HTC 10 na AnTuTu testu bolji od Galaxyja S7 Edge

poruka: 13
|
čitano: 2.268
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC 10 na AnTuTu testu bolji od Galaxyja S7 Edge".
12 godina
offline
HTC 10 na AnTuTu testu bolji od Galaxyja S7 Edge

Odlično, kupujmo HTC jer ima više poena na testu....

Proizvodjači nemaju više šta ponuditi, osim glupavih testova.

Moj PC  
18 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC 10 na AnTuTu testu bolji od Galaxyja S7 Edge

Sva sreca pa se ti testovi ne mogu namjestiti...

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC 10 na AnTuTu testu bolji od Galaxyja S7 Edge

koga briga za te testove 

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
HTC 10 na AnTuTu testu bolji od Galaxyja S7 Edge

Svaka pobjeda nad sve-prisutno-plastičnim Samsungom je draga.No gdje su sve te krasne nove baterijske tehnologije o kojim čitamo svaki dan ? Želim bateriju o kojoj ne moram misliti već popodne.

Moj PC  
7 9 hvala 0
13 godina
offline
HTC 10 na AnTuTu testu bolji od Galaxyja S7 Edge

Wajjj? Zašto su prednjicu promjenili? Sad izgleda random ko svaki drugi telefon van samsunga i eventualno lg-a.

Gledam M8 ispred sebe i ne postoji ljepši i elegantniji mobitel s prednje strane (imho). Specijalcima koji se žale na bezel size ne znam što bi rekao osim da nemaju pojma o čem pričaju.

Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: HTC 10 na AnTuTu testu bolji od Galaxyja S7 Ed
Kada kupujemo CPU, GPU, PSU etc., sta gledamo prvo?
Ocito brojke tj. performanse i odnos ulozenog/dobivenog ako brinemo oko novca (super ako mozemo gledati samo sintetiku i kada ne moramo gledati cijenu).
Sada je doslo vrijeme kada ljudi postaju sve zahtjevniji kada su u pitanju smartphone-i, a nije ni cudo s obzirom koliko ih u konacnici platimo i koliko ih koristimo u svakodnevnom radu (tu sada ne ubrajam onu skupinu ljudi koji uredaj koriste samo za Facebook i prosetavanje po gradu, ali opet i oni hoce lijep i kvalitetan uredaj s npr. sto boljom baterijom, dobrim "foticem" i sl.).
Naravno da kada dajemo toliko novca da pocinjemo gledati sve....od navedenog dizajna do kolicine RAM-a, velicine dijagonale i prikaza slike, sto bolje baterije....pa tako dodemo i do sintetike.
Dajemo za mob nekih 5 k kn i vise pa tako onda i gledamo na svaku sitnicu (pogotovo osobe kao npr. ja koji ne mjenjam uredaj svaka dva dana (niti imam novca, a niti bi imao volje stalno se zezati s drugim uredajem, podacima, podesavanjem svega na uredaju i sl. gluposti koje sve radimo kada mjenjamo uredaj).
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
HTC 10 na AnTuTu testu bolji od Galaxyja S7 Edge

Ekipa je suluda i na forumu i na trzistu :)

 

HTC One nije imao dovoljno uspijeha bas zato sto nikada nije bio najbrzi i ugl. ljudi ga zaobilazili i isli na inferiornog samsunga zbog testova.

Sada kada se HTC odlucio sloziti najbrzi telefon, opet nije dobro....

 

Ja kao i uvijek cekam Nexus telefon, cim izadje starome bi cijena morala opasti :)

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC 10 na AnTuTu testu bolji od Galaxyja S7 Edge

Ajd super, barem u nečemu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC 10 na AnTuTu testu bolji od Galaxyja S7 Edge

neam pojma kaj je taj antun-tun (osim da živi u 9. selu) no predmnijevam kako je jedini mjerodavan test (u kapitalizmu) tržište. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
HTC 10 na AnTuTu testu bolji od Galaxyja S7 Edge

A što je sa nebitnim stvarima poput trajanja baterije, brzine sučelja, kamere itd u odnosu na konkurenciju ?

 

Battlelog: Glavas_ZG
 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: HTC 10 na AnTuTu testu bolji od Galaxyja S7 Ed
Glavas_ZG kaže...

A što je sa nebitnim stvarima poput trajanja baterije, brzine sučelja, kamere itd u odnosu na konkurenciju ?

 

Nekada netko imao primijeddbe sa time kod HTC One ?

 

osim onih hipsterofotografa kojima je kvaliteta fotografija iza brojeva :))))

15 godina
offline
HTC 10 na AnTuTu testu bolji od Galaxyja S7 Edge

Dvostruka mjerila ili licemjerje?

Kad se pisalo prošle ili pretprošle godine kako S6 rastura Antutu onda ga se dizalo u nebo.

Sad kad je slučaj obrnut,  pljuje se po benchmarku. 

 

Ja sam tvrdio onda tvrdim i sada da antutu score ne znači bas ništa. Bitno je kakav si mobitel pokaze u stvarnom životu.

hobi:moj-android.net
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC 10 na AnTuTu testu bolji od Galaxyja S7 Edge

pa iskreno mislim da bih bilo bolje da isporucuju,mobitele u dijelovima,pa ih 

sklapat sam poput pc racunala,mozda bih tako dobili jaci uredaj...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice