Heml.is za sigurnu komunikaciju

poruka: 5
|
čitano: 1.532
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Heml.is za sigurnu komunikaciju".
15 godina
offline
Heml.is za sigurnu komunikaciju

Ovo koliko je dobro toliko i nije...Ne slažem se sa politikom Amerike da prisluškuje sve i svakoga i zaslužili su sve što im se desilo i što će im se desiti zbog svog bahatog ponašanja i ratno huškačke politike umotane u humanitarne krpe ali ako se pokaže tačnim to što autori tvrde da će biti nemoguće probiti zaštitu, eto službenog IM klijenta za Al Kaidu i ostalu kompaniju...

Moj PC  
1 10 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Heml.is za sigurnu komunikaciju
malina22 kaže...

 eto službenog IM klijenta za Al Kaidu i ostalu kompaniju...

 

I kojekakve Sanadere...

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Heml.is za sigurnu komunikaciju

Kao da je problem da se kod za prisluškivanje ugradi na razini OSa (ne zaboravimo da su sva tri glavna mobilna OSa američki proizvodi). Tako da se komunikacija prisluškuje prije enkripcije. Osobno se osjećam sigurnije ako me prisluškuju CIA i NSA nego naš MUP. :-) Hoću reći da su informacije u njihovim rukama sigurnije i manje su šanse za zlouporabu, a to je jedino što bi prosječnog čovjeka moglo brinuti u vezi takvog prikupljanja informacija.

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Heml.is za sigurnu komunikaciju
jozef kaže...

Kao da je problem da se kod za prisluškivanje ugradi na razini OSa (ne zaboravimo da su sva tri glavna mobilna OSa američki proizvodi). Tako da se komunikacija prisluškuje prije enkripcije. Osobno se osjećam sigurnije ako me prisluškuju CIA i NSA nego naš MUP. :-) Hoću reći da su informacije u njihovim rukama sigurnije i manje su šanse za zlouporabu, a to je jedino što bi prosječnog čovjeka moglo brinuti u vezi takvog prikupljanja informacija.

Da, dok ne odluče da im se ti iz nekog razloga ne uklapaš u sliku..
Misliš da se te informacije ne koriste u političke svrhe? Da se neistomišljenicima ne pokušava zagorčati život ako ne zašute? Događa se to i kod nas,samo se o tome ne govori... 

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
16 godina
offline
Heml.is za sigurnu komunikaciju

Što mislite zašto je RIM morao preći na pametne telefone, iako su se BlackBerry mobiteli uspješno prodavali ?

Glory Glory Man United
Moj PC  
0 3 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice