Hrvatski Office 2010

poruka: 35
|
čitano: 11.638
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Office 2010".
15 godina
protjeran
offline
Hrvatski Office 2010

joj što volim "informatičarke" poput ove :) mljac :*

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Office 2010
TranceMight kaže...

joj što volim "informatičarke" poput ove :) mljac :*

Smijeh

Nije loša,al nije nešto ni posebno.

Nulla e reale, tutto e lecito. Requiescat in pace
14 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Office 2010

I najmanja dvorana bila bi prevelika i poluprazna, ali je zato apartman bio pretijesan zbog velikog interesa novinara...-koliki je interes za hrvatski office 2010 u hrvatskoj najbolje pokazuju i komentari na ovom forumu koji uopće ne spominju hrvatski office nego nekakvu "informatičarku".....još da je nešto....

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Hrvatski Office 2010
Nisu ni morali.
Hrvatski me zbunjuje.
16 godina
odjavljen
offline
Hrvatski Office 2010

koja p(K)oza

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Office 2010

Fap Fap FapBelji se

Shit, shit, shit! What the SHIT!?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Office 2010

A komentari na ovom forumu gdje su se na temu izlaska Hrvatske verzije najpozntijeg paketa uredskih aplikacija definitivno odražavaju stav Hrvatske stručne a i ine javnosti!!!

 

Šačica jadnih masturbanata je našla komentirati interes i posjećenost ovog događaja te pojavu i stručnost (informatičarka pod navodnicima!??) žene koja je više nego profesionalno odradila svoj posao.

 

Dječaci, u ćošak, plejboj u jednu, kožicu u drugu ručicu i udri po informatici.

 

Sretno

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.10.2010 20:51 (Satman1w).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Office 2010
Satman1w kaže...

A komentari na ovom forumu gdje su se na temu izlaska Hrvatske verzije najpozntijeg paketa uredskih aplikacija definitivno odražavaju stav Hrvatske stručne a i ine javnosti!!!

 

Šačica jadnih masturbanata je našla komentirati interes i posjećenost ovog događaja te pojavu i stručnost (informatičarka pod navodnicima!??) žene koja je više nego profesionalno odradila svoj posao.

 

Dječaci, u ćošak, plejboj u jednu, kožicu u drugu ručicu i udri po informatici.

 

Sretno

Pa čovjek se samo našalio. Neznam šta bi trebali tu govorit o Hrvatskoj verziji offica kad je to ista stvar ko i obićna verzija office sam prevedena na hrvatski.

xf zoja26
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Office 2010
zOjA26 kaže...

Pa čovjek se samo našalio. Neznam šta bi trebali tu govorit o Hrvatskoj verziji offica kad je to ista stvar ko i obićna verzija office sam prevedena na hrvatski.

Bolje nemoj. Ovo sve treba obrisati radi mira u kući.

Davorka Ručević - Kasandra... forever :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Office 2010
summus kaže...

I najmanja dvorana bila bi prevelika i poluprazna, ali je zato apartman bio pretijesan zbog velikog interesa novinara...-koliki je interes za hrvatski office 2010 u hrvatskoj najbolje pokazuju i komentari na ovom forumu koji uopće ne spominju hrvatski office nego nekakvu "informatičarku".....još da je nešto....

Forumaši su reprezentativan uzorak kompletnog društva? :)

13 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Office 2010

Oduvijek su me fasciniarali ljudi koji su treptaju oka u stanju pročitati 20 redaka teksta i nakon toga, NARAVNO, promašti temu za širinu Otrantskih vrata.

 

Ja dakle, dragi kolega, ne komentiram smisao i opravdanost Hrvatske verzije Office-a nego neandertalca koji odaziv na ovu temu, na ovom forumu smatra mjerodavnim pokazateljm zainteresiranosti svekolike Hrvatske javnosti za Microsoftov "event".

 

Jesi li sada shvatio????

 

Istom prilikom na podcjenjivački način komentira osobu koju ne poznaje, nikad je nije vidio i ne zna ništa o njezinim kvalifikacijama i sposobnostima.

 

Što ćeš takvom liku reći nego da je drkadžija kojem je  buljenje u njegov mali ekrančić sve što ima od života.

 

Dakle "facts and arguments, please!"

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.10.2010 22:10 (Satman1w).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Office 2010
M4X kaže...

koja p(K)oza

htio sam početi ovaj tekst sa: "hej konju glupi..." ali sam se sjetio da su konji divne i ponosne životinje koje ovakvu uvredu ničim ne zaslužuju. Ma počet ću ipak sa: "Majmune tupavi..." ali eto majmuni su pametni i pametniji od tebe pa mi je ta varijanta otpala.


Bit ću krajnje nekreativan i početi ovako:


Siroče neuko i neobrazovano,


Prije nego što počneš komentirati druge i častiti ih pogrdama, pogledaj se u ogledalo...


Uživaj

13 godina
offline
Hrvatski Office 2010

....offtopic: kako do hrvatskog spell-checkera u engleskom Office 2010?

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Office 2010

Satman a da se ti malo smiris ? Napravio dupli nalog ovdje pa poceo da nas za#ebava

Welcome to Srbija, gde murija ubija,gde nema pravde ni za lek i samo Bog je sudija!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Office 2010
Zenska nije nista posebno... a i nekako mi se cini da je vise menadžment nastrojena nego informatički...
In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Office 2010
dipstick kaže...

....offtopic: kako do hrvatskog spell-checkera u engleskom Office 2010?

http://office.microsoft.com/hr-hr/language/

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.10.2010 22:40 (imacek).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Office 2010
dipstick kaže...

....offtopic: kako do hrvatskog spell-checkera u engleskom Office 2010?

 msdn ili njegova balkanska verzija (tpb)

 

 

a kaj se gornje ekipe tiče, niš čudno za pubertetlije i oću internet generaciju, ionako ko još bug smatra informatičkim forumom

 

sanja za svoje godine super izgleda, al dok god dobre evente radi može i ko steve buscemi izgledat

kod mene normalno radi.....
13 godina
protjeran
offline
RE: Hrvatski Office 2010
Satman1w kaže...

Oduvijek su me fasciniarali ljudi koji su treptaju oka u stanju pročitati 20 redaka teksta i nakon toga, NARAVNO, promašti temu za širinu Otrantskih vrata.

 

Ja dakle, dragi kolega, ne komentiram smisao i opravdanost Hrvatske verzije Office-a nego neandertalca koji odaziv na ovu temu, na ovom forumu smatra mjerodavnim pokazateljm zainteresiranosti svekolike Hrvatske javnosti za Microsoftov "event".

 

Jesi li sada shvatio????

 

Istom prilikom na podcjenjivački način komentira osobu koju ne poznaje, nikad je nije vidio i ne zna ništa o njezinim kvalifikacijama i sposobnostima.

 

Što ćeš takvom liku reći nego da je drkadžija kojem je  buljenje u njegov mali ekrančić sve što ima od života.

 

Dakle "facts and arguments, please!"

Siguran sam da bi toj zenskoj osobi draze bilo procitati kako dobro izgleda, sto je napisao netko koga ti nazivas nendertalcem, nego ovo tvoje trabunjanje kako je dobro odradila svoj posao.

Office? A sta se tu ima komentirati? Do verzije 2003 grabio je velikim koracima naprijed a onda kad vise nisu znali sta ce napraviti poceli su ubacivati nekakve nepotrebne stvari i izneredili sucelje. U verziji 2007 najveci je napredak bio vidljiv u tome sto si prvo morao podesiti da pises sa normalnim proredom sto je u svim dotadasnjim verzijama bilo po defaultu a u 2010 imamo i neke nove bojice. Svaka cast zenskoj ako je posao odradila kako treba, znaci da je samo pricala o lokalizaciji jer sve ostalo je samo losa verzija starog dobrog officea.

13 godina
protjeran
offline
RE: Hrvatski Office 2010
cekpi kaže...
dipstick kaže...

....offtopic: kako do hrvatskog spell-checkera u engleskom Office 2010?

 msdn ili njegova balkanska verzija (tpb)

 

 

a kaj se gornje ekipe tiče, niš čudno za pubertetlije i oću internet generaciju, ionako ko još bug smatra informatičkim forumom

 

sanja za svoje godine super izgleda, al dok god dobre evente radi može i ko steve buscemi izgledat

mislis da ce joj ovo biti drago procitati? i sta su to eventi?

16 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Office 2010

Ajde, ne trabunjajte obojica. Slobodno se lupite mokrom kiflom po glavi... Žena ko žena, MILF ko MILF, šta sad?

 

A što se tiče Office 2010, velika većina ga i onako koristi na eng. jeziku, ali nemojte zaboraviti da IMA i onih kojima je poznatiji i pristupačniji hrvatski Office.

 

 

Sir Lord Baron Von Vaderham
 
2 1 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Hrvatski Office 2010
Satman1w kaže...
M4X kaže...

koja p(K)oza

htio sam početi ovaj tekst sa: "hej konju glupi..." ali sam se sjetio da su konji divne i ponosne životinje koje ovakvu uvredu ničim ne zaslužuju. Ma počet ću ipak sa: "Majmune tupavi..." ali eto majmuni su pametni i pametniji od tebe pa mi je ta varijanta otpala.


Bit ću krajnje nekreativan i početi ovako:


Siroče neuko i neobrazovano,


Prije nego što počneš komentirati druge i častiti ih pogrdama, pogledaj se u ogledalo...


Uživaj

Ooo visoko obrazovani covjece klanjam ti se.......

 

Te tvoje price tu nista ne znace.

Inace kad se dođe na forum prvo se procitaju pravila.Da si ih procitao znao bi da su dupli postovi zabranjeni,a i kakva to osoba dolazi na forum samo da vrijeđa druge?

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2010 6:04 (hrvatskafarkasevec).
14 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Office 2010

Kladim se da je lik gay. Ajmo pocet pricat kako je onaj lik u odjelu zgodan pa da vidiomo oce mu to smetatNevinašce

samo se šalim

xf zoja26
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Office 2010

Ovaj spell checker se plača ili?!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Office 2010
EnlightenedPhoenix kaže...
Zenska nije nista posebno... a i nekako mi se cini da je vise menadžment nastrojena nego informatički...

Yo.

 

http://3.141592653589793238462643383279502884197169399375105820974944592.com/index314.html
16 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Office 2010

Ništa drugo nisam očekivao ovdje pročitat. Čim se žena pojavi kao nekakav autoritet na području informatike, razina inteligencije u čitaocu članka padne za 70%

Dolje Matija Gubc
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2010 13:20 (franjo tahy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Hrvatski Office 2010

i definitivno highlight teme! lol

di je nestao post....?! :/   joooj sto nisam slikao!!!

 

ah, sad nije fora ali mozda je tako i bolje, tj definitivno je bolje ovako.. nije bas ugodno moram priznat

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2010 13:24 (skank666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Office 2010

Sretan Božić svim forumašima!

Jel se kužite u postavke pisanja u programima MS OFFICE? Imam problem.Vjerojatno je znalcima jednostavan.

14 godina
offline
RE: Hrvatski Office 2010
nula kaže...

Sretan Božić svim forumašima!

Jel se kužite u postavke pisanja u programima MS OFFICE? Imam problem.Vjerojatno je znalcima jednostavan.

Reci šta ti treba, tako da vidimo jeli znamo {#}

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Office 2010
Jel mi može neko pomoći da na svome kompu napravim svoj office skup programa upotrebljiv za pisanje? Velikim slovima mogu normalno pisati ali kad oću koristit mala slova ja napiušem jedno a ispadne nešto sasvim drugo.Slova se međusobno izmješaju i piše sve po svojem kako bih rekao.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Hrvatski Office 2010

Naime,do sada sam koristio Windows live kao mail klijent a sad sam odlučio preć na MS Outlook.Ali i bez da sam predhodno nešto mijenjao,vidim da kad oču napisat mail jednostavno"tipkovnica me ne sluša" nego se slova redaju nekim svojim pravilom a ne onako kako ja pišem u stvarnosti. Isto je i kad pokušam napisati nešto u Wordu.Ali moram napomenuti da kad pišem samo velikim slovima taka stvar se ne dešava.Pošto je i u outlooku i u Wordu stvar jednaka,predpostavljam da je stvar u postavkama office programa generalno a ne u svakome dijelu office-a posebno. Mislim da je stvar u jezičnim postavkama Windowsa ili tako nešto onda bi se to odražavalo i u Live Mailu ali nije slučaj.Molim da mi neko objasni šta moram napraviti ako može!?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice