Hotmail je od sada Outlook.com

poruka: 75
|
čitano: 26.836
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hotmail je od sada Outlook.com".
14 godina
neaktivan
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

...

Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.8.2013 21:51 (8ax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com

ja sam si zauzeo svoje iako već imam 2 gmaila koja su mi aktivna preko 2 godine...

za 12 000 godina će vrijedit 100 kuna ;)

IGRA ili IGRICA, isti je k***c...odrastite i prestanite se živcirat oko gluposti. Nitko vam nije opsovao majku.
11 godina
neaktivan
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Gdje mijenjam adresu i kako doći do @outlook?

http://en.wikipedia.org/wiki/Eurasian_Siskin
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Uloguj se na www.hotmail.com sa postojećim podacima, a onda posjeti www.outlook.com i trebalo bi automatski da te prebaci na novi interfejs.

I don't always live on this planet but when I do, I don't want to.
 
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Upravo sam isprobao.

Moram priznati da je ovo prestrašno. Retardacija računalstva općenito.

Moj PC  
5 12 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hotmail je od sada Outlook.com
Probao s iPada i prikazuje mi staro,ruzno sucelje.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com

sasvim ok, brzo i jednostavno

inace ne koristim hotm... pardon outlook

ali metro mi se svida. inace volim minimalizam

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
13 godina
neaktivan
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Dobro došle promjene kao što sam već u drugoj temi pisao. Što se tiče mijenjanja adrese u @outlook, mislim da to neću raditi, nekako mi je ljepše i kraće @live.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Meni se svida sucelje. Brzo, jednostavno, pregledno. Ni malo mi se ne svida domena. Outlook.com je korak unatrag u odnosu na live.com i asocira na office program. Interesira me kako ce se ponasat postojeci korisnici sa hotmail i live racunima? Dal ce se sad ti racuni integrirat u outlook.com? Da li ce ostat zasebni ali sa svim pravima (povlasticama) koje ce imat outlook.com?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Napokon jedan dobar servis da mogu imat ime.prezime@domena.com.

CoD games unlike Counter Strikes are so popular because they quickly give a player a false impression of being good at something. CS is very unforgiving and demand a lot of time, nerves and skill...
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 0:22 (Vapor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Sad sam ga isprobao i moram reći da je odličan. Brz, jedenostavan, pregledan. Nakon onog starog hotmaila ovo je pravo osvježenje.

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded ----- Iron Within, Iron Without!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com
apoteka kaže...

sasvim ok, brzo i jednostavno

inace ne koristim hotm... pardon outlook

ali metro mi se svida. inace volim minimalizam

Potpisujem.

Ovo je još jedan dokaz da je Microsoft krenuo u dobrome smjeru. No, očito je da će i tako sa svima svojim ostalim uslugama nametati svoje novo Win8 sučelje. Svejedno, nemam ništa protiv i u potpunosti sam za.

RW
14 godina
offline
Hotmail je od sada Outlook.com
Offline sinhronizacija? Nema IMAP opcije? Samo Exchange ActiveSync? S kojim se email klijentima moze koristiti?
 
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

malo lici na gmali :P

sve u svemu lijep klijent

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Irelevantne promjene. Onako usput, bolje je izgledao prethodni setup, no svejedno ga nemam namjeru koristiti osim za spam i registraciju na nesigurne web lokacije – taman u skladu sa hipstersko-zagađujučim novim outlookom.

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 6:22 (rashomon).
 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Moram priznati da mi je ovo daleko ljepši gui nego prethodni, brži i pregledniji...ljepši od gmaila...

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Odvratno. Kuzim minimalizam i novu filozofiju UIa ali MSFT ga je zbilja zasrao.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
3 5 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com
tnakir kaže...

Odvratno. Kuzim minimalizam i novu filozofiju UIa ali MSFT ga je zbilja zasrao.

Trebali su malo učiti od google-a kako primjeniti minimalizam koji izgleda kako spada.

 

DEFCON 20
14 godina
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com
Bitanga kaže...

Upravo sam isprobao.

Moram priznati da je ovo prestrašno. Retardacija računalstva općenito.

Pa samo je promijenjen dizajn, sve je ostalo isto.

 

Osobno jako mi se sviđa nova filozofija Microsofta, samo tako neka nastave.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com
Vapor kaže...

Napokon jedan dobar servis da mogu imat ime.prezime@domena.com.

 

Kad si rekao domena.com, da li netko zna da li se moze svoja domena registrirati na hotmail, onako kako se moze kod googlea u standard i proffesional business paketu?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com

 

Napokon jedan dobar servis da mogu imat ime.prezime@domena.com.

 

Cudno, ali ja sam to gmailu napravio prije par mjeseci {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 9:09 (m0jA bAkA).
14 godina
online
Hotmail je od sada Outlook.com

Osobno mi se sučelje ne dopada. Cijelo to forsiranje promašenog metro stila mi je glupo.

"Let us work without theorizing... 'tis the only way to make life endurable." - Voltaire
 
1 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com
sirka666 kaže...
Bitanga kaže...

Upravo sam isprobao.

Moram priznati da je ovo prestrašno. Retardacija računalstva općenito.

Pa samo je promijenjen dizajn, sve je ostalo isto.

 

Osobno jako mi se sviđa nova filozofija Microsofta, samo tako neka nastave.

 

Pa samo to i je problem.

Vraćamo se 30 godina u nazad, u 4-bitne palete. Prejadno.

13 godina
neaktivan
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Inače korisim messenger i do sad sam koristio web messenger. Išlo mi na živce što svaki put kad stisnem nešto, on zatvori messenger prozor pa ga ponovno otvara i to traje.

Kod novog sučelja mi je super što prozor razgovora uvijek ostaje otvoren. Ide mi na živce što u people hubu nema statusa kontakta, tako da ne znam jel netko online ili nije dok ne kliknem na njega.

Kad imam nekoliko paralelnih chatova, tad osim kratke obavijesti nemam indikaciju da mi je netko   poslao poruku.

Ne radi dobro na Operi.

 

  Eto moj kratki review tokom kratkog korištenja :D

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Ajj sto se za**ba sto promijeni, ovo se meni nikako ne svidja... da mi je sada kako vratiti na stari hotmail :(

http://www.speedtest.net/result/2082576031.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Nisam bio 2 dana na hotmailu i evo što se desi, funkcionalnost je ostala ista samo proljepšana.

Do not feed the trolls!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

jel ovo isto vrijedi i za windowslive mail?Tj to je ista stvar... I da, nakon ovoga bi trebalo na svim forumima itd... mijenjat adresu, svugdje gdje smo je ostavili?

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com
athlon64 kaže...

jel ovo isto vrijedi i za windowslive mail?Tj to je ista stvar... I da, nakon ovoga bi trebalo na svim forumima itd... mijenjat adresu, svugdje gdje smo je ostavili?

Ne znam jesam li te dobro skužio što si želio pitati ali kako je i napisano ako i promijeniš adresu u @outlook.com mailovi koji su ti poslani na @live (@hotmail i kako sve već) će ti stizati na novu, tj. @outlook.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Hotmail je od sada Outlook.com
Haker_x kaže...

Ajj sto se za**ba sto promijeni, ovo se meni nikako ne svidja... da mi je sada kako vratiti na stari hotmail :(

Ovo? Ali ne znam do kada traje "prijelazno" razdoblje.

misliš ovo? misliš ovo?
 

5220 kaže...

Ne znam jesam li te dobro skužio što si želio pitati ali kako je i napisano ako i promijeniš adresu u @outlook.com mailovi koji su ti poslani na @live (@hotmail i kako sve već) će ti stizati na novu, tj. @outlook.

Tako je, kao i do sada, domena ostaje ista ali se može napraviti dodatna u obliku Aliasa gdje postoji mogućnost pravljenja foldera na već postojećem računu pa tamo stiže mail za novu adresu.

 

Sviđaju mi se i novi izgled i ovo sa Aliasima, osobno mi je preglednije, a i bilo je vrijeme da se riješe zastarjelog izgleda.

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2012 10:34 (xhopeon).
16 godina
offline
Hotmail je od sada Outlook.com

Uf ruzno,  i one gadne tekstualne reklame sa strane sto neznas jel tekst ili reklama umjesto lijepih slika kao na hotmailu...

 

A valjda cemo se naviknuti...

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice