HP skenira u tri dimenzije

poruka: 1
|
čitano: 1.676
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HP skenira u tri dimenzije".
15 godina
offline
HP skenira u tri dimenzije

Imam 3D skener već nekoliko godina. Samo što je manji, jeftiniji i ima više mogućnosti.

Naime, odskenirane 3D objekte mogu odmah, bežično poslati na internet ili direktno svojim prijateljima koji također imaju 3D skener.

Mogu ih poslati mailom, BT-om, MMS-om...

Fantastična stvar, a zove se TELEFON!!!

A imam ih još. Zovu se skener, fotoaparat, kamera... {#}

 

Nadam se da ja bugov novinar samo prepisao stupidni marketinški materijal jer ono što piše u članku nema veze sa stvarnošću.

 

"...tehnologijom za skeniranje koja ima mogućnost stvaranjašest zasebnih slika dokumenata ili objekata u 3D formatu ..."

 

Famozni 3D skener ne radi nikakve objekte u 3D formatu nego jednostavno fotografira.

Uzmite obični skener, dignite poklopac stavite 3D predmet na staklo i skenirajte. Vidi čuda! Odskeniran je 3D predmet!!!

Stari grafoskopi koji su radili s prozirim folijama odavno su zamijenjeni s upravo takavim "3D skenerima" koji se sastoje od kamere i projektora.

 

Pazi samo ovo:

 

" ... kameru na stalku koja posao oko 3D skeniranja odrađuje automatski."

 

Kakva sprava!!! Automatski radi posao fotografiranja. {#}

To je sigurno neki genijalac izmislio. {#}

 

Nadam se da je barem neka lova kapnula od ovog članka, ali žao mi majmuna koji će kupit ovo zbog genijalne funkcije "3D skeniranja".

 

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice