HTC odustao od pametnog sata?

poruka: 19
|
čitano: 2.917
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC odustao od pametnog sata?".
14 godina
neaktivan
offline
HTC odustao od pametnog sata?

Ako je to istina i stvarno nece proizvodit pametne satove onda se potpuno slazem sa njima.

Ne vidim razlog zasto bi neko kupio taj smartwatch (istina je da dobijes obavijesti, ali isto tako dobijes obavijest na smartphone koji ti je u dzepu), a nije istina da toliko ljudi na svijetu ima viska para. Ako bi vec morao birati, to bi bio Moto 360 i to samo zato jer ima super dizajn (njega bi kupio i da nije smartwatch), a ne oni kvadratasti koji izgledaju kao oni stari mini kalkulatori.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 21:38 (Luksy).
 
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC odustao od pametnog sata?
Luksy kaže...

Ako je to istina i stvarno nece proizvodit pametne satove onda se potpuno slazem sa njima.

Ne vidim razlog zasto bi neko kupio taj smartwatch (istina je da dobijes obavijesti, ali isto tako dobijes obavijest na smartphone koji ti je u dzepu), a nije istina da toliko ljudi na svijetu ima viska para. Ako bi vec morao birati, to bi bio Moto 360 i to samo zato jer ima super dizajn (njega bi kupio i da nije smartwatch), a ne oni kvadratasti koji izgledaju kao oni stari mini kalkulatori.

 

Bragging.

 

Ne stvarno, ja lično ne vidim poentu za smartwatch. Pa čovječe sat ti služi da vidiš koliko je sati i ćao, šta ja sad trebam biti toliko opterećen sa obavijestima i tim stvarim..isto tako i za prsten.

 

Ali generalno gledajući, ljudi (kompanije), hoće da budu među prvima koji će izbaciti ovako nešto na tržište, pa onda da budu najbolji prodavaoci tog proizvoda i šta još ne.

U meni ostaje samo bol i bijes. - Mel
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 21:53 (Aliser).
13 godina
offline
HTC odustao od pametnog sata?

Hmmmmmm, baš se pitam zašto {#} ?!?!

 

Možda zato jer ne mogu staviti stereo zvučnike na ta smartuhren {#} !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC odustao od pametnog sata?

Nazovi pametni satovi su najveca glupost koja je izmisljena...sta trebam svako vece skidati sat i kaciti ga na punjac? Sat sluzi da kaze vrijeme, stavim ga na ruku i sledecih 4 godine zaboravim na bateriju...

Moj PC  
4 6 hvala 0
14 godina
offline
HTC odustao od pametnog sata?

Već sam mislio napisat, da sam se i ja odlučio na proizvodnju smartvoča.

Gdje se god okrenem, iskaču smartvočovi.

Otvorim frižider, eto ga u majonezi.

 

Ovoliko buke oko nekakve gluposti poput ovoga, dugo nije bilo.

Osobno, ipak bi se odlučio za komad Švicarca ''u zalasku karijere''.

Moj PC  
6 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC odustao od pametnog sata?

Neznam zasto svi hocu da sve na nama bude digitalizirano, PA LJUDI, to nije pozitivna stvar. Dosta nam je mobitel, a oni bi naočale i sat i neznam kakve sve gluposti ne. A hebiga, znam da kompanije lijepo zaradjuju na svemu tome, al nama to netreba i mi smo glupi jer kupujemo (pa mislim stvarno, to je ljenost na vrhuncu - da ti se neda vadit mobitel iz dzepa pa moras na smartwatch :D ).

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: HTC odustao od pametnog sata?
malina22 kaže...

Nazovi pametni satovi su najveca glupost koja je izmisljena...sta trebam svako vece skidati sat i kaciti ga na punjac? Sat sluzi da kaze vrijeme, stavim ga na ruku i sledecih 4 godine zaboravim na bateriju...

Pa onda barem zbog nekog higijenskog minimuma i mislim da nije problem svaku vecer skidat sat jer 

budimo iskreni nekad smo i za mobitele govorili tko ce ih punit svaku noc, medutim danas je to cisto normalno.

15 godina
offline
Re: HTC odustao od pametnog sata?
malina22 kaže...

Nazovi pametni satovi su najveca glupost koja je izmisljena...sta trebam svako vece skidati sat i kaciti ga na punjac? Sat sluzi da kaze vrijeme, stavim ga na ruku i sledecih 4 godine zaboravim na bateriju...

Telefon je napravljen da bude doma u hodniku kod ulaznih vrata i uštekan u zid. Koji vrag ga imaš nositi okolo.

 

tata
14 godina
offline
Re: HTC odustao od pametnog sata?
Zemljanin kaže...

Pa onda barem zbog nekog higijenskog minimuma i mislim da nije problem svaku vecer skidat sat jer 

budimo iskreni nekad smo i za mobitele govorili tko ce ih punit svaku noc, medutim danas je to cisto normalno.

Da samo razlika je što si mob ionako punio svakih par dana/ jednom na tjedan, dok bateriju na satu nisi ni uzimao u obzir jer traje godinama.

 

Znači razlika je par godina (obični sat) ili 1 dan (ili ni jedan - Moto 360), previše.. kod mobitela je puno manja razlika.

 

Osobno nemam niš protiv smartwatcha, ne privlače me ali bi ih možda i uzeo u obzir da baterija traje minimum 1mj (ili da se pune npr solarno) i da ne služe samo kao dodatak smartphoneu za lakše handleanje notifikacija i sl nego da su neovisan uređaj sa puno korisnijim featurima nego što je to sad slučaj.

Disregard the constabulary.
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.9.2014 22:50 (nontryer).
10 godina
neaktivan
offline
HTC odustao od pametnog sata?

Nije mi jasan koncept tih proizvoda. Ako mi daje notifikacije sa telefona koji je udaljen pola metra cijelo vrijeme, to nema svrhe. Medicinski podaci, koga to zanima od mlađe populacije a starija ga neće kupovati jer nisu precizni (puls, tlak). Mjerenje pozicije i pređene udaljenosti, za to već postoji hrpa aplikacija i uređaja. Opće mi nije jasno kako bi takav proizvod postao masovno korišten.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC odustao od pametnog sata?
disk c kaže...

Nije mi jasan koncept tih proizvoda. Ako mi daje notifikacije sa telefona koji je udaljen pola metra cijelo vrijeme, to nema svrhe. Medicinski podaci, koga to zanima od mlađe populacije a starija ga neće kupovati jer nisu precizni (puls, tlak). Mjerenje pozicije i pređene udaljenosti, za to već postoji hrpa aplikacija i uređaja. Opće mi nije jasno kako bi takav proizvod postao masovno korišten.

Nekad je teško i nezgodno vaditi 6-7" iz džepa samo da bi vidio notifikaciju ili promijenio pjesmu.

Swedish latin super funk.
12 godina
offline
HTC odustao od pametnog sata?

Napokon netko pametan,koji qrac će mi sat ako mu baterija nedrži više od 12-24h.

 

EDIT
Za kolegin post iznad mene,pa gle trenutno imam 5.5"(note 2) i još nisam nikad imao problema da je nezgodno mi ga izvaditi iz đepa i "promjeniti pjesmu ili vidjeti notifikaciju".

Sony Z1 kontakt:evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.9.2014 6:41 (kruskar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC odustao od pametnog sata?

sad nam treba još samo "pametna" naušnica/kost u nosu koji će nas obavijestiti kako je na "pametan" sat stigla obavijest o poruci na "pametnom" telefonu. nadam se (intimno) i "pametnijem" pacemakeru, koji će elektrostimulirati srce kad ugledam dobrog komada te, posljedično, pametnoj pumpi lančano povezanoj sa svime dosad navedenim, koja će u spužvasto tkivo upumpati dovoljno krvi da se vidi raskoš. {#}

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: HTC odustao od pametnog sata?
Aliser kaže...

Bragging.

 

Ne stvarno, ja lično ne vidim poentu za smartwatch. Pa čovječe sat ti služi da vidiš koliko je sati i ćao,šta ja sad trebam biti toliko opterećen sa obavijestima i tim stvarim..isto tako i za prsten.

 

Ali generalno gledajući, ljudi (kompanije), hoće da budu među prvima koji će izbaciti ovako nešto na tržište, pa onda da budu najbolji prodavaoci tog proizvoda i šta još ne.

Pa covjece mobitel ti sluzi da nazoves i primis poziv i ćao :facepalm:

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.9.2014 14:51 (F10EXX).
12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC odustao od pametnog sata?
zabranjeniples kaže...

Već sam mislio napisat, da sam se i ja odlučio na proizvodnju smartvoča.

 

Da sam se ja odlučio na proizvodnju smartvoča- polio bih se kantom 'ladne vode. lol

10 godina
neaktivan
offline
Re: HTC odustao od pametnog sata?

I ja isto smatram da je bezveze smartwach tj meni je dosta isto smartphone :) 

 

inače kada iscrpe smartwatch trziste, možda da se okrenu nečemu ovakvome (pogledajte prilog) .  cure bi dobivale obavjesti sa morseovom abacedom recimo kada dobe poruku. Siri ili zortana ili googleov glasovni posluzitelj ce morseovom abecedom izgovoriti sto pise u poruci. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.9.2014 17:12 (Markić7).
9 godina
offline
Re: HTC odustao od pametnog sata?
Markić7 kaže...

I ja isto smatram da je bezveze smartwach tj meni je dosta isto smartphone :) 

 

 

 

Prije par godina pricali smo kaj ce nam smartphone jer imamo laptope itd... povijest se ponavlja... {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC odustao od pametnog sata?
Zemljanin kaže...

Prije par godina pricali smo kaj ce nam smartphone jer imamo laptope itd... povijest se ponavlja... {#}

Uz onu pricu da se mobitel koristi samo za pozive i poruke dok za fotografiranje imamo digitalni fotoapart  (od izdanja novijih mobitela pad prodaje jeftinih kompaktinih fotoaparata je za oko 80%)

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2014 12:25 (ezacro).
14 godina
offline
Re: HTC odustao od pametnog sata?
Osobno vjerujem da je ovo od HTC-a jako pametan potez. Dok god baterije ne dođu na razinu da se sarovu pune barem jednom u 7-15 dana, nemaju po meni smisla nikakvog. Imam 5 satova koje koristim, ovisno o svrsi, sport, posao, casual i razne kombinacije. Bez sata sam ko' bez noge. Svidjaju mi se pametni satovi, ali ta baterija i punjenje sata mi je veći minus nego svi plusevi. Mislim da će njihovo doba doći kroz dvije tri godine. Vidjeti ćemo kako će se pokazat ApplesWatch, koji se meni osobno trenutno najviše svidja.
ptspclan.com | visit us ^^
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice