HP-ov TouchPad – kao PC

poruka: 8
|
čitano: 1.530
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HP-ov TouchPad – kao PC".
14 godina
protjeran
offline
HP-ov TouchPad – kao PC

Eeeh još da su se to večer kada su smislili touchpad napili pa zabunom stavili sd card slot pa gdje bi im bio kraj {#}

Emocije su poput vala, nikad ne zadrže isti oblik…
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.7.2011 7:33 (Lex Luthor).
 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HP-ov TouchPad – kao PC
Lex Luthor kaže...

Eeeh još da su se to večer kada su smislili touchpad napili pa zabunom stavili sd card slot pa gdje bi im bio kraj {#}

Ne znam zašto toliko želje za tom memorijom. Imam iPad već preko godinu dana i to 16GB i nisam ga popunio niti do 3 GB. Svi frendovi koji su me pitali za savjet oko kupnje iPada su htjeli "najbolji", da ima 64 GB, a kad sam ih pitao šta će raditi s njim ispalo je da će surfati i mailati i da neće potrošiti kao i ja više od 2-3 GB.

15 godina
neaktivan
offline
Re: HP-ov TouchPad – kao PC
Nije svrha kartice samo povećanje memorije, nego i jednostavan transfer podataka. Recimo karticu iz fotića umetnem u tablet i pregledavam slike bez potrebe za kompom. Također mogu isprazniti karticu koja je puna, a tablet je puno praktičniji za nositi po terenu od laptopa.
12 godina
neaktivan
offline
Re: HP-ov TouchPad – kao PC
Visak kaže...
Nije svrha kartice samo povećanje memorije, nego i jednostavan transfer podataka. Recimo karticu iz fotića umetnem u tablet i pregledavam slike bez potrebe za kompom. Također mogu isprazniti karticu koja je puna, a tablet je puno praktičniji za nositi po terenu od laptopa.

Vidio sam već memorijske kartice s Wi-Fijem na sebi tako da s fotića možeš preseliti fotke bežično na tablet.

14 godina
protjeran
offline
HP-ov TouchPad – kao PC

Baš kao što VISAK kaže, sd card slot (kao i puna verzija usb 2.0) je potreban čisto iz praktičnosti... A još kada tome dodamo recimo da volim dosta fotografirati a i snimati video, natrpati tablet sa filmovima, serijama i glazbom, vrlo brzo se popuni tih 16/32gb, tako da cu dobro razmisliti dali cu uzeti Touchpad ili neki drugi tablet bez tih priključaka.

Emocije su poput vala, nikad ne zadrže isti oblik…
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HP-ov TouchPad – kao PC
Zašto bih kupovao skupe wifi kartice kad postoje tableti jeftiniji od iPada koji imaju ugrađen čitač?
12 godina
neaktivan
offline
Re: HP-ov TouchPad – kao PC
Visak kaže...
Zašto bih kupovao skupe wifi kartice kad postoje tableti jeftiniji od iPada koji imaju ugrađen čitač?

Zašto bi išta kupovao kad možeš biti i bez toga svega?

15 godina
neaktivan
offline
Re: HP-ov TouchPad – kao PC
Dobio si odgovor na pitanje koje si postavio. Ne znam zašto ti je teško prihvatiti da nekima sd stvarno koristi.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice