HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon

poruka: 20
|
čitano: 2.654
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon".
14 godina
odjavljen
offline
HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon

Ako tako kaže Ružičasto Carstvo, ko smo mi da mislimo drugačije ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon

Ovakve stvari su inače označene kao promo i ne mogu se komentirati, ne?

Freak Show Inc.
 
15 0 hvala 0
14 godina
offline
HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon

Tarife su sve gore i gore...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon

Moja Nokia 5130 koju sam uzeo 2009 godine, još služi svrsi, samo sam bateriju mijenjao. Neću niti želim imat smartfon, potpuno mi je bespotreban, imam doma flat, a kad sam vani, onda sam vani, zar moram svugdje gdje idem bit povezan sa internetom. Ako idem nekud dalje na put, autokarta iz večernjeg 2004. godine je u autu i bok. Povikaše seljaci

 
11 2 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
Re: HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon
razer1911 kaže...

Moja Nokia 5130 koju sam uzeo 2009 godine, još služi svrsi, samo sam bateriju mijenjao. Neću niti želim imat smartfon, potpuno mi je bespotreban, imam doma flat, a kad sam vani, onda sam vani, zar moram svugdje gdje idem bit povezan sa internetom. Ako idem nekud dalje na put, autokarta iz večernjeg 2004. godine je u autu i bok. Povikaše seljaci

 Nekima treba GPS da bi uopce izasli vani.

15 godina
offline
HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon

Ljudi su previše zaokupirani sa tim govnetom, ne znaju se družit i komunicirat. Jednostavno, poglupljuje ljude.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon
Friday kaže...

Ovakve stvari su inače označene kao promo i ne mogu se komentirati, ne?

 bas...

9 godina
protjeran
offline
Re: HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon
kad u jednu recenicu stavis zaokupiranost mobitelom i nemogucnost komunikacije...cudo
9 godina
neaktivan
offline
Re: HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon
koza.nostra kaže...
kad u jednu recenicu stavis zaokupiranost mobitelom i nemogucnost komunikacije...cudo

 Ima čovjek pravo. Komunikacija licem u lice postala je nekima teret.

 

9 godina
protjeran
offline
Re: HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon
Pa to su ljudi postali teret. Znas koliko sam nekome zanimljiv ako dok ja pricam on skrola fejs :)
15 godina
neaktivan
offline
HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon

I povodom toga su ukinuli obiteljsku tarifu čime pretplata za bivšu Obitelj XL+ sa 250KN mjesečno ide na preko 400KN, ukida se internet flat, smanjuje količina MB. Dodatno, cijene boljih telefona uz pretplatu ide sa 2800 na 4800KN.

Bravo HT, dižite cijene, tjerajte nas, otjerat ćete nas.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon

I kao vrhunac bezobrazluka, nove tarife su nazvali "Najbolje". Tako su i pred novu godinu ukinuli Obitelj XL i uveli Obitelj XL+ s time da je jedina razlika bila da obitelj XL ima Deezer, a XL+ ga nema. Pa trebala se onda zvati XL-, a ne XL+.

Stvarno rade budale od nas, skoro 20 godina sam im pretplatnik, no nakon ovoga sigurno više ne.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon

Po cijenama se očito približavaju vip-u, postaju sve skuplji, i 'guraju' ljude na bonbon i tomato, i sve to se može relativno lako razumijet, ali mi nije jasno što je Bug-u trebalo da 'promo' provuče pod normalni članak, a reklama se vidi 'iz aviona', nadam se da su barem sve to dobro naplatitli.

 

BTW Gledam malo ove super-extra-najbolje tarife, i stvarno se zapitam; koji kreten im je 'složio' ove tarife?! Zna li itko iz njihovog marketinga, prodaje ili uprave barem osnovne matematičke operacije. To što 'cijena mobitela bez ugovora' nema nikakve veze sa stvarno tržišnom cijenom, ajdem to je marketinški shvatljivo, stave nerealno veću cijenu 'slobodnog uređaja' da ispadne povoljnija ponuda uz tarife. Ali, kolika budala netko mora biti da za isti uređaj (konkretno Sony Xperia Z3 Compact), stavi ukupno veću cijenu u skupljoj tarifi nego u jefitnijoj.

 

Konkretno, u tarifi Surfam koja košta 139 Kn/mj uređaj plaćate 1658 Kn (698 kn odmah i 960 Kn u 24 'obroka'), a u skupljoj tarifi Imam sve koja košta 199 Kn/mj, isti uređaj plaćate cca 500 kn skuplje tj. 2178 Kn (18 Kn odmah i 2160 Kn u 'obrocima'), Dakle, korisnici skuplje tarife se 'kažnjavaju' većom, cijenom za isti uređaj.... jako poticajno.

 

Ako se uz to još netko prevari, pa uz ovu 'najbolju hoću sve - imam sve, al' pameti nemam' poželi i 'premiuim ultra najbolju' tarifu, onda će mu HT dodati još 8 GB prometa za internet, i velikodušnu naplatiti još 500 Kn više za isti uređaj (cijena Premium tarife je 399 Kn/mj, a mobitel u njoj košta 2659 Kn (18 Kn na licu mjesta, i još samo 2640 Kn u 'obrocima'). Dakle u najskupljoj tarifi vam naplaćuju uređaj skoro isto kao da ste ga kupili u najnižoj tarifi, a pri tom u odnosu na neposredno nižu tarifu (koja je na mjesečnoj razini jeftinija 200 kn, i mobitel vas košta 500 kn manje) dobijete 8 GB data prometa uz 150 Mbit/s, dok kod istog operatera možete kupiti 25 GB prometa !!! tri puta više !!!, za svega 219 Kn, dakle 20 kn više od 'velikodušnih' 8 GB.

 

Da li im stvarno kreteni slažu tarife, ili možda oni misle da smo svi mi kreteni kad 'pušimo' ovu spiku.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon
Fliko kaže...

I povodom toga su ukinuli obiteljsku tarifu čime pretplata za bivšu Obitelj XL+ sa 250KN mjesečno ide na preko 400KN, ukida se internet flat, smanjuje količina MB. Dodatno, cijene boljih telefona uz pretplatu ide sa 2800 na 4800KN.

Bravo HT, dižite cijene, tjerajte nas, otjerat ćete nas.

Neće vas otjerati jer ako se to nije dogodilo do sada, neće se dogoditi niti u budućnosti.

 

Nakon svake objave novih tarifa za pretplatnike krenu komentari kako su stare tarife bile bolje, a onda opet svi krenu uzimati te nove tarife. Želja za pokazivanjem novog mobitela je jača od razuma. Otpor je uzaludan.

 

Također, niti jedna tarifa ne traje vječno, niti ona koju već imaš i koju mogu naprasno ukinuti i onima koji ju imaju, niti nova koju će prije ili kasnije zamijeniti još novija tarifa.

15 godina
offline
Re: HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon

Pa ne bih se baš složio sa tobom.

 

Jedno vrijeme se i događalo da su nove tarife bile povoljnije od starh, ali sad se događa obrnuto, dobiješ manje za više novaca.

 

Također, kupnjom uređaja uz tarifu, si mogao nabaviti uređaj znatno povoljnije nego kupnjom u trgovini (njušlalo tu ne uzimam u obzir). A sada ti dođe na isto, zapravo, onome tko ne troši puno na mobitel, povoljnije je kupiti uređaj u trgovini na rate, i odabrati tarifu koja mu odgovara, i bez ugovorne obaveze.

 

Kod opratera su cijene uređaja znatno skuplje od tržišnih, a uređaji su jeftiniji samo ako ih uzimaš u skupljim tarifama (iako je HT ovaj put napravio totalnu nebulozu sa cijenama, pa je uređaj najpovoljniji ako ga uzimaš sa 'srednjom' tarifom).

9 godina
neaktivan
offline
Re: HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon
maxym kaže...

Pa ne bih se baš složio sa tobom.

 

Jedno vrijeme se i događalo da su nove tarife bile povoljnije od starh, ali sad se događa obrnuto, dobiješ manje za više novaca.

 

Također, kupnjom uređaja uz tarifu, si mogao nabaviti uređaj znatno povoljnije nego kupnjom u trgovini (njušlalo tu ne uzimam u obzir). A sada ti dođe na isto, zapravo, onome tko ne troši puno na mobitel, povoljnije je kupiti uređaj u trgovini na rate, i odabrati tarifu koja mu odgovara, i bez ugovorne obaveze.

 

Kod opratera su cijene uređaja znatno skuplje od tržišnih, a uređaji su jeftiniji samo ako ih uzimaš u skupljim tarifama (iako je HT ovaj put napravio totalnu nebulozu sa cijenama, pa je uređaj najpovoljniji ako ga uzimaš sa 'srednjom' tarifom).

 Ne tražim da se netko beuzvjetno složi samnom, samo opisujem kako se stvari obično odvijaju kad je riječ o pretplatama i mobitelima.

 

Operateri nabijaju nerealne cijene mobitela, pa se uopće niti ne isplati bilo što kupovati kod njih. Svatko bi trebao biti kadar izračunati 24 x iznos pretplate + 24 x doplata za mobitel + jednokratni iznos za mobitel.

 

I dalje tvrdim da će ljudi uzimati i dalje pretplate i uz njih mobitele i uz ove nove tarife i da ih to uopće neće spriječiti.

 

 

9 godina
protjeran
offline
HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon

HT isto kaze da nisu oni digli cijene mobilnim korisnicima nego drzava

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon

U načelu je potrošač taj koji drma tržištem, ali to kod nas nije slučaj. Kad se ljudima nešto ne svidi, oni to i dalje nastave koristiti.

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon

kad ljudi navikli na komunisticku represiju pa sad o preneli svojoj djeci ...

ljudi necjene svoj rad ,a ni sebe

zato imas ljudi koji rade za 2000 kuna isti posao dok malo dalje  ljudi nezadovoljni s 3000

i komunisticki zargon je ,pa mora se raditi ,bez rada nema hrane na stolu

sve to stoji ali kad bi ljudi rekli moj sat vrjedi 100kn ,taj bi bio sat 100kn ne 15

ali staces kao sto kazu prije ces metar u hmm nego milimetar u glavu

komu/kapitalizam jos roka dobro rvacku ,strah i robovlasnistvo u paketu za bolje sutra

tirilii liii  t-com b

by ht  :)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2015 17:06 (zmaz).
9 godina
protjeran
offline
Re: HT kaže da 55% Hrvata ima smartfon
Karamarko, jesi to ti?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice