HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri

poruka: 37
|
čitano: 5.678
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri".
12 godina
neaktivan
offline
HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri

hebes to.. pa za android treba bar 16 jezgri  da se imenik otvori. 4gb rama min .. i ako nije uhd na ekranu od 5 " to je smece jel bi se mogao vidjet i piksel pod mikroskopom

 

{#}

xfact
Moj PC  
7 20 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri

Kupi si onda nokia 3310 i ne se*i.

 

Za svakog ima mobitel. Netko voli imat najbolje pa makar nemalo opravdanja u realnom korištenju, nekog nije uopce briga kakav mobitel ima, neko gleda najbolji omjer cijene i kvalitete. To se zove tržište. Ovo što si ti rekao bi netko mogao napisati za citavu lepezu proizvoda...Recimo

 

"hebes to.. pa za autocestu treba bar 16 cilidnara  da se gas otvori prilikom izlaza s naplatnih kucica. 600KS min .. i ako nije carbonske kocnice na točkovima od 20 " to je smece, a boja mora biti ferrari crvena jel bi se mogao vidjet pod mikroskopom da nije ista kao mazda crvena."

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 7:41 (mislav_01).
12 godina
neaktivan
offline
HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri

pa na 3310 je radila fluidnije neg ovaj htc.. zmija je bila 60 fpsa lock.. nemas ti pojma klinac

xfact
Moj PC  
5 20 hvala 0
16 godina
offline
HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri

Je*es i njih i sve ostale, i je*em takav razvoj gdje nisu u stanju napravit bateriju koja može trajati dulje od jednog dana. Nedaj Bože da imaš 3 sata razgovora, onda je pola dana vrh. Briga me za 4 i za 8 jezgri, i za 4GB RAM-a i 128GB unutarnje memorije, napravite više prokletu bateriju koja može izdržati!!

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
19 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri

To je malo širi problem. Cak bi rekao tko prvi "cracka" taj problem da ce zgrnuti ozbiljne novce. Ali nisam siguran kolko proizvođaci mobitela samo imaju s time teškoce i što mogu tu uciniti. Ubiti sve što koristi bateriju poprilicno ima problem sa autonomijom od laptopa, mobitela pa sve do automobila tako da mi se cini da je to neki generalni tehnološki problem. Ili?

 

Baš me zanima hoce li gigafactory što Tesla planira imat ikakav utijecaj na baterije izvan sfere automobila. Sumnjam jer samo citam o smanjenu cijene batery packa nigdje o autonomiji. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 8:37 (mislav_01).
15 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
=xfact= kaže...

pa na 3310 je radila fluidnije neg ovaj htc.. zmija je bila 60 fpsa lock.. nemas ti pojma klinac

Onda koristi nokiu 3310 i ne kupuj jeftine androide koji štekaju. Ili si kupi iphone, to je idealno za korisnike poput tebe.

 

OnT - 64bit, really? Da mi je znat čemu to...

My name is Legion... For we are many!
16 godina
offline
HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri

Ma daj, kako može biti toliki problem, uz milione kvalificiranih stručnjaka i milijarde dolara i eura koji se ulažu u takve industrije nitko nije sposoban napraviti normalnu bateriju?

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
Hacker002 kaže...

Je*es i njih i sve ostale, i je*em takav razvoj gdje nisu u stanju napravit bateriju koja može trajati dulje od jednog dana. Nedaj Bože da imaš 3 sata razgovora, onda je pola dana vrh. Briga me za 4 i za 8 jezgri, i za 4GB RAM-a i 128GB unutarnje memorije, napravite više prokletu bateriju koja može izdržati!!

Diplomiraj kemiju, fino odi na neki institut ili faks i imaš priliku napraviti bateriju. :)

 

Dok te čekamo, možemo kupiti Xperiu Z2, baterija joj traje dosta dugo u odnosu na ostale telefone na tržištu.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
16 godina
odjavljen
offline
HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri

Cisto sumnjam da vec nekakav nezavisni lab nije napravio trajniju bateriju ali je ili dobro podmazan da jos ne izlazi ''van'' s njom ili je sam koncept kupljen od strane nekog velikog igraca koji namjerno odugovlaci . Bitnije je sto vise love izvuci na kratkotrajnije proizvode . Isto je i sa farmacijom , sto se ne isplati , ne ide van makar bilo i po zdravlje pozitivno {#}

Headphone Freak
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri

Pocinje era x64 na androidu...

 

N5 s ARTom na L radi fantazija s tim da je to jos preview verzija...

Ovaj android dok uglancaju, bojim se pomisljat kaj bu bilo...

A sljedeca godina ce tek bit zanimljiva..

 

OT:

Pitanje se namece, kaj bi bilo i di bi zavrsili, da nema tehnoloskog napretka, kaj nije to cilj, pokretac svega...

 

S druge strane svaka novotarija je dobro dosla...

Mislim da ce konkurencija ubrzat jos jace...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
unimatrix001 kaže...

Cisto sumnjam da vec nekakav nezavisni lab nije napravio trajniju bateriju ali je ili dobro podmazan da jos ne izlazi ''van'' s njom ili je sam koncept kupljen od strane nekog velikog igraca koji namjerno odugovlaci . Bitnije je sto vise love izvuci na kratkotrajnije proizvode . Isto je i sa farmacijom , sto se ne isplati , ne ide van makar bilo i po zdravlje pozitivno {#}

 

Ne razumijem kako i na koji način krace trajanje baterije pogoduje bilo kome tko ju koristi u svojim proizvodima?

16 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
mislav_01 kaže...
unimatrix001 kaže...

 

 

Ne razumijem kako i na koji način krace trajanje baterije pogoduje bilo kome tko ju koristi u svojim proizvodima?

Ne pogoduje korisniku vec proizvodjacu . Cesce ces kupiti novu . Zato i je jamstvo na bateriju 6-12 mjeseci , ovisno o proizvodu ( u velikoj vecini slucajeva )

Headphone Freak
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri

I mislio sam na proizvođace, u ovom slucaju mobitela. Jedan Apple da moze bi sigurno ugradio bolju bateriju (retina batery {#}). Imaju resursa na bacanje (keš) recimo tu ne razumijem kakve koristi imaju od loših baterija. 

9 godina
protjeran
offline
HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri

Kako ne razumijes?Imaju neupitnu i bezmozgu podrsku svojih Jabucara,koji niti ne razmisljaju o evenutalnim lsabostima,nego dok vide jabucicu na smartfounu,odmah vade keš...Zasto bi ista poboljsavali,kad iovako imaju 200% prodju...a ne moraju puno investirati u razvoj...Povremeno dodaju inch displayu i to je to.Radujte se neuki...{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.8.2014 10:47 (duhonja).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri

Danas smartfona baterije traju dosta dulje nego prije par godina. 

 

Recimo midrange Xperia M2 - 13 sati video reprodukcije i više od 12 sati WiFi surfanja. 

Ascend Mate 2 - 18 sati WiFi surfanja!! 

 

On topic, ovaj čip bi trebao biti štedljiv jer ima sićušne i super naoredne Cortex A53 jezgre optimizirane za što bolju učinkovitost. 

16 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
mislav_01 kaže...

I mislio sam na proizvođace, u ovom slucaju mobitela. Jedan Apple da moze bi sigurno ugradio bolju bateriju (retina batery {#}). Imaju resursa na bacanje (keš) recimo tu ne razumijem kakve koristi imaju od loših baterija. 

Moze , ali nece . It's all about profit {#}

Headphone Freak
16 godina
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
darko_sam kaže...

Danas smartfona baterije traju dosta dulje nego prije par godina. 

 

Recimo midrange Xperia M2 - 13 sati video reprodukcije i više od 12 sati WiFi surfanja. 

Ascend Mate 2 - 18 sati WiFi surfanja!! 

 

On topic, ovaj čip bi trebao biti štedljiv jer ima sićušne i super naoredne Cortex A53 jezgre optimizirane za što bolju učinkovitost. 

Wow, aj nađi mi WiFi kad putuješ, u autu, autobusu? 3G jede bateriju da je to strašno, pola dana nemožeš imati..

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
sta ste navalili s baterijama?
dobit cete bolje baterije kad prestanete slinit na jezgre, ppi, citace otiska prsta i slicno
dok mogu prodat novi model zahvaljujuci glupostima zasto trositi vrijeme na baterije
11 godina
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
duhonja kaže...

Kako ne razumijes?Imaju neupitnu i bezmozgu podrsku svojih Jabucara,koji niti ne razmisljaju o evenutalnim lsabostima,nego dok vide jabucicu na smartfounu,odmah vade keš...Zasto bi ista poboljsavali,kad iovako imaju 200% prodju...a ne moraju puno investirati u razvoj...Povremeno dodaju inch displayu i to je to.Radujte se neuki...{#}

Ajde Vi Androidaši ostavite se Jabučara. Svaki puta kad se govori o lošim stranama Androida, okrenete priču na Apple.

 

Mene ne zanima je li telefon pod iOS (Apple), pod Androidom (Samsung, LG, HTC i svi ostali koliko god ih ima) ili Windowsima. Ja sam KORISNIK i hoću da mi telefon radi bez zastajkivanja, rušenja aplikacija, a i da je baterija izdržljivija.

Danas imam i iOS i Androd i ima rušenja aplikacija na oba, baterija traje jedan dan i hoću bolje od toga, ne zanima me čiji je.

14 godina
neaktivan
offline
HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri

Ako već ne povečavaju spremnike energije, da li je prelazak na nove procesore poboljšanje potrošnje?

 

Razmislite malo, ovdje imamo problem sa "autom" koji ima nedovoljno veliki rezervar, a koji se iz nekog razloga za sada ne može povečati.

Zbog svega toga mene, a i ove koji su spomenuli baterije, zanima da li će im smartphone u kombinaciji sa optimiziranijim OS-om i naprednijim hardwareom trošiti manje električne energije?

 

Produljeno vrijeme rada korisnici vide u kapacitetnijim baterijama, no pitam se što bi bilo kada bi se s vremenom dogododilo ono što se događa sa današnjim motorima, povećanje iskoristivosti uz istu potrošnju.

 

Vidjeti ćemo testove novih uređaja, pa ćemo biti pametniji.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri

Ovo više nije humano,koji će mi qrac 8 jezgreni cpu i 4gb rama na mobitelu?
Sasvim fluidno radi i s 4jezgrenim procom i 2gb rama,samo bjesni hw trpaju bespotrebno u smartphonove,stvarno su mogli se s baterijom pozabaviti.

 

Sony Z1 kontakt:evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
kruskar kaže...

Ovo više nije humano,koji će mi qrac 8 jezgreni cpu i 4gb rama na mobitelu?
Sasvim fluidno radi i s 4jezgrenim procom i 2gb rama,samo bjesni hw trpaju bespotrebno u smartphonove,stvarno su mogli se s baterijom pozabaviti.

 

Telefonski imenik još trza...

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
11 godina
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
Tonči kaže...
kruskar kaže...

Ovo više nije humano,koji će mi qrac 8 jezgreni cpu i 4gb rama na mobitelu?
Sasvim fluidno radi i s 4jezgrenim procom i 2gb rama,samo bjesni hw trpaju bespotrebno u smartphonove,stvarno su mogli se s baterijom pozabaviti.

 

Telefonski imenik još trza...

nadam se da samo provociras, makar to ne bi, ti, smio raditi! :D

13 godina
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
Tonči kaže...
kruskar kaže...

Ovo više nije humano,koji će mi qrac 8 jezgreni cpu i 4gb rama na mobitelu?
Sasvim fluidno radi i s 4jezgrenim procom i 2gb rama,samo bjesni hw trpaju bespotrebno u smartphonove,stvarno su mogli se s baterijom pozabaviti.

 

Telefonski imenik još trza...

Na Z1 netrza,a bome ni na Note 2 s custom romom ;)

Tako da nedipr.

Sony Z1 kontakt:evilmage007@gmail.com skype evilmage007
9 godina
protjeran
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
gordan0810 kaže...

Ajde Vi Androidaši ostavite se Jabučara. 

Eto,ali stvarno me uvredi,misleci da mogu biti fanboy Androida{#}...Ja sam mirni i tihi poklonik WP smurtfounova...{#}

14 godina
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
Kaće bit 128-bita i 16 jezgri?
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
darko_sam kaže...

Danas smartfona baterije traju dosta dulje nego prije par godina. 

 

Recimo midrange Xperia M2 - 13 sati video reprodukcije i više od 12 sati WiFi surfanja. 

Ascend Mate 2 - 18 sati WiFi surfanja!! 

 

On topic, ovaj čip bi trebao biti štedljiv jer ima sićušne i super naoredne Cortex A53 jezgre optimizirane za što bolju učinkovitost. 

Moja P1i je držala 2 dana slušanja glazbe bez problema uz povremeno igranje igrica. Kad je nisam dirao znala je izdržati po tjedan dana sa 1 baterijom.

Od starog samsung sa windows phoneom isto tako.

--------------------------------------------------------------------------------------------
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
To su sve gluposti jer proizvodjaci vise ne znaju kako dobit kupce i jedino sto im ostaje su procovi i nadam se RAM.
Svi danasnji mobilni OSovi vrte samo jednu aplikaciju tj nemaju windowing, a i vecina aplikacija nije niti nema potrebe biti multithreading (dual core je uvrh glave). Sve ono sto se vrti u backgroundu ne zahtjeva toliku snagu.
Moj danasnji notebook Dual Core na 2GHz, star 6 godina pojede WP sa quad core za dorucak. Pa se onda pitajte di je otisla sva ta snaga.
14 godina
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
Drazen kaže...
To su sve gluposti jer proizvodjaci vise ne znaju kako dobit kupce i jedino sto im ostaje su procovi i nadam se RAM.
Svi danasnji mobilni OSovi vrte samo jednu aplikaciju tj nemaju windowing, a i vecina aplikacija nije niti nema potrebe biti multithreading (dual core je uvrh glave). Sve ono sto se vrti u backgroundu ne zahtjeva toliku snagu.
Moj danasnji notebook Dual Core na 2GHz, star 6 godina pojede WP sa quad core za dorucak. Pa se onda pitajte di je otisla sva ta snaga.

 

Ne mozes arm i desktop arhitekturu usporedivati.. A i sva ta snaga je otisla u neoptimizirani android.
Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8
16 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire 820 donosi 64-bita i 8 jezgri
Znas zasto usporedjujem? Zato jer govore o "desktop replacementu" i snazi komparabilnom s desktopm (bez spominjanja kojeg, misli se na zadnji).
A kako software utjece na brzinu vidi se jako lijepo usporedbom brzine Visual Studia 12 i 13. Nedaj boze usporedit njih sa VS 6.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice