Hamburška policija kupila Lumia smartphone

poruka: 23
|
čitano: 2.931
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hamburška policija kupila Lumia smartphone".
16 godina
neaktivan
offline
Hamburška policija kupila Lumia smartphone

 

Ima određenog smisla. Npr., ti mobiteli su zaštićeni od malwarea metodom kojom je wartburg zaštićen od krađe.

 

 
16 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hamburška policija kupila Lumia smartphone
Mycroft kaže...

 

Ima određenog smisla. Npr., ti mobiteli su zaštićeni od malwarea metodom kojom je wartburg zaštićen od krađe.

 

 I nije samo to, već su naveli specijalizirane UWP aplikacije. Mi smo u firmi prošle godine dobili Lumie i nakon početnog negodovanja velike većine zaposlenih da je to glup, retardiran i zastario OS svi su se fino navikli na to kako na njemu sve što ti treba za posao jednostavno funkcionira od prve. Jest da smo kolega i ja imali posla s konfiguracijom nekih uređaja prvih par dana, ali kasnije kad su drugi kolege skužili kako je u biti lako sve je prošlo bez problema. Kao poslovni mobitel Lumia je idealna. Plus znaš da ostatak ekipe neće instalirat nikakva sranja na njega jer ih nema. Nekad je manjak aplikacija/igrica i blessing. Kako je kolega (inače glavni informatičar u firmi) rekao: nakon flashanja onih HTC-a svakih par dana jer tukci instaliraju sve i svašta ovo mi dođe ko godišnji odmor. A čovjek zagriženi pingvin i mrzi sve od MS-a.

Lumia 520, 640, 830, 930, 950
14 godina
offline
Hamburška policija kupila Lumia smartphone

 Polizei

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hamburška policija kupila Lumia smartphone
uss kaže...

 Polizei

 Još da odore promijene u plave... Ovako djeluju kao vojska a ne policija...

Nisam ja ništa prčko.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hamburška policija kupila Lumia smartphone
dark_wizz kaže...

Plus znaš da ostatak ekipe neće instalirat nikakva sranja na njega jer ih nema. Nekad je manjak aplikacija/igrica i blessing. Kako je kolega (inače glavni informatičar u firmi) rekao: nakon flashanja onih HTC-a svakih par dana jer tukci instaliraju sve i svašta ovo mi dođe ko godišnji odmor. A čovjek zagriženi pingvin i mrzi sve od MS-a.

Upravo zbog toga i jest MS najbolji za korporacije. Dok netko ne napravi verziju androida s mogućnošću finog podešavanja admin i korisničkih pravila. 

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
7 godina
protjeran
offline
Hamburška policija kupila Lumia smartphone

Opa, skočio udio WP za duplo

My pleasure darlin
 
11 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Hamburška policija kupila Lumia smartphone

Da je ovako zelena u BiH rekli bi da je Muslimanska policija.

13 godina
offline
Hamburška policija kupila Lumia smartphone

EDIT: moja greška, u pravu ste!

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.3.2017 10:18 (alengrosevic).
 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hamburška policija kupila Lumia smartphone

100/900≠1,1

cijena je 111€ po komadu

11 godina
offline
Hamburška policija kupila Lumia smartphone

Također su odlične za stariju populaciju, u par dana im objasniš korištenje, vibera, wa, kamere i interneta. Staviš četiri-pet velikih kocki na početni ekran i odlično, isprobano  u praksi.

Podnose takva maltretiranja na kojima i moj nexus 5x zašteka :D

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Hamburška policija kupila Lumia smartphone

Imam službenu Lumiu 640 i nakon dvije godine korištenja radi bez ijednog zastoja, čak što više i bolje nego prije zbog nadogradnje na Win10 i stalnih update-a.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Hamburška policija kupila Lumia smartphone

Imao Lumiu 640 godinu dana.

Sasvim OK mob. Glatko radi, prikazuije sve što treba i to brzo.

Najveći nedostatak su aplikacije kojih ili nema ili su nedorađene.

Pola stvari u samim aplikacijama nedostaje.

Kao da daju nekom amateru da razvija /kopira/ ono što glavni timovi za iOS ili Android naprave.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Hamburška policija kupila Lumia smartphone

Prije tocno godinu dana morao sam se silom prilika rijesiti L930 ..zbog nedostatka nekih app-a koje su mi trebale . Inace ne bih . Cak sam razmisljao i o 950 xl ali eto... Steta . Meni se WP platforma i dalje svidja . Ali nemam namjeru vise uzimati . 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hamburška policija kupila Lumia smartphone
Spiridon kaže...

 Još da odore promijene u plave... Ovako djeluju kao vojska a ne policija...

 Jesu već. To je direktiva iz EU-a da sva policija u EU-u mora biti plava. Rijetko gdje još u Njemačkoj vidim zeleni motiv, a u Hamburgu nigdje. Ovo na slici vjerojatno je neki muzej ili umjetnička instalacija. Osobno smatram da je bolje da države imaju pravo na odabir takvih stvari - ipak je to dio nekog identiteta, koliko god nekad moglo izazvati konfuziju.

A neutron walks into a bar; he asks the bartender, 'How much for a beer?' The bartender looks at him, and says 'For you, no charge.'
14 godina
offline
Re: Hamburška policija kupila Lumia smartphone
dark_wizz kaže...
Mycroft kaže...

 

Ima određenog smisla. Npr., ti mobiteli su zaštićeni od malwarea metodom kojom je wartburg zaštićen od krađe.

 

 I nije samo to, već su naveli specijalizirane UWP aplikacije. Mi smo u firmi prošle godine dobili Lumie i nakon početnog negodovanja velike većine zaposlenih da je to glup, retardiran i zastario OS svi su se fino navikli na to kako na njemu sve što ti treba za posao jednostavno funkcionira od prve. Jest da smo kolega i ja imali posla s konfiguracijom nekih uređaja prvih par dana, ali kasnije kad su drugi kolege skužili kako je u biti lako sve je prošlo bez problema. Kao poslovni mobitel Lumia je idealna. Plus znaš da ostatak ekipe neće instalirat nikakva sranja na njega jer ih nema. Nekad je manjak aplikacija/igrica i blessing. Kako je kolega (inače glavni informatičar u firmi) rekao: nakon flashanja onih HTC-a svakih par dana jer tukci instaliraju sve i svašta ovo mi dođe ko godišnji odmor. A čovjek zagriženi pingvin i mrzi sve od MS-a.

 Zna li taj informatičar da na svakom androidu možeš fino disableati play store i kompletno play services i isključiti mogućnost instaliranja vanjskih aplikacija?

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hamburška policija kupila Lumia smartphone
EZY-E kaže...

 Zna li taj informatičar da na svakom androidu možeš fino disableati play store i kompletno play services i isključiti mogućnost instaliranja vanjskih aplikacija?

A možeš li te opcije zaštititi šifrom da ih korisnik ne može vratiti?

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
15 godina
offline
Hamburška policija kupila Lumia smartphone

ma to su kupili negdje na rasprodaji skladišnih višaka ili zaplijenili od nekog nadobudnog švercera 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hamburška policija kupila Lumia smartphone
MrBlc kaže...
EZY-E kaže...

 Zna li taj informatičar da na svakom androidu možeš fino disableati play store i kompletno play services i isključiti mogućnost instaliranja vanjskih aplikacija?

A možeš li te opcije zaštititi šifrom da ih korisnik ne može vratiti?

 Precjenjuješ sposobnosti prosječnog korisnika ;)

Vjerojatno se i može zaštititi šifrom, samo ja ne znam kako.

Postoji način i da zamrzneš bilo koji servis/aplikaciju bilo sistemsku ili korisničku sa posebnom aplikacijom isto tako.

Android je JAKO moćan što se tiče tweakanja, ja sam na svom nexusu komplet maknuo google servise, google play, browser i hrpu sistemskih aplikacija.

Rezultat - baterija koja se troši jedino ako nešto radim na njemu (nema nikakvih misterijoznih battery drainova više) te vrlo malo u stand by-u.

Danas mi je mislim 3. dan bez punjenja, iako treba uzeti u obzir da ja mob većinom koristim za muziku i kalendar.

Sve se da namjestiti na androidu, samo treba znati, a uzimajući sve ovo navedeno u obzir danas kupovati windows phone je jednostavno - glup potez.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310
15 godina
odjavljen
offline
Re: Hamburška policija kupila Lumia smartphone
EZY-E kaže...

 Precjenjuješ sposobnosti prosječnog korisnika ;)

Meni se čini da ti podcjenjuješ glupost prosječnog korisnika ;-)

 

Prosječni korisnik je, kad naumi nešto što ne bi smio, u stanju slijediti sulude tutorijale bez imalo razumijevanja i napraviti nevjerojatnu štetu. Naravno, ako isti korisnik treba nešto što mu je dopušteno, primjerice, podesiti mail, to je od jednom bauk, ali slijediti tutorijal od 15 stranica da bi napravio nešto što mu je admin zabranio - pis of kejk.

 

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
10 godina
offline
Hamburška policija kupila Lumia smartphone

Bome slabo..

Očekivao sam više pljuvanja po wp..

Od "neprosječnih" korisnika..

Pih..

 

I nitko nije spomenuo xjaomeni..

Katastrofa..

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.3.2017 13:30 (boatenga).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hamburška policija kupila Lumia smartphone
EZY-E kaže...
MrBlc kaže...
EZY-E kaže...

 Zna li taj informatičar da na svakom androidu možeš fino disableati play store i kompletno play services i isključiti mogućnost instaliranja vanjskih aplikacija?

A možeš li te opcije zaštititi šifrom da ih korisnik ne može vratiti?

 Precjenjuješ sposobnosti prosječnog korisnika ;)

Vjerojatno se i može zaštititi šifrom, samo ja ne znam kako.

Postoji način i da zamrzneš bilo koji servis/aplikaciju bilo sistemsku ili korisničku sa posebnom aplikacijom isto tako.

Android je JAKO moćan što se tiče tweakanja, ja sam na svom nexusu komplet maknuo google servise, google play, browser i hrpu sistemskih aplikacija.

Rezultat - baterija koja se troši jedino ako nešto radim na njemu (nema nikakvih misterijoznih battery drainova više) te vrlo malo u stand by-u.

Danas mi je mislim 3. dan bez punjenja, iako treba uzeti u obzir da ja mob većinom koristim za muziku i kalendar.

Sve se da namjestiti na androidu, samo treba znati, a uzimajući sve ovo navedeno u obzir danas kupovati windows phone je jednostavno - glup potez.

 Sve mi to znamo i sve je to divno i krasno (sam sam sebi pravio CM7 based ROM-ove još za Huawei Sonic), ali čačkanje po ROM-u ne dolazi u obzir. Sve mora biti strogo stock.

Lumia 520, 640, 830, 930, 950
7 godina
neaktivan
offline
Hamburška policija kupila Lumia smartphone

taj nedostatak aplikacija je dar s neba - nema usporavanja mobitela zbog raznoraznih fejsbuka, vajbera, snepčeta i sličnih neprobavljenih ostataka

Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hamburška policija kupila Lumia smartphone
hakintosrh kaže...

taj nedostatak aplikacija je dar s neba - nema usporavanja mobitela zbog raznoraznih fejsbuka, vajbera, snepčeta i sličnih neprobavljenih ostataka

 Otprilike baš tak nekako. Upravo blejim u svoj android tablet i pitam se šta sam shebo...

Nisam ja ništa prčko.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice