HP predstavio nove Ink Tank pisače

poruka: 6
|
čitano: 1.653
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HP predstavio nove Ink Tank pisače".
9 godina
offline
HP predstavio nove Ink Tank pisače

Kasno Marko na Kosovo stize. Epson to vec odavno ima.

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
HP predstavio nove Ink Tank pisače

Hmmm, čist da se pridružim, štob' se reklo, vrag u muci i muhe jede, jel'!

 

Vidješe cure i momci iz marketinga da im kruvulja počinje opasno padati pa hajd', idemo nešto iskemijat dok gazde nisu popizdile .

 

Istina, evo kod mene doma jedan takav epsončić već skenira i pitura dobre 2 god., na dnevnoj bazi, bez greške!

 

Za svaku pohvalu!

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
HP predstavio nove Ink Tank pisače

Dizajn je totalni fail. Ovako se to radi - https://www.canon.hr/printers/pixma-g4400/

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HP predstavio nove Ink Tank pisače
Samo Epson! Zašto? Jer je prvi prekinuo lopovsku praksu prodaje pisača za 40 EUR s trećinom tonera i toner za 120 EUR.
Voda tece a vrijeme prolazi ...
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HP predstavio nove Ink Tank pisače
kerum kaže...

Dizajn je totalni fail. Ovako se to radi - https://www.canon.hr/printers/pixma-g4400/

Je. Lijep je. Slažem se! Samo opet, ako su im glave kao i na prijašnjim printerima (vrlo osjetljive), ne dolazi u obzir! Evo, meni su dva Canon ljepotana, i to jača serija, u podrumu, a sa neispravnim glavama (naravno, ne isplati se kupovati novu glavu jer košta kao 2/3 novoga printera). Dakle, za sada, Epson! Je da istina i Bog spram Canona radi kao traktor, da driveri imaju GUI kao da su rađeni za Win95 (tko koristi Win) ali brate mili kada dođe pitanje novca na stol, e onda je tu, bar trenutno, Epson zakon! Osim toga, kao što kolega i reče, na kraju, oni su prvi koji su legalno prekinuli teror nametnut od ostalih s tim usranim tintama, a samo zbog toga imaju moj respekt i poštovanje!

 

Svako dobro!

15 godina
offline
HP predstavio nove Ink Tank pisače

Mi imamo nekakv Epson CIS... Smeće. Non stop nekakve random errore baca, kvaliteta tiska je nikakva, kvaliteta izrade isto tako, glavu treba svako toliko čistiti (koristimo isključivo original tintu).

 

Canon all the way!

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice