne gleda na tv. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja

Ja pogledam svaku sezonu nakon sto se sve pojavi na torrentima. U medjuvremenu pozaboravljam sve sto je igdje leakalo ili sto su mi ljudi rekli. Idealno...

ja sam fanboj te i te firme i poštedite me gluposti i trolanja
 
4 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja

Veci je problem sto su maznuli tamo neke epizode koje jos nisu emitirane.

Istina, niti ne znam o kojoj se seriji radi (istina pise, ali nikada cuo za nju), pa se ne bi cudio da u svemu ovome prste ima i sam HBO, jer kako se god ovo uzme, ipak na kraju ostane reklama, a kako je netko davno rekao - ne postoji losa reklama .

Sto se pak tice scenarija. IMHO malo njih ce ici sada citati scenarij za nesto sto ce se emitirati za tjedan dana.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
Mrgud Veliki kaže...

Veci je problem sto su maznuli tamo neke epizode koje jos nisu emitirane.

Istina, niti ne znam o kojoj se seriji radi (istina pise, ali nikada cuo za nju), pa se ne bi cudio da u svemu ovome prste ima i sam HBO, jer kako se god ovo uzme, ipak na kraju ostane reklama, a kako je netko davno rekao - ne postoji losa reklama .

Sto se pak tice scenarija. IMHO malo njih ce ici sada citati scenarij za nesto sto ce se emitirati za tjedan dana.

 

 

Ako stvarno nisi nikada cuo za ovu seriju onda me cudi da uopce znas doci na internet

ja sam fanboj te i te firme i poštedite me gluposti i trolanja
15 godina
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
Friday kaže...

Kako ti netko moze ukrasti terabajt i pol podataka? 

 Ukrali bi oni i vise, al' eto, ovo jedino bilo pri ruci.

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
Friday kaže...

 

 

Ako stvarno nisi nikada cuo za ovu seriju onda me cudi da uopce znas doci na internet

 Koju ? Game of Thrones ? Ma nisam mislio na nju, vec na maznute epizode one dvije serije koje se spominju u tekstu. Neki citaju i dalje od naslova, jel'te

16 godina
odjavljen
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
Mrgud Veliki kaže...
Friday kaže...

 

 

Ako stvarno nisi nikada cuo za ovu seriju onda me cudi da uopce znas doci na internet

 Koju ? Game of Thrones ? Ma nisam mislio na nju, vec na maznute epizode one dvije serije koje se spominju u tekstu. Neki citaju i dalje od naslova, jel'te

 

Ja preferiram ne informirati se previse - nema mi gore nego kad nesto poljulja moje predrasude.

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
Friday kaže...
vulerious kaže...

Pri brzini od 1 Gbit/s bi trebalo oko 3 i pol sata za download. Sumnjam da su oni što su krali koristili sporiju vezu :D

 

Stvar je u tome kako su se spojili tamo gdje su se vec spojili. Mislim, jebemu mater. Ako imas bitne podatke - zastiti ih.

 A kako točno?

Nemoj mi odgovoriti nego se obogati na tom odgovoru.

16 godina
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
Zekoslavko kaže...

Zašto u zadnje vrijeme na BOL-u više čitamo o serijama nego o tehnologiji?

 

 Eh, puno trazis... lakse je gledati serije i pisati, nego se zadubiti u tehnologiju. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
knight kaže...
Zekoslavko kaže...

Zašto u zadnje vrijeme na BOL-u više čitamo o serijama nego o tehnologiji?

 

 Eh, puno trazis... lakse je gledati serije i pisati, nego se zadubiti u tehnologiju. 

 Mislim, ok je biti fan nečega, pa se time "baviti" osobno, ali koristiti portal koji nikada nije bio platforma za tak nešto za izbacivanje svojih misli o serijama... nema smisla... još malo pa će tog bit i u tiskanom izdanju... 

Maybe you should stay with yo mama She could do your laundry and cook for you
16 godina
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
Zekoslavko kaže...
knight kaže...
Zekoslavko kaže...

Zašto u zadnje vrijeme na BOL-u više čitamo o serijama nego o tehnologiji?

 

 Eh, puno trazis... lakse je gledati serije i pisati, nego se zadubiti u tehnologiju. 

 Mislim, ok je biti fan nečega, pa se time "baviti" osobno, ali koristiti portal koji nikada nije bio platforma za tak nešto za izbacivanje svojih misli o serijama... nema smisla... još malo pa će tog bit i u tiskanom izdanju... 

 Ma mogu to i shvatiti, kazu pokusavaju privuci i sire narodne mase...ali to je opravdano sve dok nije naustrb glavnoj sadrzaja i tematike - ali jeste.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
BlueMax kaže...
Friday kaže...
vulerious kaže...

Pri brzini od 1 Gbit/s bi trebalo oko 3 i pol sata za download. Sumnjam da su oni što su krali koristili sporiju vezu :D

 

Stvar je u tome kako su se spojili tamo gdje su se vec spojili. Mislim, jebemu mater. Ako imas bitne podatke - zastiti ih.

 A kako točno?

Nemoj mi odgovoriti nego se obogati na tom odgovoru.

 

Obicna winrar arhiva sa passwordom bi bila nepremostiva prepreka osim ako imaju cluster servera na kojima bi probijali zastitu. Ali ekipa je vjerojatno drzala podatke na nekom share-u i mogao ih je "bilo tko" skinuti unutar firme.

Freak Show Inc.
8 godina
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja

Obicna winrar arhiva

7-Zip, 21. stoljeće ;-)

16 godina
odjavljen
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
Zechina kaže...

Obicna winrar arhiva

7-Zip, 21. stoljeće ;-)

 

Ma sta god, bilo kakva suvisla arhiva vjerojatno

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja

Onaj koga zanima taj če pogledati bez obzira makar i znao cjeli scenarij. Jedno je pročitati scenarij, a drugo vidjeti glumca kako to napisano prenosi na filmu/seriji.

 

Ima filmova koje sam pogledao više puta samo radi toga što imaju jako dobru priču i glumce koji je jako dobro prenose.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
Zechina kaže...

Obicna winrar arhiva

7-Zip, 21. stoljeće ;-)

 Slažem se, 90% obična winrar arhiva koja se probije sa bruteforce, ako su koristili superračunalo sa kakvima se to inače radi, vrlo brzo su probili password  

Trust nobody, become the best !
12 godina
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
Friday kaže...
BlueMax kaže...
Friday kaže...
vulerious kaže...

Pri brzini od 1 Gbit/s bi trebalo oko 3 i pol sata za download. Sumnjam da su oni što su krali koristili sporiju vezu :D

 

Stvar je u tome kako su se spojili tamo gdje su se vec spojili. Mislim, jebemu mater. Ako imas bitne podatke - zastiti ih.

 A kako točno?

Nemoj mi odgovoriti nego se obogati na tom odgovoru.

 

Obicna winrar arhiva sa passwordom bi bila nepremostiva prepreka osim ako imaju cluster servera na kojima bi probijali zastitu. Ali ekipa je vjerojatno drzala podatke na nekom share-u i mogao ih je "bilo tko" skinuti unutar firme.

 Govorimo o aktivnim scenarijima koje svakodnevno otvaraju glumci, producenti, režiseri...

U trenutku kada je scenarij otvoren, bez obzira je li raspakiran iz arhivskog formata, on je podložan krađi. Tvoja teorija bi držala vodu da imaju neku "mračnu sobu" s računalom koje je offline i u koju će svaki put kad scenarij nekome zatreba korisnik ući i tu ga čitati. Ali koji je smisao toga? Zar ih onda nije sigurnije držati na papiru?

Iako, curenja je bilo i u zlatno doba Hollywooda tako sa ni papir nije siguran.

Organizacije kao CIA, NSA... ne mogu izaći na kraj s leakovima a ti očekuješ da jedan filmski studio bude nedodirljiv?

Probivane su i puno kompleksnije zaštite od winrar passworda. 

Clustere možeš imati legalno no popularnije ih je koristiti bez znanja stvarnih vlasnika. Par tisuća mining rigova i winrar enkripcija je klekla. Iako, ponavljam, 99% da je sadržaj ukraden u trenutku kada nije zaštićen. Možda je najobičnijim keylogerom maznut ključ...

Uglavnom, ni prvi ni zadnji put.

 

Zaboravih napomenuti da činjenica kako ništa još nije objavljeno može znaćiti ucijenu ali isto tako i da je ukraden kriptiran sadržaj.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.8.2017 20:55 (BlueMax).
12 godina
offline
Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja

sad ce ruse okrivit opet 

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
Zekoslavko kaže...

Zašto u zadnje vrijeme na BOL-u više čitamo o serijama nego o tehnologiji?

 Na konkretnom primjeru se povela rasprava "Kako su to učinili i što se moglo učiniti da se to spriječi". Još da se tehnološki učeni ljudi poput tebe uključe u raspravu i daju svoje viđenje potkrepljeno kvalitetnim podacima, čitatelji bi i naučili nešto novo o tehnologiji.

16 godina
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
Jos jedna firma "Nece se to meni desiti".
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hakeri ukrali scenarij Igre prijestolja
Amir kaže...
Zekoslavko kaže...

Zašto u zadnje vrijeme na BOL-u više čitamo o serijama nego o tehnologiji?

 Na konkretnom primjeru se povela rasprava "Kako su to učinili i što se moglo učiniti da se to spriječi". Još da se tehnološki učeni ljudi poput tebe uključe u raspravu i daju svoje viđenje potkrepljeno kvalitetnim podacima, čitatelji bi i naučili nešto novo o tehnologiji.

 Ja sam samo komentirao pojavu tekstova o serijama, koji su mi malo zasmetali na ovom portalu...

Krađa podataka je jako česta i ponekada nije potrebno biti neznam kakav znalac da se napravi...jer i dalje jako puno firmi nimalo ne brine za security... Ja i dalje imam nekoliko teamviewera aktivnih u bivšim firmama... nakon nekoliko godina... nitko se nije sjetio pogledati tko je ulogiran itd. Mogu se u bilo kojem trenutku spojiti i raditi što poželim na njihovim mrežama, da hoću;)

Maybe you should stay with yo mama She could do your laundry and cook for you
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice