HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa

poruka: 26
|
čitano: 2.721
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa".
12 godina
offline
HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa

Bravo za HTC.

Izgleda da su se pokazali s desetkom.

Bila bi šteta da s tržišta ode jedan od većih proizvođača. Ovo će ih valjda izvući iz poslovnih gubitaka.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
offline
HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa

Hajde neka jednom krene i HTC-u! 

Podosta dugo vremena ih pratim i po mojem skromnom subjektivnom viđenju, do sada nisu imali ljepši gadget od DHD i One modela, plus i ovu 10-tku, pa ako su u naletu, sretno im bilo, želim im sve najbolje! 

ATJ Lučko
Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa
ATJLučko kaže...

Hajde neka jednom krene i HTC-u! 

Podosta dugo vremena ih pratim i po mojem skromnom subjektivnom viđenju, do sada nisu imali ljepši gadget od DHD i One modela, plus i ovu 10-tku, pa ako su u naletu, sretno im bilo, želim im sve najbolje! 

 Svojedobno sam patio na One S, ali nažalost nikada nisam kupio taj mobitel.

 

http://phonesdata.com/files/models/HTC-One-S-706.jpg

11 godina
neaktivan
offline
HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa

Znači ove godine apsolutno stopostotno ne kupujem nexusa.

 
4 8 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa
Predator003 kaže...

Znači ove godine apsolutno stopostotno ne kupujem nexusa.

 

Imam 6p, odlican mob, odlican.

15 godina
offline
Re: HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa
kingofthenight kaže...
Predator003 kaže...

Znači ove godine apsolutno stopostotno ne kupujem nexusa.

 

Imam 6p, odlican mob, odlican.

 Pa i ja isto i bas zato necu kupit novi :D

 

Salim se, ali ne svida mi se to sto ce ga HTC proizvodit...vec vidim kako ce bit korak unazad po svemu osim performansama

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa

Možeš malo pojasniti, korak u nazad u odnosu na Huawei?

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa
kingofthenight kaže...
Predator003 kaže...

Znači ove godine apsolutno stopostotno ne kupujem nexusa.

 

Imam 6p, odlican mob, odlican.

 

I ja od nedavno. Oduševljen sam telefonom.

15 godina
offline
Re: HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa
Da, korak unazad.


Koliko god ja mrzio AMOLED, bolji je ekran od ovog u HTC 10. Kamera je i dalje bolja na 6P nego u 10ki a isti je senzor, cak 10ka ima vecu blendu.
Izrada 6P je fenomenalna i stvarno sam odusevljen, bas neki dan mi je bio u dzepu i naglo sam se morao presavit. Mislio sam da je gotovo, da je mobitel puko i savinut na pola lol...apsolutno nista.


Jedino sto je HTCe uvijek izdvajalo je bio dizajn i softver. Bojim se da tu kod Nexusa nema mjesta za njih.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa

Jedino se mogu složiti za ekran a kamera je bolja kod 6P, isti senzor a veći otvor blende i OIS kod HTC-a. 

A da ne kažem općenito o kvaliteti Huweia kao proizvođača u odnosu na HTC..

15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa
Mitch kaže...
Da, korak unazad.


Koliko god ja mrzio AMOLED, bolji je ekran od ovog u HTC 10. Kamera je i dalje bolja na 6P nego u 10ki a isti je senzor, cak 10ka ima vecu blendu.
Izrada 6P je fenomenalna i stvarno sam odusevljen, bas neki dan mi je bio u dzepu i naglo sam se morao presavit. Mislio sam da je gotovo, da je mobitel puko i savinut na pola lol...apsolutno nista.


Jedino sto je HTCe uvijek izdvajalo je bio dizajn i softver. Bojim se da tu kod Nexusa nema mjesta za njih.

 

vidi se da čovjek zna šta priča, koristi htc 10 već pola godine pa točno zna koje su mu jake strane a koje slabosti

15 godina
offline
HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa

Znaci HTC je nefer na zadnjem mjestu velikih proizvodaca i izvan top 10 jer su mu najkvalitetniji uredaji na trzistu? To hocete rec?

 

Ne razumijem vas stvarno. HTC je bio moja najdraza kompanija. Na XDA sam razvijao 3-4 godine za Nexus One (kojeg i dalje imam, cak ugravirano ime imam jer sam uzeo u prvih 200 kupaca - toliki sam fanboy bio) i za HTC HD2.

 

Ali od tada zbilja tonu i tonu i to s razlogom. Svaki flagship im je prosjecan, ukljucujuci i HTC 10 koji ima stravican dizajn u odnosu na M7/8/9.

Dizajn, imidz i ime prodaje telefone. Bojim se da je HTC izgubio svo troje, ali nadam se da nije.

 

 

Huawei je bolja kompanija, da. Imaju manje servisnih kvarova, u top 5 su proizvodaca po prodaji vec 3 godine i trenutno imaju 2 od 4 najbolje kamere na trzistu (P9, 6P). To sto ne zelite prihvatiti da je kinez, vasa stvar.

Nexus 6P review: the best Android phone - The Verge. Naslov clanaka govori dovoljno.

 

 

 

A i suludi ste ako mislite da HTC moze napraviti phablet s top hardverom za manje od 500$. 

 

Kostat ce najmanje 650$, kao sto im je propao i Nexus 9.

 

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://facebook.com/MandicPhoto
 
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa

Kupili smo od Amazona osam komada 6P uređaja za potrebe razvoja aplikacija (istovremeno razne verzije sustava na njima). Toliko su dobri da je već dvoje kolega otkupilo po jedan uređaj za privatnu upotrebu sebi i nekome u obitelji. Ovog tjedna ćemo prodavati višak, ali vjerojatno ću i ja kod sebe zadržati barem jednog. Trenutno je to najbolji Android telefon, makar ne bio "fancy" medijski kako je npr. S7.

Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa
Tonči kaže...

Kupili smo od Amazona osam komada 6P uređaja za potrebe razvoja aplikacija (istovremeno razne verzije sustava na njima). Toliko su dobri da je već dvoje kolega otkupilo po jedan uređaj za privatnu upotrebu sebi i nekome u obitelji. Ovog tjedna ćemo prodavati višak, ali vjerojatno ću i ja kod sebe zadržati barem jednog. Trenutno je to najbolji Android telefon, makar ne bio "fancy" medijski kako je npr. S7.

 Super mi je kad Tonči uleti u temu, krene kvalitetnija diskusija :D

 

 

S7 Edge mi je okej, ali bilo mi mi jako drago da recimo Samsung napravi Nexus verziju Note-a 6.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
odjavljen
offline
HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa

Zezaj ti, ali stvarno je all-around dobar uređaj. Boja je malo loša na onom rubnom dijeli gdje je kamera, ali tu se i iPhone izliže. Dizajnerski je moglo i bolje, no meni se sviđa. Tehnički vrlo dobar uređaj. Da Samsung izda Nexusa, vjerojatno bi S7Edge Nexus bio iznimno opak telefon, ali Samsung ima problem s TouchWizom. Da stavimo čisti Android na S7, bez problema bi bio ispred 6P ili bilo čega drugog, uključujući ne-Android tj. iPhone.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa
Tonči kaže...

Zezaj ti, ali stvarno je all-around dobar uređaj. Boja je malo loša na onom rubnom dijeli gdje je kamera, ali tu se i iPhone izliže. Dizajnerski je moglo i bolje, no meni se sviđa. Tehnički vrlo dobar uređaj. Da Samsung izda Nexusa, vjerojatno bi S7Edge Nexus bio iznimno opak telefon, ali Samsung ima problem s TouchWizom. Da stavimo čisti Android na S7, bez problema bi bio ispred 6P ili bilo čega drugog, uključujući ne-Android tj. iPhone.

 Ako pricas o 6P, u poweruser rukama to je zasigurno najbolji Android telefon ikad izdan.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa
Mitch kaže...

Znaci HTC je nefer na zadnjem mjestu velikih proizvodaca i izvan top 10 jer su mu najkvalitetniji uredaji na trzistu? To hocete rec?

 

 

 

hoću reć da si izgadia i otpisa mobitel koji si dosad vidia samo na internetu

 

ajde a da sad i čujem, šta je falilo npr jednoj m8ici

15 godina
offline
Re: HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa
karlanal kaže...
Mitch kaže...

Znaci HTC je nefer na zadnjem mjestu velikih proizvodaca i izvan top 10 jer su mu najkvalitetniji uredaji na trzistu? To hocete rec?

 

hoću reć da si izgadia i otpisa mobitel koji si dosad vidia samo na internetu

 

ajde a da sad i čujem, šta je falilo npr jednoj m8ici

 To što je u trenutku izlaska bio prosječan flagship sa ispodprosječnom kamerom za iznadprosječnu cijenu. Eto jednostavno rečeno.

 

Nudio je sve što je nudio jedan LG Nexus 5, samo u metalnom pakiranju sa 10% većom baterijom. Za DUPLU cijenu. A radio je većinu stvari nešto sporije i čekao po 8 mjeseci na update.

 

Samo da napomenem, to mi je zbilja bio super telefon zato sto je imao super izradu i zvucnike. Ali nije bio nikako isplativ sve do recimo sada, ako te nije briga za kameru.

Mislilo se da je BoomSound nepobjediv zvucnik, a Nexus 6P eto obrisao pod njime.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 17:43 (Mitch).
15 godina
neaktivan
offline
HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa

aha, znači bio je prosječan flagship, po ovome šta kažeš kao i nexus 5

zvučnici su u ono vrime bili miljama ispred ostalih a kamera i nije bila toooliko loša na kako lošem glasu je bila

šta je po tebi onda bio dobar ili top flagship u ono vijeme, i molim te nemoj mi reć samsung 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa
karlanal kaže...

aha, znači bio je prosječan flagship, po ovome šta kažeš kao i nexus 5

zvučnici su u ono vrime bili miljama ispred ostalih a kamera i nije bila toooliko loša na kako lošem glasu je bila

šta je po tebi onda bio dobar ili top flagship u ono vijeme, i molim te nemoj mi reć samsung 

 LG G2/G3 i Xperia Z2.

 

 

Jako jako zaokruženi telefoni.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 18:49 (Mitch).
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa
Mitch kaže...
karlanal kaže...

aha, znači bio je prosječan flagship, po ovome šta kažeš kao i nexus 5

zvučnici su u ono vrime bili miljama ispred ostalih a kamera i nije bila toooliko loša na kako lošem glasu je bila

šta je po tebi onda bio dobar ili top flagship u ono vijeme, i molim te nemoj mi reć samsung 

 LG G2/G3 i Xperia Z2.

 

 

Jako jako zaokruženi telefoni.

 

hahahahaa, sve je rečeno

15 godina
offline
Re: HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa

Znači HTC M8 je smartphone 2014. godine?

Mogu zapravo reći i Xperia Z3 budući da je izašla te godine. A lista telefona koje bi uzeo prije M8 se produžuje sa iPhone 6, Nexus 6, Note 4...

 

EDIT - po tvojim postovima zaključujem da si žešći HTC fanboy...nema smisla raspravljati se s nekim takvim.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 18:55 (Mitch).
15 godina
neaktivan
offline
HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa

a sigurno je bolji od ovih nabrojanih sa tvoje strane, lg top flagship, jedino dobro na tom telefonu je omjer ekrana i tijela, ali onaku plastičnjaču nazvat top flagshipom, daj molim te

 

jedino di se slažemo je da je huawei 6p prejeben mobitel

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa
karlanal kaže...

a sigurno je bolji od ovih nabrojanih sa tvoje strane, lg top flagship, jedino dobro na tom telefonu je omjer ekrana i tijela, ali onaku plastičnjaču nazvat top flagshipom, daj molim te

 

jedino di se slažemo je da je huawei 6p prejeben mobitel

 Pa očito ga nisi koristio.

 

Najviše inovacija koje koristiš danas je donio upravo G2. (D2TW...)

 

G2 je takoder imao 6h SOT bez problema...zbilja od G2 jedini zaokruzen telefon je upravo 6P.

 

Ali ne da mi se pricati oko tog vise, ukusi su kao supci svatko ima svog.

Ja samo dajem svoj uvid buduci da mijenjam telefone na tromjesecnoj bazi (osim Nexusa 6P, njega sam bas kupio jer ga koristim internacionalno, trenutno uz njega imam S6 Edge na americkoj kartici od ljeta), a razvijam na njima pa zato i detaljno pregledavam svaki telefon i pokusavam dati objektivno misljenje.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.4.2016 19:25 (Mitch).
15 godina
neaktivan
offline
HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa

koristia sam g3 dovoljno dugo da mi nikako ne može bit top flagship kad je plastikaner

 

a m8ici zamjeraš cijenu i onda spomeneš iphone 6, malo nelogično zar ne 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
HTC će ove godine proizvesti oba Nexusa

U posljednjih par godina sam probao i koristio sve flagship telefone. Izdvojio bih iPhone (najbolji zaokruženi telefoni), a od Androida su me se dojmili: G3, Z2, M8 (zamjerka jedina je bila što je pretežak, meni je noćna kamera važnija od dnevne pa mi je odgovarao), S6Edge+ (ne obični), Nexus 6, Z3C, Z5C, Nexus 6P i S7Edge. To su sve telefoni koje bih bez ustručavanja koristio kao privatne dulje vrijeme.

Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice