Hardcore Henry - najvažniji film godine

poruka: 22
|
čitano: 3.832
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hardcore Henry - najvažniji film godine".
12 godina
protjeran
offline
Hardcore Henry - najvažniji film godine

Gleda prije te filmice po youtubeu i stvarno "efekt" je odlican!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Hardcore Henry - najvažniji film godine

Riga mi se...

Moj PC  
1 5 hvala 0
15 godina
offline
Hardcore Henry - najvažniji film godine

pa ni na torentima ga još nema, a čekam ga k'o ozebli rosu. ti si meni sumnjiv.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.4.2016 17:21 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Hardcore Henry - najvažniji film godine

A di si ga gledo da ga odemo i mi pogledat?

youtube.com/mislavbusic
 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Hardcore Henry - najvažniji film godine

Kad sam vidio tu medicinsku sestru, mislio sam da objavljuješ novu tehniku snimanja Fake Hospital videa. Trenutna im je shit

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Hardcore Henry - najvažniji film godine

jesam li ja jedini koji je nakon trailera zavrsio ovdje 

 

Moj PC  
15 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Henry - najvažniji film godine

Pa nije ovo prvi film koji je rađen iz prvog lica. Enter the Void iz 2009. čitavih tri sata provedeš gledajući iz prvog lica, promatrača. Čak i naš "Što je iva snimila 21. listopada 2003" ima sličnu stvar, samo što nije perspektiva lika nego njegove kamere.

Ok, ovo je akcijski film i s obzirom na to definitivno je uloženo dosta truda kako ga "optimizirati" da bude gledljiv. I normalno da će imati značaj za nadolazeću VR tehnologiju. Ali da je za budućnost filma u istom rangu kao i prva javno prikazana filmska snimka, to je glupo reći, ako ništa barem iz respekta prema ranijim filmskim ostvarenjima koja su napravila sličnu, ako ne i istu stvar.

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hardcore Henry - najvažniji film godine

Sve 5 al ne vjerujem da će on pokrenut ikakvu laivnu snimanja filmova iz prve perspektive... Zanimljiv film, no ništa više

Nulla dies sine linea
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hardcore Henry - najvažniji film godine
4mal kaže...

jesam li ja jedini koji je nakon trailera zavrsio ovdje 

 

 

bome nisi.

odmah sam se sjetio obog sjajnog spota.

bemti, 19 godina je proslo.

 

kolko vas ima mladjih od 19 ovdje?

bemti...

 

13 godina
offline
Hardcore Henry - najvažniji film godine

Najpoznatiji spot istog autora i s istom tehnikom snimanja:

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hardcore Henry - najvažniji film godine

nemrem vjerovat da niko ne komentira ili da niko nije gledo doom iz 2005 sa the rockom aka dwayne johnson??

http://www.imdb.com/title/tt0419706/

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hardcore Henry - najvažniji film godine
brkix kaže...

nemrem vjerovat da niko ne komentira ili da niko nije gledo doom iz 2005 sa the rockom aka dwayne johnson??

http://www.imdb.com/title/tt0419706/

 

 Al to je segment od 3 minute. Koji je ujedno i jedini dobar dio filma :D

15 godina
offline
Re: Hardcore Henry - najvažniji film godine
Ništa ne viđeno. Uz spomenute FPSpotove dobar mi je i ovaj "eksperiment" http://m.youtube.com/watch?v=p747PrxmZJ4
Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Hardcore Henry - najvažniji film godine
Shyfter+Dreamer kaže...

Pa nije ovo prvi film koji je rađen iz prvog lica. Enter the Void iz 2009. čitavih tri sata provedeš gledajući iz prvog lica, promatrača. Čak i naš "Što je iva snimila 21. listopada 2003" ima sličnu stvar, samo što nije perspektiva lika nego njegove kamere.

Ok, ovo je akcijski film i s obzirom na to definitivno je uloženo dosta truda kako ga "optimizirati" da bude gledljiv. I normalno da će imati značaj za nadolazeću VR tehnologiju. Ali da je za budućnost filma u istom rangu kao i prva javno prikazana filmska snimka, to je glupo reći, ako ništa barem iz respekta prema ranijim filmskim ostvarenjima koja su napravila sličnu, ako ne i istu stvar.

 

 

Pa Enter The Void bi bio TPS, a ne FPS, a Što je Iva snimila uopće nije ni jedno ni drugo - perspektiva u Ivi je perspektiva ručne kamere, a ne POV glavnog junaka - nije isto. 

 

I jedno i drugo je bitno drugačije za osjete. 

 

Od sutra počinje prikazivanje filma u kinima i svakako savjetujem da ga se ide pogledati - mojim roditeljima bi vjerojatno bilo muka, ali nama kalibriranima na FPS ovakva prezentacija sjeda "k'o budali šamar". 

 

 

 

This space for rent!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hardcore Henry - najvažniji film godine
nikola kaže... 

kolko vas ima mladjih od 19 ovdje?

bemti...

 

 Barem jedan 

"Ono si što jedeš" - ja sam pizza (ne, ozbiljno, pitajte @Tony1999)
15 godina
offline
Re: Hardcore Henry - najvažniji film godine
Drago kaže...

 

Od sutra počinje prikazivanje filma u kinima i svakako savjetujem da ga se ide pogledati - mojim roditeljima bi vjerojatno bilo muka, ali nama kalibriranima na FPS ovakva prezentacija sjeda "k'o budali šamar". 

 

 

 

 lako za kina. vidim da se uredno izbjegava odgovor na pitanje gdje se to jučer moglo pogledati? izgleda da smo ulovili Dragu s prstima u pekmezu ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2016 14:16 (Ajar).
16 godina
moderator
offline
Re: Hardcore Henry - najvažniji film godine
Ajar kaže...

 

 

 lako za kina. vidim da se uredno izbjegava odgovor na pitanje gdje se to jučer moglo pogledati? izgleda da smo ulovili Dragu s prstima u pekmezu ... 

 

I take the Fifth...

 

(Inače, dijelit ćemo i neke karte za ovaj film, pa savjetujem da danas navratite do naših stranica na Fejsu - https://www.facebook.com/bugonline/)

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.4.2016 14:30 (Drago).
15 godina
offline
Re: Hardcore Henry - najvažniji film godine
Drago kaže...

 

I take the Fifth...

 

(Inače, dijelit ćemo i neke karte za ovaj film, pa savjetujem da danas navratite do naših stranica na Fejsu - https://www.facebook.com/bugonline/)

 znao sam. svi se pozivaju na peti amandman kad ih ukebaš. no dobro. doće maca na vratanca. pogledat ću to kad-tad i nažvrljat još jednu recenziju na imdb-u.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
neaktivan
offline
Hardcore Henry - najvažniji film godine

jebiga stari, andjelo, zaboravio sam te

 

 

sjetio sam se tek sad, 2011. sramotno kako malo pogleda ima taj video :-(

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hardcore Henry - najvažniji film godine
Jedina sramotna stvar u svemu ovome je što vjerojatno velika većina nije nikada u životu pogledala navedeni "Ulazak vlaka u stanicu" (čast pojedincima koji su ga pogledali i koji znaju šta on predstavlja za sedmu umjetnost).

Iako spadam u one koji su "kalibrirani" za FPS, nije baš da me fascinira ovaj način snimanja (kao ni same FPS igre koje više jednostavno ne mogu igrati, ali ukusi se kod igara razlikuju kao i kod svega ostaloga).
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hardcore Henry - najvažniji film godine
Ajar kaže...

pa ni na torentima ga još nema, a čekam ga k'o ozebli rosu. ti si meni sumnjiv.

 Ima ima ;) Nisi trazio ;)

16 godina
offline
Hardcore Henry - najvažniji film godine

Ima ga na torent.hr-u

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice