HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi vrlo

poruka: 51
|
čitano: 6.257
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi vrlo".
11 godina
neaktivan
offline
HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi vrlo

Ma jok, kupci jednostavno pogresno koriste procesor, procesor ne treba opterecivati i nece bjti problema :).

 
39 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi

Kod svakog novog hardvera ista priča, stalno neki problemi i stalno nude kupcu zamjenu. Koliko god mi to smeta ipak je to masovna proizvodnja i nemoguće je da svaki komad hardvera koji se proizvede bude identičan i da svi rade kako treba. Da, mi to platimo i trebalo bi tako biti ali eto ne bude. Tu su proizvođači koji onda daju novi uređaj i na taj način to kompenziraju. A to se događa apsolutno svima, ne znam otkad je takav trend al eto.

15 godina
odjavljen
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi
ParaNO1d kaže...

Kod svakog novog hardvera ista priča, stalno neki problemi i stalno nude kupcu zamjenu. Koliko god mi to smeta ipak je to masovna proizvodnja i nemoguće je da svaki komad hardvera koji se proizvede bude identičan i da svi rade kako treba. Da, mi to platimo i trebalo bi tako biti ali eto ne bude. Tu su proizvođači koji onda daju novi uređaj i na taj način to kompenziraju. A to se događa apsolutno svima, ne znam otkad je takav trend al eto.

 Ovako ko laik: žele samo izbacit proizvod van -očito, bez dovoljno testiranja. Mi ih testiramo za njih - pa ako što bude: Ups! Kad sam kupio tj zamijenio 6s za S7edge prva stvar što sam napravio je isključio brzo punjenje baterije, niš mi ne znači jer ga ionako punim preko noči... Neka si ona mami doma ekplodira. 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
16 godina
neaktivan
offline
HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi vrlo

Neobično za Apple. Prije nego krene plemenski masakr ovdje u prepisci, samo izražavam čuđenje, pa kidam nalijevo/nadesno. Trenutno ne koristim novije Apple strojeve, ali imam iskustvo da su u Jobs epohi radili ugodno dobro, upravo zbog predanog laboratorijskog pristupa u njihovim pogonima. Bar moj snažni dojam u radu s tim proizvodima i informacija iz USA koju imam iz prve ruke. Vrlo mi je upitno što se to danas događa s njihovom korporativnom politikom za proizvodnju.

A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi vrlo

Razlog više da prestanemo kupovati "prve mačiće".

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi
Moj radi sasvim normalno....
Iman osjećaj da su uvik sve te afere, bilo Apple,bilo Samsung izmišljene.

Ok ne te neke sa baterijama ili tako ali šustanje i takve gluposti da
 
1 10 hvala 0
16 godina
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi
Tvpronlem kaže...
Moj radi sasvim normalno....
Iman osjećaj da su uvik sve te afere, bilo Apple,bilo Samsung izmišljene.

Ok ne te neke sa baterijama ili tako ali šustanje i takve gluposti da

 Ista stvar je bila i s GTX 1070 kad se pojavila. Ja sam kupio MSI GamingX odmah kad je došla u Hrvatsku i platio sam je malo manje od 5K zato što sam je htio odmah imati, iako je bilo svakakih komentara, nikakav coil whine, apsolutno nikakav problem. Tako je vjerovatno i ovo, za Edge i eksplozije isto na toliki broj uređaja jednostavno mora bit par neispravnih. Pa Toyota je povukla cijelu seriju automobila zbog problema s kočnicama. Jednostavno takve stavari se dogode koliko god netko bio velik. Dobro je dok daju novi uređaj odmah, samo da ne bude jednom došlo vrijeme kupio si i sad trpi

12 godina
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi

Apple je zaboravio najaviti da imaju (Easter egg) novu tehnologiju koju koriste u svojim iPhone 7 uređajima,tu tehnologiju nazvali su iShoosh.
U patentu se opisuje imititanje specijalnih radiovalova koji pod određenim opterećenjem procesora šalju te iste valove u mozak svojih korisnika.
Na taj način korisnik dobiva veliko zadovoljstvo prilikom korištenja uređaja.
Nezavisno istraživanje jedne (za sad anonimne) firme pokazalo je da su čak do 90% korisnika iPhone 7 sretniji od korisnika koji koriste prošlogodišnje uređaje (iPhone 6).
Samo će vrijeme pokazat dali je Apple uspio sa svojom novom tehnologijom dobiti više "zadovoljnih" korisnika,nego što ih je imao u isto razdoblje prošle godine.😂😂😂😂😂

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2016 9:25 (Frk).
Moj PC  
18 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi

 

Karma is a b****

 

Sad ce se vidjeti ko ima kakvu podrsku kupcima...

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2016 9:30 (Torent).
7 godina
protjeran
offline
HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi vrlo

Čekamo očitovanje poglavara jabučara u RH ATJLučko.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2016 9:34 (Prince-Arthas).
Moj PC  
22 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi
Istražuje problem i izdat će saopstenje ubrzo :)
 
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi
Torent kaže...

 

Karma is a b****

 

Sad ce se vidjeti ko ima kakvu podrsku kupcima...

 

Stado ≠ kupci

Freak Show Inc.
8 godina
odjavljen
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi
Stado nema podrsku? :)
8 godina
neaktivan
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi
Ma kakav problem? Vama se ne pali ventilator kad je proc na punom opterećenju?! 😁
 
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi
Torent kaže...
Stado nema podrsku? :)

 

Stadu je svejedno...

Freak Show Inc.
16 godina
neaktivan
offline
HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi vrlo

Mislim da se pravi Apple kupac nikad neće žaliti. Ovo je neki Androidaš. 

But how do it know
 
25 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi vrlo

Šta vi očekujete da date za uređaj pišljvih 8000 kuna i da sve bude kako treba? Tako vam treba kad kupujete jeftina kineska sr@nja...

 
34 0 hvala 0
12 godina
offline
HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi vrlo

A možda ga treba svako malo poprskati vodom radi hlađenja. Ima certifikat

Moj PC  
16 0 hvala 0
11 godina
online
HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi vrlo

ne'š ti problema, staviš ovakav tapecirung na ajfon i ne čuje se više ništa

svi direktori koji drže do sebe ionako ovako tapeciraju vrata da ih se ne čuje dok natežu tajnice, pa zašto ne bi i ajfon bio u tapecirung izdanju

Moj PC  
19 0 hvala 0
15 godina
offline
HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi vrlo

Meni to zvuči kao da fitilj polako gori........... :-D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi vrlo

kao što sam i pretpostavio: sigurnije je (i pametnije i korisnije i svaštanešto) 10.000 baciti u kanalizaciju nego ih dati eplu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi
Prince-Arthas kaže...

Čekamo očitovanje poglavara jabučara u RH ATJLučko.

Uljepšao si mi ovo nje nje kišno jutro sa svojim spominjanjem moje malenkosti, blagodarim! 

Što ti konkretno pametnog kazati, shodno naslovu teme, a članak sam pročitao, video ne stižem so far pogledati, osim da najčešće ne vjerujem u nešto što sam mogu vidjeti i opipati! 

Da postoji neki kvar, vjerojatno da, no bitno je da se gadget na zapali ili eksplodira sam od sebe, zar ne dude?! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi
ATJLučko kaže...

 

Da postoji neki kvar, vjerojatno da, no bitno je da se gadget na zapali ili eksplodira sam od sebe, zar ne dude?! 

 narafski. za to epl ima posebnu aplikaciju, koja košta samo USD 14,99. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
odjavljen
offline
HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi vrlo

It's not a bug, it's a feature.

vocap, bičz?
Moj PC  
16 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi vrlo

To je zvuk zavisti Androidasa kad vide kako dobro iPhone 7 radi.

 
12 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi
Arendelle kaže...

It's not a bug, it's a feature.

Reći će Timo Kukica: "You're listening to it wrong." ili će dati popust od 10 posto na kupovinu glazbe s iTunesa da korisnici iskoriste nove fejk stereo zvučnike i tako prekriju zvuk.

 

A dobro, čuo se i moj Kinez tako ponekad. S obzirom na to da znamo da su otprilike jednake cijene u proizvodnji, ne razumijem čemu čuđenje.

14 godina
neaktivan
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi
ATJLučko kaže...
Prince-Arthas kaže...

Čekamo očitovanje poglavara jabučara u RH ATJLučko.

Uljepšao si mi ovo nje nje kišno jutro sa svojim spominjanjem moje malenkosti, blagodarim! 

Što ti konkretno pametnog kazati, shodno naslovu teme, a članak sam pročitao, video ne stižem so far pogledati, osim da najčešće ne vjerujem u nešto što sam mogu vidjeti i opipati! 

Da postoji neki kvar, vjerojatno da, no bitno je da se gadget na zapali ili eksplodira sam od sebe, zar ne dude?! 

 Znači, opet ne priznaješ da Apple ima problem? Baš simpatično.

 

Onda ne vjeruješ ni da Note 7 može eksplodirati dok ne eksplodira tebi i ti to ne vidiš i ne opipaš? Zanimljivo kako o tome stalno pričaš, a Apple greške nisu istinite dok ih ne vidiš osobno.

13 godina
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi
Mirko935 kaže...
ATJLučko kaže...
Prince-Arthas kaže...

Čekamo očitovanje poglavara jabučara u RH ATJLučko.

Uljepšao si mi ovo nje nje kišno jutro sa svojim spominjanjem moje malenkosti, blagodarim! 

Što ti konkretno pametnog kazati, shodno naslovu teme, a članak sam pročitao, video ne stižem so far pogledati, osim da najčešće ne vjerujem u nešto što sam mogu vidjeti i opipati! 

Da postoji neki kvar, vjerojatno da, no bitno je da se gadget na zapali ili eksplodira sam od sebe, zar ne dude?! 

 Znači, opet ne priznaješ da Apple ima problem? Baš simpatično.

 

Onda ne vjeruješ ni da Note 7 može eksplodirati dok ne eksplodira tebi i ti to ne vidiš i ne opipaš? Zanimljivo kako o tome stalno pričaš, a Apple greške nisu istinite dok ih ne vidiš osobno.

Da, namjerno uopčavam i potenciram Samsungove greške, nešto zbog tebe & Co., a nešto zbog samog Samsunga i "naših" neraščišćenih računa iz nedavne prošlosti! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
Re: HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi
Zeljko B kaže...

Neobično za Apple. Prije nego krene plemenski masakr ovdje u prepisci, samo izražavam čuđenje, pa kidam nalijevo/nadesno. Trenutno ne koristim novije Apple strojeve, ali imam iskustvo da su u Jobs epohi radili ugodno dobro, upravo zbog predanog laboratorijskog pristupa u njihovim pogonima. Bar moj snažni dojam u radu s tim proizvodima i informacija iz USA koju imam iz prve ruke. Vrlo mi je upitno što se to danas događa s njihovom korporativnom politikom za proizvodnju.

 Meni se čini da je problem s antenom na jednom od prethodnih modela, koji su "rešili" patchom koji je naprosto prikazivao više "crtica" nego ranije i uputstvom "You're holding it wrong!", bio znatno ozbiljniji od malog coil whinea koji se može čuti na pojedinim primercima u tihom okruženju. Ujedno, kad im je kod kupaca prošlo (i uveliko zaboravljeno) ono prvo, od ovog sad tek neće biti ništa.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
16 godina
offline
HissGate kuca na Appleova vrata - iPhone 7 bi vrlo

Pročitao sam članak sa stanice imore.com na koju ste stavili link, i nigdje u članku ne vidim da javljaju problem sa šuštanjem. Kažu da se pri system restoreu telefona može čuti zvuk, ali da je to tako kod svih modela. Jesam li nešto propustio? Ovaj korisnik koji se žali na zvuk trebao je okrenuti ekran prema kameri, pa bi bilo jasnije u kojim je okolnostima mobitel stvarao zvuk.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice