I HAKOM se oglasio o naplati uručenja "malih paket

poruka: 94
|
čitano: 22.350
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I HAKOM se oglasio o naplati uručenja "malih paket".
8 godina
neaktivan
offline
Re: I HAKOM se oglasio o naplati uručenja "malih p
bill_jobs kaže...
crazy_luđak kaže...

Samo mal - jesu li oni to upravo rekli da HP ne može odlučivati što će naplatiti nego eto, moraju naplaćivati po cjeniku kojeg donosi - ma vidi boga, HP

Nevjerovatno je da ne možeš shvatiti tako jednostavnu rečenicu.

Rekli su da HP ne odlučuje koja pošiljka se naplaćuje, pri tome se misli da HP ne odlučuje samostalno što je mali paket nego to određuje pošiljatelj i na taj način ga šalje.

 Što se čudiš... njegov nick govori sve. Pošiljatelj je poslao mali paket jer mu je ili besplatan ili najpovoljnija opcijate pošta ne definira što je mali paket kako isti dođe s naljepnicom.

11 godina
neaktivan
offline
I HAKOM se oglasio o naplati uručenja "malih paket

http://www.eurocinik.com/harac 

Sacrifice is a choice you make. Loss is a choice made for you.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
I HAKOM se oglasio o naplati uručenja "malih paket

O ljudi moji pametni, pa ne odlučuju oni što će naplaćivati, ali odlučuju da hoće naplaćivati tzv mali paket

https://www.flickr.com/photos/141524195@N04/
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: I HAKOM se oglasio o naplati uručenja "malih p
To je po principu :udri Konja za kojim se praši.
Tako je i ovdje, uzimaj onome tko ima, tj plaća.
Posto primatelj kupuje tj. plaća njemu treba naplatiti što god se može jer treba iskoristiti njegovu volju za plaćanjem.
Ovo me podsjeća na priču kad je država odlucila naplaćivati dodatno tele operaterima jer bezobrazno zarađuju a teret krize ne snose nimalo. A koriste infrastrukturu koju su većim dijelom financirali sami građani. I što se dogodilo, upravo to da onaj zadnji i jadni kupac na kiosku svoj bon ne placa više 50 kn već 55. Ne znam, možda ja nisam dovoljno upratio ali ne sjećam se da se oko toga dizala halabuka. Nitko ništa, i sad neka meni neko objasni kako je to država uzela novce od tele operatera. Isto tako mi nikad nije bilo jasno zašto trgovci jaukaju na pdv kad ga ionako oni ne plaćaju.
Spija
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice