Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja

poruka: 18
|
čitano: 3.044
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja".
15 godina
offline
Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja

Znači da ću od sada kad mi crkne veza čekat mjesec dana da dođe serviser

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja
Mene zanima tko će ostati ratiti u t scom-u
Svake godine otpuštanja,već sam mislio da ove godine ništa ot toga kad ono....
Možda i ne ćudi pošto se gospon mudri vratio iz dojčlanda
SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja

boli ih dupe za otkaz kad si mogu naručiti palačinke za 25 i uber "bog plati, sinko" i proslaviti valentininu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja

tht moze otpustat jer ionako vecina posla se radi van Hrvatske ili ga netko drugi radi, pa cak ni racuni se ne printaju u Hrvatskoj.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja
ivanv000 kaže...

Znači da ću od sada kad mi crkne veza čekat mjesec dana da dođe serviser

 I tako su to već odavno dali Ericssonu.

16 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja
ivanv000 kaže...

Znači da ću od sada kad mi crkne veza čekat mjesec dana da dođe serviser

 Ja vec cekam 47 radnih dana i jos nista. Prepucavam se po centrima, sluzbama za korisnike, emailovima...

9 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja
Hmm da bit će manje radnika za plačati a više za njihov vlastiti džep, A mi jadni narod neka i dalje plaćamo skupu uslugu.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja
Oni cudne stvari rade, s jedne strane otpustaju radnike, dok s druge strane su angazirali agenciju i zaposljavaju mlade ljude preko agencije na ta mjesta gdje su ljudima dali otkaz. Ali cak i iste ljude.
I cudna stvar, kao agenciskog radnika placaju te poprilicno ok, cak skoro isto kao i svog djelatnika.
A ht ti da sav alat, opremu, auto itd. Jedina razlika sto ti je poslodavac agencija a ne HT. A sve ostalo isto.
Cudna stvar...
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
15 godina
suspendiran
offline
Re: Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja
PC - stručnjak kaže...
Oni cudne stvari rade, s jedne strane otpustaju radnike, dok s druge strane su angazirali agenciju i zaposljavaju mlade ljude preko agencije na ta mjesta gdje su ljudima dali otkaz. Ali cak i iste ljude.
I cudna stvar, kao agenciskog radnika placaju te poprilicno ok, cak skoro isto kao i svog djelatnika.
A ht ti da sav alat, opremu, auto itd. Jedina razlika sto ti je poslodavac agencija a ne HT. A sve ostalo isto.
Cudna stvar...

 Zašto bi to bilo čudno? Svojeg radnika moraš plačati i kad ti ne treba, a agencijskog ne moraš? 

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 21:14 (rjakopec).
16 godina
offline
Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja

To je onda slicna shema kaj radi i Ina i vecina vecih tvrtki - daje svoje ducane i slicno u fransizu gdje im iste vode privatne firme gdje opet rade ljudi za duplo manje para nego njihovi vlastiti radnici. Ahh taj kapitalizam. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja
PC - stručnjak kaže...
Oni cudne stvari rade, s jedne strane otpustaju radnike, dok s druge strane su angazirali agenciju i zaposljavaju mlade ljude preko agencije na ta mjesta gdje su ljudima dali otkaz. Ali cak i iste ljude.
I cudna stvar, kao agenciskog radnika placaju te poprilicno ok, cak skoro isto kao i svog djelatnika.
A ht ti da sav alat, opremu, auto itd. Jedina razlika sto ti je poslodavac agencija a ne HT. A sve ostalo isto.
Cudna stvar...

 prema agencijskom radniku nemas nikakvu obavezu, za pocetak, mozes ga sutra otpustit.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja

Nope, printaju se u RH

9 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja

Koliko trenutno ima zaposlenika? Oko 5500 valjda, tko bi znao to valjda skrivau kao zmija noge. Ugavnom u vrijeme Mudrinića 50% ljudi je dobilo otkaze. Sada odlazi 220 ljudi, a to je manje od 5%. Pravo pitanje je struktura ljudi koje otpuštaju, a to nitko ne govori. Činjenica je da je usluga sve slabija, da nisi uopćekonkurentni i samo neupućeni još koriste usluge HT-a jer za manje nova mogu dobiti više kod drugih operatera. Najsmiješnije je da ni dan danas u vrijeme optike ne možete dobiti TV i internet bez fiksne linije, sprdačina samo takva. Onda njihov govorni automat je katastrofa i živa frustracija, pa to bi mi bio dovoljan razlog da ne koristim njihove usluge. ViP se kreće u istom pravcu i uskoro će biti isto takav, poslupio je uskugu 40% u 2015. godini. Neograničena tarifa sa 160 na 235 kn. Baš lijepo, kao da su korisnici nepismeni i ne znaju elementarnu matematiku. Kada se sve zbroji i oduzme mi smo jadna država jer nam svu infrastrukturu drže stranci. Sjećam se nekada si morao platiti 1000 DM da bi dobio fiksnu liniju, i onda je to netko prodao strancima, nikada se nije smjelo dozvoliti da podzemne kablove netko uzme u vlasništvo i onda monopolom ''masakrira'' korisnike visokim cijenama loših usluga.

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja

Još malo pa će mo i mi, kao većina američkih kompanija, imati službu za korisnike u....Indiji 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja

Kolika je minimalna brzina interneta koju operater smije "uredno naplaćivati"....2Mbps?..u pitanju je T-com.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja

Kako je tek meni.... u 2016 godini nemogu imati više od 5 mb/s net.... Živio T-com....

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja

T Com ima pun kufer koperanata, pogotovo kad su pitanju radovi na terenu. Nema potrebe da imaju svoje tehničare kad možeš sve riješit preko koperanata, jer je to u dosta slučaja hladni pogon.

Kod mene nedavno kad su ugasili ISDN tehnologiju, sve su radili koperanti.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
8 godina
odjavljen
offline
Hrvatski Telekom najavio dodatna otpuštanja

T Com = Prosjećan hrvatski građanin = Ja = Ti

Battlelog: Glavas_ZG
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice