HT bilježi povećanu dobit

poruka: 7
|
čitano: 1.692
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT bilježi povećanu dobit".
14 godina
offline
HT bilježi povećanu dobit

Opa, eto meni dividendice ove godine. Nadam se da će nakon niza godina kada su padali prinosi, ove godine biti bolja žetva.

 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HT bilježi povećanu dobit

pljačkom do dobiti....good job!

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HT bilježi povećanu dobit

Koliko otkaza je zaslužno za povečanje te dobiti?

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HT bilježi povećanu dobit
Koliko otkaza su dali...
A tek koliko svojih radnika promjenili sa agencijskim ljudima...

Nemaju terenca koji se ne boji za svoj posao...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HT bilježi povećanu dobit
BarbaVeli kaže...

Opa, eto meni dividendice ove godine. Nadam se da će nakon niza godina kada su padali prinosi, ove godine biti bolja žetva.

 Jedno pitanje. Ako imaš dionice HT-a jesi pokušao nešto ispregovarat da dobiješ bolji internet ili popust. Pitam je je u Americi to normalno ako netko ima dionice firme.

14 godina
offline
Re: HT bilježi povećanu dobit
zeroname kaže...
BarbaVeli kaže...

Opa, eto meni dividendice ove godine. Nadam se da će nakon niza godina kada su padali prinosi, ove godine biti bolja žetva.

 Jedno pitanje. Ako imaš dionice HT-a jesi pokušao nešto ispregovarat da dobiješ bolji internet ili popust. Pitam je je u Americi to normalno ako netko ima dionice firme.

 Uopće mi nije palo takvo što na pamet niti sam znao da takvu praksu. Mogao bih probati.

15 godina
neaktivan
offline
Re: HT bilježi povećanu dobit
BarbaVeli kaže...
zeroname kaže...
BarbaVeli kaže...

Opa, eto meni dividendice ove godine. Nadam se da će nakon niza godina kada su padali prinosi, ove godine biti bolja žetva.

 Jedno pitanje. Ako imaš dionice HT-a jesi pokušao nešto ispregovarat da dobiješ bolji internet ili popust. Pitam je je u Americi to normalno ako netko ima dionice firme.

 Uopće mi nije palo takvo što na pamet niti sam znao da takvu praksu. Mogao bih probati.

 Vani je to normalna praksa. Meni je to palo napament kad sam vidio da royal carribean (krstarenja) daje popuste svima koji imaju dionice te firme aka shareholder.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice