Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat za

poruka: 14
|
čitano: 2.464
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat za ".
15 godina
offline
Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat za

iam ja jednu ponudu za njem rvacki telekom: blow me. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat za

”Hrvatski Telekom je tehnološki lider, koji dovodi brzi Internet i najnovije digitalne tehnologije u kućanstva diljem Hrvatske" 

 

Ipak nijemci imaju smisla za humor

Pi*kice derem ko sličice!
 
20 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat
Genoxxx kaže...

”Hrvatski Telekom je tehnološki lider,koji dovodi brzi Internet u kućanstva diljem Hrvatske" 

 Dobar,dobar vic  - 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat
Logira sam se samo da ti zahvalim na tako kratkoj sročenoj recenici u kojoj si opisao stav 90% njihovih korisnika. GG
7 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat za

a ovih ostalih 10 % je zaboravilo da ima internet

Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat za

Ponovno neetična praksa BOL-a, koju ističem višekratno na ovome mjestu, da se promotivni tekstovi tako ne kategoriziraju, nego pakiraju u druge rubrike (u ovom slučaju u "sigurnost"). Zanimljivo, umjesto inicijala autora ovoga puta stoji čak i D. Petric koji nam jasno dokazuje spregu Buga i unosnih sponzora. Kad se pročita vijest, vidi se tko ju je napisao – sigurno ne Petric nego PR oglašivača.

 

Ako to i jest napisao Petric, onda je riječ o običnome plagijatu o kojem se ovih mjeseci toliko govori u domovini. Petric se bez ikakvih problema poslužio tuđim rečenicima i potpisao ih kao svoje. Usporedi primjerice s http://zena.rtl.hr/clanak/osnovnoskolac/hrvatski_telekom_s_partnerima_pokrece_inicijativu_seraj_pozitivu_blokiraj_negativu/19253.

 

Dno informatičkoga novinarstva. 

 
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat

U kojoj galaksiji živiš. Živcira te najnornalnija novinarska (da, i inf. novinari su novinari) tezga. Članak ne ide pod rubriku "promo" jer im vjerojatno nije ni formalno plaćen nego, bar bi ja na uredničkom mjestu, tražio neki benefit od TComa privatno i/ili za tvrtku. Big deal.

 

Istovremeno ne komentiraš ljigavu akciju ljigave kompanije uz ljigave izjave ljigavih korporacijskih pingvina. I još izreklamiraš bezvezni  portal za koji ja i vjerojatno 95% forumaša nije čulo. Ali Ok, ona pingvinka u sredini ima dobre noge.

 

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2017 0:06 (maximilian).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat
maximilian kaže...

I još izreklamiraš bezvezni  portal za koji ja i vjerojatno 95% forumaša nije čulo.

 Spomenuti je portal često zanimljiviji od Buga. Ne mora sve s predznakom ženski uvijek biti sladunjavo i neinteligentno sranje, dočim su muški portali upravo mnogo češće nečitljiva glupost.

vocap, bičz?
16 godina
offline
Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat za

Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat za zaštitu djece 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat
Arendelle kaže..

 Spomenuti je portal često zanimljiviji od Buga. Ne mora sve s predznakom ženski uvijek biti sladunjavo i neinteligentno sranje, dočim su muški portali upravo mnogo češće nečitljiva glupost.

 

Ne mora. Konkretno ovaj je u vlasništvu RTL grupe, čini mi se,  pa je u startu suspektan na boldano gore

14 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat
Nadam se da ću jednog dana o ja dobiti taj "brzi internet", a do onda plaćam brzinu "do 12 Mbit/s", a dobijem cca 6 Mbit/s...uz to, sve zajedno s MaxTV-om i telefonom (koji se nalazi negdje u ostavi pošto ga ne koristimo jer svi imaju kod kuće flat na pozive s moba) ode skoro 400 kn. Totalno "povoljno", a brzine takve da ako radi FTP (uz ograničenu brzinu), drugi uređaji jedva rade pa mi je lakše imati na ostalim uređajima ugašen wlan pa bar komp radi kako treba (prijenosnici nema šanse da rade ok u mreži ako radi FTP i to s 50% brzine).
Malo pretjeruju s cijenama.

Što se tiče ovog sata, toliko teksta, a ne vidim po čemu je poseban sat tj. koje feature ima ili bilo koje druge informacije vezane uz sam naslov.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat
Nadam se da ću jednog dana o ja dobiti taj "brzi internet", a do onda plaćam brzinu "do 12 Mbit/s", a dobijem cca 6 Mbit/s...uz to, sve zajedno s MaxTV-om i telefonom (koji se nalazi negdje u ostavi pošto ga ne koristimo jer svi imaju kod kuće flat na pozive s moba) ode skoro 400 kn. Totalno "povoljno", a brzine takve da ako radi FTP (uz ograničenu brzinu), drugi uređaji jedva rade pa mi je lakše imati na ostalim uređajima ugašen wlan pa bar komp radi kako treba (prijenosnici nema šanse da rade ok u mreži ako radi FTP i to s 50% brzine).
Malo pretjeruju s cijenama.

Što se tiče ovog sata, toliko teksta, a ne vidim po čemu je poseban sat tj. koje feature ima ili bilo koje druge informacije vezane uz sam naslov.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat za

PROMO

 

btw, mapa na https://myki.watch/en/ 

 

Čehoslovačka i Jugoslavija još uvijek kompletne 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hrvatski Telekom uvrštava u ponudu pametni sat
post kaže...

PROMO

 

btw, mapa na https://myki.watch/en/ 

 

Čehoslovačka i Jugoslavija još uvijek kompletne 

 Čehoslovačko od dva dela, ponovo ćeš biti cela.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice