HAKOM (vas) i dalje traži ideje

poruka: 11
|
čitano: 3.784
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HAKOM (vas) i dalje traži ideje".
16 godina
offline
HAKOM (vas) i dalje traži ideje

Ja imam prijedlog za HAKOM - da ukinu one bolesne RRIT dozvole za fizičke osobe i njihove osobne potrebe jer je morbidna situacija da ja kao student koji sam na ebay-u naručio bluetooth slušalce za 80 kn moram dozvolu za njihov uvoz platiti 200 kn. Sa takvom birokracijom i bolesnim propisima sigurno će nam država jako napredovati!

Oko mene pijani drugari, a ja samo tebe dozivam....
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2012 12:30 (ivaninho).
 
16 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HAKOM (vas) i dalje traži ideje

Nije mi baš jasan natječaj: tamo gdje fali širokopojasna infrastruktura, kako ikoji softver ili usluga može pomoći da se to magično promijeni? Tamo gdje ima širokopojasne infrastrukture... opet, što neki softver zapravo može promijeniti?

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: HAKOM (vas) i dalje traži ideje
DigiMagic kaže...

Nije mi baš jasan natječaj: tamo gdje fali širokopojasna infrastruktura, kako ikoji softver ili usluga može pomoći da se to magično promijeni? Tamo gdje ima širokopojasne infrastrukture... opet, što neki softver zapravo može promijeniti?

Rekao bih da je stvar u ovome - sredit ćemo mi širokopojasnu infrastrukturu, ali vi je morate propisno iskoristiti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: HAKOM (vas) i dalje traži ideje
ivaninho kaže...

Ja imam prijedlog za HAKOM - da ukinu one bolesne RRIT dozvole za fizičke osobe i njihove osobne potrebe jer je morbidna situacija da ja kao student koji sam na ebay-u naručio bluetooth slušalce za 80 kn moram dozvolu za njihov uvoz platiti 200 kn. Sa takvom birokracijom i bolesnim propisima sigurno će nam država jako napredovati!

Točno to ako nešto želim naručit preko eBay-a uvijek moram bit spreman platit minimalno 100% više. Neka prvo to srede pa onda možemo dalje pričat

The most incomprehensible thing about the world is that it is all comprehensible
16 godina
neaktivan
offline
HAKOM (vas) i dalje traži ideje

Tu ustanovu pod hitno treba ukinuti. Zoki, što čekaš?

 

Idem šorom kuja laje na me, mrš kujo šta te briga za me
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HAKOM (vas) i dalje traži ideje

Žele jednostavnu i efikasnu ideju? Pa vrlo jednostavno: neka zamjene svu broadband tehnologiju u urbanim sredinama sa LTE rješenjima, a oslobođenu opremu prerasporede po ostalim područjima. {#}

The written word is the only way to present yourself on the forum. So if you type like an idiot, people will assume you are one.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
HAKOM (vas) i dalje traži ideje

'Ministarstvo za Istraživanje ruda i gubljenje vremena' nas pita, kako da se riješi problem katastrofalne ukupne infrastrukture izvan 5 najvećih HR gradova.

 

Teatar apsurda je goli k za ove naše agencije. Jedino im legendarni Alan Ford može donekle parirat.

 

Možda da ukinete sami sebe i tako ušteđene milijune usmjerite na LTE. Naravno bez  T-Com lešinara.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2012 18:12 (memulica).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HAKOM (vas) i dalje traži ideje

Kakav LTE? Tko je vidio ozbiljan posao preko mobilnog interneta? Kaj da se svi dinstamo u velikoj mikrovalnoj?

Nema prave zamjene za kabel i ne vidim zašto bi je trebalo biti.

Koristio sam privatno mobilni internet par godina pa valjda sam kompetentan da kometiram to: kad sam gledao golu tetu dana sve je ferceralo a kada je preko

ftp.a trebalo na net dić neki projekt obavezno je štekao. Da ne kažem da su nafrlili odašiljač prema meni da radi bolje trudili su se ne može se reći ali ...

Mobilni internet je dobar za provjeriti mail, drkat po facebooku i eventualno zašprehat neku tetu...

nadam se

da uski interesi mobilnih operatera neće na taj način spriječiti važnost fiksne i kabelske infrastrukture.

Saša
16 godina
offline
Re: HAKOM (vas) i dalje traži ideje
SasaFrr kaže...

Kakav LTE? Tko je vidio ozbiljan posao preko mobilnog interneta? Kaj da se svi dinstamo u velikoj mikrovalnoj?

Nema prave zamjene za kabel i ne vidim zašto bi je trebalo biti.

Koristio sam privatno mobilni internet par godina pa valjda sam kompetentan da kometiram to: kad sam gledao golu tetu dana sve je ferceralo a kada je preko

ftp.a trebalo na net dić neki projekt obavezno je štekao. Da ne kažem da su nafrlili odašiljač prema meni da radi bolje trudili su se ne može se reći ali ...

Mobilni internet je dobar za provjeriti mail, drkat po facebooku i eventualno zašprehat neku tetu...

nadam se

da uski interesi mobilnih operatera neće na taj način spriječiti važnost fiksne i kabelske infrastrukture.

 40 Mbita/sec download, a upload 17 Mbit/sec u eksperimantalnoj fazi ... pa ti moj vuci kabel di oćeš. Ja bogami neću.

15 godina
neaktivan
offline
Re: HAKOM (vas) i dalje traži ideje
memulica kaže...
SasaFrr kaže...

Kakav LTE? Tko je vidio ozbiljan posao preko mobilnog interneta? Kaj da se svi dinstamo u velikoj mikrovalnoj?

Nema prave zamjene za kabel i ne vidim zašto bi je trebalo biti.

Koristio sam privatno mobilni internet par godina pa valjda sam kompetentan da kometiram to: kad sam gledao golu tetu dana sve je ferceralo a kada je preko

ftp.a trebalo na net dić neki projekt obavezno je štekao. Da ne kažem da su nafrlili odašiljač prema meni da radi bolje trudili su se ne može se reći ali ...

Mobilni internet je dobar za provjeriti mail, drkat po facebooku i eventualno zašprehat neku tetu...

nadam se

da uski interesi mobilnih operatera neće na taj način spriječiti važnost fiksne i kabelske infrastrukture.

 40 Mbita/sec download, a upload 17 Mbit/sec u eksperimantalnoj fazi ... pa ti moj vuci kabel di oćeš. Ja bogami neću.

 

Ti se držiš one - bolje veće zlo koje ne vidim nego manje zlo koje vidim.
Uključi mikrovalnu i gurni glavu u nju - ne brini, neće ti škoditi a kosa se začas osuši. 

Saša
14 godina
neaktivan
offline
Re: HAKOM (vas) i dalje traži ideje
memulica kaže...

40 Mbita/sec download, a upload 17 Mbit/sec u eksperimantalnoj fazi ... pa ti moj vuci kabel di oćeš. Ja bogami neću.

Gdje je tih 40 megabita? Ja mobilno ni 200 kilobita ne mogu dobiti, dok kablovima bez nekih problema dobivam ovo:

I to je na tim "užasnim" kablovima po kojima svi seru. Zasigurno negdje postoji netko tko ima slučaj suprotan mome, i to je ono što želim naglasiti. Situacija nije crno bijela.

Oscar-Mike-Golf Whiskey-Tango-Foxtrot
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice