HTC – fokus na četiri jezgre

poruka: 30
|
čitano: 4.120
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC – fokus na četiri jezgre".
12 godina
neaktivan
offline
HTC – fokus na četiri jezgre

Ovo je jače od moga PC-a{#}, da mi je neko rekao prije 5 godina da će mobiteli imati višejezgrene procesore...

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2011 17:18 (royalhero).
 
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
I po cemu je jaci? Aj ne..............
Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre

Nisi čuo za riječ šala?

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
15 godina
offline
HTC – fokus na četiri jezgre

A od mog starog u dnevnom boravku i je jače (bar što se tiče jezgri i takta). Al neka nek se razvija, bilo bi loše da nije.

Only the brave
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2011 17:42 (RePlaY).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre

Pa istina je da je od mog jači.

Programming is understanding. – Kristen Nygaard
13 godina
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
Zanimljiva je jedna stvar.

Slične teme objavljene u sat vremena razlike.

U jednoj ima Apple kultaša - drugoj nema.

Što zaključujemo?


Djeca se boje Samsunga. Ne žele gledati kako tata iShit pada s trona.....
Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
sudy_freak kaže...
Zanimljiva je jedna stvar.

Slične teme objavljene u sat vremena razlike.

U jednoj ima Apple kultaša - drugoj nema.

Što zaključujemo?


Djeca se boje Samsunga. Ne žele gledati kako tata iShit pada s trona.....

Ne nego je nezanimljivo čitati "Novi mobiteli od sada sa još bržim procesorima sa više jezgri, više RAM-a, većim HDD-om, bržom sabirnicom, većom sabirnicom, od sada na 64 bita, bla, bla, bla, bla.".

13 godina
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
zoki.zlikowski kaže...

Ne nego je nezanimljivo čitati "Novi mobiteli od sada sa još bržim procesorima sa više jezgri, više RAM-a, većim HDD-om, bržom sabirnicom, većom sabirnicom, od sada na 64 bita, bla, bla, bla, bla.".

A sve slično rečeno u drugoj vijesti.

Sorry, fasciniran sam.

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
14 godina
neaktivan
offline
HTC – fokus na četiri jezgre

aj dobro, al ocekujem neku verziju mobilnog 3DMax-a, mislim cisto da mogu izrenderirati neku test animaciju na poslu, kad sam daleko od kuce ;) covjece kako ovo napreduje

FusRoDah!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
HTC – fokus na četiri jezgre

Ne kužim čemu to ako neće moć iskoristit na ničemu, ali dobra stvar je šta tehnologija napreduje:) Da mi je netko reko pred 5-6 godina bit mobiteli sa 4 jezgre vjerojatno bi mu se nasmijo u facu:)) al eto:)

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
proćerani kaže...

Ne kužim čemu to ako neće moć iskoristit na ničemu, ali dobra stvar je šta tehnologija napreduje:) Da mi je netko reko pred 5-6 godina bit mobiteli sa 4 jezgre vjerojatno bi mu se nasmijo u facu:)) al eto:)

To nije niti bitno,jer se gleda profit,a dokgod je likova koji će i zadnju lovu dati na nešto,da bi rekli da imaju naveći,najbolji,najbrži...dotad će i industrija zarađivati.

Nije to neka stani-pani tehnologija,samo potrošna elektronika namjenjena masama koje su ionako sjeba*e,pa eto,da se bar posjedovanjem nećega"moćnog" osjete malo bolje,naspram pravih lovatora,koji su u svojim jetovima,autima i čemu sve ne,imaju onu doista naprednu tehnologiju..

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
sudy_freak kaže...
Zanimljiva je jedna stvar.

Slične teme objavljene u sat vremena razlike.

U jednoj ima Apple kultaša - drugoj nema.

Što zaključujemo?


Djeca se boje Samsunga. Ne žele gledati kako tata iShit pada s trona.....

 

sudy_freak kaže...

A sve slično rečeno u drugoj vijesti.

Sorry, fasciniran sam.

Vijest o Samsungu je objavljena prije i razvila se žustrija rasprava.

Također, rasprava je tamo dodatno potencirana time što Samsung vec sada nudi

nabrijaniji uređaj specifikacijski jezgrama i ghz kod nas (SGSII), dok HTC se nije toliko upustio u tu praksu

i ne slovi kao najbrži Android uređaj kako to slovi SGS II.

Samim time je HTC ostao u sijeni slicne vijesti koja je komentiranija.

 

Osim toga nema smisla da se ljudi prepucavaju o istoj stvari na 2 strane.

1 bojišnica je dovoljna {#}

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
Koji debili retardirani mater im je*** glupu. Trebaju nam visestruko jace baterije i u tom smjeru se smartphone uredjaji trebaju razvijati. Koji ce nam ku*** te silne jeb*** jezgre ako baterija ne dura ni 24 sata uz full koristenje. Zelim im da propadnu smradovi jedni djubretarski!!!
16 godina
offline
HTC – fokus na četiri jezgre

Sve vise mi se to trziste gadi...

Samo je nebo granica...

Truth in engineering.
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC – fokus na četiri jezgre

Kaže štovani g. Ive Grbić:

 

Jedan od uređaja trebao bi biti Quattro – HTC-ov 10,1-inčni tablet s Tegrom 3. Također, tablet bi trebao biti opremljen tehnologijom Scribe, Dopboxom i ostalim HTC-ovim „oblačnim“ servisima. 

 

 

Imat ćemo i dopingirane tablete?

Uz sve ove specifikacije, nije daleko od istine.

Long live Open Source and GNU/Linux!
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
sudy_freak kaže...
Zanimljiva je jedna stvar.

Slične teme objavljene u sat vremena razlike.

U jednoj ima Apple kultaša - drugoj nema.

Što zaključujemo?


Djeca se boje Samsunga. Ne žele gledati kako tata iShit pada s trona.....

Sad si navukao ekipu tipa alen-c, ezio itd.

Ofc.
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
sudy_freak kaže...
Zanimljiva je jedna stvar.

Slične teme objavljene u sat vremena razlike.

U jednoj ima Apple kultaša - drugoj nema.

Što zaključujemo?


Djeca se boje Samsunga. Ne žele gledati kako tata iShit pada s trona.....

Tebi i takvima kao ti bi trebalo dati crni karton, isti ste kao i trollovi (čitaj: tvz. apple/android fanboysi).

Long live Open Source and GNU/Linux!
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
mate960 kaže...

Sad si navukao ekipu tipa alen-c, ezio itd.

Tebe kao nije navukao {#}

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
Zato ja jos uvijek imam svoj Samsung SGH-M110. Baterija dura beskrajno dugo. Mrzim to zapostavljanje razvoja baterije i najradije bi te inzinjere koji diktiraju prioriete u razvoju zaklao hrdjavim i tupim nozem, te im potom obavio veliku nuzdu iznad trupla, nakon sto popijem ekstra dozu laksativa. Mrzim ih iz dubine duse. Zelim im da dobiju rak i umiru polako u najvecim mukama. Treba ih politi vrucim uljem i ostaviti na -20 da se smrznu. Mocne baterije nam trebaju, a ne nabrijani hardver!!!
13 godina
neaktivan
offline
HTC – fokus na četiri jezgre

samo da na ovome mogu igrat snake i sve pet

Smrt jednog čovjeka je tragedija, smrt milijuna - statistika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
The Man kaže...
Zato ja jos uvijek imam svoj Samsung SGH-M110. Baterija dura beskrajno dugo. Mrzim to zapostavljanje razvoja baterije i najradije bi te inzinjere koji diktiraju prioriete u razvoju zaklao hrdjavim i tupim nozem, te im potom obavio veliku nuzdu iznad trupla, nakon sto popijem ekstra dozu laksativa. Mrzim ih iz dubine duse. Zelim im da dobiju rak i umiru polako u najvecim mukama. Treba ih politi vrucim uljem i ostaviti na -20 da se smrznu. Mocne baterije nam trebaju, a ne nabrijani hardver!!!

Da vidiš tek kako dobre psihjatre imamo u našim bolnicama. {#}

Long live Open Source and GNU/Linux!
12 godina
neaktivan
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
The Man kaže...
Zato ja jos uvijek imam svoj Samsung SGH-M110. Baterija dura beskrajno dugo. Mrzim to zapostavljanje razvoja baterije i najradije bi te inzinjere koji diktiraju prioriete u razvoju zaklao hrdjavim i tupim nozem, te im potom obavio veliku nuzdu iznad trupla, nakon sto popijem ekstra dozu laksativa. Mrzim ih iz dubine duse. Zelim im da dobiju rak i umiru polako u najvecim mukama. Treba ih politi vrucim uljem i ostaviti na -20 da se smrznu. Mocne baterije nam trebaju, a ne nabrijani hardver!!!

http://www.bolnica-vrapce.hr/site2/

Ofc.
16 godina
offline
HTC – fokus na četiri jezgre

kakav iPhone, kakvi bakarači, zvijeri pod imenom HTC dolaze {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
The Man kaže...
Zato ja jos uvijek imam svoj Samsung SGH-M110. Baterija dura beskrajno dugo. Mrzim to zapostavljanje razvoja baterije i najradije bi te inzinjere koji diktiraju prioriete u razvoju zaklao hrdjavim i tupim nozem, te im potom obavio veliku nuzdu iznad trupla, nakon sto popijem ekstra dozu laksativa. Mrzim ih iz dubine duse. Zelim im da dobiju rak i umiru polako u najvecim mukama. Treba ih politi vrucim uljem i ostaviti na -20 da se smrznu. Mocne baterije nam trebaju, a ne nabrijani hardver!!!

Tebi bi trebao psihijatar.

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2011 23:07 (XVII Mini).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
OMFG, pa zar vi odobravate to da se baterija zanemaruje? Vodite si roditelje u Vrapce, ja se samo verbalno praznim i kanaliziram bijes na zle inzinjere koji nas spamaju s poluproizvodima.
16 godina
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
The Man kaže...
Zato ja jos uvijek imam svoj Samsung SGH-M110. Baterija dura beskrajno dugo. Mrzim to zapostavljanje razvoja baterije i najradije bi te inzinjere koji diktiraju prioriete u razvoju zaklao hrdjavim i tupim nozem, te im potom obavio veliku nuzdu iznad trupla, nakon sto popijem ekstra dozu laksativa. Mrzim ih iz dubine duse. Zelim im da dobiju rak i umiru polako u najvecim mukama. Treba ih politi vrucim uljem i ostaviti na -20 da se smrznu. Mocne baterije nam trebaju, a ne nabrijani hardver!!!

od mene TU jer se slažem s ovim djelom na kraju, koji kaže:

 

Mocne baterije nam trebaju, a ne nabrijani hardver!!!

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
Mogao sam to napisati i u finjak stilu, ali treba si nekad dati i oduska. Kad vidim da samo planiraju kako da rade mobitele koji joj jace i brze trose bateriju razum mi pobjegne na lijevo uho iz glave, sakrije se u kut sobe i zaplace od muke.
14 godina
offline
HTC – fokus na četiri jezgre

Ode moj lap u p.m. sad su i na mobitelu jači i brži procesori hahaha ne vjerujem :p

 

idu navodno na godinu baterije za lapove i mobove koje se pune 10 puta brže a traju 10 puta duže, gušče su, bumo vidli i to

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2011 0:15 (Oldy).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC – fokus na četiri jezgre
Oldy rijeci ti se pozlatile! Polako mi ti portable uredjaji gube smisao, a sve zbog baterija koje ne prate razvoj hardvera.
14 godina
offline
HTC – fokus na četiri jezgre

A eto tu ti je tekst sa Večernjaka ako oni lažu, lažem i ja :)

 

http://www.vecernji.hr/biznis/razvili-litijsko-ionske-baterije-koje-se-pune-samo-15-minuta-clanak-346790

 

 

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice