HTC agresivno reklamira One M9

poruka: 24
|
čitano: 2.952
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC agresivno reklamira One M9".
11 godina
neaktivan
offline
HTC agresivno reklamira One M9

Bolje da su te novce iz reklame uložili u R&D, možda bi i imali konkurentan proizvod za ovu godinu.

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2015 16:00 (kenan.M).
Moj PC  
4 3 hvala 0
9 godina
offline
HTC agresivno reklamira One M9

Ma reklama je odlična,samo kaj nisu imali muda udariti 3210 ili 3310

SIVE LUBANJE SILOM
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2015 16:13 (Hrvoje.RH).
Moj PC  
2 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC agresivno reklamira One M9
Kad se nemaš čime pohvalit onda je valjda i ovo dobro.
13 godina
offline
HTC agresivno reklamira One M9
Bolje da tom palicom sami sebe tuku šta su napravili sa m9...
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC agresivno reklamira One M9

Neka crknu zavidni! Ako ste primjetili reklama je u potpunosti snimljena pomoću HTC M9 uređaja koji se jasno vide na stativima. Reklama je odlična, originalna i što je najvažnije lijepo snimljena!

Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC agresivno reklamira One M9
Tako je,nek samo udara.
...biće bolje...
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC agresivno reklamira One M9
Odakle ti to da je snimljena sa M9 ?
13 godina
offline
Re: HTC agresivno reklamira One M9
Hranitelj kaže...
Odakle ti to da je snimljena sa M9 ?

 Pogledaj na 0:51: 

11 godina
neaktivan
offline
HTC agresivno reklamira One M9

2015. godina.

 

Ljudi se još brinu oko toga tko ima kakav uređaj za bežičnu glasovnu komunikaciju.

 

Daleko smo dogurali.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC agresivno reklamira One M9
phoenix2003 kaže...

Neka crknu zavidni! Ako ste primjetili reklama je u potpunosti snimljena pomoću HTC M9 uređaja koji se jasno vide na stativima. Reklama je odlična, originalna i što je najvažnije lijepo snimljena!

 

Hranitelj kaže...
Odakle ti to da je snimljena sa M9 ?

 Da je snimano sa m9 skužili bi jer bi se svake 2 sekunde fokusiralo  (jer je svaki reviewer valjda to naveo kao manu)

 

na 6:40 

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC agresivno reklamira One M9
Vidim neke mobitele okolo,možda su nešto i snimili sa njima,tipa ove scene pri kraju koje traju po pola sekunde i to je to.
14 godina
offline
Re: HTC agresivno reklamira One M9
@timmyzg, istina za auto focus, no ima u opcijama za isključit/uključit autofocus during recording.
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC agresivno reklamira One M9
sardax kaže...
@timmyzg, istina za auto focus, no ima u opcijama za isključit/uključit autofocus during recording.

 istina da može se ali opet pogledaj bilo koji slow motion video od htc m9 na youtubu stvarno se ne može nikako usporediti s tim videom

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
14 godina
offline
HTC agresivno reklamira One M9

Biće da je reklama snimljena sa ovim uređajima što su ih razbijali jedan po jedan pa im je pred kraj ponestalo uređaja pa su kratke kadrove snimali sa M9!!!!!!

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC agresivno reklamira One M9
sardax kaže...
@timmyzg, istina za auto focus, no ima u opcijama za isključit/uključit autofocus during recording.

 znaci imas mogucnost imat los autofokus, ili u potpunosti iskljucen autofokus... A di se izgubio autofokus koji ustvari radi kako spada?

14 godina
offline
HTC agresivno reklamira One M9

Timmy izvini ali idi izdrkaj ili popij Apaurin pa se vrati smiren. Ja ne znam šta je sa tobom? Koji problem sa autofokusom:

Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC agresivno reklamira One M9
phoenix2003 kaže...

Neka crknu zavidni! Ako ste primjetili reklama je u potpunosti snimljena pomoću HTC M9 uređaja koji se jasno vide na stativima. Reklama je odlična, originalna i što je najvažnije lijepo snimljena!

 

Zar stvarno mislis da su reklamu snimali mobitelom, i onda kazu za apple fanboyeve da su ovce.

13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC agresivno reklamira One M9
phoenix2003 kaže...

Timmy izvini ali idi izdrkaj ili popij Apaurin pa se vrati smiren. Ja ne znam šta je sa tobom? Koji problem sa autofokusom:

 ti se šališ ili? pa jesi pogledao taj video? 

, pogledaj razlike između sijene i sunca kako se cijeo vrijeme primjerno balancira, onda koliko vremena treba da se izoštri slika, trese se non stop 

 dugo treba da se fokusira, konstantno se mijenja svjetlina (balans bijele i crne), trese se previše, nije teško kao na htc reklami staviti na stativ, isključiti auto focus i da je objekt koji se snima konstantno na mjestu pa dobiti dobru snimku

neda mi se više tražiti daljne dokaze ali uglavnom pogledaj ako nisi već review od

(9:18),
 8:28, evo pogledaj 
 5:37,
 vezano za 4k video 10:09

 

 

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2015 0:29 (timmyzg).
14 godina
offline
HTC agresivno reklamira One M9

Naravno da reklamu nisu snimali mobitelom. Mobitelom se nikakva foto/video ozbiljna djelatnost ne radi, nikakva. Razlog je jednostavan. 

HTC je prvi put s ovim senzorom, još uči i sw ga pegla, a to se već sad vidi u odnosu na stare verzije sw. S6 ima bolji sw za svoj senzor, sto je logicno s obzirom da oni su puno veci igrac i imaju pristup senzoru puno prije nego htc, koji ga dobije gotovog i onda peglaj :) 

 

Zato i dalje smatram da svi ovi telefoni danas imaju jako dobre kamere s obzirom na velicine senzora i opfike s kojom raspolazu. Cropanje i pretjerano zumanje je kod svih lose, u nekoga vise u nekoga manje, ali je lose kod svih. Za klasicne fotografije i drustvene mreze i IMove, 4UPx ili nesto srednje kao Appleova 8MP je savrseno, pouzdano i eto :) Sve drugo je overkill. Sto ce mi 4K? Mogu snimat 5 min?? Jupi. HD ili fHD, u 60 FPS je sto meni treba. 

 

Nigdje nisam rekao da HTC ima najbolju kameru, nema, ima kameru s najvise mogucnosti, zanimljivim sw za obradu i efekte. Sigurnu podrsku barem 2 godine.

Kad skijam i snimam suprugu recimo, tu ni OIS ne pomaze :) 

 

Nedavno sam sjedio s prijateljem koji je bio u Rimu na putu par dana. Od 100 slika, on ili supruga mu su na 3 slike? Ostalo su zgrade, panorame, spomenici, ... Da budemo jasni, nema tu umjetnickih slika, ali koliko moras bit debil da na kraju nemas slika sebe ili drage ili prijatelja nego imas panoramu slikanu s mobitelom?? Moras biti malo asocijalan, jeli tako? E onda je reka da sam u pravu i sad mu je za. Sreca zena mu ima nekoliko slika dobrih sa iP4S slikane. Izvrsne su.

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC agresivno reklamira One M9

HTC je objavio na twitter-u da su slow motion kadrovi snimani sa M9 uređajima. https://twitter.com/HTCUSA/status/585136261557424128

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.4.2015 1:04 (phoenix2003).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC agresivno reklamira One M9

26.studeni.2014 htc one m9 4k video test @240 fps hahah seems legit

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
14 godina
offline
Re: HTC agresivno reklamira One M9
kenan.M kaže...

 

Zar stvarno mislis da su reklamu snimali mobitelom, i onda kazu za apple fanboyeve da su ovce.

Naravno da ne mislim. HTC je objavio na twitter-u da je reklama snimana phantom kamerom.

10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC agresivno reklamira One M9
Meni stvarno nije jasna pompa oko tog mobitela,preglomazan i pretežak za 5 inča,prosječan ekran i očajna kamera.
14 godina
offline
Re: HTC agresivno reklamira One M9
Pa kako će ti biti jasna kad ne razumiš :)
ptspclan.com | visit us ^^
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice