Na Heathrowu ipak nije bilo sudara s dronom

poruka: 5
|
čitano: 1.182
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na Heathrowu ipak nije bilo sudara s dronom".
15 godina
offline
Na Heathrowu ipak nije bilo sudara s dronom

lako poslije bitke biti general. mene jučer po onom vjetru isto zviznula vreća. ona opaka crna. za smeće. puna. kvalitetna (ostala je čitava). s nebodera. vjerujem da je i dron bio u blizini no bio sam spreman. neš majci ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.4.2016 16:37 (Ajar).
Moj PC  
2 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Na Heathrowu ipak nije bilo sudara s dronom
Netko je tu lud. Svijet obišla vijest o sudaru s dronom kojima je naglo pala popularnost većine ljudi, a onda demanti vijesti. Mora da je ovo neko neslano istraživanje pojedinca ili uredništva u stilu "hoćete da vam pokažem kako se radi svjetska priča".
Nadam se da su svi nekritički prenositelji vijesti zasramnjeni, a svi povjerovatelji malo skeptičniji sada.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Na Heathrowu ipak nije bilo sudara s dronom
Ma ako je i neka mala letjelica, to je prakticno i neprimjetno za avion, osim ako mu uleti u motor
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Na Heathrowu ipak nije bilo sudara s dronom
Većina medija je prenijela vijest kako su utvrđena manja oštećenja na zrakoplovu, te kako se sumnja na sudar sa bespilotnom letjelicom. Pojedini neozbiljni mediji objavili su bombastičnu vijest o sudaru aviona i drona :-/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Na Heathrowu ipak nije bilo sudara s dronom
bus kaže...
Ma ako je i neka mala letjelica, to je prakticno i neprimjetno za avion, osim ako mu uleti u motor

 

Ma 'ajde!? Tko bi rekao...

http://www.handmadeinterior.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.5.2016 0:06 (croart).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice