HTC One M9 noćna mora za servisere

poruka: 9
|
čitano: 2.927
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One M9 noćna mora za servisere".
15 godina
offline
HTC One M9 noćna mora za servisere

pa to i nije namijenjeno popravljanju. ionak će za dva tjedna izaći nov model. opća zamisao je - kupi novo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: HTC One M9 noćna mora za servisere
Ne znam za ostale, ali ovo mi ne cini neki problem, bas naprotiv, kao sto je bila situacija M7ice sa rozom kamerom, jednostavno smo dobili novi uredaj, buduci da ga ni ovlasteni servis (agram) nije mogao popraviti, sve do nedavno
9 godina
neaktivan
offline
HTC One M9 noćna mora za servisere

....

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2015 13:02 (skyhawk10).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
HTC One M9 noćna mora za servisere

Tako je to kada ljudi žele unibody dizajn, ljepotu uređaja, premium materijale i ostale budalaštine sklone ljudima koji smartphone ne znaju niti koristiti. Bitno da im je mobitel lijep.

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC One M9 noćna mora za servisere

Danas se nista ne isplati popravljati i to je glavna ideja proizvodnje. Drugi problem je cijena popravka tj cijena radnog sata. Popravlja se koliko moze samo u zemljama ala Hrvatska (kod nas sve manje). Ja sam gubio dane na popravke i kako to naplatit? Recimo, izgubim 10 sati da skuzim da je krepo dio koji kosta 10kn. Koliko naplatit? 2000kn koliko bi bila cijena radnih sati? Automehanicar to moze naplatit, ali elektronicar ne. No fala Bogu stvari se i kod nas polako mjenjaju i ljudi pocinju cijenit necje znanje i rad. Rezultat - nema popravka.

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
HTC One M9 noćna mora za servisere

Ja mislim da je Ajar zapravo netko iz bug redakcije kojemu je cilj pokrenuti šo više tema, u 70% njih on napiše prvi komentar te se kasnije izgubi. 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One M9 noćna mora za servisere
badboycro kaže...
Ne znam za ostale, ali ovo mi ne cini neki problem, bas naprotiv, kao sto je bila situacija M7ice sa rozom kamerom, jednostavno smo dobili novi uredaj, buduci da ga ni ovlasteni servis (agram) nije mogao popraviti, sve do nedavno

 

Ako se dobro sjecam to nisu bili novi vec refurbished uredaji koji su znali biti ogrebani i slicno pa to i nije neka sreca.

12 godina
neaktivan
offline
HTC One M9 noćna mora za servisere

Ne znam zašto svi komentarišu kao da je ovo neki trend? Kao danas se ništa ne popravlja. Ovo je isključivo problem kod HTC-a, možda i još nekih proizvođača. Ali od ovih poznatijih nisam vidio nijedan drugi da je ovakav hrkljuš u mobitelu kao u M7, M8 i M9.

Nokia je za ovo space shuttle. A da ne govorim kakva su umjetnička djela bili Siemensovi mobiteli. Ipak je to bila njemačka kvaliteta.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC One M9 noćna mora za servisere

Ajd kad smo u tom fazonu, iznenadilo me da se Edge mrvicu bolje popravlja, ali opet, nije ni on bajka:
-Samsung Galaxy S6 Edge Repairability Score: 3 out of 10
Evo na brzinu još ifixit naguglanih popularnijih gadgeta:
-Samsung Galaxy S6 Repairability Score:4 out of 10
-Apple Watch Repairability Score: 5 out of 10
-Apple MacBook 2015 Repairability Score: 1 out of 10
-Apple iPhone 6 Repairability Score: 7 out of 10
-Sony Xperia Z3 Repairability Score: 7 out of 10

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.5.2015 3:31 (overhaul).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice