HTC One stigao u Hrvatsku

poruka: 190
|
čitano: 21.073
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One stigao u Hrvatsku".
13 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Ajde neka, napokon nešto "revolucionarno" nakon dužeg vremena ...Ovaj One X mi se posebno sviđa{#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Je to bilo za taj mobac ili neki drugi kada su napisali da u USA dolazi sa Qualcommom, a u EU sa Tegrom, te da je Qualcommova verzija osjetno brza?

 

Ne znam sto reci za telefon kojem se ne moze zamjeniti baterija (znaci nakon jedno godinu dana koliko je zivotni vijek baterije u smece i kupi novi telefon) i za kojega su napisali da se mora dva puta dnevno puniti ako se radi nesto ozbiljnije.

Imam HTCe zadnjih 5 - 6 godina i mogu reci da vec nakon godinu do godinu i pol prekidaju support. Jako dobro ako telefon platis 4000kn. Upravo toliko je i zivotni vijek baterije (na zadnja 3 HTCa nakon cca godinu dana izgubi barem 30 - 40% kapaciteta).

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
kule93 kaže...

Ovaj One X mi se posebno sviđa{#}

ma daj? {#}

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
14 godina
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Čitao sam više recenzija i ono što mi se posebno nije svidjelo je vrlo mali fps pri snimanju.Ponekad čak i 19 sličica po sekundi. Takodjer su spomenuli da softver na njemu i nije baš fluidan

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Ništa čudno...Htc nikada nije bio u vrhu po pitanju kamere iako bi trebali poraditi na tome...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Drazen kaže...

Je to bilo za taj mobac ili neki drugi kada su napisali da u USA dolazi sa Qualcommom, a u EU sa Tegrom, te da je Qualcommova verzija osjetno brza?

 

Ne znam sto reci za telefon kojem se ne moze zamjeniti baterija (znaci nakon jedno godinu dana koliko je zivotni vijek baterije u smece i kupi novi telefon) i za kojega su napisali da se mora dva puta dnevno puniti ako se radi nesto ozbiljnije.

Imam HTCe zadnjih 5 - 6 godina i mogu reci da vec nakon godinu do godinu i pol prekidaju support. Jako dobro ako telefon platis 4000kn. Upravo toliko je i zivotni vijek baterije (na zadnja 3 HTCa nakon cca godinu dana izgubi barem 30 - 40% kapaciteta).

 

Većina današnjih proizvoda napravljena je da traje što kraće. Moraju trajati onoliko koliko su pokriveni jamstvom. Sve duže od toga je plus za korisnika, a minus za proizvođača nekog proizvoda jer nećeš kupiti novi proizvod nego ćeš koristiti stari.

 

Isto vrijedi i za potrošne dijelove poput baterija. Meni baterije traju oko 2 godine, a prilikom kupovine zamjenskih baterija, trgovci me redovito uvjeravaju kako ću upravo kupljenu bateriju morati zamijeniti za godinu dana ili prije.

 

Ima ljudi kojima je telefoniranje dio posla, ali takvi, ako su pametni, ne kupuju skupe igračke koje moraju puniti nekoliko puta dnevno, osobito ako su često na terenu tj. dalje od utičnice (bilo koje vrste). Ne znam zašto se ljudi bore rukama i nogama protiv "glupih" ultra jednostavnih mobitela koji mogu izdržati cjelodnevno korištenje i muče se "pametnim" telefonima koji ne mogu izdržati intenzivno korištenje?

 

Zar je takva sramota imati običan mobitel na stolu u kafiću kraj svih "pametnih" mobitela? Što fali ovom mobitelu http://www.gsmarena.com/samsung_c3350-4271.php koji ima vrijeme čekanja do 1000 sati i vrijeme razgovora do 19 sati? Idealan je za nekoga kome treba izdržljiv mobitel koji će ga "pratiti" cijeli dan.

12 godina
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

pa dobro osobno meni utičnica je uvjek pri ruci i razumljivo je da uz 4 - ero jezgreni proc i veliki ekran nemoze baterija bit dominantna na mobitelu taj mobitel definitivno kao ni ostali skupilji telefoni nisu za nekog ko je od terena i dugo odsutan .. za takve se stvari kupi ovakav mobitel + jedan koji ima jaku bateriju mada takve lose mobove mos nabavit po 100 200 kn tako da opce nije frka ako imas za ovaj mob mozes si priustit i neki jeftin za teren i razgovore a nakon sta dodes s terena pa pozelis malo multimedije čeka te HTC one :D

 

i odkud ti da se neko buni protiv "glupih" telefona ?

 

{#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
HTC One stigao u Hrvatsku
Ne kuzim o kakvom trosenju baterije vi pricate ? Evo imam 3gs vec 2 godine i ne gasim ga i punim ga barem jednom dnevno (igram igre i surfam puno) i nisamrimjetio nikakvu degradaciju baterije, uvjek isto traje.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Danas sam ga malo isprobavao u dućanu. Sve je toliko brzo da čovjek nemože vjerovati. Mobitel prirodnije leži u većoj šapi, ako imate manju ruku neće baš biti osobito spretno držati ga. Ono što me je začudilo je težina. Za mobitel te veličine očekivao sam da će biti teži.

Što se tiče materijala izrade ne ulijeva pretjerano povjerenje, možda zbog bijele boje uređaja koja je bila na raspolaganju za isprobavanje, mada moram priznati da zbog samog načina obrade, kada ga uzmeš u ruku mobitel lijepo leži i nije sklizak.

Dućan u kojem sam ga isprobavao je Se-mark u Mercator centru (Zagreb Vukovarska).

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
 
1 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Over(C)lock kaže...

pa dobro osobno meni utičnica je uvjek pri ruci i razumljivo je da uz 4 - ero jezgreni proc i veliki ekran nemoze baterija bit dominantna na mobitelu taj mobitel definitivno kao ni ostali skupilji telefoni nisu za nekog ko je od terena i dugo odsutan .. za takve se stvari kupi ovakav mobitel + jedan koji ima jaku bateriju mada takve lose mobove mos nabavit po 100 200 kn tako da opce nije frka ako imas za ovaj mob mozes si priustit i neki jeftin za teren i razgovore a nakon sta dodes s terena pa pozelis malo multimedije čeka te HTC one :D

 

i odkud ti da se neko buni protiv "glupih" telefona ?

 

{#}

Da, da, možeš si priuštiti i neki jeftin za teren, ali kako će na to reagirati ekipa na janjetini. :) Ne možeš ispasti škrtac i goljo i staviti tamo neku jeftinu Nokiu na stol kraj silnih ekrana s puno inča kojima se i ljubavnice dive (kad je već nešto drugo malo ;). Eh, pa kako uopće trgovci mogu propasti kraj takvih...

14 godina
protjeran
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
disco kaže...
punim ga barem jednom dnevno

I onda se u medijima pitaju zašto nam ne ide. :) Ljudi cijele dane pune baterije mobitela. ;)

16 godina
odjavljen
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Meni baterija na iPhone 4 izdrzi 2 dana uz normalno koristenje (web, muzika, razgovori, igre, uporaba bez problema ide do 9h), baterija je za svaku hvalu, a to mozemo zahvaliti iOS softwareu. Ono sto mi se ne svidja kod Android uredjaja (a to je jedan i od glavnih razloga zbog kojih prezirem Android od kad je izaso) je sto proizvodjaci nekoliko mjeseci prilagodjavaju software za mobitel. ICS jos nije doso na 90% mobitela, vec se spekulira o Androidu 5, a da ne pricam da uredjaji izgube support nakon god-dvije. Istina je, ima puno Android uredjaja, al nek se dogovore vec za taj software, jer ovo je katastrofa.

 

Custom ROM-ovi i ta sranja me ne zanimaju, proizvodjac mora izdat software kak Bog zapovijezda, a ne dat poluproizvod sa sranje softverom.

 

I onda se netko pita zasto Apple ima tak siroku publiku.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.4.2012 23:35 (Edge).
 
14 2 hvala 2
15 godina
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

ljudi moji, nemate pojma kolko nas ovi 'smartphoni' prave glupima... možda vam ovo sad nema nekog smisla, ali vidjet ćete za koju godinu dok klinci više nebudu znali običan sat naštimati... 

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Blade18 kaže...

ljudi moji, nemate pojma kolko nas ovi 'smartphoni' prave glupima... možda vam ovo sad nema nekog smisla, ali vidjet ćete za koju godinu dok klinci više nebudu znali običan sat naštimati... 

Roditelji su krivi ako djeca ne znaju naštimat sat ne tehnologija. Smartphone je samo alat a do osobe je koliko se dobro zna služit alatom.

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Edge kaže..

 Napokon netko ko razmislja isto ko i ja.

16 godina
online
HTC One stigao u Hrvatsku

 

zanimljiv i smijesan osvrt na mob {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Gledam ovaj One V......koga ovi iz htc prave budalama. Ovaj mobitel je isti Desire samo kaj nema problema sa mjestom za instalaciju apova. (ni Desire nije smjeo imati)!! *ebote pa Htc i Samsung izbacuju po 50 mobitela godisnje, od toga 5 razlicti a ostalo su varijacije koje su 95% iste.

Treba izbaciti po jedan mob za svaki segment trzita godisnje, ovo ode u MP3 pogotovo zbog suporta koji je na androidu uzasan! Dobijes 1 nadogradnju i jednu polovicnu i to je to osim ako mobitel nije radjen za Google.

 

Moj sljedeci mob je ili iPhone ili WP!

 
9 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Najveca katastrofa je jos kad vidis ovo smece od one X kako trza,a ima 4 jezgre haha uzas.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.4.2012 1:11 (kach).
 
0 16 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

"The One X has been see working for 8-12 hours with constant heavy usage."

 

Pa i nije tako lose, ako je istina ovo na sto sam naletio.

E sada sto meni ne treba 4 jezgre to je drugi par opanaka. Mislim da ce Lumia prije 'kapnuti'...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
kach kaže...

Najveca katastrofa je jos kad vidis ovo smece od one X kako trza,a ima 4 jezgre haha uzas.

Uzeo sam danas One X u Vip-u i mogu ti reci da se varas jer telefon niti malo ne trza.. Bas obrnuto, iznimno je brz i iznenadio me kako elegantno radi. To što ti ne preferiras HTC je tvoja stvar, ali ne mozes govorit generalno da su njihovi mobiteli smece kad su uz Samsung u samom vrhu, a i One X je trenutno jedini smartphone s 4 jezgre.

 
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Dmgj kaže...
kach kaže...

Najveca katastrofa je jos kad vidis ovo smece od one X kako trza,a ima 4 jezgre haha uzas.

Uzeo sam danas One X u Vip-u i mogu ti reci da se varas jer telefon niti malo ne trza.. Bas obrnuto, iznimno je brz i iznenadio me kako elegantno radi. To što ti ne preferiras HTC je tvoja stvar, ali ne mozes govorit generalno da su njihovi mobiteli smece kad su uz Samsung u samom vrhu, a i One X je trenutno jedini smartphone s 4 jezgre.

 

Ma to je kach, pljuje po necemu sto nije ni vidia, samo jer je Android, a on jadan svako malo mijenja mobitel jer mu nešto ne paše.

 

Opet, te njegove 4 jezgre su u testovima slabije nego Qualcommove 2, i navodno je browser bugovit, ali prvo ga trebam probat da bi više zna.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Quilombo23 kaže...

Gledam ovaj One V......koga ovi iz htc prave budalama. Ovaj mobitel je isti Desire samo kaj nema problema sa mjestom za instalaciju apova. (ni Desire nije smjeo imati)!! *ebote pa Htc i Samsung izbacuju po 50 mobitela godisnje, od toga 5 razlicti a ostalo su varijacije koje su 95% iste.

Treba izbaciti po jedan mob za svaki segment trzita godisnje, ovo ode u MP3 pogotovo zbog suporta koji je na androidu uzasan! Dobijes 1 nadogradnju i jednu polovicnu i to je to osim ako mobitel nije radjen za Google.

 

Moj sljedeci mob je ili iPhone ili WP!

I jos ce One V, a on spada pod neku zlatnu sredinu, cak bi ga ja svrstio među low end uređaje, kostati 2500-3000kn :) Zar nije to lijepa cijena za tako slab uređaj? 

13 godina
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

skupljaju se pare več naveliko.... još samo čekam da samsung predstavi svoj dugo isčekivani mob i sve če biti OK da si mogu nešto izabrat sa jako dobrom baterijom (jer mi je to kod tih par moba koji mi se svidjaju 90% odluke koju ču mob uzeti).... trenutno koristim onaj galaxy y za 99kn uz adsl koji me šokira kako ima lošu bateriju, a mislim da če sve ostalo biti puno bolje po vremenu držanja :D :D :D

 

da se osvrnem na ONE.... nekako mi se S još i najviše sviđa od svih njih, ali opet.... treba to vidjet u 2 okeca kada su na kupu mobiteli :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Sve što mogu reć da je mobitel odličan, došao je sa polupraznom materijom tako da sam ga uspio pogasit za cca. 2 sata. Slike uskoro te moja zapažanja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

neki pricaju kako je one s isti desire i hvale iphone, pa bas me zanima dali takvi vide razliku izmedu iphone 4 i iphone 4s.

drugi seru po necem kaj nisu probali, drugi dan se vec igram s one x i nisam naletio na nikakav lag. sve radi fluidno .

baterija je za sad ok, ekran preheben, kamera radi odlicno.

hobi:moj-android.net
 
4 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
Edge kaže...
proizvodjac mora izdat software kak Bog zapovijezda, a ne dat poluproizvod sa sranje softverom.

 

Davno smo mi svi pristali na tu igru s poluproizvodima. Riječ je o softveru za PC. Svojedobno je firma Corel najavila kako će svake godine početkom ljeta izdati novu verziju svojeg popularnog programa Draw. Jasno, ubrzo su se ugrizli za jezik, jer svake godine nisu mogli poštovati taj rok kako su zamislili, pa bi na tržište izbacili novu ponekad nedovršenu verziju programa i potom izdavali zakrpe, koje su danas tako normalna stvar. Sjećam se Corel Drawa 5 sa zakrpama D1, D2, a bilo ih je još. Danas više gotovo nitko ne postavlja pitanja krpanja. Evo, ti si jedan od rijetkih.

15 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

@kach uvjerio si me moram prodat mobitel to ipak ti najbolje znaš{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC One stigao u Hrvatsku

Nemoras prodat mob,nego mi nije jasno zasto se pravite glupi i namjerno ignorirate problem koj stvarno postoji!?Ja cu ti priznat kolko god oces mana na svojoj lumiji,meni to nije problem.Ne kuzim zasto je vama.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
kach kaže...

Nemoras prodat mob,nego mi nije jasno zasto se pravite glupi i namjerno ignorirate problem koj stvarno postoji!?Ja cu ti priznat kolko god oces mana na svojoj lumiji,meni to nije problem.Ne kuzim zasto je vama.

Kako ti znas da uređaj laga? Jesi ga ima u rukama, a da nije u nekom centru? Vjerojatno 0. Baziraš se na internetu, a svi znamo kako triba uzimat informacije sa interneta. Ako Galaxy S II ne laga, nema razloga da i ovo laga.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: HTC One stigao u Hrvatsku
kach kaže...

Nemoras prodat mob,nego mi nije jasno zasto se pravite glupi i namjerno ignorirate problem koj stvarno postoji!?Ja cu ti priznat kolko god oces mana na svojoj lumiji,meni to nije problem.Ne kuzim zasto je vama.

Hebote kaj da priznam? nema lag, o cemu pricas?? evo pisem s njega, zumira glatko, skrola isto tako

hobi:moj-android.net
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice